ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

وقتی جناب قربانیان معجزه میکنند !!!
زمان کنونی: 04-18-2024, 05:43 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: GreatNavid
آخرین ارسال: manali
پاسخ: 4
بازدید: 1265

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
05-12-2013, 01:11 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-12-2013 01:14 PM، توسط GreatNavid.)
ارسال: #1
سلام و سلام و سلام .

نمیدونم چطوری تاپیک رو شروع کنم چون خیلی هیجان زده هستم .

فکر کنم اینطوری خوب باشه :

آقایان و خانم ها واقعاً قدر جناب قربانیان و حضورش رو در اینجا بدانید .

زمانی که آقای قربانیان چند روزی تو انجمن نبودند عمیقاً نبودشون رو حس میکردم .

حالا بگذریم .

یه چیزی جدیدا آقای قربانیان به ما توصیه کردند یعنــــــــــــــــــــــــی من چطوری احساسم رو بیان کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ای خدا !

توصیه ایشون این بود : که جمله زیر رو تکرار کنید :

من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده بسیار توانا.من هر کاری را شروع کنم تا نهایت رسیدن به موفقیت ادامه خواهم داد.

نمیدونـــــــــــــــــــــید من که انقدر تـــــنــــبـــل بودم چطوری با پشتکار همه کارهام رو دارم انجام میدهم .

آقا اصلاً دیگه دست خودم نیست ، اتوماتیک باید کار کنم و تا تهش برم .

کتاب تجسم خلاق چندین ماه داشتم امروز صفحه اولش رو شروع کردم خوندن دیدم تا ظهر کتاب رو تموم کردم . کی من ؟؟؟؟؟؟؟؟

من که یک صفحه رو جدیداً به زور میخوندم .

عـــــــــــــــــجــــــــــــــــب !!!!!!!!!

عمو Heartهوشنگ Heartعزیز واقعاً از شما ممنونم ، بمب انرژی مثبت انجمنید 36، قلب تپنده انجمنید .12_002

10_00410_00410_004

کسی میدونه چرا این جوون قدیمی انقدر دوست داشتنیه؟؟؟؟؟A00 (42)

به ماهم بگـــــــــــــــــــــــــه !!!

این رو هم یادم رفت بگم بزرگترین مشکل زندگی ام تعلل کردن بود ، یعنی تموم شد دیگه .

هوتوتو ، سابید به الک !!! Big Grin
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , یک همراه سبز , bitumen , tondar12 , jujushow , mosafer bedar , mallarme , yu3f , mir abbas , dara , 0625 , M3HDI , blacknight19 , محمد پارسا , فرهاد قربانی , pesar368 , manali , مهدی گل محمدی , 3ObHaN , mohsen k1 , Aseman , bahador , کامیار کاظمی , mortizmortiz , ناصر صادقی , alireza091111 , jahanagahi , MARYAR , P@RSA , iran , sir-mahyar , مــجــیــנ , Delta.H , صدفی
05-12-2013, 02:05 PM
ارسال: #2
RE: وقتی جناب قربانیان معجزه میکنند !!!
سلام
با این حرف شما کاملا موافقم.ایشون با تجربیات خوبی که دارند میتونند نمونه بارزی از تجربه برای همه دوستان انجمن باشند.امید به روزی که همه ما شاگردهای خوبی برای ایشون بوده و باشیم.
سلامتی و طول عمر ایشون آرزوی قلبی ماست
یا علی

با خودتان خوب تا کنید

با خودتان که خوب تا نکنید

روزگار شما را تا میکند

می کند توی پاکت و می اندازد توی صندوق پستی ؛

به یک مقصد نامعلوم

خودت به جان خودت بیفت

خودت خودت را بساز

خودت مواظب خودت باش

و گرنه دیگران به تو هر شکلی

که دلشان بخواهد می‌دهند.
 تشکر شده توسط: dara , ahmad rezaee , 0625 , bitumen , GreatNavid , zoofanoon , blacknight19 , نرگس فیاض , فرهاد قربانی , مهدی گل محمدی , bahador , mortizmortiz , ناصر صادقی , MARYAR , jahanagahi , P@RSA , sir-mahyar
05-12-2013, 02:23 PM
ارسال: #3
دقیقاً حق با شماست ، واقعاً جناب قربانیان گنجی هستند در این انجمن . حیف که از نظر مسافت از ایشان دور هستم وگرنه هر روز به زیارتوشون میرفتم ، همچنین همه بچه های انجمن .
تجربیات دیگران باور کنید خیلی ارزشمنده ، اونا گران ( خیلی گران ) تجربه رو بدست آوردند و به رایگان در اختیارمون قرار میدهند .
مخصوصاً تجربه کسی که علمی و عملی کسب تجربه کرده و اهل مطالعه و عمل هست
 تشکر شده توسط: m-jalalvand , bitumen , zoofanoon , blacknight19 , فرهاد قربانی , بابایی , مهدی گل محمدی , mortizmortiz , ناصر صادقی , MARYAR , jahanagahi , P@RSA , sir-mahyar
05-12-2013, 04:06 PM
ارسال: #4
از آقای قربانیان واقعا باید به عنوان چهره مانگار تقدیر بشه
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , GreatNavid , sina3965 , bitumen , bahador , mortizmortiz , ناصر صادقی , alireza091111 , MARYAR , jahanagahi , P@RSA , avan , sir-mahyar
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نرم افزاری که ادعای معجزه دارد !!!! مهدی 1 5 1,234 12-05-2014 01:43 PM
آخرین ارسال: مهدی 1
  دوتست شخصیت شناسی که مشاوران معروف استفاده میکنند. goldcover 0 2,930 03-30-2014 07:48 PM
آخرین ارسال: goldcover
  روابط‌تان را به گونه‌ای معجزه‌آسا بهبود بخشید bitumen 0 541 07-14-2013 04:36 PM
آخرین ارسال: bitumen
  یک اصطلاح عامیانه اما معجزه گر: برو دارمِ‌ت mallarme 2 933 11-23-2012 01:38 AM
آخرین ارسال: بيلا بالا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS