ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

101 کار تولیدی درآمدزا(پیشنهاد شغل)
زمان کنونی: 03-29-2024, 09:35 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان
نویسنده: ebrahim.ev
آخرین ارسال: ebrahim.ev
پاسخ: 186
بازدید: 630571

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 72 رأی - میانگین امیتازات : 2.72
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
101 کار تولیدی درآمدزا(پیشنهاد شغل)
02-28-2013, 08:30 PM
ارسال: #21
RE: 101 کار تولیدی درآمدزا(پیشنهاد شغل)
(02-27-2013 07:53 PM)eev نوشته شده توسط:  پیشنهاد ششم

دستگاهی که معرفی میشه خدمت دوستان دستگاه تولید دونات هستش که سود عالی هم داره و اگه خلاق باشید و طمع های جدید رو تولید کنید کار بسیار پرسودیه
و ویژگی این کار اینه که با یه سرمایه خیلی کم: چند کیسه آرد+یک ظرف برای پخت + روغن+یک دستگاه پرسمیشه این کار رو کرد.
و اگه سرمایه بیشتری دارید کار رو به دستگاه اتوماتیک بسپورید.

[تصویر: de6rjmsmkysa5bjkng0z.jpg] [تصویر: 8027a5a2rm9el008g0r.jpg]

میزان سرمایه مورد نیاز برای کار سنتی: 2 میلیون به بالا

میزان سرمایه مورد نیاز برای کار صنعتی: 12 میلیون هزینه دستگاه+2 تا 20 میلیون سرمایه در گردش(بسته به میزان تولید)
ممنون میشم در موردش بیشتر توضیح یدید.من الان برام میارن و تاریخ انقضاش 10 روزه هستش و شاید باورتون نشه همون 2 روز اول یه کارتن تموم میشه.اگه کسی وارد به این کاره بیشتر توضیح بده ممنون میشم

http://superyas.hamvar.ir/

09396945864
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mosafere55 , سیدمهدی هاشمی , yu3f , 0625 , jahanagahi , mir abbas , zoofanoon , ناصر صادقی , successman , ahmad rezaee , توانا , mohammadshamosi , mseyfzadeh , سعید.کرمی , مرتضی الهی , نی نی عسلی
02-28-2013, 10:17 PM
ارسال: #22
دستگاه جواراب بافی خیلی نظر من رو جلب کرده اما حیف که سرمایه ام به حدی نمیرسه که دستگاه رو بخرم.راستی با این دستگاه تو ساعت جند تا جوراب میشه بافت؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , habib tousi , Delta.H , مهدی گل محمدی , 0625 , jahanagahi , mir abbas , zoofanoon , tondar12 , ناصر صادقی , successman , ahmad rezaee , توانا , mohammadshamosi , mseyfzadeh , مرتضی الهی , نی نی عسلی
03-02-2013, 12:08 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-02-2013 12:09 PM، توسط ebrahim.ev.)
ارسال: #23
(02-28-2013 10:17 PM)ali mohammady نوشته شده توسط:  دستگاه جواراب بافی خیلی نظر من رو جلب کرده اما حیف که سرمایه ام به حدی نمیرسه که دستگاه رو بخرم.راستی با این دستگاه تو ساعت جند تا جوراب میشه بافت؟

بستگی به کیفیت جنس داره.ولی اگه کیفیت بالا رو انتخاب کنید هر ساعت 1 جین
درامد متوسط برای یک دستگاه جوراب بافی 1 میلیون تا یک میلیون و دویست میباشد.

فعلا در وضعیت ورشکستگی
 تشکر شده توسط: yu3f , habib tousi , بهنام ذوالفقارزاده , ali zobeid , 0625 , jahanagahi , sir-mahyar , سیدمهدی هاشمی , mir abbas , zoofanoon , ناصر صادقی , successman , ahmad rezaee , توانا , mohammadshamosi , mseyfzadeh , bi gham , mortizmortiz , مرتضی الهی , نی نی عسلی , کاظم کاظمی
03-02-2013, 04:22 PM
ارسال: #24
سلام
راستش کار تولیدی جوراب نظر منو جلب کرده
یه تحقیقی که کردم یه سایتی بود که محل کارش در مشهد هستش این شرکت میاد دستگاه های جوراب بافی رو با شرایط تضمین خرید کالای تولیدی به فروش می رسونه که در جای خود یه کار سودآور برای شرکت و همچنین افزایش تولیداتی هستش و ایجاد اشتغال زایی.
قیمت دستگاها حدود 3 تا 3.5 میلیون می باشد که با تمامی هزینه های متفرقه 6 میلیون (با مواد اولیه برای یک ماه) میباشد دستگاه ها قادر به تولید 12 جفت تو هر ساعت هست متوسط هر روز 8-10 ساعت کاری در ماه 400 جین میشه که حدود درامد ماهیانش 400 ت میشه.اما شما می تونین روزی 3 شیفت کار کنین و برای هر 2 دستگاه 1 اپراتور کافیه.برای دوستان مشهدی خیلی عالیه میتوان بخرن بدون اینکه به فکر بازاریابی یا چیزای دیگه باشن تولیدی 400 جین رو به خود شرکت بفروشن و در طول سال دستگاه ها رو افزایش بدن یا شیفت های کاریو زیاد تر کنن خیلی خوبه.
همچنین این شرکت دستگاه تولیدی اسکاج هم میفروشه با همین شرایط
اگه دوستان پیشنهاد های اینچنینی که کل تجهیزاتش تا 20 تومان باشه ارائه کنن خیلی عالی میشه و می تونم در موردش تحقیق کامل کنم

در مورد جوراب بافی هم بنده خودم میخوام اینکارو استارت بزنم تو الویت کار های اجرایم هستش اگه دوستان گل انجمن هم در این باره می تونن کمک کنن ممنون میشم

success =====> Mr.Veghari
 تشکر شده توسط: yu3f , jahanagahi , sir-mahyar , ali mohammady , سیدمهدی هاشمی , mir abbas , zoofanoon , 0625 , Delta.H , ebrahim.ev , ناصر صادقی , successman , ahmad rezaee , توانا , mohammadshamosi , mseyfzadeh , bi gham , mortizmortiz , hamid.h , مرتضی الهی , حمید رضا غ , iranboy , رایا , رسول 11 , alirz
03-02-2013, 07:19 PM
ارسال: #25
جناب ابراهیم وند عزیز , بسیار عالی است. ممنون.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , sir-mahyar , Mr.Veghari , safari-cht , mir abbas , zoofanoon , 0625 , Delta.H , yu3f , ebrahim.ev , ناصر صادقی , successman , ahmad rezaee , توانا , mohammadshamosi , mseyfzadeh , bi gham , دشتستانی 92 , مرتضی الهی , نی نی عسلی , iranboy
03-02-2013, 11:35 PM
ارسال: #26
با تشکر از دوستان
بسیار عالی بود

12_00210_004
 تشکر شده توسط: jahanagahi , سیدمهدی هاشمی , mahdi5e , Mr.Veghari , 0625 , mir abbas , ناصر صادقی , successman , توانا , mohammadshamosi , mseyfzadeh , bi gham , نی نی عسلی
03-03-2013, 11:12 AM
ارسال: #27
فقط در مورد جوراب بافی خدمتتون عرض کنم که من در موردش مطالب خوبی نشنیدم و در همین حد بگم که قبل از شروع خیلی تحقیق کنین و حتما حضوری برین و از اون شرکتها بازدید کنین مخصوصا انباراشون ...
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , Delta.H , dara , مــجــیــנ , Mr.Veghari , 0625 , سیدمهدی هاشمی , sir-mahyar , jahanagahi , mir abbas , ناصر صادقی , successman , ahmad rezaee , توانا , mohammadshamosi , mseyfzadeh , نی نی عسلی , reza8490
03-03-2013, 12:32 PM
ارسال: #28
دوستان عزیز بارها در این انجمن توصیه شده که به وعده شرکتهایی که تضمین خرید محصول به شرط خرید دستگاه هایی مانند تولید فـیلتر هوا، اسکاچ، جوراب، سنگ مصنوعی و امثال اینها را می دهند اصلاً اطمینان نکنید و قبل از مبادرت به راه اندازی خط تولید و صرف هزینه، درباره کیفیت بازار و حجم تقاضا تحقیق کنید و در صورتی که، تاکید می کنیم فقط در صورتی که از فروش محصول توسط خودتان و بدون کمک و وعده شرکت ها مطمئن شدید؛ اقدام بفرمایید.
این موضوع در مورد جوراب بافی هم صدق می کند. و اگر در خودتان توانایی بازاریابی و فروش محصول به مغازه ها و عمده فروشان را می بینید، آن وقت خلاقیت و هوش تجاری شما عامل برتری بر رقبا خواهد بود و در این راه موفقیت کسب میکنید و قطعاً نیازی به خرید تضمینی شرکت با قیمت های غیر منصفانه نخواهید داشت.

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: dara , کامیار کاظمی , yu3f , مــجــیــנ , Mr.Veghari , mosafere55 , 3ObHaN , 0625 , سیدمهدی هاشمی , sir-mahyar , ebrahim.ev , tondar12 , jahanagahi , mir abbas , ناصر صادقی , successman , ahmad rezaee , توانا , mohammadshamosi , mseyfzadeh , bi gham , دشتستانی 92 , mortizmortiz , مرتضی الهی , نی نی عسلی , saman. , omidzare , حمید رضا غ , yousefi66 , کاظم کاظمی , رسول 11 , reza8490 , حدادی
03-03-2013, 02:01 PM
ارسال: #29
تاپیک فوق العاده عالی هست
بسیار ممنون ازتون
فقط در مورد دستگاه ها هم محل خریدشون رو هم درج کنید عالی می شه که از کجا باید تهیه کردشون
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , yu3f , 0625 , سیدمهدی هاشمی , jahanagahi , mir abbas , Delta.H , sir-mahyar , ناصر صادقی , ahmad rezaee , توانا , mseyfzadeh , نی نی عسلی , رسول 11 , حدادی
03-03-2013, 06:00 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-03-2013 06:02 PM، توسط ebrahim.ev.)
ارسال: #30
(03-03-2013 12:32 PM)Delta.H نوشته شده توسط:  دوستان عزیز بارها در این انجمن توصیه شده که به وعده شرکتهایی که تضمین خرید محصول به شرط خرید دستگاه هایی مانند تولید فـیلتر هوا، اسکاچ، جوراب، سنگ مصنوعی و امثال اینها را می دهند اصلاً اطمینان نکنید و قبل از مبادرت به راه اندازی خط تولید و صرف هزینه، درباره کیفیت بازار و حجم تقاضا تحقیق کنید و در صورتی که، تاکید می کنیم فقط در صورتی که از فروش محصول توسط خودتان و بدون کمک و وعده شرکت ها مطمئن شدید؛ اقدام بفرمایید.
این موضوع در مورد جوراب بافی هم صدق می کند. و اگر در خودتان توانایی بازاریابی و فروش محصول به مغازه ها و عمده فروشان را می بینید، آن وقت خلاقیت و هوش تجاری شما عامل برتری بر رقبا خواهد بود و در این راه موفقیت کسب میکنید و قطعاً نیازی به خرید تضمینی شرکت با قیمت های غیر منصفانه نخواهید داشت.

کاملا موافقم.
در مورد جوراب هم باید بگم که کلاه بردار های زیادی تو این عرصه فعالیت میکنن و خواهش میکنم قبل از خرید هر دستگاه به یک تولید کننده سر زده و از اون اطلاعات بگیرین
دوستان عزیز ببخشید اگر چند وقتیه که پست جدید ندادم فعلا مسافرت هستم و اگه خدا بخواد تحقیقات زیادی تو این مدت کردم و با دست پر میام
یا حق.

فعلا در وضعیت ورشکستگی
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , dara , jahanagahi , M3HDI , 0625 , mir abbas , Delta.H , abnilboy , sir-mahyar , ناصر صادقی , successman , ahmad rezaee , توانا , mohammadshamosi , mseyfzadeh , bi gham , مرتضی الهی , نی نی عسلی , hasti1988ie , reza8490 , حدادی
موضوع بسته شده است 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  با وضعیت الان مملکت چه کار تولیدی پیشنهاد میکنید؟ محمدرضا رمضانی 1 5,239 06-09-2018 04:50 PM
آخرین ارسال: Mohamad9901

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS