ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

به خودمان برگردیم و راهمان را درست انتخاب کنیم
زمان کنونی: 04-24-2024, 08:47 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مهدی گل محمدی
آخرین ارسال: mir abbas
پاسخ: 5
بازدید: 1185

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
04-16-2013, 04:03 PM
ارسال: #1
سلام خدمت دوستان عزیزم

امروز میخواهم با شما کمی درددل کنم و به یک سری از مشکلات که در آینده گریبان گیر بعضی از اعضا خواهد شد بپردازم.

صحبت های من با شما عزیزان در رابطه آینده تان میباشد..

مدتهاست که هر وقت به انجمن می آیم تاپیک های تازه ای در باب اعطای نمایندگی ،فروش محصول و.... میبینم که یکی از اعضا ایجاده کرده و و از اعضای دیگر درخواست همکاری کرده اند.

به یکباره میبینم بیشتر دوستان در تاپیک مربوطه اعلام آمادگی نموده اند و گاها شماره تماس و آدرس ایمیل خود را درج نموده اند.

و در کمال تعجب نام یک نفر را در چندین تاپیک اعطای نمایندگی و فروش محصول که هیچ کدام مربوط به هم نیست میبینم....

عجب!! میخواهند کاری را انجام دهند که چیزی راجع به آن نمیدانند و تنها به صحبت های شخص شروع کننده تاپیک گوش فرا میدهند و به سود های خوب و عالی آن فکر میکنند.

عزیزان سوالاتی از شما دارم که خواهش میکنم پاسخ آن را حتما به خودتان بدهید:

1-آیا فکر میکنید با گرفتن نمایندگی چند محصول میتوانید به درآمد خوبی برسید؟
2-آیا فکر میکنید با گرفتن نمایندگی آن محصول میتوانید فروش خوبی داشته باشید؟
3-آیا به عنوان شغل دائم به آن نگاه میکنید؟
4-آیا موفق شدن به آسانی آب خوردن اتفاق میافتد؟
5-آیا برنامه ریزی آینده تان با برنامه ریزی فعلیتان همخوانی دارد؟
و از همه مهتر

آیا میدانید به کجا میروید؟

اینطور که بنده با چشمانم میبینم احساس میکنم که هنوز سردر گم بودن در اعضای ابن انجمن ریشه دوانده و برخی اعضاء هنوز نتوانسته اند از این وضعیت بیرون بیایند و تنها به فکر فرار از مشکلات هستند....

دوستان من اگر اینگونه راه را پیش بگیرید و ادامه دهید و ندانید که برای چه کسب درآمد میکنید و از همه مهمتر کارهایتان خروجی پسندیده نداشته باشد

بعد از گذشت چندین سال از زندگیتان و تنها با یک فلش بک به گذشته خواهید دید که خروجی دلخواهتان را بدست نیاورده اید و اینگونه موج افسردگی و فرسودگی در وجودتان رخ نمایان خواهد کرد.

در انتها خواهید دید که همه کاره و هیچ کاره خواهید بود.

پس:

هم اکنون 1 ساعت ، تنها 1 ساعت توقف کنید،در این یک ساعت تنها کاری که باید بکنید وضعیت فعلی خودتان و آنچه دوست دارید در آینده برایتان رخ دهد را در یک برگه بنویسید.
کمی بر روی آن فکر کنید....ببینید آیا هم اکنون در مسیر این هدف گام برداشته اید یا نه؟

اگر پاسخ تان خیر میباشد:به دنبال راه حل رسیدن به هدف مشخص شده باشید.

به قول استاد نامی عزیز:

امشب باز با خود خلوت کنیم ،خودکار و چند برگ کاغذ را برداریم و همین امشب یک راه حل ،فقط یک راه حل برای کسب درآمد ولو اندک پیدا کنیم که در مسیر اهدافمان باشد و یا اگر قدمی برداشته ایم برای توسعه اصولی آن فکر و برنامه ریزی کنیم و از صبح خیلی زود فردا دست به عمل بزنیم.

عزیزان باور کنید،هر کاری را انجام دادن بهترین راه موفقیت نیست.کارهایی که برایتان آینده ای را رقم میزنند انجام دهید.

اینجا لازم میدانم که چند نکته از ناب نوشته های استاد نامی را براتان بازگو کنم:

برای آغاز اصولی این موارد را حتما باید رعایت کنید:

1-در کارهایتان وسوسه شدن و طمع کردن را کنار بگذارید.

2-در انجام معاملاتتان عجله نکنید.

3-در کارهایتان بدون فکر و برنامه ریزی هرگز ریسک نکنید.و هرگز با بیشتر از 30 درصد سرمایتان ریسک نکنید.

4-هرگز به شایعات و آهنگ های ساخته شده بازار گوش ندهید و هرگز با تمام سرمایه تان برای یک جنس هزینه نکنید

5-در کارتان هر گز و هرگز خجالت نکشید و این نکته را به یاد داشته باشید که "یا وارد بازار ایران نشوید و یا اگر شدید خجالت و تمام آثارش را از خود ریشه کن کنید"

6-حتما در انجام کارهایتان از دیگران مشورت بگیرید.

7-هرگز برای اثبات خود به اطرافیان دست به رفتار های بچه گانه نزنید.

موفقیت گام به گام و آرام آرام رخ خواهد داد و به سمت شما خواهد آمد.شما از روزی که در راه هدفتان گام بر میدارید فرزند شما (که همان کسب و کارتان میباشد)متولد میشود پس در تربیت فرزند خود دقت به خرج دهید که مبادا وقتی که بزرگ شد به شما لطمه ای وارد کند و از شما نافرمانی کند.

به قول دوست عزیزم آقای کاظمی (که همه موفقیت هایم را مدیون این ابر مرد هستم):

به ندای میلیاردر درونتان گوش دهید و راه ثروتمندشدن خودتان را ،خودتان انتخاب کنید و خودتان را محدود به بعضی کارها نکنید

لازم به ذکر است که بدانید برای موفق شدن باید از خیلی چیزها بگذرید.از تنبلی،از تن پروری،از راههای میانبر و...
و این را بدانید که : بهشت را به بهاء دهند نه به بهانه.

اخرین موردی را که باید به یاد داشته باشید این است که هرگز برای رهایی از مشکلات و بدهکاریهایتان دست به انجام کارهایی که از عهده تان خارج است نزنید.

پس از امروز قبل از درخواستهایمان در انجمن برای همکاری با اعضاء کمی فکر کنیم و ببینیم که آیا ما لایق و به عبارتی شایسته همکاری با آنها هستیم یا خیر.

بابت این پر حرفی ها عذر خواهی میکنم.
ذکر این موارد جهت تلنگر به اعضای قدیم و اعضای جدید انجمن را لازم دانستم و به عنوان عضوی کوچک از این خانواده بزرگ از یکایکتان کمال تشکر را در بهتر شدن مطالب و محتوای انجمن دارم

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: yu3f , mallarme , یک همراه سبز , 0625 , ahmad rezaee , 3ObHaN , toofan245 , کامیار کاظمی , مــجــیــנ , goldmen , ناصر صادقی , jahanagahi , karafarin , sir-mahyar , حامد , ناظم ارشد , mir abbas , Haavin , Andisheh , sokoot , nami , سودابه , deh621
04-16-2013, 04:41 PM
ارسال: #2
RE: به خودمان برگردیم و راهمان را درست انتخاب کنیم
مث همیشه عالی بود Big Grin حرف دل منو زدی جوووون

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: mallarme , مهدی گل محمدی , ناصر صادقی , REZA HAJISALIMI , jahanagahi , mir abbas , nami
04-16-2013, 08:41 PM
ارسال: #3
سبحان جان این یه واقعیته و من دوست ندارم که بچه ها سردرگم باشند

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: ناصر صادقی , jahanagahi , mir abbas , mallarme , nami , deh621
04-16-2013, 08:44 PM
ارسال: #4
مهدی با سن کمی که داری خیلی خوشم میاد همچین روحیه ای داری من مطمئنم و دارم میبینم که به جای میلیاردر تریلیاردر شدی

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , ناصر صادقی , REZA HAJISALIMI , jahanagahi , mir abbas , nami
04-17-2013, 12:00 PM
ارسال: #5
اقا مهدی خیلی درست و خوب این مطلب رو نوشتی .
کاش همه ما به این حقیقت پی ببریم که تنها کارهایی که دیگران را به موفقیت میرساند نمیتواند مارا نیز به موفقیت برساند و ما باید دنبال راه و کاری باشیم که با ذائقه و مرام و روحیات ما سازگاری داشته باشد و با تمام وجود به ان کار علاقه داشته و عاشق کارمان بشویم.
در اینصورت موفقیتمون حتمیست.

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: mallarme , کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , goldmen , jahanagahi , یک همراه سبز , nami
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع متفاوت برای رسیدن به اهداف و آرزوها farzin9007 7 1,637 09-20-2022 12:16 PM
آخرین ارسال: soni70
  هر چند وقت یکبار باید مبل پارچه ای را تمیز کنید؟ mahyam 0 224 10-20-2021 04:21 PM
آخرین ارسال: mahyam
  نظرسنجی : چه چیزی را می خرید؟ کامیار کاظمی 27 5,691 06-20-2018 03:50 PM
آخرین ارسال: dr_pooya
  ایده ای دارم که نیاز به سرمایه معمولی داره hadi-rahbord 2 957 04-19-2018 03:49 PM
آخرین ارسال: naserm123
  کارآفرینی و ورود به بازارتجارت naserm123 0 304 04-17-2018 10:49 AM
آخرین ارسال: naserm123
  سبک شخصی خودت را داشته باش و موفق شو mahyarpa 0 392 11-24-2017 12:33 PM
آخرین ارسال: mahyarpa
  بازاریابی دهان به دهان mahyarpa 0 273 11-24-2017 12:31 PM
آخرین ارسال: mahyarpa
  چطور تو ایران سرمایه مونو در عرض یک سال ده برابر کنیم؟ shokrgozar 7 1,309 09-01-2017 09:53 AM
آخرین ارسال: sh44
  با 20 میلیون سرمایه چه کاری را پیشنهاد میکنید؟ shokrgozar 3 1,115 05-13-2017 09:14 PM
آخرین ارسال: rad86
  چگونه از ظریق تلگرام اینستا دیوار کسب درآمد کنیم؟ shokrgozar 1 923 03-17-2017 09:50 PM
آخرین ارسال: sadegh_mp2
  چطوری میشه از طریق تلگرام اینستا و ... اجناس و به فروش رسوند؟ shokrgozar 0 726 02-20-2017 04:24 PM
آخرین ارسال: shokrgozar
  چجوری میتونم درامدمو به 5 میلیون در ماه برسونم؟ shokrgozar 0 478 02-20-2017 04:14 PM
آخرین ارسال: shokrgozar
  نیاز به تامیین کننده کالاهای برقی هورداد 0 381 11-28-2016 10:21 AM
آخرین ارسال: هورداد
  چگونه به روش خود ثروتمند شویم؟ کامیار کاظمی 50 18,859 09-25-2016 01:01 AM
آخرین ارسال: rahim_moradi
  شماره تماس کاربر به نام jahanagahi H.hemati148 1 491 06-18-2016 07:14 PM
آخرین ارسال: saadati
Star اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود SAMIRA 71 15,566 05-23-2016 02:08 AM
آخرین ارسال: poldar
  بازاریابان اینجا خود را معرفی کنند سعید یوسفی 4 823 11-16-2015 04:32 PM
آخرین ارسال: sorin
  نیاز به شریک و هم کار secret63 2 813 09-09-2015 10:11 PM
آخرین ارسال: Amiraliamirali
  شما اگر وارد کننده باشید چه کالایی را وارد میکنید؟ m_grate29 105 16,823 08-25-2015 04:49 PM
آخرین ارسال: هلاله
  نظرسنجی:شما کدام شغل را میپسندید؟حتما شرکت کنید.مهم است m_grate29 52 10,211 08-16-2015 12:45 AM
آخرین ارسال: zy13

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS