ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

شغلهای بی سرو صدا اما پولدار!
زمان کنونی: 04-25-2024, 09:47 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: NavidAtabaki
آخرین ارسال: مدینه
پاسخ: 56
بازدید: 34763

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 38 رأی - میانگین امیتازات : 2.97
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شغلهای بی سرو صدا اما پولدار!
07-13-2013, 07:55 AM
ارسال: #41
RE: شغلهای بی سرو صدا اما پولدار!
سلام
خواهش میکنم خواهش میکنم و باز هم خواهش میکنم دوستان عزیز اینقدر بحث ها رو به حاشیه نبرید.تایپیک در مورد یه چیز دیگه ست و بحث ها یه چیز دیگه.داریم با اینکار باعث میشیم که درصد خونده شدن تایپیک ها رو پایین بیاریم.
دوستان کمی رعایت کنند.اینجا جای بحث و جدال در مورد این چیزها نیست...
همه موفق باشید

با خودتان خوب تا کنید

با خودتان که خوب تا نکنید

روزگار شما را تا میکند

می کند توی پاکت و می اندازد توی صندوق پستی ؛

به یک مقصد نامعلوم

خودت به جان خودت بیفت

خودت خودت را بساز

خودت مواظب خودت باش

و گرنه دیگران به تو هر شکلی

که دلشان بخواهد می‌دهند.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: s_a , نرگس فیاض , mir abbas , Divar , کاوه7 , blacknight19 , man72 , hamed.yegane , 0625 , توانا , turkmenboy , fazelgh
07-26-2013, 03:08 PM
ارسال: #42
سلام . به نظر من هم بهتره بیشتر به موضوع شغلهای بی سر و صدا ... بپردازیم
 تشکر شده توسط: s_a , 0625 , توانا , turkmenboy
08-16-2013, 01:00 AM
ارسال: #43
(09-08-2011 10:52 PM)NavidAtabaki نوشته شده توسط:  با سلام خدمت تمام میلیاردر های عزیز
خواستم مطلبی را در انجمن مطرح کنم، مطلبی جالب از شغلهای بی سرو صدا در دنیا و ایران
قطعا این جزی از خلاقیتها و کار آفرینیهایی محسوب می شود ولی جالبی مسئله بی سروصدا بودن آن هست
برای نمونه می خواهم به کار یکی از همشهریان خودم بپردازم که با ایده ای جدید توانسته کاری خوب ولی بی سروصدا راه اندازی کنه
شخص مورد نظر بنده که از اقوام دور ما هم هست پزشک هستند ولی مطبی ندارند و کار اصلی ایشان کابینت سازی کمد دیواری و تخت و خلاصه لوازم چوبی هست و کارگاه نسبتا بزرگی هم دارند ودرکنار این کار یک توانبخشی هم برای معلولین تاسیس کرده و درحال فعالیت است
اما نکات جالب توجه کارهای ایشان استفاده بهینه از این دوکار یا بهتر بگم زرنگی ایشان و مسلط بودن ایشان به فضای کار وتجارت و نوآوری هست
مسئله را از جای دیگری برایتان شرح میدهم! مراغه به جهت بودن در مناطق کوهستانی و حاصل خیز از جمله شهرهایی است که اکثریت درختان آن را درختان میوه تشکیل داده بخصوص درختان سیب آلوچه و گردو
حالا این فرد موفق توانسته با استفاده از دانش خود و کمی هم سعی و تلاش دست به کار جالبی زده و توانسته با کارخانه اسلحه سازی یوزی ایتالیا همکاری کرده و قنداق اسلحه های این کارخانه را از تنه درخت گردو در مراغه تولید کرده و صادر کند! آن هم به مبالغی چشمگیر!
البته این پزشک موفق براحتی توانسته کار دیگری را هم انجام دهد که بزودی برایتان بازگو خواهم کرد!
به نظرتان جالب نیست؟ اصلا چند نفر در ایران هستند که همچین کاری را می کنند و پولدار شده اند؟!
شما هم اگر ازوجود چنین افرادی با خبر هستید اینجا معرفی کنید تا بیشتر از این با چنین افرادی و کارهایشان آشنا شویم
ممنون

ینی به نظر شما سهیم شدن در ساخت سلاح کار خوبیه. منظورتون رو از استفاده از موقعیت ها فهمیدم. ولی اینکه ایشون به این قضیه به عنوان یه راه برای پول درآوردن نگاه میکنن جای تاسف داره. تازه دوستان میان و میگن عجب فکری کرده ، خوبه و... . وقتی یه پزشک همچین فکری بکنه وای بحال اونی که کارش ربطی به سلامتی مردم نداره و سواد و درک درست حسابی هم نداره.

در آغاز دریا شدن ، قطره بودن لازم است.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: maral 777 , سیدمهدی هاشمی , نی نی عسلی , 0625 , توانا
08-16-2013, 09:43 AM
ارسال: #44
با احترام به این دوست عزیزی که بحث ساخت قنداق تفنگ یوزی از چوب گردو رو راه انداختن فکر میکنم اسم اسلحه رو اشتباه نوشتن به خاطر این که اصلا تفنگ یوزی قنداق فلزی داره و قنداق این اسلحه در حالت معمولی بسته است و هنگام استفاده به صورت کشویی باز میشه و این موضوع به خاطر حمل راحت تر به خاطر طول کمتر در حالت بدون استفاده و وزن کمتر این نوع اسلحه هست و این مهمترین چیزیه که باعث میشه اسلحه یوزی با سایر مسلسل ها و تفنگ ها متمایز باشه ساخت این نوع اسلحه در انحصار اسراییل بوده و در کارخانه های صنایع نظامی اسرائیل (اصلی)، فابریک ناسیونال (بلژیک)، نورینکو (چین) و کرواسی تولید میشه و در ایتالیا قدیمی ترین کارخانه اسلحه سازی دنیا رو داریم با نام "برتا" ولی مهمترین محصول اون اسلحه های کمریه سلاح کمری برتا یکی از محبوب ترین سلاح‌های کمری دنیا ، ارتش آمریکا و بیش از ۲۰ کشور جهانه و از اون سلاح در ارتش یا نیروی پلیس استفاده میشه. باز هم شاید من اشتباه می کنم ولی با سرچ در تصاویر گوگل و یا ویکی پدیا میشه تحقیق کامل تری کرد دوستان هم میتونند نظراتشون رو در این مورد بنویسند ممنون میشم...ولی باز هم اگر از بحث اینکه اختیار اون درخت های گردو با کیه و بحث های محیط زیست بگذریم !!! کاش این آقای دکتر از این منبع طبیعی استفاده بهتری می کردن تا اینکه در ساخت یک سلاح کشتار جمعی همکاری داشته باشند! و مطلب دیگه این که اصولا دولت اجازه همچین کاری رو به هر کسی میده ساخت اسلحه و یا قسمتی از اسلحه و صادرات اون به کشور های دیگه ؟؟!! ( مطمئنم این کار همچین بی سروصدا هم دیگه نیست)!!!
http://fa.wikipedia.org/wiki/%DB%8C%D9%88%D8%B2%DB%8C
http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A8%D8%B1%D8%AA%D8%A7
 تشکر شده توسط: maral 777 , سیدمهدی هاشمی , نی نی عسلی , مرتضی-تهران , 0625 , توانا , tirnam
08-16-2013, 10:20 AM
ارسال: #45
(07-13-2013 07:55 AM)m-jalalvand نوشته شده توسط:  سلام
خواهش میکنم خواهش میکنم و باز هم خواهش میکنم دوستان عزیز اینقدر بحث ها رو به حاشیه نبرید.تایپیک در مورد یه چیز دیگه ست و بحث ها یه چیز دیگه.داریم با اینکار باعث میشیم که درصد خونده شدن تایپیک ها رو پایین بیاریم.
دوستان کمی رعایت کنند.اینجا جای بحث و جدال در مورد این چیزها نیست...
همه موفق باشید
دوست عزیز یکی از اهداف انجمن اینه که کسب درآمد از راه حلال رو ترویج بده. قرار نیست از هر راهی که شده پول در بیاریم....

هر کس بخواهد کاری انجام دهد راهش را پیدا می کند هر کس نخواهد کاری را انجام دهد بهانه اش را
 تشکر شده توسط: ehsanmir , سیدمهدی هاشمی , jahanagahi , نی نی عسلی , 0625 , توانا
08-17-2013, 10:40 AM
ارسال: #46
دوستان خواهش می کنم بحث رو ادامه ندید ما در مقام قضاوت نیستیم قطعاً هر کس صلاح کار خودش رو بهتر می دونه و راهی رو میره که خودش به درست بودن اون ایمان داره تو این سایت البته تا جایی که من مطالعه کردم تماماً راهکارهای درست و حلال مطرح شده و همه استقبال کردن به فرض ما بدونیم تو تولید اسلحه سود هست من که شخصاً محال سمتش برم میلیاردها هم بهم بدن هرگز بهش فکر هم نمی کنم مرگ یک هم نوع به خاطر پول و سود برای من
الان هم اینجا مطلب خوندم اما دنبال تولید اسلحه و قطع کردن درخت که نخواهم رفت بلکه جالبه که یک فرد اون هم توی شهرستان تونست با یک کارخانه خارجی ارتباط برقرار کنه یا چرا به این قسمتش دقت نمی کنید
این دکتر تونسته وجوهات خیریه خارجی ها رو بگیره و برای هموطن های معلول خرج کنه واقعاً کار بزرگیه خداییش خود ما اینجا وقتی صحبت کمک کردن برای تهیه جهیزیه یک دختر ابرومند میشه از چند نفر میتونیم کمک بگیریم حالا ا ز دوست و آشنا یه تعداد محدود رو می تونیم راضی کنیم
به ایناش نگاه کنیم قضاوت کارها باشه با صاحبش
چرا تولید تفنگ که از عهده ما خارجه الان (من یکبار سوار تاکسی بودم یک آقایی صحبت می کرد ) تو خود تهران متاسفانه لابراتوارهای تولید شیشه هست می گفت شخصی رو میشناسه که این لابراتوار زده در عرض مدت کوتاهی یک پورشه خریده اما کدوم آدم باوجدانی می تونه کار به این کثیفی بکنه اگر این کاره بودیم تو این سایت دنبال راهکار و ایده نبودیم پس بیخودی وقتمون به بحث نگذرونیم و از ثانیه ثانیه زندگیمون درجهت رشد و کمال بهره ببریم نگذاریم لحظه ای از دست بره

روح پدرم شاد که استاد مرا گفت :
فرزند مرا عشق بیاموز و دگر هیچ
 تشکر شده توسط: s_a , سیدمهدی هاشمی , ehsanmir , 0625 , kiarash64 , توانا , hamid.h , rasoul.es1989 , mamirreza
08-31-2013, 11:15 AM
ارسال: #47
جناب آقای اتابکی مطلب جالبی رو به اشتراک گذاشتین ممنون!
امکانش هست از نحوه ارتباط بر قرار کردن این آشناتون با شرکتهای خارجی کمی اطلاعات بزارید ؟
شخصا از این قبیل کارها زیاد دیدم ولی تا الان اینو نفهمیدم واقعا برای ارتباط گرفتن با خریدار یا فروشنده خارجی از کجا و چگونه باید شروع کرد؟
خوشحال میشم اطلاعاتی هرچند کم به اشتراک بگذارید.
باسپاس
 تشکر شده توسط: نی نی عسلی , 0625 , alma , توانا
09-10-2013, 06:49 PM
ارسال: #48
دوستان لطفا کمی حرفه ای تر به مسئله نگاه کنید قرار نیست در این سایت هر پیشنهادی داده میشه بقیه اجرا کنن.
ما میتونیم از اینگونه مباحث ایده بگیریم همین وگرنه تاپیکی هست با نام پول در اوردن از راههای خلاف که هدفش هشدار ه خوب با احترام به کلیه ی عزیزان ممکنه من نوعی از همین تاپیک هم استفاده ی نامشروع ببرم .Blush

در ادامه ی مبحث جالبی که شروع شده ایده ای رو که یک هموطن جنوبی اجرا کرده و از اخبار سراسری (اگه اشتباه نکنم)هم نمایش دادن عرض میکنم.10_004

یک هموطن که به زبان عربی مسلط هست میره کشورهای حاشیه ی خلیج و به دلیل اینکه خدمات پزشکی اونجا گرانتر از ایرانه بیمارانی رو که احتیاج به عمل جراحی و یا مواردی نظیر این دارن شناسایی میکنه و با معرفی امکانات و مزیت بیمارستانها و تبحر پزشکان ایرانی و هزینه کمتر نسبت به کشور مبدا با گرفتن پورسانت میاره ایران و مراحل اقامت و معرفی به پزشک و بیمارستان و خلاصه کلیه مراحل درمان رو انجام میده .

جالبه در مدت کمی مسئولین بانک به حساب بانکی اون که هزاران دلار واریز میشه مشکوک میشن با مقامات مربوطه در جریان میذارن و بعد مشخص میشه که داره این کار جالب رو انجام میده.....10_004

آفرین به این هموطن خوش فکر414141

خوشتون اومد یه مورد دیگه رو میگمHeart
 تشکر شده توسط: mehdi62 , توانا , tondar12 , rasoul.es1989 , amin2002hs , yu3f , ahmad rezaee , sokoot , fazelgh , jointoweb
09-11-2013, 08:45 AM
ارسال: #49
دوستان فکر کنم منظور دوستمون این بوده که ما تو ایران شغل گم زیاد داریم. این اصل موضوعه. شغل هایی که خیلی روتین نیستند و به چشم نمیان ولی درآمد خوبی دارن. من چند نفر رو می شناسم که از این مشاغل کسب درآمد می کنن ولی خوب ممکنه جایگاهی تو اجتماع نداشته باشه.
مثلا آقایی رو می شناسم که تو کار سماقه و درآمد عالی داره. آقای دیگری تو کار نشاسته رفته و تمام نشاسته منطقه خودشو تامین می کنه واسه فالوده و غیره. یا قدیما می گفتن تخلیه چاه خیلی سود داره. و خیلی کارا که اصلا به ذهن ما نمیاد یا فکر نمی کنیم درآمد داشته باشه. اصولا در ایران به مشاغل روتین و معمول بیشتر فکر می شه و اگر دقت کنین اگر فردی یکی از این مشاغل گم رو علنی کنه یه هو تو بازار زیاد می شه و تقریبا همه به اون رو میارن. این طبیعیه.

[b]به نام آنکه چکار کرده با من ...[/b]
 تشکر شده توسط: توانا , alma
09-11-2013, 11:21 AM
ارسال: #50
ببينيد عزيزان من درآمدي كه از راه درست و خداپسندانه حاصل نشود پشيزي ارزش ندارد همه ما راههايي رابلديم كه ميشود باهاشون يكشبه ميلياردر شد حتي ميتوانيم مفر قانوني هم برايشان بيابيم و كلاه شرعي هم سرشان بگذاريم اما هرگز به اين كارها مبادرت نميكنيم چرا كه نميخواهيم چيزي ازين دنيا كم كنيم بلكه ميخواهيم چيزي برآن بيفزاييم بقول شاعر
به نادان آنچنان روزي رساند
كه صددانا درآن حيران بماند

خدايا چنان كن سرانجام كار
توخشنودباشي و مارستگار
 تشکر شده توسط: yu3f , goldmen , alma , ahmad rezaee , 0625 , fazelgh
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS