ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تبدیل زباله به صدقه
زمان کنونی: 04-20-2024, 05:03 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مهدی 1
آخرین ارسال: مهندس روح الله زاهد
پاسخ: 4
بازدید: 1405

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 3.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبدیل زباله به صدقه
01-23-2014, 12:17 AM
ارسال: #1
تبدیل زباله به صدقه
این بنر را دیدم ، به نظرم جالب اومد ؛ ایده جالبیه
هم کار خیر هست ، هم احتمالا در کنارش تو بحث جداسازی و تبدیل درامد های خوبی برای موسسینش داره

[تصویر: xcdncdhfh8wvmedltj1h8.jpg]

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , esijm , hesaab , iren , hamid.h , یک همراه سبز , goldmen , Elixir
01-23-2014, 01:02 AM
ارسال: #2
RE: تبدیل زباله به صدقه
چند سال پیش هم تو شهر ما یه مرکز بازیافت زباله بود که برای تشویق مردم به تفکیک زباله ها و تحویل به اونها به مردم به جای زباله دریافتی هدیه هایی مثل دستمال کاغذی ، تاید و کیسه زباله میداد
ولی به یک سال نرسید کارشون

من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده بسیار توانا
من هر کاری را شروع کنم تا نهایت رسیدن به موفقیت ادامه خواهم داد
 تشکر شده توسط: hesaab , hamid.h , مهدی 1 , Elixir
01-24-2014, 01:46 PM
ارسال: #3
اصفهان الان سالهاست ، سازمان بازیافت تشکیل شده و هفته ای یکبار ماشین های بازیافت درب منازل بازیافت ها را دریافت می کنند و در ازای اون یک بسته پلاستیک زباله می دهند
در سطح شهر اصفهان هم کانکس هایی گزاشته شده ، که کسانی که حاضر نیستند تقریبا رایگان بازیافت هاشون را تحویل بدن ، به این محل ها مراجعه کنند ، در این محل ها ابتدا وزن می شه و بر اساس وزن انواع مواد شوینده و لوازم التحریر می دهن ، شب عیدها هم در ازای بازیافت ماهی قرمز می دن

اما این بحث تبدیل به صدقه تو شهرهایی که بازیافت شکل نگرفته یا می شه مجوزش را گرفت ، هم کار خیره ، هم از تبدیلش سود خوبی نسیبتون می شه

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: goldmen , javad am , hamid.h , Elixir
01-24-2014, 03:44 PM
ارسال: #4
با سلام
من دوسال پیش رفتم دنبال کار بازیافت (((.این کار درآمد بسیار بسیار بالایی داره که به جرات میتونم بگم کسی خوب کارکنه با دستگاه و همچنین عدم وجود دوره گردها ماهانه چیزی حدود 100 میلیون درآمد داره .))))که حدود 1میلیارد هزینه اش بود (خط کار تفکیک زباله به صورت کاملا اتوماتیک-دستگاه تولید کود ورمی کمپوست -دستگاه خردکن و..)و رفتم شهرداری که صحبت کنم تا یه قرارداد حداقل 20 ساله ببندم .اما یه مشکلی که در این کار هست وجود آدمهای دوره گرد هست که شبانه و در ساعات خلوت شبانه روز اقدام به جمع آوری آشغال از ظرفهای آشغالی شهرداری و درب منازل هست .این آدمها تمامی پتها و کارتنها و پلاستیک و ... و همه چی رو جمع میکنند و چیزی که در ته باقی میمونه چیزی جز مقداری شیرابه و آشغالهای بدرد نخور نیست
 تشکر شده توسط: habib tousi , hamid.h , Elixir , مرتضی-تهران
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Sad یعنی به بن بست رسیدم؟؟ یا ادامه بدم؟؟؟ کسی می تونه کمک کنه؟؟ Maryam13012 4 449 02-22-2018 12:16 AM
آخرین ارسال: aligoli
  مشاوره برای آغاز به کار چاپ روی لباس و اجسام شکلات سرخ 3 1,433 05-19-2016 07:23 AM
آخرین ارسال: aligoli
  نیاز به 5 تا 10 میلیون برای رهن مغازه؛ از کجا تهیه کنیم؟ soheyl_ir89 0 519 12-30-2015 07:01 PM
آخرین ارسال: soheyl_ir89
Exclamation بخونید و جواب بدید لطفا شاید به درد خودتونم خورد mehrdad.fooladvand 12 1,332 07-15-2015 03:32 PM
آخرین ارسال: peyman.fc
Question فروش بدلیجات !میشه به نظرتون؟؟؟ naderfmk 1 821 03-16-2014 11:29 AM
آخرین ارسال: هومان هرمزدی محمد آبادی
  نگاهی به کلیات مراسم اهدا جوایز ایده pars_gostar 2 738 09-13-2013 02:19 AM
آخرین ارسال: pars_gostar

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS