ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

علم بهتر است یا ثروت؟
زمان کنونی: 04-25-2024, 12:00 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مهتاب
آخرین ارسال: matarodi
پاسخ: 59
بازدید: 12199

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امیتازات : 3.04
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
علم بهتر است یا ثروت؟
04-18-2012, 10:18 PM
ارسال: #31
RE: علم بهتر است یا ثروت؟
من قبلاً نظرم این بود که اول ثروت بعد علم
اما الان نظرم عوض شده و اینه:
کسب ثروت در کنار کسب علم
چون اینجوری کسب ثروت و علم در کنار هم لذتبخش تره
(04-18-2012 06:21 PM)369369 نوشته شده توسط:  می تونی بری عسلویه دو هفته در ماه مثه چی ... کار کنی تا ماهی یکی دو میلیون حقوق بهت بدن .

مگه هنوز اینجوری استخدام میکنن؟(2 هفته کار 2 هفته استراحت)

...
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی
04-18-2012, 11:10 PM
ارسال: #32
(04-18-2012 10:18 PM)YashaR1989 نوشته شده توسط:  من قبلاً نظرم این بود که اول ثروت بعد علم
اما الان نظرم عوض شده و اینه:
کسب ثروت در کنار کسب علم
چون اینجوری کسب ثروت و علم در کنار هم لذتبخش تره
(04-18-2012 06:21 PM)369369 نوشته شده توسط:  می تونی بری عسلویه دو هفته در ماه مثه چی ... کار کنی تا ماهی یکی دو میلیون حقوق بهت بدن .

مگه هنوز اینجوری استخدام میکنن؟(2 هفته کار 2 هفته استراحت)

بله یه نفر رو می شناسم اینطوری استخدام شده . البته استخدامی چند سال قبله .
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی
04-19-2012, 10:57 AM
ارسال: #33
(04-18-2012 07:14 PM)369369 نوشته شده توسط:  
(04-18-2012 07:08 PM)goldmen نوشته شده توسط:  
(04-18-2012 06:21 PM)369369 نوشته شده توسط:  ولی با علم :
می تونی بری معلم بشی و منتظر شی سر ماه بهت حقوق بدن .
می تونی مهندس بشی و از خروس خون تا بوق ... کار کنی تا پول بدست بیاری .
می تونی بری عسلویه دو هفته در ماه مثه چی ... کار کنی تا ماهی یکی دو میلیون حقوق بهت بدن .
می تونی دکتر بشی و از صبح بری بیمارستان و مریضا رو مداوا کنی و از عصر تا شب بری مطلب کار کنی تا پول پارو کنی ( فقط جیف که خودت نمی تونی از پولت زیاد استفاده کنی ) .
می تونی پروفسور و دانشمند بشی بعد یه روز صبح خروس خون ترورت کنی شهید شی .
بازم بگم ؟ حالا واقعا علم بهتره یا ثروت ؟

اگر دید واقعی شما نسبت به علم این چنین هست باید یک بازنگری اساسی بکنید در علم

میتوانی بشوی فردوسی .حافظ و رودکی وهزاران شاعر دیگر ایران زمین....... وتا سال ها ازت به نیکی یاد کنند

میتوانی بشوی ابو علی سینا و ریس جراحان قلب جهان ....ریس جراحان مغزجهان( دوتاشون اسم هاشون رو فراموش کردم) تا ابد اسم ایران رو سربلند کنی

میشه بشی پروفسور حسابی.... شاگرد انیشتن وتو ایران علم فیزیک نوین رو راه اندازی کنی وبشی پدر فیزیک ایران

میتونی بشی این ادم های گمنامی که هر سال فقط یکبار در مراسم تجلیل از چهره های ماندگار یادی می شود ازش...... ولی بصورت چراغ خاموش اسم ونام ایران رو جهانی میکنند

وهزاران درجه علمی در ایران وجهان..........

علم در بعضی موارد پول وثروت ندارد..... حتی شهرت وافتخار ندارد.....شاید تا پایان عمرت کسی ازت یاد نکنه..... ولی خدمت به بشریت هست.... حتی خداوند عزوجل معلمی را شغل انبیا خوانده اند........

وقتی شما از اون آدمهایی هستی که نظر دیگران رو سانسور می کنی و فقط به یه قسمت اون اهمیت میدی بهترین جواب برای شما سکوت هست و بس .

شما مختارين سكوت كنيد وازادين براي جواب ندادن
ولي من نظر شما را سانسور نكردم.....كل متني كه در مورد علم گفته بودين رو نقل قول كردم وحتي چيزي ازش كم نشده.......متني كه درمورد ثروت گفته بوديد هدف من نبود.......

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
04-19-2012, 12:35 PM
ارسال: #34
تازه ترین نتیجه ای که من در مورد علم و ثروت به اون رسیدم ( بر اساس تجربیات شخصی ) :

علم علمه ! ثروت هم ثروته !
به هم ربطی ندارن .

ولی نتیجه گیری های من نشون میده که :
اگر ثروت باشه ، میشه علم هم باشه ولی اگر علم باشه حتمی برای وجود ثروت نی !
خیلی اوقات خر علم گیر ثروته !
علم و ثروت وسیله اند برای دسترسی به هدف که همون موفقیته .
درصد بسیاری از دانشمندان ، از قشر متوسط به بالای جامعه بودند .
کسی که دنبال ثروت باشه ، در بدست اوردن علم برای بالا بردن میزان درامدش مصمم تر و با انگیزه تره .
و در نهایت : اگر بیشتر ثروت داشته باشم ، بیشتر دارم که ببخشم ! بدون پول هیچ دانشگاه و مدرسه و کالجی وجود نخواهد داشت ....

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , YashaR1989 , pulaki , Suma , 369369 , omid.movafaghiat
04-19-2012, 04:01 PM
ارسال: #35
دقیقا سبحان خان جوابی رو داد که میخواستم من بدم

واقعا اگر ثروت نباشه کسب علم غیرممکن هست

خیلی مثال دارم برا این مورد

خیلی از علمها رو نمیشه با هزینه نکردن بدست اورد

و ....

اشکی که هنگام شکست میریزیم عرقیست که هنگام تلاش نریختیم !!!
 تشکر شده توسط: 369369
04-19-2012, 04:14 PM
ارسال: #36
بنظر من هیچکدام
بخدامرگ از همه چیزبهتروشیرینتره.چون تاابدراحت میخوابی

من شکایت دارم ازروزی که به دنیاامدم/بی خبربی میل خودتنها به اینجاامدم/بی خبرزندانی دنیاشدم اخر چرا/من مگرگفتم که من میخواهم این ویرانه را..........Sad
04-19-2012, 05:03 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-19-2012 05:11 PM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #37
(04-19-2012 04:14 PM)bmwz6 نوشته شده توسط:  بنظر من هیچکدام
بخدامرگ از همه چیزبهتروشیرینتره.چون تاابدراحت میخوابی

دوست عزیز، مرگ نیز بعدی از زندگیست و اگر عالمانه و عارفانه به آن نگاه شود نوعی وصال است. اما آن طور که بر می اید، این سخنان شما ناشی از ناامیدیست، دوست خوبم صراحتا به شما عرض میکنم که مطمئن باشید با این نامیدی و بدبین بودن بودن به همه چیز، امکان ندارد که شما بتوانید کاری از پیش ببرید و بدانید که هر چیز را که نسبت به آن دیدی منفی داشته باشیدحتما از شما فرار خواهد کرد! پس باید یا دید منفی خود را عوض کنید و یا دیگر به دنبال ثروت و علم نباشید چون مطمئنا تلاش شما فایده ای ندارد!
اصلا فکر نمیکنم که تفاوتی میان شما و دیگر افراد و اعضای انجمن باشد خداوند نه به آنها چیزی بیشتر عطا کرده است و نه به شما چیزی کمتر عنایت نموده است!
در هفته ایمیل ها و پیغام های زیادی از افرادی میگیرم که مطمئنا از دید یک فرد عادی دیگر زندگی بدتر از آن نمیشود اما آنقدر امیدوارانه در انجمن فعال هستند که شخصا گاهی به این امیدشان غبطه می خورم!

بگذارید از افرادی در همین انجمن خودمان نگویم که اطلاع دارم که بدترین و ناعلاج ترین بیماری ها را دارند و هیچ عهدی خبری ندارد اما آنقدر تلاش می کنند و امید دارند که همیشه و وقتی خسته از این روزگار میشوم تاپیک های امیدوارکنندشان را می خوانم و با قدرت بیشتری به تلاشم ادامه می دهم.
این ها شعار نیست چون با چشمانم این افراد را دیده ام، مرگ چیز ترسناکی نیز، زیر پوست همه ما مرگ جاریست اما هنر آن است که تو زندگی کنی!
زمین گرد است، شاید جایی که از دید شما پایان باشد برای دیگری شروع است!
مطمئن باش از این بدتر نیز امکان دارد، پس امیدوارانه تلاش کن!

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , P@RSA , zahra_r
04-19-2012, 05:22 PM
ارسال: #38
بقران حاضرم سرطان بگیرم شکنجه جسمی بکشم ولی شکنجه روحی نشم
چون میدونم اگه سرطان داشته باشم بهدچندسال راحت میشم

من شکایت دارم ازروزی که به دنیاامدم/بی خبربی میل خودتنها به اینجاامدم/بی خبرزندانی دنیاشدم اخر چرا/من مگرگفتم که من میخواهم این ویرانه را..........Sad
04-19-2012, 05:34 PM
ارسال: #39
دوست عزیز
به هیچ وجه اینطور نگویید که مطمئن باشید کفر نعمت از کفت بیرون کند. وقتی که سلامتی، وجود خانواده و عزیزان و هزاران چیز با ارزش تر داریم دیگر ناامیدی معنی ندارد.
اتفاقا مشکلات روحی جزء آن دسته از مشکلاتی است که تماما دست خود فرد است.
اگر آنقدر این مشکل حاد است که نیاز به پزشک متخصص است حتما مراجعه کنید و ساده از آن نگذرید.
اما با وجود پزشک نیز تا خود نخواهید موثر نخواهد بود.
اگر منظور از مشکل روحی کار و پول است! واقعا نمیتوانید شاگرد یک استادکار ماهر برای شغلی باشید؟
برخی از افرادی که در انجمن خودمان هستند مانند شما اولین مطالبشان فقط یاس بود!(می توانند خودشان نیز برایتان تعریف کنند!) اما اکنون شغل خود و درآمد خود را دارند! چرا؟ چون خودشان خواستند!
اما به یک چیز ایمان دارم که اگر من و هزاران نفر مانند بنده نیز تمامی دقایق را برای شما از امید بگویند تا خودتان نخواهید مطمئن باشید حرکتی حاصل نخواهد شد!

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , بيلا بالا , zahra_r
04-19-2012, 05:40 PM
ارسال: #40
ای باباشما که نمیدونید کاش تنها مشکلم پول بود پول تنها1قسمت کوچیکشه من مشکلاتی دارم که حتی کسی فکرشم نمیکنه

ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb ایده هایی برای کسب درآمد از علم مهتاب 66 13,687 04-18-2013 11:05 PM
آخرین ارسال: محمد پارسا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS