ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

چند سطر با پخش پوشاک از گروه برتر
زمان کنونی: 04-25-2024, 09:30 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مسعود کوچولو
آخرین ارسال: saeed.5570
پاسخ: 61
بازدید: 10393

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چند سطر با پخش پوشاک از گروه برتر
02-11-2013, 12:25 AM
ارسال: #11
RE: چند سطر با پخش پوشاک از گروه برتر
نکاتی مهم در امر فروش به زبان ساده....

مرسی اقا مسعود10_004

کوشش اولین وظیفه انسان است.(گوته)
گروه برتر،برتر از همه
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , sir-mahyar , successman , Mind , HadiMahmoodi , حامد , ناصر صادقی , mir abbas , Delta.H , yu3f , mohsen k1 , habib tousi , ahmad rezaee , hamid.h
02-11-2013, 12:51 AM
ارسال: #12
مسعود آقا واقعا متشكرم

خيلي نكات ظريف و مثمر ثمري رو مطرح كردي.

هر روز موفقتر از ديروز باشي.

با سرمايه هاي اندكتان آينده مالي خود را تضمين كنيد .

راه موفقيت

همیشه راه بهتری هست

[/align]
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: Mind , فرهاد قربانی , jahanagahi , HadiMahmoodi , مسعود کوچولو , حامد , sir-mahyar , ناصر صادقی , mir abbas , Delta.H , yu3f , mohsen k1 , habib tousi , ahmad rezaee , hamid.h
02-11-2013, 01:28 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-11-2013 01:30 AM، توسط مسعود کوچولو.)
ارسال: #13
کمی نوازش را قبول کنید.....

شما به عنوان کسی که دست فروشی کرده اید هرچند به مدت خیلی کوتاه کار خود را به مرحله ی بعد یعنی ویزیتوری ارتقا میدهید.در اینجا میتوان از فواید دست فروشی به شناختن ضمنی طرفتان همانند روش ان ال پی هر چند به صورت نا دانسته و خود بخودی اشاره کرد.

پس وقتی به این مرحله از توانایی میرسید میتوانید بفهمید که مشتریتان دودل است.پس دست نوازش او را به سمت خود هدایت کنید.

عمده دلیل تردید مشتریتان در خرید یا کلنجار رفتن با خودشان بر سر پذیرفتن یا نپذیرفتن ریسک معامله با شماست یا اینکه هنوز نتوانسته اید اعتمادش را به شخصیت و اعتبار حرفها ونیات خود جلب کنید.
اگر گزینه ی صحیح بالا بودن ریسک باشد که مشخص است باید به طرفتان بقبولانید که ریسک کمی دارد.با تضمین،سخنرانی و... .
اما اگر صحیح گزینه ی دوم یعنی عدم اعتماد به خودتان است پس باید بیشتر روی خودتان کار کنید.پیشنهاد شخصی بنده بیشتر کار کردن روی ضمیر نا خودآگاهتان است کا باز به نظر بنده بهترین کار مطالعه ی تاپیکهای اگر به
من اعتماد داری....1و2 است.

اما دست نوازش:اگر دلیل تردید را نیافتید و فکر میکنید پاسخ منفی مشتریتان نزدیک است پس خود را مظلوم نشان دهید و وانمود کنید که فقط میخواهید برای بهتر شدن کارتان از نظرش استفاده کنید.
در واقع اگر بتوانید این مرحله را با موفقیت انجام دهید بلیط برگشتتان به آن مغازه را تضمین کرده اید.

جزییات:
شما تا حدودی متوجه تردید منفی مشتریتان شده اید و حس میکنید پاسخ منفی بسیار نزدیک است:
خب حالا به نظر شما مشکل این لباس بیشتر تو کدوم قسمتشه؟؟؟
وقتی شروع کرد به پاسخ دادن با تکان دادن سر،گفتن کلماتی مانند درسته،همینطوره،اوهوم و... گفته هایش را تایید کنید.
اگر به نقطه ی خاصی از لباس اشاره کرد حتما آن قسمت را برای ظاهر سازی بادست گرفته و متمرکز نگاه کنید.
و... .

سعی کنید با لحنی بسیار آرام و سر شار از احترام صحبت کرده و به طرفتان حس استاد بودنش را القا کنید.

نکته ی بسیار مهمی که باید بسیار به آن دقت کنید اینست که از این روش در مواقعی که احساس تردید مشتریتان منفی است و به سمت پاسخ منفی به پیشنهاد فروشتان میل میکند استفاده کنید.اما اگر عجله کنید بهانه ی خوبی به دست مشتریتان داده اید.بهانه ای که بتواند به وسیله ی آن یک نه بزرگ به فروشتان بدهد.

پ.ن.:
اگر میبینید که در مثالها دائم از پوشاک استفاده میکنم به این دلیل است که این تجربیات را از کار پوشاک بدست آورده ام.

در مورد ان ال پی بیشتر مطالعه کنید.
تاپیکهای اگر به من اعتماد دارید...1و2رو حتما مطالعه کنید.
(02-10-2013 06:11 PM)Delta.H نوشته شده توسط:  به قول آبادانیا
ولک مسعود ترکوندی!
ینی این گروه برتر هر چند وقتی یه چشمه از قابلیتهای اعضاشو رو میکنه!
عالی بود موفق باشید.
از اینکه وقت گرانبها تونو برای خوندن پستهای ناقص من خرج کردید بسیار ممنون.

تشکر شده توسط: 3ObHaN , حامد , sir-mahyar , ناصر صادقی , mir abbas , seraj , vahid61 , Delta.H , jahanagahi , yu3f , HadiMahmoodi , mahdi77 , safari-cht , فرهاد قربانی , habib tousi , ahmad rezaee , مومنی , مهدی گل محمدی , mortizmortiz , ورجاوند , koruosh
02-11-2013, 01:31 AM
ارسال: #14
(02-11-2013 01:19 AM)miomio نوشته شده توسط:  سلام به دوستان عزیز و گرامی
من چند وقته از واسط مستقیم لباس زیر زنانه میارم تو استان پخش میکنم . حالا چون جایی رو نمیشناسم (عمده فروشهای تهران) این رابط واسه من ناز میکنه
واسه همین میخوام از دوستان در تهران کسی عمده فروش لباس زیر یا محل پخش این اجناس رو میدونه به ما هم اعلام کنه
مرکز خرید و فروش عمده لباس زیر کجای تهران هست ؟
ممنون میشم دوستان تهرانی راهنمایی کنید .
در تایپیکی که زده اید جواب داده شده است. لطفا در تایپیکهای دیگر سئوال نفرمائید.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: ناصر صادقی , mir abbas , مــجــیــנ , ناظم ارشد , Delta.H , yu3f , HadiMahmoodi , فرهاد قربانی , habib tousi , ahmad rezaee , sir-mahyar , مهدی گل محمدی , maral 777
02-11-2013, 01:32 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-11-2013 01:36 AM، توسط مسعود کوچولو.)
ارسال: #15
RE: چند سطر با بخش پوشاک از گروه برتر
(02-10-2013 09:54 PM)صدفی نوشته شده توسط:  کتاب فوق العاده ایه
از اینکه مطالعه کردین خیلی خوشحالم.بله حق با شماست.امیدوارم مفید باشه براتون.

(02-10-2013 11:42 PM)mir abas نوشته شده توسط:  عالی بود اقا مسعود بیان تجربیات شخصی که تو ایران کاربرد فوق العاده ای داره از خواندن چندین کتاب خارجی که مصرف داخلی نداره خیلی بهتره.
خدا انشا الله محسن بده رو هم هدایتش کنه تا خوب بشه و شما رو ناراحت نکنه!!
ممنون از نظرتون استاد.خجالتمون میدین.محسنم پسر واقعا گلیه.حالا انشاا... فرصتی شد خدمت میرسه بیشتر آشنا میشین.

(02-11-2013 12:25 AM)فرهاد قربانی نوشته شده توسط:  نکاتی مهم در امر فروش به زبان ساده....

مرسی اقا مسعود10_004
کوچک نوازی میکنید استاد.درس پس میدیم.ممنون.

تشکر شده توسط: jahanagahi , sir-mahyar , ناصر صادقی , فرهاد قربانی , بابایی , mir abbas , Delta.H , مهدی گل محمدی , yu3f , HadiMahmoodi , habib tousi , ahmad rezaee
02-11-2013, 01:37 AM
ارسال: #16
(02-11-2013 12:51 AM)successman نوشته شده توسط:  مسعود آقا واقعا متشكرم

خيلي نكات ظريف و مثمر ثمري رو مطرح كردي.

هر روز موفقتر از ديروز باشي.
بسیار ممنون.حضورتون منو واقعا خوشحال کرد.

تشکر شده توسط: حامد , sir-mahyar , jahanagahi , ناصر صادقی , فرهاد قربانی , mir abbas , Delta.H , yu3f , HadiMahmoodi , habib tousi , ahmad rezaee , مهدی گل محمدی , hamid.h
02-11-2013, 01:42 AM
ارسال: #17
عالی مسعود عزیز

نوشته های که با تجربه های خودت لمسش کردی و به زبان ساده بیانش میکنی این میتونه برای همه ما مفید و موثر باشه.

خدا قوت

همیشه قدرت را در حرف زدن راه رفتن و نگاهتان داشته باشید.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مسعود کوچولو , sir-mahyar , Mrs.Seyedi , ناصر صادقی , فرهاد قربانی , بابایی , mir abbas , Mind , Delta.H , yu3f , HadiMahmoodi , habib tousi , مهدی گل محمدی , hamid.h
02-11-2013, 01:47 AM
ارسال: #18
(02-11-2013 01:42 AM)حامد نوشته شده توسط:  عالی مسعود عزیز

نوشته های که با تجربه های خودت لمسش کردی و به زبان ساده بیانش میکنی این میتونه برای همه ما مفید و موثر باشه.

خدا قوت
شرمنده میکنی داداش.به گرد و خاک شما هم نمیرسیم.ممنون.

راستی تا یادم نرفته عرض کنم:

گروه برتر ، برتر از همه.

خیلی وقت بود نگفته بودمااااااااا......

چاکرتیم داش حامددددددددددددددد.....

تشکر شده توسط: MARYAR , حامد , sir-mahyar , jahanagahi , ناصر صادقی , فرهاد قربانی , mir abbas , Mind , Delta.H , yu3f , HadiMahmoodi , ahmad rezaee , مهدی گل محمدی , hamid.h
02-11-2013, 02:04 AM
ارسال: #19
دوستان جا داره همینجا از استاد قربانیان برای ایجاد تاپیکهای فوق العادشون و تجربیاتی که در اختیار من گذاشتند تشکر ویژه کنم.همچنین از آقا کامیار دوست واقعی عزیز.

و تشکر کنم از آقا فرهاد قربانی که این فرصت رو به من دادن تا بتونم پیششون کسب فیض کنم...
ممنون.

تشکر شده توسط: jahanagahi , ناصر صادقی , فرهاد قربانی , بابایی , mir abbas , Mind , sir-mahyar , yu3f , Delta.H , HadiMahmoodi , mahdi77 , ahmad rezaee , hamid.h
02-11-2013, 12:22 PM
ارسال: #20
خوشبختانه تعداد عزیزان اساتید بحدی در انجمن زیاد هستند که فقط کافی است از هر عزیزی درسی بگیریم.ده ها جلد کتاب می شود.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: Mind , مسعود کوچولو , Delta.H , sir-mahyar , yu3f , HadiMahmoodi , mir abbas , فرهاد قربانی , ahmad rezaee , hamid.h
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کسب درآمد از طریق وردپرس saeed74 0 191 05-24-2022 10:38 AM
آخرین ارسال: saeed74
  چطور با سرمایه کم ابزار فروشی بزنم؟ vahidkaronline 0 568 02-01-2022 04:25 PM
آخرین ارسال: vahidkaronline
  یادش بخیر 6 سال پیش دستگاه ماین خریدیم با اعضای سایت فامیل دور 0 422 03-06-2021 09:28 PM
آخرین ارسال: فامیل دور
  آموزش کسب درآمد از بازی لم lem-game 18 18,532 01-11-2021 04:28 PM
آخرین ارسال: Mehdi_danesh2
  :: آموزش تولید علوفه هیدروپونیک با سرمایه کم :: حتی در خانه shirazi021 81 27,547 05-15-2018 01:06 PM
آخرین ارسال: اميررضا محمدى
  چگونه یک وب سایت با کیفیت را طراحی کرده و آن را توسعه دهیم؟ neda2000 1 525 07-11-2017 10:01 AM
آخرین ارسال: hamedmoez
  کارآفرینی با سرمایه کم idehshot 0 650 05-02-2017 10:14 AM
آخرین ارسال: idehshot
  دانلود خلاصه 50 كتاب برتر در زمينه موفقيت poorya37 0 505 03-29-2017 04:14 PM
آخرین ارسال: poorya37
  آموزش راه اندازی فروشگاه اینترنتی با وردپرس (آموزش ووکامرس) saeed74 2 864 09-08-2016 10:13 PM
آخرین ارسال: ahmad77
  قدم اول فقط با 15000 تومان arm84 7 1,389 06-21-2016 10:44 AM
آخرین ارسال: melisa8
Exclamation دانلود کتاب راه اندازی کسب و کار موفق از صفر تا صد(با لینک مستقیم ) saeid3030 0 1,300 06-08-2016 10:44 AM
آخرین ارسال: saeid3030
  در زمینه کسب درامد از طریق وبلاگ یا وب سایت کمک کنید farham92 10 1,804 09-11-2015 01:09 PM
آخرین ارسال: reza.rs2
  آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining مهدی 1 145 49,992 07-04-2015 07:00 AM
آخرین ارسال: mosafer bedar
  چگونه با کمترین هزینه و پایین ترین ریسک، ایده‌هایتان را اجرا کنید؟ davaran 0 758 01-16-2015 09:15 AM
آخرین ارسال: davaran
  معرفی مشاغل گوناگون با جزئیات لازم karafarin 0 806 08-24-2014 01:31 PM
آخرین ارسال: karafarin
  چگونه کارها و تصمیماتمان را با موفقیت انجام دهیم!؟ yu3f 1 839 08-07-2013 11:48 AM
آخرین ارسال: دهدار
  از لابلاي دفتر يادگيريها بيلا بالا 9 2,038 07-26-2013 04:37 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  با هم انگلیسی بیاموزیم..... mallarme 54 6,342 05-13-2013 02:04 PM
آخرین ارسال: mallarme
  چرا مردم از فروشگاه اینترنتی من خرید نمیکنند ؟؟؟ m-jalalvand 0 659 04-29-2013 07:48 AM
آخرین ارسال: m-jalalvand
  از بازاریابی ویروسی بیشتر بدانید m-jalalvand 0 779 04-16-2013 10:31 AM
آخرین ارسال: m-jalalvand

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS