ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

رابطه خوداگاهی و ثروت
زمان کنونی: 04-25-2024, 01:58 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mrghafoory
آخرین ارسال: maha.h
پاسخ: 12
بازدید: 1786

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امیتازات : 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رابطه خوداگاهی و ثروت
11-18-2013, 12:21 AM
ارسال: #11
RE: رابطه خوداگاهی و ثروت
جالبه
من با نظر بهداد موافقم
ببنید دوستان یک دوستی داشتم که بیشتر از ماهی 600هزار تومان در آمد نداشت اومد پیش من و گفت : چیکار کنم بهتره یک کار جدید شروع کنم یا کار و بارم رو گسترش بدم ؟
خوب که دقت کردم دیدم در آمد ماهیانش بالای 1500000 هستش ولی دریافتی از اون ها فقط 600000 هست. یعنی ماهیانه 900000 برایش اتفاق های مخارجی می افتاد .
مثلا یک ماه بچش مریض میشد ماشینش لاستیک میخواست یا تصادف میکرد ، چکش پاس نمی شد و از این جور حرفا . خوب که روانکاوی کردم متوجه شدم توی ضمیر ناخدآگاهش دیکته شده که نمی تونه پول زیاد داشته باشه و حتما خرج میشه . خلاصه میگم .
با جایگزنی مشکلش حل شد البته خیلی ها به این بیماری گرفتار هستند مثلا این شندید کسانی که قرض دارند به طلب کارشون میگن زود بیا پولتو بگیر تا خرج نشده که معمولا 80% هم خرج میشه یا میگن پول دسته من نمی مونه حتما یک اتفاقی برای پولش می افته .
در واقع ضمیر نا خدآگاه تصمیم میگره پول باید کجا خرج بشه و چقدر پس انداز بشه . فعلا

مشکلات برای همه هستند و برای آدم های موفق بیشتر ، فقط آدم های موفق با مشکلات برخورد صحیح انجام می دهند به جای فرار از مشکلات .( حمید سیدی زاده )
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: tondar12 , successfulman , maha.h
11-21-2013, 04:42 PM
ارسال: #12
RE: رابطه خوداگاهی و ثروت
شاید بتوان گفت خودآگاهی روشی برای بکارگیری ناخودآگاه در جهت کسب ثروت است.
به عبارت دیگر استفاده از خودآگاه برای آموزش ناخودآگاه به منظور کسب ثروت و یا بهتر است بگویم موفقیت.

تقدیر تقویم افراد عادی و تغییر تدبیر افراد عالی است.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قدرت ابزارهای رایگان در کسب ثروت ahmad rezaee 3 792 07-28-2015 10:56 AM
آخرین ارسال: Elixir
Information شبکه ثروت میلیاردرها MARYAR 2 777 08-02-2014 11:14 AM
آخرین ارسال: MARYAR
  رابطه شغل با کار as98749874 3 642 07-18-2013 05:31 PM
آخرین ارسال: Elixir
  از ثروت كجا استفاده كنيم mardanblog 5 1,294 11-17-2012 10:09 PM
آخرین ارسال: jahanagahi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS