ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

از بی خانمانی تا میلیونری در کمتر از دو سال.....
زمان کنونی: 04-24-2024, 02:08 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mallarme
آخرین ارسال: بهنام ذوالفقارزاده
پاسخ: 19
بازدید: 5927

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 2.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
از بی خانمانی تا میلیونری در کمتر از دو سال.....
07-14-2013, 02:45 PM
ارسال: #11
RE: از بی خانمانی تا میلیونری در کمتر از دو سال.....
شانسش گفته.خیلی از ماها هزاربار بهتر و با برنامه تر خیلی از این کارها کرده ایم ولی اون نتیجه ای که میخواهیم نگرفته ایم.لامصب تو آمریکا خاکم بفروشی میلیاردر میشی

[تصویر: bbdfea212e3a.gif]

09364455049
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: soltan_sal
07-14-2013, 02:54 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-14-2013 02:56 PM، توسط mallarme.)
ارسال: #12
(07-14-2013 02:45 PM)mhe نوشته شده توسط:  شانسش گفته.خیلی از ماها هزاربار بهتر و با برنامه تر خیلی از این کارها کرده ایم ولی اون نتیجه ای که میخواهیم نگرفته ایم.لامصب تو آمریکا خاکم بفروشی میلیاردر میشی

گرامی این زن تنها اراده کرده

وقتی اراده کنید هیچ چیز مانع شما نخواهد بود

این جمله رو به یادگار از من ببرید:
آن زمان که برای چیزی فراتر از خود، زندگی می‌کنید و برای اقناع نفس درونی‌تان می‌کوشید، آنگاه چنان زندگی به نفع شما تغییر خواهد کرد که در تصور دیگران مانند کلام امروز شما خواهد بود........

موفق باشید.

...

تمام سپاسم از آن کسی است ...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

[تصویر: e4651_734827_4182999215734.jpg]
 تشکر شده توسط: iranboy , Elixir , ahmad rezaee , hamid.h , abdolhossein
07-14-2013, 03:00 PM
ارسال: #13
Wink RE: از بی خانمانی تا میلیونری در کمتر از دو سال.....
(07-14-2013 02:45 PM)mhe نوشته شده توسط:  شانسش گفته.خیلی از ماها هزاربار بهتر و با برنامه تر خیلی از این کارها کرده ایم ولی اون نتیجه ای که میخواهیم نگرفته ایم.لامصب تو آمریکا خاکم بفروشی میلیاردر میشی

کمي با نظرتون موافقم اما مطمئن باشيد اين طرز تفکر آدماس که اونارو از هم متمايز ميکنه درضمن نياز سنجي جامعه خيلي مهمه!امريکامردمش هزار رنگن..اما تو ايران ما قريب به اتفاق سليقه يکدستي داريم اين هم خوبه هم بده.نياز سنجي حرف اول رو تو هرکاري ميزنه.
به هرحال کمي با نظرتون موافقم..
به ياد داشته باشيد که ناکامي به معناي شکست نيست به ناکامي به معني تاخيره دوست من!

من اشرف مخلوقات هستم، خداوند قدرت احاطه بر هر موجود، علم و شئی را در وجود من قرار داده است.

من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده ای بسیار توانا.من هرکاری را که شروع میکنم تا نهایت رسیدن به موفقیت آن را ادامه میدهم.
 تشکر شده توسط: iranboy , habib tousi , abdolhossein
03-08-2014, 02:16 PM
ارسال: #14

کاملا موافقم . در ایران نمیشود با جرقه ذهنی میلیونر شد چون سیستم اداری و کاری افتضاح است .

بر احوال آن مرد بايد گريست كه دخل‌اش بُوَد نوزده، خرج بيست!
 تشکر شده توسط: habib tousi , abdolhossein
05-09-2014, 10:04 AM
ارسال: #15
(04-23-2013 08:36 PM)mallarme نوشته شده توسط:  کری بردشاو شخصیت اول یکی از سریال های تلویزیونی، چنین جمله ای گفت: «شاید گذشته مانند لنگری است که ما را عقب نگه می دارد. شاید باید آنچه بودی را رها کنی تا آن فردی شوی که در آینده قرار است بشوی.»

«احساس کوکائین ناگهان از بین رفت – دیگر آن را نمی خواستم. تشکچه ام را جمع کردم و یک مایل راه رفتم تا به ماشینم رسیدم. 45 دقیقه به سمت پلاژی که در آن زندگی می کردم رانندگی کردم. و در کل مدتی که رانندگی می کردم ...

یک کم عجیب نیست. دختر بی خانمان بدبختی که مورد تجاوز ات جنسی مکرر قرار گرفته است و معتاد به کوکایین هم هست. اتوموبیل شخصی داشته باشد؟
ما کجا آمریکایی ها کجا؟
 تشکر شده توسط: habib tousi
05-09-2014, 09:47 PM
ارسال: #16
با این حساب فاصله همه ما تا بزرگترین شانس زندگیمون به اندازه فاصله ما تا صندلی عقبه فقط کافیه دستمونو دراز کنیم و بگیریمش .
بچه های این سایت هم بدونن که ماشالا همه صندلی عقب نشستن و دستم دراز نکنن تو شانسن .
فقط یک کم فکر کنن و بخواهن کافیه .

ایستاده مردن بهتر از زانو زده زیستن است
 تشکر شده توسط: moele
05-09-2014, 11:13 PM
ارسال: #17
سلام:
معروفه در دنیا که مردم ایران مردم پیچیده ای هستند
تجارت و کسب در آمد هم در ایران جدا از کسانی که با استفاده از رانت مثل فواره سریع پولدار می شوند سخت و پیچیده است
و برنامه ریزی و استراتژی خود را می طلبد
اقتصاد ناسالم و مریض، قدرت ابتکار را توی ایران تضعیف می کنه
ولی بازهم جای کار داره می شه با برنامه موفق شد
موفق و پیروز باشید10_004

(گاندی) کرباس هندی به ز حریر انگلیسی
 تشکر شده توسط: حمید رضا غ
08-21-2015, 01:52 PM
ارسال: #18
سلام من تو یه سایت ثبت نام کردم ووزنم و پایین اوردم از این طریق هم چند نفر که منو دیدن ثبت نام کردن ولاغر شدن الان تو شهرمومون تعداد زیادی دارن رژیم می گیرن از طریق همین سایت که من ثبت نام کردم چون ادمای چاق اینجا زیادن من چه کاری میتونم بکنم که بتونم از این راه درامد کسب کنم؟

خدا یا شکرت
08-25-2015, 12:29 PM
ارسال: #19
سلام
شما میتونی با مدیر سایت تماس بگیری و ازشون بخواهی ک برنامه کاهش وزنشونو بفروشی.

خدایا بخاطر همه داشته ها و نداشته هایم ممنونم
تلفن:4969-611-0937
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سه درس مهم مدیریتی از بانوی آهنین ..... mallarme 2 898 04-12-2013 12:13 AM
آخرین ارسال: mir abbas
  موفقیت کسب و کار”فرال”، ساعت‌هایی از جنس خودتان mallarme 0 762 01-24-2013 02:14 PM
آخرین ارسال: mallarme

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS