ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ایده کار دگمه ای........
زمان کنونی: 04-16-2024, 03:08 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mallarme
آخرین ارسال: sagharjoon1381
پاسخ: 5
بازدید: 2461

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امیتازات : 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایده کار دگمه ای........
03-06-2013, 10:17 PM
ارسال: #1
ایده کار دگمه ای........
شیرین افضل زاده از رشته هنری به تولید دگمه زده و این کار رو به عنوان کسب و کارش انتخاب کرده .

. ایده اون واقعا خلاقانه و بامزه است و قطعا انقدر که اون به دگمه و کارکردهاش فکر کرده، حتی مخترع دگمه فکر نکرده.

[تصویر: shirin-buttons6.jpg]

بخشی از حرفهای ایشون:

به صورت جدی از بهمن سال ۸۹٫ قبل از این تاریخ هم بهش فکر می‌کردم ولی وقتی به عنوان موضوع پایان نامم توسط گروه تایید شد فکر کردن به دگمه برام هدفمند شد.

[تصویر: shirin-buttons4.jpg]

گرافیکِ دانشگاه هنرهای زیبا خوندم. البته دانشگاه خیلی موافق این موضوع نبود. به تصویرسازی و شخصیت‌پردازی خیلی علاقه‌مند هستم و از اول با این هدف که دگمه‌های تصویری و داستانی طراحی کنم، این موضوع رو انتخاب کردم.

از اول به عنوان یه حرفه به این ایده نگاه می‌کردم. با اینکه ۸ ماه طول کشید تا اولین دگمه‌ای رو که ساخته شد دستم بگیرم.

[تصویر: shirin-buttons.jpg]

[تصویر: shirin-buttons-2.jpg]

تصمیمم این بود که از تصویرسازی برای طراحی دگمه استفاده کنم و دگمه‌های تصویری و داستانی بسازم. اولین قدمم این بود که خود دگمه رو بررسی کردم تا ببینم چه امکاناتی برای طراحی بهم میده. به این فکر کردم که دگمه روی لباس پشت سر هم در یک ردیف قرار می‌گیرن، که به ایده دگمه‌های روایتی رسیدم.

به این فکر افتادم که دگمه‌هایی طراحی کنم که دوختشون نه تنها اونها رو به لباس وصل کنه بلکه طرح دگمه رو هم کامل کنه و دگمه‌هایی با روش دوخت متفاوت را ایجاد کردم . می‌خوام بگم خود دگمه و نقشی که روی لباس داره و فرم قرار گرفتنش رو لباس امکاناتی رو بهم داد که این ایده رو اجرایی کنم و از فضای ردیفی دگمه‌ها برای داستان‌سازی استفاده کنم.

[تصویر: shirin-buttons-1.jpg]

برای شیرین دگمه نقطه پایانی نمی‌بینم. خیلی فکرها دارم ولی مهمترینش اینه که نه تنها همه ایرانی‌ها بلکه همه دنیا “شیرین دگمه” رو بشناسن.

[تصویر: shirin-buttons7.jpg]

نام و نام خانوادگی : شیرین افضل زاده
برند: شیرین دکمه
زمینه فعالیت :طراحی و ساخت دگمه های داستانی و تصویری
خلاصه: شیرین برندی به اسم خودش درست کرده و دکمه هایی تولید میکنه که علاوه بر کاربرد دکمه، تصویر سازی و روایت های دنباله داری رو نشون میده . شیرین تصمیم گرفته طرح دکمه رو تو دنیا کامل تر کنه .

...

تمام سپاسم از آن کسی است ...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

[تصویر: e4651_734827_4182999215734.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: صابری , سیدمهدی هاشمی , P@RSA , mir abbas , مسعود کوچولو , sir-mahyar , فرهاد قربانی , venus2 , Aseman , نی نی عسلی , honey_jojo69 , ماهتیسا , ronak.shiri , امیدوار به اینده , نرگس فیاض , saideh68 , shik-poosh , nira , fateme.s , samaneh.bayat
06-15-2015, 10:06 AM
ارسال: #2
RE: ایده کار دگمه ای........
سلام
عالیه ممنونم واقا با ارزشه
 تشکر شده توسط: 0625
06-15-2015, 03:15 PM
ارسال: #3
بازار فروش این دکمه تحت تاثیر دکمه های مشابه چینی نیست ؟
09-12-2015, 11:55 AM
ارسال: #4
سلام خیلی جالب بود .
10-04-2016, 11:10 PM
ارسال: #5
کسی میدونه اینا جنسشون چیه و چطور میشه ساختشون؟
ایده بسیار جالبیه
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیایم فکر کنیم از این ایده های ساده چطور کسب درآمد خانگی داشته باشیم؟ MARYAR 36 13,230 01-16-2018 04:45 PM
آخرین ارسال: sin165
  بوتاکس مو ایده ای برای فروش؟ soheil.wik 0 441 06-12-2017 03:15 PM
آخرین ارسال: soheil.wik

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS