ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

انتقاد
زمان کنونی: 04-20-2024, 04:41 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: adel28
آخرین ارسال: r2013.samadi
پاسخ: 5
بازدید: 715

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتقاد
01-28-2016, 11:59 AM
ارسال: #1
انتقاد
یه انتقادی داشتم از مدیران و فعالان سایت.
من حدود 6 ماهی است که به سایت سر میزنم و مطالب سایت رو می خونم. اکثر پست هایی که تو سایت زده میشه مربوط به این هست که فلان عضو سایت می خواد فلان فکرش رو پیاده سازی کنه و ... ولی برای کسی که تازه می خواد شروع کنه و دنبال ایده و مسیر می گرده، پست ها یا اصلا ایجاد نمیشه یا پست های ایجاد شده در این زمینه اصلا جوابی بهش داده نمیشه.

اگر نیت ایجاد همچنین سایتی این هست که طرف ایده ای که تو ذهنش هست را عنوان کنه، بنظر زیاد جالبی نخواهد بود. چون بسیاری از اعضا مثل من مسیر را پیدا نمی کنند و کما اینکه با پیدا کردن مسیر خیلی از مشکلات شون حل خواهد شد.

بنظر من مشکل خیلی از کاربران که عضو همچین سایتی شدم، اعتماد به نفس نیست. مشکل اکثرا گم کردن مسیر یا به عبارت دیگر پیدا نرکدن مسیر درست برای پیشرفت هست.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: yaser1
01-28-2016, 01:35 PM
ارسال: #2
RE: انتقاد
(01-28-2016 11:59 AM)adel28 نوشته شده توسط:  یه انتقادی داشتم از مدیران و فعالان سایت.
من حدود 6 ماهی است که به سایت سر میزنم و مطالب سایت رو می خونم. اکثر پست هایی که تو سایت زده میشه مربوط به این هست که فلان عضو سایت می خواد فلان فکرش رو پیاده سازی کنه و ... ولی برای کسی که تازه می خواد شروع کنه و دنبال ایده و مسیر می گرده، پست ها یا اصلا ایجاد نمیشه یا پست های ایجاد شده در این زمینه اصلا جوابی بهش داده نمیشه.

اگر نیت ایجاد همچنین سایتی این هست که طرف ایده ای که تو ذهنش هست را عنوان کنه، بنظر زیاد جالبی نخواهد بود. چون بسیاری از اعضا مثل من مسیر را پیدا نمی کنند و کما اینکه با پیدا کردن مسیر خیلی از مشکلات شون حل خواهد شد.

بنظر من مشکل خیلی از کاربران که عضو همچین سایتی شدم، اعتماد به نفس نیست. مشکل اکثرا گم کردن مسیر یا به عبارت دیگر پیدا نرکدن مسیر درست برای پیشرفت هست.

با سلام خدمت شما دوست عزیز
من به این نتیجه رسیدم که نمیشه برای همه یک نسخه پیچید. هر تاپیکی که ایجاد بشه شاید فقط به درد یک نفر بخوره و برای بقیه جنبه انگیزشی داشته باشه که البته این هم خوبه.
نباید از این فروم و سایت های مشابه انتظار معجزه داشت. اما میشه به خود شما هم انتقاد کرد! بی شک شما هم در زندگی و تحصیل و کسب و کار تجربه هایی داشتین و دارین. چرا اونا رو به اشتراک نمیزارین تا شاید به درد کسی بخوره؟

خرید مانتو اداری
 تشکر شده توسط: business_nuts , کامیار کاظمی , Divar
02-04-2016, 11:37 AM
ارسال: #3
(01-28-2016 01:35 PM)toofan245 نوشته شده توسط:  با سلام خدمت شما دوست عزیز
من به این نتیجه رسیدم که نمیشه برای همه یک نسخه پیچید. هر تاپیکی که ایجاد بشه شاید فقط به درد یک نفر بخوره و برای بقیه جنبه انگیزشی داشته باشه که البته این هم خوبه.
نباید از این فروم و سایت های مشابه انتظار معجزه داشت. اما میشه به خود شما هم انتقاد کرد! بی شک شما هم در زندگی و تحصیل و کسب و کار تجربه هایی داشتین و دارین. چرا اونا رو به اشتراک نمیزارین تا شاید به درد کسی بخوره؟

نظر شما قابل احترام است.
در مورد تجربه و اطلاعات شخصی خودم، بنظر دانشگاه و کتاب با بازار کار فرق داره و اگر در زمینه تخصصی که دارم پستی ارسال بشه که ببینم که می تونم کمکی کرده بام، حتما این کار را خواهم کرد.
 تشکر شده توسط: Divar
02-04-2016, 12:35 PM
ارسال: #4
(01-28-2016 11:59 AM)adel28 نوشته شده توسط:  یه انتقادی داشتم از مدیران و فعالان سایت.

هر چند که کاربر tofan جواب بهتری داد ولی بنظرم یکی از دلایلی که الان بیشتر تایپیک ها جواب ندارن اینکه خیلی از کاربرران قبلی و فعال انجمن این روزا یا خیلی کمرنگ هستن و یا اصلا نیستن.
به شخصه واقعا خیلی دلم برای دوستان قدیمی تنگ شده.
هر چند که این روززا هم سرگرم روزمرگی های زندگی هستن، امیدوارم هر کجا که هستن مووفق باشن

MY Telegram : @Mosleh68
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
08-03-2017, 06:31 PM
ارسال: #5

درود بر شما.
دوست عزیز اگر ایده ای در ذهن دارید ابتدا به دنبال این باشید که ایده ی شما کجاها میتونه استفاده بشه، کجاها کاربرد داره! بعد به دنبال شر کت ها یا سازمان هایی بگردید که بتونن ایده ی شما رو ساپورت کنن و امکانات لازم رو در اختیارتون قرار بدن. و هم می تونید به پارک علم و فناوری و یا مراکز رشد استانتون سری بزنید تا کمکتون کنن. ویا اینکه اگر در ابتدای مسیر هستید و ایده ی شما هنوز کاملا تشکیل نشده باز میتونید تیم خودتون تشکیل بدید و با کمک مراکز رشد و در اختیار گرفتن دفاتری برای جلساتتون، تیم همفکری رو تشکیل بدید و با ایده ی خودتون رو با طوفان فکری پرورش بدید . باز از طرق قبلی که اشاره شد اقدام کنید.
موفق باشید اگر شوالی داشتید در خدمتم.

وب مهراز :: طراحی و توسعه وب
09120642269
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS