ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بنياد فرهنگي دكتر جهانگيري
زمان کنونی: 03-29-2024, 08:18 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: بيلا بالا
آخرین ارسال: silverstar93
پاسخ: 52
بازدید: 52038

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 60 رأی - میانگین امیتازات : 2.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بنياد فرهنگي دكتر جهانگيري
05-04-2015, 09:11 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-04-2015 09:12 PM، توسط iranboy.)
ارسال: #31
RE: بنياد فرهنگي دكتر جهانگيري
(05-04-2015 08:36 PM)عباس باقری نوشته شده توسط:  سلام
نمیدونم چرا بعضی ها دنبال نسخه پولدار شدن هستن
یکی از دوستام که ازش مطمئنم تعریف میکرد
دوستم ساکن اهوازه تقریبا یکسال و نیم پیش این آقای مثلا دکتر اومد اهواز همایش گذاشت
وسط های همایش بود یک آقایی یکدفعه وارد سالن شد و باهاش دست به یقه و دعوا
اینقدر دعواشون بالا گرفت که طرف با میکروفون زد دماغ دکتر را پایین آورد خونی و مالی
حالا ماجرا چی بوده, دقیقا مثل ده ها نفری که گفتن - چند سال قبلش با همین حرف های تندش آتیش طرف را روشن کرده بود و چند میلیونی پول گرفته بود و طرفم انگار رفته بود زمین اجاره کرده بود و منتظر بذرهای آقای دکتر اما خودتون بقیشا حدس بزنید
طرف کارد میزدی خونش در نمیومد
باور نمیکنید از بچه های اهواز و کسایی که شرکت کردن بپرسید
منکه ازون موقع گفتم باید بخودم تکیه کنم بنده خدا دلش واسه من نمیسوزه
چی بگم مام جونیم و دلخوش به معجزه این آدم ها دست خودمون نیست یادمون دادن
حق یار
سلام دوست عزیز برای این حرفت مدرک داری؟

ندیدم شهی در دل آرایی تو!/ علی فانی

در هر کاری حکمتی و در حکمتی دنیایی از خیر.

Life Is Good
Feeling Good

Mobile:
09374475969
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
05-04-2015, 09:43 PM
ارسال: #32
با سلام
اینکه در جهان دارن از کشاورزی سود میلیاردی میبرن حرف بدی هستش؟
ما همش به دنبال یه نسخه راحت برا پولدار شدن هستیم! یقین داشته باشیم اگه کسی نسخه راحتی داشته باشه خودش استفاده میکنه و نمیاد اونو بده به ما خودس بره دنبال نخود سیاه!
ایده های دکتر جهان گیری ایده های خوبی هستن! البته به نظر من ایشون فقط شعله رو روشن می کنن و سرنخ می دن ! بقیه راه رو باید خودمون بریم. لازم هم نیست برین چند میلیون بدین! همین چیزایی که تو نت هستش ایده های خوبی را معرفی کرده!
05-04-2015, 11:10 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-05-2015 11:37 AM، توسط moele.)
ارسال: #33
(05-04-2015 09:43 PM)saeedhashemi1371 نوشته شده توسط:  با سلام
اینکه در جهان دارن از کشاورزی سود میلیاردی میبرن حرف بدی هستش؟
ما همش به دنبال یه نسخه راحت برا پولدار شدن هستیم! یقین داشته باشیم اگه کسی نسخه راحتی داشته باشه خودش استفاده میکنه و نمیاد اونو بده به ما خودس بره دنبال نخود سیاه!
ایده های دکتر جهان گیری ایده های خوبی هستن! البته به نظر من ایشون فقط شعله رو روشن می کنن و سرنخ می دن ! بقیه راه رو باید خودمون بریم. لازم هم نیست برین چند میلیون بدین! همین چیزایی که تو نت هستش ایده های خوبی را معرفی کرده!

کشاورزی به معنای کشت وکار تو دنیا فقط هدف تامین غذا است زیاد هم کار پر سودی نیست .مخصوصا در کشورهای خشکی مثل ایران.نشون به همون نشون که کلی یارانه دولتهای کشورهای پیشرفته به کشاورز می دهند(اگر سود داشت مالیات هم ی گرفتند یارانه هم نمی دادند) . مثلا در ایران دارند گوجه می کارند رب گوجه صادر می کنند حالا هرچی هم بازده کشت را بالا ببریم به نظر شما این جز خیانت به مملکت است؟؟؟؟؟؟؟هر روز منایع آب را داریم نابود می کنیم چاه ها داره خشک میشه .

این آقا ایده هاش حاصل 2ساعت سرچ تو نت است .این ایده های 100من یک غاز 2ریال ارزش نداره .طرف میگه آب زمین من شوره این آقا میگه فلان گیاه را که در سواحل دریا رشد می کنه بکار بعد این گیاهو به کی بفروشه؟؟؟؟؟؟؟؟اصلا به چه درد می خوره؟؟؟؟؟؟!!!!
کسی این آقا را مجبور نکرده که بیاد تو تلویزیون حرف بزنه و بگه من خیرخواه جوانان هستم و4تا ایده آبکی بده

یک همچین سایتی توش ده ها هزار ایده تولیدی دست ساز داره
http://www.icreativeideas.com/

اما شاید 10موردش هم به درد تولید در ایران در مقیاس بزرگ نخوره .وقتی کسی ادعا داره اگر راست میگه بیاد یک همچین سایتی را برداره و 10تا ایده را از توش پیدا کنه روش کار علمی وعملی بکنه و بعد بیاد به جونها خط بده و خودشو خیرخواه معرفی کنه .اگر نه، نه نه جون منم از این ایده های این آقا بلده بده 36
 تشکر شده توسط: saadati , kochiloo , میثم 1988
08-10-2015, 02:25 AM
ارسال: #34
(04-13-2013 11:53 PM)بيلا بالا نوشته شده توسط:  سلام دوستان
ديروز بر حسب اتفاق با سايت بنياد فرهنگي دكتر جهانگيري اشنا شدم
از انجا كه اين سايتا مفيد ديدم به دوستان نيز معرفي
http://www.*****.com/
در اين بنياد بخشي وجود دارد به نام سنجش توانايي براي انتخاب ايده
كه اطلاعات كامل و شرايطي كه دارين را مطرح ميكنين و بنياد با توجه به توانايي تون ايده معرفي ميكنه
دوستان كساني كه ايده ايي بهشون معرفي شد در اين تاپيك اعلام كنند كه دوستان هم استفاده كنند

والا من که این فرم سنجش توانایی رو پر کردم و حتی به خودشونم ایمیل زدم بازم گفت فروم رو پر کن به دفترشم زنگ زدم منشیش گفت دوباره پر کن ولی دریغ از یه جواب خشک و خالی در رابطه با ایده
کلهم دروغگو تشریف دارن
 تشکر شده توسط: business_nuts
04-09-2016, 01:40 AM
ارسال: #35
دوستانی که با ایشون کار کردین و فریب خوردین و سرمایتون رو خورده مثل من بدبخت
برید به این وبسایت
http://www.dr-jahangiri.ir
امیدوارم مدیر محترم پست من رو حذف نکنن
اگر اطلاع ندارید کمی در اینترنت سرچ کنید تا چهره واقعی و واقعایت پشت پرده دکتر جهانگیری رو بفهمید.
میدونید توی چنتا دادسرای تهران پرونده داره؟
متاسفم برای خیلی چیزا.برای دستای پشت پرده که ازش حمایت میکنن.سازمان هایی که تبلیغش رو میکنن.سفره بزرگی پهن شده و همه دارن میخورن.اما از پول جوونهای جویای کار که قرون قرون روی هم گذاشتن تا سرمایشون رو بدن امثال این گرگها
فقط این لینک رو با دقت برید بخونید
https://www.ف/ی/س/ب/و/ک.com/*****
اللهم عجل لولیک الفرج
04-09-2016, 02:37 AM
ارسال: #36
(04-09-2016 01:40 AM)ArtinWorldClass نوشته شده توسط:  دوستانی که با ایشون کار کردین و فریب خوردین و سرمایتون رو خورده مثل من بدبخت
برید به این وبسایت
اگر اطلاع ندارید کمی در اینترنت سرچ کنید تا چهره واقعی و واقعایت پشت پرده دکتر جهانگیری رو بفهمید.
متاسفم برای خیلی چیزا.برای دستای پشت پرده که ازش حمایت میکنن.سازمان هایی که تبلیغش رو میکنن.سفره بزرگی پهن شده و همه دارن میخورن.اما از پول جوونهای جویای کار که قرون قرون روی هم گذاشتن تا سرمایشون رو بدن امثال این گرگها
اللهم عجل لولیک الفرج

سلام دوست عزیز
شما مالباخته هستین !؟
آیا شکایت کردین !؟
میشه بیشتر توضیح بدید که دوستانی که با این موضوع آشنا نیستند درس عبرت بشه.
موفق باشین

$$$$$$$$$$$$$$$%%%%%%%%%%%%%%%$$$$$$$$$$$$$$$$

شکست بیش از موفقیت آموزنده است؛ کسی که هیچ گاه اشتباه نمی کند، هرگز به جایی نمی رسد. راکفلر
04-09-2016, 05:44 PM
ارسال: #37
با سلام
بنده دو بار با دکتر جهانگیری تو دفترش ملاقات داشتم دفتر تو میدون هفت تیر ساختمان ایتک تو ملاقاتمان با این آقا دو دسته طرح بهم معرفی کرد طرح های زیر سی تومن و بالای سی تومن برا طرح زیر سی تومن گفت هیچ تضمینی نمیده ولی بالا سی تومنش رو که طرح نهال کاری بودگفت باید تضمین بدم به کس دیگه ای نفروشم نهالا رو .میزان سودم رو صد در صد بعد چهارده ماه تعیین کرد بهش گفتم چرا خودت این کار رو انجام نمیدی بهم گفت من خیلی بیشتر از صد در صد تو دارم وقت ندارم برمی ببینم پای نهال کو یه کمش هم به تو برسه (این روش کار یک کار افرین نیست) .مجدد گفتم نمونه قراردادی که میخوای با من ببندی بده برم به یه وکیل نشون بدم که این کار رو نکردن جلسه دوم هم که خودش بودن و آقای دکترای کشاورزی که فامیلش رو یادم رفته گفتم منو به یه نهالستان که باهاتون قرارداد داره معرفی کنید میخوام برمی بازدید که جوابشان منفی بود خلاصه اومدم پایین باز همسایه‌ها شون تحقیق کردم گفتن شاکی زیاد داره یکیش خود ما و من منصرف شدم دوستان عزیز یه کسی که میخواد کارآفرینی کنه باید مثبت اندیش باشه ولی دیگه معذرت میخوام خودش رو به خریت نزنه
04-10-2016, 01:46 AM
ارسال: #38
(04-09-2016 02:37 AM)business_nuts نوشته شده توسط:  
(04-09-2016 01:40 AM)ArtinWorldClass نوشته شده توسط:  دوستانی که با ایشون کار کردین و فریب خوردین و سرمایتون رو خورده مثل من بدبخت
برید به این وبسایت
اللهم عجل لولیک الفرج

سلام دوست عزیز
شما مالباخته هستین !؟
آیا شکایت کردین !؟
موفق باشین
04-10-2016, 01:57 AM
ارسال: #39
(04-10-2016 01:46 AM)ArtinWorldClass نوشته شده توسط:  
برید به این وبسایت
اللهم عجل لولیک الفرج

سلام دوست عزیز
شما مالباخته هستین !؟
آیا شکایت کردین !؟
موفق باشین
سلام مجدد
فقط من شاکی رسمی نیستم.تعداد شاکی های رسمی که پرونه تشکیل دادن انقدر زیاده که نشد همه رو پیدا کنیم.توی گوگل سرچ کنید بنگاه کلاهبرداری دکتر جهانگیری پست بچه ها رو بخونید.تا جایی که ما تخمین زدیم بالای 10000 نفر را با ایده کاشت نهال سرکیسه کرده!روش کار طوری طراحی شده که نشه محکومش کرد.نه که بگم روش هوشمندانه ای هست.بلکه روش کثیفی هست که از اعتباری که به هم زده سوء استفاده میکنه.تنها اشتباهی که من و تمام افرادی که باهاش کار کردن این هست که قرار داد ننوشتیم بخاطر اعتماد و اعتبار ساختگیش.مدرکش توی امریکا و اطریش رو هم استعلام کردیم.از این موسسات پولی که برای جهان سومی ها دوره میذارن مدرک میدن ایشون دکتری گرفته!!ماه پشت ابر نمیمونه.اگر یه خرده دیگه عزراییل به ایشون مهلت بده رسواییش رو خواهیم دید .در پی رسوایی دکتر جهانگیری خیلی ها محکوم میشن از جمله صدا سیما و مج
لات و موسسات مختلف که حالا یا از روی نا اگاهی یا با آگاهی! برای این اعتبار سازی کردن!
04-10-2016, 03:04 AM
ارسال: #40
(04-10-2016 01:57 AM)ArtinWorldClass نوشته شده توسط:  
(04-10-2016 01:46 AM)ArtinWorldClass نوشته شده توسط:  
برید به این وبسایت
اللهم عجل لولیک الفرج

سلام دوست عزیز
شما مالباخته هستین !؟
آیا شکایت کردین !؟
موفق باشین
سلام مجدد
فقط من شاکی رسمی نیستم.تعداد شاکی های رسمی که پرونه تشکیل دادن انقدر زیاده که نشد همه رو پیدا کنیم.توی گوگل سرچ کنید بنگاه کلاهبرداری دکتر جهانگیری پست بچه ها رو بخونید.تا جایی که ما تخمین زدیم بالای 10000 نفر را با ایده کاشت نهال سرکیسه کرده!روش کار طوری طراحی شده که نشه محکومش کرد.نه که بگم روش هوشمندانه ای هست.بلکه روش کثیفی هست که از اعتباری که به هم زده سوء استفاده میکنه.تنها اشتباهی که من و تمام افرادی که باهاش کار کردن این هست که قرار داد ننوشتیم بخاطر اعتماد و اعتبار ساختگیش.مدرکش توی امریکا و اطریش رو هم استعلام کردیم.از این موسسات پولی که برای جهان سومی ها دوره میذارن مدرک میدن ایشون دکتری گرفته!!ماه پشت ابر نمیمونه.اگر یه خرده دیگه عزراییل به ایشون مهلت بده رسواییش رو خواهیم دید .در پی رسوایی دکتر جهانگیری خیلی ها محکوم میشن از جمله صدا سیما و مج
لات و موسسات مختلف که حالا یا از روی نا اگاهی یا با آگاهی! برای این اعتبار سازی کردن!

بله دقیقا" مشکل شما و دوستان همین قرارداد نبستن هست !!
خودم چندسال پیش ایشون رو توی تلویزیون دیدم و گفتند از فلان کشور دکترا دارن 2 هزاریم افتاد که نکنه ازین مدارک پولی هست که حتی هم تو این کلاسا شرکت نکنی بهت دکترا میدن ، تازه تو ایران هم خیلی ها بهم زنگ زدند که 7 میلیون واریز کنید و بهتون مدرک دکترا بدیم و قابل استعلام از وزارت علوم برام جای سوال بود چجوری این شرکت ها مجوز گرفتند !؟!!!!!!!!
نکته بعدی اینکه برای صدا و سیما و مطبوعات بسیار متاسفم که آدم کلاهبردار رو تبلیغ میکنن،و الان هم خیلی موسسات کنکوری اومدن تو بازار تلویزیون دارن کلاهبرداری میکنن !!!
نمیدونم چه زمانی باید مسولین بیدار شوند !!!!!
و قوه قضاییه هم باید یک فکری به حال این پرونده های کلاهبرداری میلیاردی که راکد شده ،بیندیشند !
راستی دوست عزیز چرا شما و دوستان یک تیم نمیشین و یک وکیل خوب نمیگیرین که پرونده ی شما رو بررسی کنند درسته پرونده ی شما حقوقی هست ولی تبصره هایی در قانون مدنی وجود داره و ممکنه درجریانش نباشین و یک وکیل مجرب مشکل پرونده شما رو حل کنند!
در ضمن من یک راهنمایی شما رو میکنم ، اگه آگاهی پرونده شما هست حتما" با 197 تماس بگیرید موضوع کندی پرونده شما رو مطرح کنید ، تا پیگیر نباشین هیچ چیزی حل نمیشه !
همه چیز شدنی هست به جز مرگ ..
موفق باشین

$$$$$$$$$$$$$$$%%%%%%%%%%%%%%%$$$$$$$$$$$$$$$$

شکست بیش از موفقیت آموزنده است؛ کسی که هیچ گاه اشتباه نمی کند، هرگز به جایی نمی رسد. راکفلر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS