ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ایجاد سایت پرورش و امتیاز دهی به ایده ها
زمان کنونی: 04-20-2024, 06:31 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: هومان هرمزدی
آخرین ارسال: mrghafoory
پاسخ: 7
بازدید: 2328

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
03-07-2013, 03:40 PM
ارسال: #1
مدتیه تویه فکر برپایی یه سایت ثبت و پرورش ایده هستم.یه چیزی مشابه همین انجمن اما فقط ایده توش باشه و بشه به ایده ها و دیدگاههای مربوط به ایده ها امتیاز داد و...
لطفا نظرتون رو بگید.آیا نیازش احساس میشه یا همین انجمن امکانات بیشتری داره؟اگه موافق با راه اندازیش هستید چه امکانات دیگه ای هم داشته باشه بهتره؟

شماره موبایل : 09352640432

بزرگترین پایگاه مزایده آنلاین کالاهای کشاورزی
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: بهداد , سعید یوسفی , سیدمهدی هاشمی , صابری , ناصر صادقی , mir abbas
03-07-2013, 04:43 PM
ارسال: #2
RE: ایجاد سایت پرورش و امتیاز دهی به ایده ها
به نظر من اگه یک چنین سایتی طراحی و ساخته بشه یکی از ویژگی هاش اینه که هر کسی خواست کار جدیدی شروع کنه سریعیه سر به سایت شما میزنه کار مورد نظرش رو پیدا میکنه بعد راحت میره کار رو انجام میده

به نظر من یکی از ویژگی هایی که باید داشته باشه اینه که یک منبع جامع در مورد طرح های توجیهی در مورد هر شغل داظته باشه

ایده جالبیه
موفق باشید

موفقیت های فردایمان حاصل تلاش امروزمان هستند
 تشکر شده توسط: سعید یوسفی , سیدمهدی هاشمی , هومان هرمزدی , صابری , ناصر صادقی , mir abbas , محسن قلي زاده
03-07-2013, 06:15 PM
ارسال: #3
اگه بتونی از ایده های نخبه ها و دانشگاهیا و مخترعین یا هر صاحب ایدهای که ایده داره اما دنبال سرمایه هست، تو این سایت استفاده کنی، و یه سری خدمات ارائه بدی، مثلا کمک کنی که ایده هاشون رو قانونی ثبت کنند و تو مراحل کار درگیر کارای اداری نشن. از طرف دیگه باید بتونی پای سرمایه گذارای ریسک پذیر رو به سایتت باز کنی و یه جورایی این دو گروه رو به هم وصل کنی. در اینصورت سایت متفاوتی خواهی داشت. با خدماتی که به دوگروه می دی می تونی درآمد هم برای خودت ایجاد کنی.
برای اینکار حتما نیاز به ثبت شرکت داری تا همه چیز قانونی جلو بره، هم خیال صاحب ایده راحت باشه هم سرمایه گذار.

همین که سلامتی، یعنی ثروتمندترین انسان روی زمینی. پس خدا را با همه وجودت شکر کن.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , هومان هرمزدی , mrghafoory , ناصر صادقی , mir abbas , محسن قلي زاده
03-07-2013, 08:23 PM
ارسال: #4
نميدانم جناب هرمزي كه جريان چي هست.
ولي اينطور كه پيداست شما در جرياني افتاديد كه خودتان هم نميدانيد چيكار كنيد.
براي منم همچين اتفاقاتي افتاده و در حال حاظر هم كم رنگ شده

اگر نگاهي به تاپيك هاي شما بندازيم شايد بيش از 5 الي 6 تا كار رو حداقل تا اونجايي كه بنده يادم هست شروع كرديد حال براي انها چه اتفاقي افتاد خبر ندارم.

پيشنهادي كه در اين مورد برادانه بهتون ميكنم اين هست كه يك ايده و راهكار كه بلد هستيد و علاقه داريد رو انتخاب و پيش بريد. سخت هست شايد سود نداشته باشد در ابتدا اما اگر بزرگش كنيد بطور حتم به سود خواهد رسيد.

در مورد ايده اي كه گفتيد. بيشتر از همه در انجمن اگر اغراق نباشد من دنبال همچين سايتي بودم كه البته سايت نه-شركت
ولي پس از بررسي ديدم انجام ان به اين راحتي ها نيست.

ولي سايتش رو راه اندازي كردم اما ايجاد يك سايت هرچقدر هم كه ماهر باشيد نيازمند هزينه و كار هست.
يك طرح توجيهي كه شما ميگيد در زماني بكار مياد كه هر 3 ماه حداقل به روز گرد. و تهيه هر يك از اين طرح ها خودش هزينه بر هست.

99 درصد افراد تنها استفاده كننده هستند و شركتي در مباحث ندارند. و هزار دليل ديگر.
كه خودتان به خوبي همه اين موارد را ميدانيد.

در هر صورت موفق باشيد

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: هومان هرمزدی , mrghafoory , سیدمهدی هاشمی , successman , ناصر صادقی , mir abbas , محسن قلي زاده
03-07-2013, 08:26 PM
ارسال: #5
(03-07-2013 06:15 PM)سعید یوسفی نوشته شده توسط:  اگه بتونی از ایده های نخبه ها و دانشگاهیا و مخترعین یا هر صاحب ایدهای که ایده داره اما دنبال سرمایه هست، تو این سایت استفاده کنی، و یه سری خدمات ارائه بدی، مثلا کمک کنی که ایده هاشون رو قانونی ثبت کنند و تو مراحل کار درگیر کارای اداری نشن. از طرف دیگه باید بتونی پای سرمایه گذارای ریسک پذیر رو به سایتت باز کنی و یه جورایی این دو گروه رو به هم وصل کنی. در اینصورت سایت متفاوتی خواهی داشت. با خدماتی که به دوگروه می دی می تونی درآمد هم برای خودت ایجاد کنی.
برای اینکار حتما نیاز به ثبت شرکت داری تا همه چیز قانونی جلو بره، هم خیال صاحب ایده راحت باشه هم سرمایه گذار.

به فکر ثبت شرکت و جذب سرمایه گذار برای طرحهای منطقی هستم اما نمیدونم اصلا کسی حاضره بیاد طرحش رو ثبت کنه؟باید از کدوم مرجع نامه ای مبنی بر سند بودن تاریخ ایده های ثبت شده در سایت کسب کنم؟
حالا به نظرتون نیازی به یه سایت معمولی برای ثبت و پرورش ایده هستش؟

(03-07-2013 04:43 PM)mrghafoory نوشته شده توسط:  به نظر من اگه یک چنین سایتی طراحی و ساخته بشه یکی از ویژگی هاش اینه که هر کسی خواست کار جدیدی شروع کنه سریعیه سر به سایت شما میزنه کار مورد نظرش رو پیدا میکنه بعد راحت میره کار رو انجام میده
به نظر من یکی از ویژگی هایی که باید داشته باشه اینه که یک منبع جامع در مورد طرح های توجیهی در مورد هر شغل داظته باشه

منبع طرح های ناقص توجیهی زیاده و طرحهای کامل رو نمیشه ثبت کرد یا به فروش ریوند.مثلا طرح کارآفرینی خودم که به هیچ وجه اجازه انتشار ندادند و گفتنذ بقیه کپی میکنند و باهاش مدرک میگیرند(بماند دوستهای خودم طرحهای 4 صفحه ای فرستادند و قبول شد).بعد ترس من هم از همینه که فقط کلید استارتی برای دیگران نباشه و با ده دقیقه سرچ زدن کلی ایده ناب رو به رایگان کسب کنه و عملی کنه بدون اینکه حق ایده پرداز رو پرداخت کنه.

منتظر باقی نظرات و راهنمایی دوستان هستم.

تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , ناصر صادقی , mir abbas
03-07-2013, 08:40 PM
ارسال: #6
(03-07-2013 08:23 PM)اقاي ايـــده نوشته شده توسط:  نميدانم جناب هرمزي كه جريان چي هست.
ولي اينطور كه پيداست شما در جرياني افتاديد كه خودتان هم نميدانيد چيكار كنيد.
براي منم همچين اتفاقاتي افتاده و در حال حاظر هم كم رنگ شده

اگر نگاهي به تاپيك هاي شما بندازيم شايد بيش از 5 الي 6 تا كار رو حداقل تا اونجايي كه بنده يادم هست شروع كرديد حال براي انها چه اتفاقي افتاد خبر ندارم.

پيشنهادي كه در اين مورد برادانه بهتون ميكنم اين هست كه يك ايده و راهكار كه بلد هستيد و علاقه داريد رو انتخاب و پيش بريد. سخت هست شايد سود نداشته باشد در ابتدا اما اگر بزرگش كنيد بطور حتم به سود خواهد رسيد.

مشکل من اینجاست که رشته ام برق-قدرت هستش و عملا کارآفرینی توش مطرح نیست مگر خرید لایسنس یه شرکت مثل زیمنس که این کار یه سرمایه ای در حد ایران ترانسفو میخواد و یا راه اندازی یه کارگاه پیمان کاری که پارتی در شرکت وابسته و بانک برای وام میخواد.
برای همین مجبور شدم به کارهای دیگه روی بیارم از جمله طراحی وب و...
اما به قول شما خودم هم نمیدونم برای کارهایی که شروع کردم چه سرانجامی رغم خورده

(03-07-2013 08:23 PM)اقاي ايـــده نوشته شده توسط:  در مورد ايده اي كه گفتيد. بيشتر از همه در انجمن اگر اغراق نباشد من دنبال همچين سايتي بودم كه البته سايت نه-شركت
ولي پس از بررسي ديدم انجام ان به اين راحتي ها نيست.

ولي سايتش رو راه اندازي كردم اما ايجاد يك سايت هرچقدر هم كه ماهر باشيد نيازمند هزينه و كار هست.
يك طرح توجيهي كه شما ميگيد در زماني بكار مياد كه هر 3 ماه حداقل به روز گرد. و تهيه هر يك از اين طرح ها خودش هزينه بر هست.

99 درصد افراد تنها استفاده كننده هستند و شركتي در مباحث ندارند. و هزار دليل ديگر.
كه خودتان به خوبي همه اين موارد را ميدانيد.

در هر صورت موفق باشيد

در مورد سایت یه نمونه عملی و موفقش سایت http://www.ideshahr.ir/main/?page=home هستش که هم طراحی خوبی داره و هم خوب تونسته کاربر جذب کنه.
البته اشاره به مصرف گرایی ایرانی از سوی شما سایت رو محکوم به شکست میکنه(خودم هم مصرف کننده هستم.تا حالا نه تولید علم داشتم و نه سعی کردم.فکر کنم مشکل از کتابهای حل المسائل گل واژه هستش که در راهنمایی استفاده میکردم).

تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , ناصر صادقی , mir abbas , محسن قلي زاده
03-07-2013, 09:07 PM
ارسال: #7
دوست عزیز شما میتوانید برای عضویت در سایت از کاربران حق عضویت بگیرید با این روش سایت به درامد زایی هم میرسد

موفقیت حاصل تلاش است

موفقیت های فردایمان حاصل تلاش امروزمان هستند
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , ناصر صادقی , mir abbas
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ایده شما برای تبلیغ مغازه شال و روسری بهنام ذوالفقارزاده 18 11,946 04-27-2022 10:47 PM
آخرین ارسال: esmail2020
  ایده کار خانگی کم هزینه با درآمد مناسب orgeneral 9 6,479 04-10-2020 06:55 PM
آخرین ارسال: Smn6630
  بانک ایده (شما هم شرکت کنید) sinap 27 10,178 04-10-2020 06:35 PM
  تو موفقیت هم سهیم باشیم(فعالیتت رو بگو-برای کارت ایده بگیر) طهورا 110 31,629 04-09-2020 08:26 AM
  ایده‌های دکتر علی اصغر جهانگیری برای خوداشتغالی mehrdad062 6 16,567 04-08-2020 06:35 AM
Thumbs Up نياز به سرمايه دارم و شريك سرمايه گذار براي كار صدرصد تضميني خانم وكيل 0 368 07-03-2019 10:33 PM
آخرین ارسال: خانم وكيل
Heart جذب شريك در يك پروژه خدماتي به صورت فروش سهام خانم وكيل 0 252 07-03-2019 09:29 PM
Thumbs Up نياز به سرمايه دارم و شريك سرمايه گذار براي كار صدرصد تضميني خانم وكيل 0 226 07-03-2019 09:19 PM
  نیاز به کمک دوستان در زمینه ایده جدیدم amirE5Ey 0 574 11-26-2018 11:54 PM
آخرین ارسال: amirE5Ey
Thumbs Down ايده ناب و دسته اول براي همه ايراني ها در هرشهري اقاي ايـــده 38 15,850 05-20-2018 07:56 PM
آخرین ارسال: milad48
  ایده ای جذاب و پرسود Sss22 3 2,506 11-27-2017 04:09 AM
آخرین ارسال: Sss22
  ایده های ناب (بیشتر در زمینه ساختمان سازی) alireza091111 46 14,953 08-04-2017 02:22 PM
آخرین ارسال: armankhan1
  ایده پخش نان تازه به منازل مهندس روح الله زاهد 105 22,331 07-02-2017 11:07 PM
آخرین ارسال: moele
  ایده فست فود nooshabeh 19 15,714 05-17-2017 01:27 AM
آخرین ارسال: hassanrezaie
  ایده دارم Curtis 2 1,481 04-16-2017 04:37 AM
آخرین ارسال: Curtis
  ایده کسب درآمد میلیونی با فروش آب orgeneral 8 5,145 03-22-2017 01:21 AM
آخرین ارسال: hojjat.a
Shocked ایده ای نو sadegh_sbrr 50 22,043 03-12-2017 02:42 PM
آخرین ارسال: sadegh_mp2
  ایده پخش نان در سوپر مارکت و فروشگاه hastia67 13 7,663 10-30-2016 12:18 AM
آخرین ارسال: habib tousi
  درخواست ایده برای سایت پیمانکاری پرواز 3 1,831 10-03-2016 06:34 PM
آخرین ارسال: borzoo2
  ایده با 100 میلیون a162 14 5,537 09-06-2016 01:04 PM
آخرین ارسال: masoudebrahimkhani

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS