ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

قسمتی از اولین کتاب خلاصه شده
زمان کنونی: 03-29-2024, 07:02 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مهدی گل محمدی
آخرین ارسال: masoud20
پاسخ: 21
بازدید: 7100

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امیتازات : 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قسمتی از اولین کتاب خلاصه شده
09-01-2011, 01:05 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-01-2011 01:07 PM، توسط toranj63.)
ارسال: #11
RE: قسمتی از اولین کتاب خلاصه شده
(09-01-2011 12:59 PM)atreeeshgh نوشته شده توسط:  ببینید اگر با لحن جدی گفته شود.انتشارات همان کتاب که امتیاز کتاب را در اختیار دارد.براحتی می تواند از ما به ارشاد شکایت کند و جریمه شویم.

با اين وجود حتي اگه لحن كتاب هم عاميانه باشه واسه صوتي كردنش مي تونن شكايت كنند!!
مگر اين كه كتاب با اسمي غير اسم واقعيش فروخته بشه و اين به نوعي با اهداف انجمن (كسب حلال) هم مسير نيست!!!!
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی , arash1367 , mosafere55 , mir abbas
09-01-2011, 01:38 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-01-2011 01:39 PM، توسط MARYAR.)
ارسال: #12
دوستان ملاحظه كنيد كه اصلا قرار نيست ما از متن هيچ كتاب (كه متعلق به انتشاراتي خاصي باشد) استفاده كنيم.
گروه ميلياردرهاي كتاب خوان قرار است كه محصول مطالعات خود را در زمينه هاي مختلف موفقيت به صورت صوتي و كاملا دوستانه در معرض فروش عموم قرار دهد تا ديگران نيز از رموز موفقيت گروه ميلياردرهاي آينده با خبر شوند.
انتخاب لحن عاميانه به خاطر تاثير بسيار زياد آن (با مشورت با روانشناسان زياد) بر مخاطب و شنونده است نه براي دلايل ديگر
با تشكر از عنايت شما به فعاليتهاي گروه
 تشکر شده توسط: toranj63 , مهدی گل محمدی , کامیار کاظمی , jahanagahi , dara , mosafere55 , یک همراه سبز , mir abbas , مرتضی الهی
09-01-2011, 01:55 PM
ارسال: #13
من از دوستان خواهش می کنم نگاهی به متن اصلی کتاب راز موفقت آنتونی رابینز بندازن(فایل آن در اینترنت برای دانلود هست). شاید متوجه منظور ما از خلاصه بشن. این متن تقریبا نوعی برداشت شخصی از متن نویسنده است.
از لطف همه دوستان و اظهار نظرات سازنده که قطعا می تونه به همه ما در راه پیشرفت کمک کنه ممنونم.

از امروز فیلمنامه زندگیم را تغییر میدهم.
کائنات در حال سرازیر کردن عشق و ثروت به زندگی من است.
 تشکر شده توسط: toranj63 , jahanagahi , arash1367 , mosafere55 , mir abbas , مرتضی الهی
09-01-2011, 02:20 PM
ارسال: #14
از مریم خانوم و مهتاب خانوم کمال تشکر رو دارم.
پیرو سخنان عزیزان بگم که بله ما قراره کار کاملا جدیدی ارائه بدیم.

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , MARYAR , jahanagahi , mosafere55 , mir abbas
01-31-2012, 01:18 PM
ارسال: #15
مهدي جان يك خلاصه اي از كارهاي انجام شده تا امروز در مورد اين بخش لطف كنيد بذاريد.

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , mosafere55 , mir abbas
01-31-2012, 04:30 PM
ارسال: #16
والا این طرحم به خاطر کم لطفی بعضی از دوستان به حالت تعویق در اومد.
ولی میشه شروع کرد و پیشرفت کرد.

فقط مسئله اینجاست که من نمی تونم تو این طرح کمک کنم چون خیلی سرم شلوغ شده.و از اون طرفم که قراره رو طرح مشاغل پیش بریم.فکر نکنم برا این کار وقت داشته باشم.

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: mosafere55 , mir abbas
01-31-2012, 04:38 PM
ارسال: #17
(01-31-2012 04:30 PM)atreeeshgh نوشته شده توسط:  والا این طرحم به خاطر کم لطفی بعضی از دوستان به حالت تعویق در اومد.
ولی میشه شروع کرد و پیشرفت کرد.

فقط مسئله اینجاست که من نمی تونم تو این طرح کمک کنم چون خیلی سرم شلوغ شده.و از اون طرفم که قراره رو طرح مشاغل پیش بریم.فکر نکنم برا این کار وقت داشته باشم.

درسته مهدي جان.فقط خواستم بدونم چه كاري انجام شده.بايد در مورد كارها برنامه ريزي كرد. و كارهارو با برنامه پيش برد.

كانال ايده يار: @ideayar
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , mosafere55 , mir abbas
01-31-2012, 04:52 PM
ارسال: #18
در پستی که قبل تر زده بودم قویترین سایت کتابهای صوتی ایران رو معرفی کردم که میتونین کتاب های صوتی زیادی رو از اونجا دانلود کنین
و هر کسی هم که دوست داره میتونه متن یک کتاب رو به دلخواه بخونه و برای اون سایت بفرسته
البته از نظر من صوتی کردن کتاب ها بسیار جالب و موثر خواهد بود و کمک زیادی به رشد فرهنگی اکثر مردم و به خصوص روشندلان کشور خواهد کرد .
در زیر یک بار دیگر ادرس سایت کتابهای صوتی را برای شما میگزارم . امید دارم که کمک کنه .
http://www.audiolib.ir

ایستاده مردن بهتر از زانو زده زیستن است
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , اقاي ايـــده , mosafere55 , mir abbas , مرتضی الهی
06-26-2012, 04:06 AM
ارسال: #19
خیلی عالی و جذاب متن دراومده ممنون من تا حالا 85 کتاب بصورت جاوا و 5 کتاب صوتی برای خودم درست کردم ضمنا گوینده خوبی هستم و50 صدای مختلف دارم.

اگر تصمیمی باشد راهی گشوده خواهد شد.
09177062848
 تشکر شده توسط: mosafere55 , mir abbas , مرتضی الهی
04-18-2013, 12:26 PM
ارسال: #20
در وجود همه ما نیروی عظیمی هست که می تونه ما رو به هر چی که فکرش رو بکنیم برسونه.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد

نگاهی به آیینه بیندازیدDodgyAngel
 تشکر شده توسط: mir abbas
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کتاب صوتی چه کسی پنیر مرا جابه‌جا کرد اثر اسپنسر جانسون fast6200 1 888 09-24-2016 06:52 PM
آخرین ارسال: Ali_Abolfathi
  ماهییت پکیج کتاب صوتی مهدی گل محمدی 7 3,122 04-18-2013 12:17 PM
آخرین ارسال: یک همراه سبز
  پیشرفت عملی اولین پروژه انجمن مهدی گل محمدی 3 1,657 08-29-2011 08:49 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS