ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بنياد فرهنگي دكتر جهانگيري
زمان کنونی: 03-29-2024, 06:40 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: بيلا بالا
آخرین ارسال: silverstar93
پاسخ: 52
بازدید: 52037

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 60 رأی - میانگین امیتازات : 2.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
01-24-2015, 12:34 AM
ارسال: #21
RE: بنياد فرهنگي دكتر جهانگيري
(01-23-2015 09:48 PM)hamid.h نوشته شده توسط:  وقتی ایشون در ابتدای مشاوره و پیشنهاد کار و اخذ مبلغ تعهد میدن که تا آخرش پشتمون هستند و بصورت کامل و گام به گام تا کسب سود نهایی با ما هستند درست نیست رها کردن.....

سلام
دوست عزیز میشه بگی چه ایده ای به شما دادن و چقدر پول درخواست کردن برای پشتیبانی؟
سپاس
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: پارمیدا وحیدی
01-31-2015, 12:55 AM
ارسال: #22
ظاهرا صابون این ادم به تن خیلی ها خورده
من 12 میلیون بابت همکاری با این فرد ضرر کردم
خواهش می کنم وقت و پول خودتون رو حروم نکنید
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , یوتاب(utaab) , hamid.h
01-31-2015, 10:23 PM
ارسال: #23
سلام دوستان عزیز
بنده با ایشان کار کردم و برخی از ایده های ایشان قابل انجام است /ایشان بیشتر سخنران انگیزشی هستند و بس.
ذهن خلاقی دارن ولی اکنون از این خلاقیتشون در جهت منفی استفاده میکنن
هم نکات مثبت دارن و هم منفی.منکه از ایشان زیاد استفاده کردم البته بیشتر در راستای انجام کارهام..
و در اخر باید عرض کنم نباید از ایشان انتظار داشته باشیم نسخه ی شفابخشی برای ما بنویسن ایشان فقط جهت میده و یه ذره اعتماد به نفس میده و هیجانو زیاد میکنه
همین و تمام.....

همیشه اولین گام ها مهم هستند.....
تماس با من 09394099750_ _ 09125937764
 تشکر شده توسط: pooya 90 , seyed mehdi hashemi tayeb , kochiloo , ehsan573
01-31-2015, 11:21 PM
ارسال: #24
1 سوال
چجوری در راستای کارهای خودت ازش استفاده کردی؟؟؟؟
این آدم اصلا به حرفای دیگران گوش نمیده که بخواد کمکی کنه
صرفا 4 تا ایده تو ذهن خودش هست که تبلیغ می کنه
اونا هم تخیلی هست بیشتر
ایده های عملی و پولسازش رو هر کار کنی بهت نمیگه
امتحان کنید:مثلا طریقه استخراج دیجیتالین از انگشتانه

هر کی تونست ازش این رو بپرسه و جواب بگیره جایزه نقدی داره
 تشکر شده توسط: hamid.h , kochiloo
02-06-2015, 04:14 PM
ارسال: #25
(04-14-2013 01:06 AM)بيلا بالا نوشته شده توسط:  گیاهان چند منظوره

1.مقدمه :گیاهان چند منظوره از جمله گیاهانی هستند که دارای کاربردهای گوناگون بوده و اکثرا دائمی میباشند .این گیاهان قابل عرضه به بازار جهت مصرف در لابراتورهای داروئی ،عطاریها ،بازارهای صادراتی و قابل بسته بندی بصورت محصول نهائی میباشد .

2.نام بخشی از این گیاهان ،گیاهانی نظیر سالویا ،سانتولینا ،ارتیمیس ،تانسی ،سنبل الطیب ،زوفا ،اکیناسه و نظایر آن میباشد .

3.فضای سبز: شهر تهران دارای 15000هکتار فضای سبز است که معمولادرگرانترین زمین ها (میادین و خیابانها )با بودجه ایی سنگین و آب تصفیه شده و نیروی انسانی گیاهان را کاشته و(گاهی چند بار در سال )و سپس برای دور ریختن و سوزاندن آنها مجددا هزینه های سنگینی را تحمل میکنند .چنانچه به 647 شهر درایران نظری بیفکنیم صدها هزار هکتار در کشور و هزاران میلیارد تومان بودجه صرف این فعالیت میشود .

حال چنانچه این اراضی جای خود را به گیاهان دائمی بدهد برای چند دهه سرمایه گذاری و هزینه تدارکات حذف شده و گیاهان تولید شده نیز قابل عرضه و فروش در بازار و لابراتوارها و قابل فراوری است .شاید بتوان خیابانها را به افراد جویای کار اجاره داده تاهم درآمدی برای شهرداری ایجاد شود و هم به رایگان این فضاها نگهداری شود و جمع اوری محصول نیز برای مستاجر منبع درامد و یا مواد اولیه برای فراوری باشد چنانچه با اهدای نمونه هائی از این گیاهان به شهرداریها ،گل فروشیها مجریان فضای سبز و خانواده ها موفق به اخذ سفارش قابل توجه گردیم میتوان از کشاورزان مناطق مختلف استفاده نمود و با سفارش به آنها نیاز مشتریان را تامین نمود .

4.فراوری و بسته بندی با تولید این گیاهان میتوان محصولات گوناگون را طراحی و تولید ویا بسته بندی نمود .این محصولات در قالب داروئی ،غذائی ،آرایشی ،بهداشتی و غیره می باشد که ارزش افزوده قابل توجهی را بدنبال خواهد داشت

5. مشاغل خانگی

چنانچه در محل سکونت خود اطاق خالی تمیز و با متراژ مناسب در اختیار باشد با مراجعه به سایت http://www.mlsa.com ثبت نام نمود و تقاضای مجوز تولید و بسته بندی یکی از شاخه هامثل غذائی ،ارایشی ،بهداشتی ،داروئی را دریافت نمود و با مجوز به تولیدمحصولات گوناگون پرداخت.

6.استفاده از ظرفیت خالی کارخانجات :یکی از روشها متداول در جهان استفاده از ظرفیت خالی کارخانجات است که با عقد قرارداد و ثبت نام و آرم خود در مقابل پرداخت دستمزد و تامین مواد اولیه و بسته بندی آن به تولید محصولات با پروانه و مجوز کارخانه مورد نظر پرداخت.

7.تولید محصولات بدون مجوز :با استفاده از این گیاهان میتوان محصولاتی تولید نمود که نیازی به مجوز نداشته و قابل استفاده برای عموم باشد:مانند قرص برنج طبیعی ،خوشبوکننده ها آشپزی و غیره...

8.بهره مندی خانواده ها از گیاهان :پاره ای از این گیاهان میتواند در باغچه منازل و یا پشت بام تولید شده و بطور روزانه مورد استفاده خانواده قرار گیرد . به عنوان مثال گیاهان معطری که میتواند بصورت چای مصرف شود و یا دور کننده حشرات از منزل باشد و یا شکر موردنیاز خانواده را بطور طبیعی تامین نماید نظیراز گیاهان سانتولینا برای دورکردن حشرات ،وربن برای چای ،و استویا برای شکر

9. معرفی و عرضه گیاهان به خانواده ها:این گیاهان از طریق گل فروشیها میتواند به عنوان هدایا و جایگزین گلهای معمولی راه خود را به خانواده ها باز نموده و سالها مورد استفاده قرار گیرد.

10.گونه های مناسب برای اقلیمهای مختلف :متناسب با اقلیمهای گوناگون یا استان های گوناگون انتخاب میگردد. که با شرایط اقلیمی آن دیار سازگار باشد .

امید است زمینه مناسبی برای اشاعه فرهنگ استفاده از گیاهان دائمی در کشور ما فراهم گردد.
تولید و بسته بندی بذرهای کمیاب

مقدمه :باتوجه به نبود بذرهای نایاب در ایران و ممنوع الورود بودن آن و هزینه سنگین خرید با ارزهای امروزی که ناچارا باید توسط مسافر به ایران حمل شود و با توجه به سرمایه گذاری اندک این قبیل طرحها علاقمندان به اجرای این قبیل طرحها را به شرح زیر راهنمائی میکند :

1.زمین مناسب که دارای آب کافی بوده و برای جلوگیری از خورده شدن توسط حیوانات و یا سرقت آن توسط افراد باید با طوری یا دیوار محصور باشد .

2.آماده سازی بستر مورد نظر باید با ماسه بادی بمیزان 10%و کود ورمی کمپوست یا کود گاوی بمیزان 1%مخلوط شده و به ضخامت 20 سانتیمتر سطح صاف و یکدست فراهم نمود .

3.پاکت بذرها هر پاکت محتوی تعدادی بذرمیباشد که با فاصله 10 سانتیمتر از از یکدیگر و در عمق نیم سانتیمتری داخل خاک قرارداده شود و پس از کاشت کامل یک بسته توسط کرت بندی یا نصب علائمی این قطعه از قطعات دیگر مشخص شود .سپس به ترتیب یکی پس از دیگری به همین منوال کاشته خواهد شد .باز کردن پاکتها باید با دقت انجام شود که موقع کپی کردن آسیبی به آن نرسیده باشد.

5.شماره گذاری قطعه:هر قطعه با شماره گذاری باید مشخص شود که مربوط به کدام پاکت است مثلا پاکت شماره 5 در قطعه شماره 5 (میتوان عکس پاکتها را اسکن کرده ودر لپ تاپ شماره گذاری شود که روی پاکت چیزی نوشته نشود .)

6.آبیاری متناسب با گرم شدن هوا باید بنحوی باغچه با شلنگ یا آب پاش آبیاری گردد که زمین خشک نشود و ممکن است در تابستان هفته ای 3 بار نیازآبیاری باشد.

7.مراقب ویژه :مزرعه از حمله حیوانات سرقت توسط افراد و هجوم علفهای هرز باید مراقبت شود.

8.فصل برداشت :پس از پایان تابستان و پژمرده شدن گلهای تولید شده باید جمع آوری شده با دقت پاک شده و با ترازوی دیجیتال وزن هر یک مشخص شود.

9.فروش پاکتهای بذربرای عرضه پاکتهای تولید شده از مراکززیر میتوانیم کار خود را آغاز کنیم :

عقد قرارداد با مراکز پخش و فروش بذر و گل

عرضه به گل فروشیها ی شهرها بطور امانی و با تخفیف قابل توجه و دریافت وجه آن پس از فروش

فروشنده ها : هر فرد بیکاری را میتوان دعوت به همکاری نمود و به ازا هر پاکت درصد قابل قبول را به فروشنده ها پرداخت نمود . این فروشندها میتوانند :

با مراجعه به ویلادارها بذرها را معرفی کنند .

با مراجعه به با غدارها

با مراجعه به سوپرمارکتها

با مراجعه به فروشگاههای محصولات کشاورزی

قابل عرضه در متروها

وهمین فعالیت از ردیف A_G را در 35 استان کشور تکرار کنند

بازارهای مرزی مانند بانه کردستان ،عشق اباد ،اینچه برون محل مناسبی برای فروش با ارز خارجی است.

تبصره:با عکاسی از گلهای تولید شده در فصل مناسب و تامین بذر انها میتوان سفارش تولید گلها را دریافت و به تعداد درخواست شده گل را تولید و شاخه ای یا گلدانی به فروش رساند.

10-از انجاییکه با کاشت هر پاکت گاهی تا 300 پاکت بذر تولید میشود و به طور میانگین شاید بتوان 100پاکت بذر تولید کرد و فروش ان به هر قیمتی باشد حتی پاکتی 5 هزار تومان سود قابل توجهی به ازای هر متر مربع را بدنبال خواهد داشت.

11-طرح توسعه:در صورت موفقیت و کسب تجربه لازم در سالهای اینده میتوان انواع دیگری را در وسعت بیشتری تولید کرد.

12-امید است با تلاش و دقت وآگاهی از این طرح شاهد موفقیت عزیزان بوده و همواره اینجانب دکتر علی اصغر جهانگیری آمادگی خود را برای ارائه هرگونه اطلاعات ،راهنمائی و مشاوره بصورت رایگان اعلام میدارد.
البته توی دفتر کار ایشون تقریبا همه روزه درگیری هایی هست از طرف کسانیکه به امید کسب درامد با ایشون همکاری کردند... چون اینطور که معلومه ایشون فقط میخوان بذرهاشون رو بفروشند ... 104
02-06-2015, 04:16 PM
ارسال: #26
(01-21-2015 12:46 AM)مهندس روح الله زاهد نوشته شده توسط:  سلام ودرود بر دوستان عزیز
خسته نباشید
بنده درهمایش آقای جهانگیری شرکت کرده ام و چندین بار هم به ایشون در رابطه با چند طرح ایمیل دادم .اما متاسفانه ایشون فقط به سوالات جواب سربالا میدن .ولی به طرح هایی که یه جوری جنسشو خودشون دارن یا طرح جوری باشه که به ایشون محتاج باشید تقریبا جواب خوب میدن .
به نظرم ایشون به فکر کمک کردن به افراد نیستن و در کارهاشون فقط سود و پول براشون مهم هست و مهم نیست که مشتری ضرر کنه یا مسائل دیگه اصلا مهم نیست واین به دور از انسانیت هست

به نظر بنده اگه جهت مشاوره به افراد با تجربه ی دیگه ای مراجعه کنید بهتر خواهد بود

من هم موافقم... هدفش فروختن بذرهاشه...
 تشکر شده توسط: hamid.h
02-06-2015, 04:27 PM
ارسال: #27
(01-20-2015 10:57 PM)amirgb نوشته شده توسط:  
(04-14-2013 09:48 AM)بيلا بالا نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من در قسمت سنجش توانايي براي انتخاب ايده ثبت نام كردم
براي اينببينم چقدر پيگير مطلب هستند از 3 بخش ايميل،فكس و شماره تماس فقط شماره تماس ذكر كردم
ميدونين كه پيگيري و اطلاع رساني از ايميل و فكس بسيار راحت تر هست

من با این آدم کار کردم
یک ... ( فرد نادرست ) به معنی واقعی هست
بی خود پول و وقت خودتون رو حروم نکنید

هدفش فقط فروختن بذرهاشه.... میتونید به دفتر کارش در هفتم تیر مراجعه کنید و نارضایتی ها رو ببینید البته من خودم باهاش همکاری نکردم ... این تجربه دوستانم هست
04-29-2015, 07:34 PM
ارسال: #28
(04-29-2015 05:55 PM)MARYAR نوشته شده توسط:  این هفته برنامه پایش هم دکتر جهانگیری را آورده بود و ایشونم باز به جای صحبت کارآفرینی قصد داشت اجناس خودشو قالب کنه
باز با اون گیاهاش اومده بوداااا

ای کاش فقط جنس قالب می کرد واقعا یکشنبه غیر حرف مفت و دروغ هیچ چیز دیگه ای برای گفتن نداشته .مجری هم فهمیده بود این داره حرف مفت میزنه همین طور بهش می گفت مثال بیار جهانگیری میزد جاده خاکی
مجری :برای رشته برق بیکار پیشنهاد کار بدهید
جهانگیری:برای یک نفر رشته برق بیکار رفتیم از این شارژرهایی که با باتری قلمی موبایل شارژر می کنه ساختیم شد دونه ای 500تومن 15000تومن فروخت

جهانگیری :طرح یک قیچی قدیمی بود تو موزه که شبیه قو بود از روش 500هزار تا ساخت در 4-5ماه همشو فروخت

وجدانا کل فروش قیچی در ایران در یک سال چندتا دونه ای است؟؟؟؟؟36

جهانگیری :گاهی اوقات باید رشوه داد زیر آبی رفت پارتی بازی کرد و...........
مجری :این که درست نیست یعنی شما می گویید از دیوار هم بالا بریم؟؟
جهانگیری :بالاخره یا شما می خواهید پول دار بشوید یا معلم اخلاق و.....!!!!

توجه شما را به اسم بنیاد این آقای دکتر جلب می کنم
 تشکر شده توسط: kochiloo , یوتاب(utaab) , MARYAR , arash1367 , ehsan573
04-30-2015, 01:55 PM
ارسال: #29
Thumbs Down RE: بنياد فرهنگي دكتر جهانگيري
کلی گویی آفت شعر است
حرف مفت آفت ذهن
ذهن هر کس ستاره بشمرد
ذهن یاغی ستاره بچیند

درود بیکران حضور دوستانم

سال 89 از طریق وبسایت فکر فردا و دوره ی ایده و فرصتهای کسب و کار آفرینی با دکتر جهانگیری آشنا شدم.
مجموعه 30 ساعتی فیلم یکی از همایشهاشون رو مجموعه فکر فردا برام ارسال کرده بودند که پس از بازبینی در درون من شور شعف وصف ناپذیری برای کار آفرینی ایجاد و پیرو اون انگیزه و با جمع بندی افکار خودم به نتیجه رسیدم که باید با دکتر در مورد مسائلی که توی سی دی ذهنم رو درگیر کرده بود به مشاورت بنشینم و پس از کلی هماهنگی و پیگیری تونستم از بوشهر بیام دفترشون تهران توی هفت تیر و پس از انتظارات و اشتیاق فراوان حدود یه نیم ساعتی مجال همکلامی یافتم، ولی همونجا به زیبایی تمام خط بطلان کشیدن روی انتظارات و اهدافم و بدون درز دادن حتی یک نکته فراتر از محتویات فیلم همایش مرا به سمت کشت و پرورش نهال و بذر سوق دادند.
گفتم دکتر جان، شما گفته اید فلان کار رو با ضایعات نخل میشه انجام داد و وسعت کار باندازه ی تمام جوانان بیکار سرزمینمون هست، چرا الان میگید بدردت نمیخوره؟
هر کلکی و توجیهی اعلام کردم بیفایده موند و عاجز از تعقل فقط به سمت خرید بذر تشویقم کردند... یک میلیون و نیم دادم برا بذر قهوه و وانیل و چندتا گیاه و میوه گرمسیری...ولی دریغ از ارسال و پیگیری!
هربار تماس گرفتم برای بذر، گفتند که این مبلغ مگه چندتا بذر میشه؟ ولی اشکالی نداره و بذرها آماده نیستن و توی اولین فرصت که آماده شد ارسال میکنیم...
زمین کشاورزی اجاره کردم و در انتظار بذر! خبری نشد و باجبار دیگه از بیرون بذر گرفتم و تنباکو کشت کردم .
در آخر ، اعتمادی به هیچکس نیست...
همه کلک پول و اعتبار پوشالی هست...
تنها مزیت فیلمشون این بود که مرا با نوع دگر اندیشیدن به کارکردن و درآمدزایی واداشت/.
ولی پیگیر تر از من کسی باهاشون نبود و باز هم به نتیجه ای نرسیدم...
نداستم که به چه بهایی حاضر هست تخلیه اطلاعات انجام بدهند.
فقط از من میشنوید به سمت کشاورزی نروید مگر اینکه برای تفریح و بدون نیاز به درآمدش باشه و اینکه بدون سرمایه حتی تفریح هم نمیتونید کنید با کشاورزی...والسلام

ما دیگران را فقط تا آن قسمت از جاده که خود پیموده‌ایم می‌توانیم هدایت کنیم.

هیچ وقت به گمان اینکه وقت دارید ننشینید زیرا در عمل خواهید دید که همیشه وقت کم و کوتاه است.
چشـــــم از تو برنگیرم ور می كشد رقیبم

مشتـــــــاق گل بسازد با خوی باغبــــانان

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: MARYAR , moele , 3ObHaN , bastarkhaki
05-04-2015, 08:36 PM
ارسال: #30
سلام
نمیدونم چرا بعضی ها دنبال نسخه پولدار شدن هستن
یکی از دوستام که ازش مطمئنم تعریف میکرد
دوستم ساکن اهوازه تقریبا یکسال و نیم پیش این آقای مثلا دکتر اومد اهواز همایش گذاشت
وسط های همایش بود یک آقایی یکدفعه وارد سالن شد و باهاش دست به یقه و دعوا
اینقدر دعواشون بالا گرفت که طرف با میکروفون زد دماغ دکتر را پایین آورد خونی و مالی
حالا ماجرا چی بوده, دقیقا مثل ده ها نفری که گفتن - چند سال قبلش با همین حرف های تندش آتیش طرف را روشن کرده بود و چند میلیونی پول گرفته بود و طرفم انگار رفته بود زمین اجاره کرده بود و منتظر بذرهای آقای دکتر اما خودتون بقیشا حدس بزنید
طرف کارد میزدی خونش در نمیومد
باور نمیکنید از بچه های اهواز و کسایی که شرکت کردن بپرسید
منکه ازون موقع گفتم باید بخودم تکیه کنم بنده خدا دلش واسه من نمیسوزه
چی بگم مام جونیم و دلخوش به معجزه این آدم ها دست خودمون نیست یادمون دادن
حق یار
 تشکر شده توسط: ehsan573
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS