ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

چطور اعتماد کنم؟ (لطفا شرکت کنید)
زمان کنونی: 03-29-2024, 08:28 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mohammadshamosi
آخرین ارسال: r2013.samadi
پاسخ: 19
بازدید: 5700

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چطور اعتماد کنم؟ (لطفا شرکت کنید)
02-28-2014, 02:17 AM
ارسال: #11
RE: چطور اعتماد کنم؟ (لطفا شرکت کنید)
من هم بانظر دوستان موافقم منتها نباید از دوطرف پشت بوم افتاد . با بی اعتمادی هیچ کاری پیش نمی ره واز اون طرف اعتماد کامل وچشم بسته هم معلوم نیست آخرش به کجا منجر بشه. واصلان هم هیچ ربطی به دنیای مجازی یاحقیقی نداره . من کاملا بانظر آقای سیدی زاده موافقم . برای هرکاری نیاز به شناخت و کسب اطلاعات و پیش بینی وپیشگیری داره. معامله20هزارتومنی با 200هزارتومنی با 20میلیونی هرکدم نیازمند یه حدی از شناخت وکسب اطلاعات که درنهایت منجر به اعتماد بشه هست
شاد وپیروزباشید

از راه شگفت خدا پول مثل سیل بطرف من سرازیر شده
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , مهدی 1 , Elixir , یک همراه سبز , mardin-b , jahanagahi
02-28-2014, 10:53 AM
ارسال: #12
والا من که بزرگترین ضرر های زندگیم را در اعتماد بیجا از دست دادم ، این شناخت و ... هم جواب نمی ده ، چون آدم ها توی شرایط سخت یکدفعه عوض می شن و می زنند زیر همه چی !، این از من
ولی ازون طرف هم همه سودهای زندگیم را هم باز از همین اعتماد به دست اومد ، اگر اعتماد نمی کردم ، اصلا اون کار انجام نمی شد که بخواد سودی بده یا نه.

ولی در کل به همه دوستان پیشنهاد می کنم، به برادر خودشون هم بیش از اندازه اعتماد نکنند ، خیلی ها از برادر هم ضربه خوردند !!
معاملات بزرگ را خرد کنید تا ریسک ها بیاد پایین ، اگر می خواهید مثلا 20 میلیون ریسک کنید ، تبدیلش کنید به چهارتا 5 میلیونی
هیچ وقت هم ریسک و معامله ای نکنید که خدای ناکرده اگر شکست خورد وقت و سرمایه برای جبرانش نداشته باشید.

خلاصه زیادی بترسید باید برید کارمند بشید و سرماه بی دغدغه حقوقتون را بگیرید ، باید رفت تو دل خطر ولی با برنامه

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , alireza091111 , Elixir , alma , hamid.h , یک همراه سبز , MARYAR , mardin-b , jahanagahi , زرین خیز , Mohsen1988 , morning star
04-25-2014, 07:52 AM
ارسال: #13
با سلام
دوستان یکی از راههای عملی و کاربردی اعتماد به دیگران آزمایش آنان و صداقت با خودتان میباشد
از قدیم شنیدیم دروغگو دشمن خداست در ارتباط با دیگران برای خودم پیش آمده در حضور خودم پس از زنگ موبایل کسی که با او قرار کاری داشتم دروغهای مینشیدم که به طرف
مقابل میزد و بعد از زنگ به قول معروف پهلوی من ماست مالی میکرد بعد همان شخص 3 سال بعد ضربه را به من میزد این واقعا اشتباه من بود که با او کار شروع کردم یا اگر قرار است
با کسی مراوده مالی داشته باشید او راه حتما تست کنید و اگر مشکل دار بود او را به شراکت نپذیرید ولی بدبختانه انسان نمیتواند ایزوله زندگی کند اگر هم
با تمام پیشبینبها با ز هم سرشما کلاه گذاشتند سریع یک کار دیگر شروع کنید و این را بدانید سر خیلی از بزرگان و مدعاههای بازار را کلاه گذاشتند موفق باشید

اعتقاد به اینکه زمان است که قدرتت را به رخ همه میکشد نه زبان
 تشکر شده توسط: mardin-b , MARYAR , mohammadshamosi
04-25-2014, 03:28 PM
ارسال: #14
اعتماد باید توام با شناخت باشد. نوع اعتماد هم مهم است.چه نوع اعتمادی؟

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
02-23-2015, 08:49 PM
ارسال: #15
بنده معتقدم اعتماد امری مهم و اجتناب ناپذیر است.
مهم نحوه و شرایط اعتماد است.
اینکه کلا اعتماد رو اعتماد به خود معنی کنیم یا تفاسیر مختلف و متنوعی از اعتماد ارائه بدیم کار درستی نیست.
اعتماد تعریف واحدی نداره و با توجه به اینکه در چه حوزه ای مورد توجه قرار می‌گیره به طور مثال سیاست، اقتصاد، جامعه، روانشناسی و نیز رویکردهای متفاوت به اون تعریف های متعدد و متفاوتی از اون ارائه شده.
اعتماد می توان گفت عبارت است از انتظار رفتار اجتماعی خوب، صادقانه، همکاری جویانه، از سایر اعضای جامعه بر اساس هنجارهای مشترک
آنچه مسلم است و از تعریف اعتماد بر می آید، اعتماد همواره متوجه دیگری یا دیگرانی است که در محیط اجتماعی ما حضور دارند. گاه بطور مستقیم در یک رابطه چهره به چهره یا غیر مستقیم مثلا در فضای مجازی که در اینجا بیشتر دوستان به آن پرداخته اند.
آنچه مسلم است هر کس تعبیر و تفسیر خود را از هر کلمه، رویداد، جریان و ... دارد. اما مسئله مهم این است که قبل از اینکه محکم و با اطمینان بر تعریف خاصی اصرار بورزیم در حالی که کاملاً غلط و غیر اصولی است از یک ایرانی ساخته است و بس.
چقدر خوب است قبل از هر بحث کمی مطالعه کنیم و بر اساس داشته های علمی و تجربی صحبت کنیم.
12-29-2015, 02:43 PM
ارسال: #16
هر کسی کمتر حرف زد به همون اعتماد کن

آسمانت آبي و تمام دلت از غصه دنيا خالي
[URL="http://Www.bonyan24.com"]ثبت شرکت[/URL]
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
06-24-2017, 09:58 AM
ارسال: #17
سلام من تازه عضو این سایت شدم ولی تو این مدت کوتاه هم از مطالب و تاپیک های فوق العاده ای که گذاشتید لذت بردم

طراحی سایت
07-17-2017, 10:10 AM
ارسال: #18
(04-29-2013 08:02 PM)mohammadshamosi نوشته شده توسط:  سلام به دوستان عزیز

دوستی ازم پرسید در محیط مجازی چطور میتوانم به کسی اعتماد کنم؟ وقتی که از فرد مورد نظر هیچ شناختی ندارم و حتی ملاقاتی باهاش نداشتم چطور بهش اعتماد کنم؟؟؟
و آیا با شناختی که فقط در این محیط ازشون پیدا کرده ام ، میتونم در مسائل کاری و تجاری با ایشون همکاری کنم؟؟؟

[تصویر: w7fwgcavb2wup8uh8he.jpg]

در جواب این دوست گفتم که:

اعتماد اساس یک ارتباط خوب است اما خدا به ما عقل داده است .
اعتماد نتیجه شناخت است. پس اگر کسی را خوب نمی شناسی با احتیاط با او تعامل کن.
رازت را به هر کسی نگو!
به غریبه ( کسی که او را نمی شناسی و امتحان پس نداده )اعتماد نکن!
با همه احتیاط کن!
از تجربه ی دیگران استفاده کن.
اجازه بده زمان بگذرد و شواهدی که دال بر قابل اعتماد بودن شخص است برای تو مشهود شود بعد اعتماد کن!
ساده انگاری نکن!
بدون فکر و تعمق قدم بر ندار!

از بقیه دوستان هم میخوام که نظرات خودشون رو اعلام کنند تا هر چه بیشتر در اهداف دوستانمون بهشون یاری کنیم.
سپاسگذارم
10_004
اعتماد داشتن به دیگران یک روزه به وجود نمیاد وباید فرد مورد نظرت را کامل بشناسی فقط به دوستی و یا کسی می توانی اعتماد کنی هم نقاط منفی طرف وهم نقاط مثبت طرف مقابل را بدانی و اگر فقط نقاط مثبت ویا منفی طرف را بدانی نمی توانی به آن اعتماد کنی در واقع باید طرف مقابل را خوب بشناسی تا بتوانی به آن اعتماد کنی و اعتماد یک راه دارد و آن امتهان کردن طرف مقابل است و یک راه برای اعتماد کردن تکنیک دست دادن است هر چیزی در مغزمان بگذره در دست دادن با طرف مقابل معلوم می شود
و طرف مقابل باید دستت را به گرمی فشار دهد تا تو بتوانی به او اعتماد کنید ولی در دونیای مجازی نمی شود به کسی اعتماد کرد چون این طرف را نه دیده ایم و نه صدایش را شنیده ایم و نه مطمعن هستیم مرد است یا زن وبه نظر من اعتماد نکنی بهتر است.
]..[/color]
08-03-2017, 06:23 PM
ارسال: #19
(04-29-2013 08:02 PM)mohammadshamosi نوشته شده توسط:  سلام به دوستان عزیز

دوستی ازم پرسید در محیط مجازی چطور میتوانم به کسی اعتماد کنم؟ وقتی که از فرد مورد نظر هیچ شناختی ندارم و حتی ملاقاتی باهاش نداشتم چطور بهش اعتماد کنم؟؟؟
و آیا با شناختی که فقط در این محیط ازشون پیدا کرده ام ، میتونم در مسائل کاری و تجاری با ایشون همکاری کنم؟؟؟

[تصویر: w7fwgcavb2wup8uh8he.jpg]

در جواب این دوست گفتم که:

اعتماد اساس یک ارتباط خوب است اما خدا به ما عقل داده است .
اعتماد نتیجه شناخت است. پس اگر کسی را خوب نمی شناسی با احتیاط با او تعامل کن.
رازت را به هر کسی نگو!
به غریبه ( کسی که او را نمی شناسی و امتحان پس نداده )اعتماد نکن!
با همه احتیاط کن!
از تجربه ی دیگران استفاده کن.
اجازه بده زمان بگذرد و شواهدی که دال بر قابل اعتماد بودن شخص است برای تو مشهود شود بعد اعتماد کن!
ساده انگاری نکن!
بدون فکر و تعمق قدم بر ندار!

از بقیه دوستان هم میخوام که نظرات خودشون رو اعلام کنند تا هر چه بیشتر در اهداف دوستانمون بهشون یاری کنیم.
سپاسگذارم
10_004

سلام دوست عزیز.
در عصر حاضر ما برخی جاها مجبوریم اعتماد کنیم مثلا به خیلی از اپلیکیشن های خدماتی که هست و ما اعتماد می کنیم و کارهامون بهشون میسپاریم. اما در خصوص روابط کاری محافظه کار باید باشیم و در صورت تمایل به همکاری با فرد ابتدا کمی تحقیق در موردش انجام بدیم از محیط کار یا افرادی که فرد رو میشناسن کمک بگیریم . در شورت امکان به روابط شخص هم دقت کنیم که اطرافیان و آشنایان شخص از نظر من مورد تایید هستند یا نه.

وب مهراز :: طراحی و توسعه وب
09120642269
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بنظر شما چه باید بکنیم؟(حتما مطالعه کنید.) کامیار کاظمی 4 1,930 12-11-2017 01:17 PM
آخرین ارسال: 214
  طراحی سایت در سال 2018 را چگونه تصور می­کنید؟ r2013.samadi 0 297 07-29-2017 04:35 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
Information بخوانید و تعجب کنید ...! sadegh62 2 969 10-25-2015 12:07 PM
آخرین ارسال: matarodi
  :: آیا حاضرید با 500 هزار تومان زندگی تازه ای آغاز کنید ؟ shirazi021 14 7,692 08-14-2015 12:39 PM
آخرین ارسال: هلاله
  زندگی عجیب (دوستان لطفا شرکت کنید( mrghafoory 1 829 12-15-2014 12:00 PM
آخرین ارسال: هورداد
  لطفا مستمند نباشيد! توانا 8 1,678 09-14-2013 12:05 PM
آخرین ارسال: Aseman
Heart لطفا همه شرکت کنید! Haavin 23 3,207 08-07-2013 05:28 PM
آخرین ارسال: پرنوش

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS