ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

یک دفتر خانگی حرفه ای ایجاد کنید
زمان کنونی: 04-20-2024, 09:34 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: دهدار
آخرین ارسال: tan-graphic
پاسخ: 3
بازدید: 2900

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 3.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
04-09-2013, 07:22 PM
ارسال: #1
بسیاری از افراد فضای مناسبی را در خانه برای کار اختصاص می دهند. ایجاد یک دفتر خانگی حرفه ای به شما کمک می کند بهتر فکر کنید و بهره وری خود را افزایش دهید.
مطمئنا همه افراد یک اطاق کامل برای اختصاص دادن به دفتر خانگی ندارند. اما اگر شما به عنوان یک شغل تمام وقت فکر می کنید، نیاز به چنین فضایی دارید حتی اگر مجبور شوید به خانه دیگری نقل مکان کنید.
یک اطاق مناسب انتخاب کنید
وقتی می خواهید تصمیم بگیرید کدام اطاق را برای دفتر خانگی خود انتخاب کنید، نزدیک ترین اطاق به درب خروجی را انتخاب کنید. بنابراین افرادی که برای جلسه به خانه شما می آیند، مجبور نیستند از حال و پذیرایی بگذرند تا به دفتر شما برسند. بدین ترتیب زندگی خصوصی خود را از زندگی کاری خود جدا می کنید.
مطمئن شوید درب اطاق قفل می شود. این می تواند خانواده را هنگامی که تلفن کاری مهمی دارید از شما دور نگه دارد. امکان دوری از خانواده، خصوصا زمانی که پروژه مهمی دارید و می بایست سریع آن را تحویل دهید می تواند مفید باشد. هر چقدر در زمان کار، کمتر حواس شما پرت شود به بهره وری شما کمک می کند.
موقعیت میز
مطمئن شوید میز شما به راحتی در اطاق جا می گیرد. اگر خیلی بزرگ باشد ممکن است احساس خفگی کنید! در مورد اینکه به چه میزی نیاز دارید با خود صادق باشید. مطمئن شوید میز خود را پشت به پنجره قرار ندهید، انعکاس نور خورشید روی مانیتور می تواند آزار دهنده باشد. با قرار دادن میز روبروی پنجره از نور طبیعی حداکثر استفاده را ببرید.
یک صندلی خوب برای خود تهیه کنید
صندلی پیدا کنید که راحت باشد. شما تمام روز را روی این صندلی سپری خواهید کرد. پس مطمئن شوید کیفیت را فدای قیمت ارزانتر نکنید. باور کنید، کمر شما از شما تشکر خواهد کرد!
صندلی های راحت ممکن است از نظر ظاهر جذابیت چندانی نداشته باشند ولی اهمیتی چند برابر از نظر راحتی شما دارند!
به طرح بندی و سازماندهی توجه کنید
یک دفتر تمیز و مرتب فضای بهتری برای کار و ملاقات مشتریان است تا جایی بهم ریخته. متاسفانه فضای کاری من گاهی بهم ریخته می شود ولی سعی می کنم هر چند وقت یکبار همه چیز را سازماندهی کنم. کشوها یا جعبه هایی در دفتر قرار دهید تا وسایل خود را از جلوی چشم بردارید و در آنها مخفی کنید تا فضا بزرگتر و مرتب تر بنظر رسد.
اگر فضای شما بهم ریخته و شلوغ شد، یک قدم به عقب بروید و نگاهی بیندازید تا ببینید چیزی هست که بتوان از شر آن خلاص شوید. چیزهایی که از آنها استفاده نمی کنید، و فایل های قدیمی که دیگر به آنها نیازی ندارید را می توانید در جای دیگری انبار کنید.
دکور
تابلو هایی از عکس، نقاشی و یا چیزهایی که به آنها علاقه دارید روی دیوار قرار دهید. دیوار را با رنگی که به آن علاقه دارید رنگ کنید و پرده ها را مطابق با رنگ دیوار انتخاب کنید. دفتر خود را طوری طراحی کنید که دوست داشته باشید سر کار بروید و زمان خود را آنجا صرف کنید.
منبع:پونیشا

A00 (130)در حال پرواز به سوی هدف

در زندگی از این 3 تگ استفاده کنید: {تلاش} ، {صبر} و {امید به خدا}
خروجی این سه تگ روی صفحه زندگی = موفقیت

[تصویر: Untitled-5.png]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: سعید احمدی , goldmen , fartak , Andisheh , minoo , mehdi62 , c4t3r , 0625 , سیدمهدی هاشمی , یاسر1152 , saheb6120 , mallarme , نی نی عسلی , Bahareh Ghaderi , خاطره , pooria026 , minea , tan-graphic
04-09-2013, 08:27 PM
ارسال: #2
RE: یک دفتر خانگی حرفه ای ایجاد کنید
یکی از خواسته های من داشتن یک چنین اتاقی هست.
که دیوارهاشو مطابق میل خودم رنگ و کار گرافیکی کرده باشم.
روی دیوار پر باشه از برگه هایی که توشون برنامه هامو نوشتم و به دیوار زدم.
عکس آدم های گنده و محبوبم رو رو دیواراش زده باشم.
یک استند از تصویر مایکل اسکوفیلد نقش اول سریال فرار از زندان و صحنه هایی از اون سریال رو داشته باشم. چون فقر و زندگی که دراون با رویاهات خیلی فاصله باشه به واقع نوعی زندانه.
همچنین یک تخته وایت برد که هر روز روش یک نقاشی از خود ایده آلم با کلی جملات مثبت روش بکشم.
کلا یک اتاق خیلی خاص که بشه مرکز فرماندهی و اتاق فکرم جایی که نقشه هامو توش بکشم.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: دهدار , 0625 , سیدمهدی هاشمی , امير وارسته , نرگس فیاض , دنیا1 , Bahareh Ghaderi , pooria026 , minea
09-27-2014, 02:59 PM
ارسال: #3
RE: یک دفتر خانگی حرفه ای ایجاد کنید
من قبل از ازدواجم همچین مکان خاصی رو داشتم و اون زیر زمین دالونی خونه پدر بزرگم بود که نوه های دیگه از وارد شدن به اونجا میترسیدن ولی من 1 قسمتیش رو پارتیشن زدم و کارگاه هنریم بود که شب تا صبح توش کار میکردم و درآمد کارهاشم خیلی خوب بود
ولی خوب بعد از ازدواج دیگه چنین جایی رو نداشتم
معمولا خانمها با ازدواج بخصوص بچه دار شدن تمام میشن- البته من به گفته ی دوستام با وجود داشتن بچه میگن خیلی فعال و اکتیوی سعی کردم خیلی چیزام تعطیل نشه ولی خوب اون آدم قبلی مرده

کار، روز رو کوتاه میکنه، عمر رو دراز
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: pooria026 , naderv , bayani
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  برای مشاغل خانگی میشه ثبت برند انجام داد؟ imanhabibi 0 1,761 06-29-2015 12:16 PM
آخرین ارسال: imanhabibi
  هر نفر چند تا مجوز مشاغل خانگی میتواند بگیرد؟ imanhabibi 0 983 06-28-2015 11:51 PM
آخرین ارسال: imanhabibi
  :: آموزش مشاغل خانگی.....کارگاه بافتنی :: mallarme 11 8,236 05-20-2014 02:18 PM
آخرین ارسال: sahar 68
  فهرست نهایی مشاغل خانگی دهدار 1 2,434 01-11-2014 08:43 PM
آخرین ارسال: دنیا
  لوازم دور ریختنی را تبدیل به لوازم تزئینی کنید............ mallarme 48 12,218 01-04-2014 09:29 PM
آخرین ارسال: shamsa
  .:: آشنایی با مشاغل خانگی ::. mallarme 9 5,312 12-07-2013 04:36 PM
آخرین ارسال: ایوب موبایل
  :: آموزش مشاغل خانگی.....کارگاه موزاییک کاری :: mallarme 10 11,315 04-24-2013 10:32 PM
آخرین ارسال: mallarme

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS