ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

شروع کاری بزرگ با کمک و راهنمایی دوستان
زمان کنونی: 04-25-2024, 10:25 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mir abbas
آخرین ارسال: kafsabizarin
پاسخ: 35
بازدید: 6429

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امیتازات : 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شروع کاری بزرگ با کمک و راهنمایی دوستان
01-29-2013, 01:03 PM
ارسال: #21
RE: شروع کاری بزرگ با کمک و راهنمایی دوستان
(01-29-2013 12:47 PM)MohamadMJ نوشته شده توسط:  اگر قصد دارید فقط محصولات رو بزارید و فقط به قصد فروش میتونید از فروشگاه سازها استفاده کنید.

اگرم قصد دارید طولانی مدت کار کنید. به نظرم با وردپرس بالا بیارید سایت رو. بخشی برای محصولات باشه و یه بخش توضیحات و مزایا و تخیص و کلا مطالبی در مورد زعفران بزارین تا سایت آپدیت میمونه و طبیعتا رتبه بالا و بالاتر بره.

همچنین بخشی برای سفارشات عمده در نظر بگیرید و کارت ویزیتی برای جا انداختن سایت بین مغازه ها و دوستان و آشنایان برای گرفتن سفارشات مخصوصا عمده.
سایت اینطوری شناسایی میشه و کم کم میشه سایز سایز ها و قیمت ها رو اضافه کرد.
سپاسگذارم اقا محمد عزیز.نظرات تخصصی شما و دوستان را یادداشت میکنم تا به موقع و در زمان اجرا به کار ببندم .اگر مطلبی جهت بهتر اجرا شدن این حرکت داشتید ممنون میشوم در طی این طریق بنده را راهنمایی بفرمایید.
پایدار و بهروز باشید

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: alicpu , MohamadMJ , jahanagahi , من میلیاردرم , sir-mahyar , ahmad rezaee , Delta.H , Mind , Haavin , successman , arsho , nami , ناصر صادقی
01-29-2013, 01:17 PM
ارسال: #22
دوست عزیز کار خوبی هست . که شما می خواهید انجام بدهید . ولی باید واقعا فکر رویش زیاد شود .
مثلا الان بنده خودم را مثال می زنم . شما در سایت زده اید رعفران .
خوب مثلا 20 نوع زعفران دارید .
خوب ایا در بازار مثلا من برم . چه قدر قیمتش فرق می کند .
اگر قیمتش مثلا 5 تومان فرق بکند . خوب 5 تومان می شود پول پستش بازم فرد . نمی خرد روی این هم کار بکنید .
 تشکر شده توسط: mir abbas , jahanagahi , من میلیاردرم , sir-mahyar , ahmad rezaee , Delta.H , Mind , Haavin , successman , arsho , ناصر صادقی
01-29-2013, 01:38 PM
ارسال: #23
جناب ميرعباس مطالب دقيق رو دوستاني مانند محمد و ديگر عزيزان گفتند.من بررسي كه انجام دادم. براي اينكه بررسي دقيقي داشته باشيد .در گوگل فروش زعفران رو سرچ كنيد. سپس به فروشگاه هايي كه زعفران دارد مراجعه كنيد و از انها سوال بپرسد

از چندتايي بپرسيد. بطور حتم چند نفري شايد جوابي ندهند. اما بطور حتم خيلي از افرادي كه ميتوانند مشتري باشند.مانند همين كاربرهاي انجمن هستند.يك نظر سنجي ميتوان دريافت كه ايا فروش ميرود يا خير.

مشكل مارك در يك محصول نيست.مشكل فروش هست.البته در دنياي مجازي رو ميگم.

با بررسي كه انجام دادم محصولات مانند سحرخيز و نگين در امازون فروش ميرود.

شما اگر بتوانيد راهي براي بازارهاي جهاني پيدا كنيد. موفقيت تان حتمي تر هست.

در چند سايت انگليسي كه مطالعه كردم نوشته بودند زعفران ايران در اونجا سخت بدست مياد. حال بخاطر مشكلات تحريم اين موارد هست يا مورد ديگر.

زعفران خودشان رو از كشور هاي افريقايي كه كيفيت كمتري نسبت به زعفران هاي ايراني دارد. تامين ميكنند.

يك ايده ديگري دارم كه به صورت خصوصي اعلام ميكنم

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , alicpu , mir abbas , من میلیاردرم , M3HDI , MohamadMJ , ali_hoseini , ahmad rezaee , Delta.H , Haavin , Mind , successman , arsho , فرهاد قربانی , nami , ناصر صادقی
01-29-2013, 01:43 PM
ارسال: #24
(01-29-2013 01:17 PM)alicpu نوشته شده توسط:  دوست عزیز کار خوبی هست . که شما می خواهید انجام بدهید . ولی باید واقعا فکر رویش زیاد شود .
مثلا الان بنده خودم را مثال می زنم . شما در سایت زده اید رعفران .
خوب مثلا 20 نوع زعفران دارید .
خوب ایا در بازار مثلا من برم . چه قدر قیمتش فرق می کند .
اگر قیمتش مثلا 5 تومان فرق بکند . خوب 5 تومان می شود پول پستش بازم فرد . نمی خرد روی این هم کار بکنید .
بله علی اقا درسته.
در چند سال فعالیت در بازار زعفران به نتیجه ای که رسیدم اینه که وقتی یک مشتری از یک برند زعفران خوشش بیاد و اونرو قبول کرده باشد به هر دری میزند تا اون زعفران مورد نظرش رو پیدا بکند و چون سوپر مارکتها معمولا یک نوع زعفران را میفروشند پس راه دسترسی به تمام برندهای زعفران بسته هست و این خود از مزایای بارز این طرح هست .قیمت را هم با تبلیغ اینکه چند بسته بخرید تخفیف بگیرید و یابا دادن اشانتیون و .... میشه مشتری رو ترغیب کرد با فک و فامیل و در و همسایه سعی کنند خرید بیشتری داشته باشند.
تشکر از راهنماییتون

تشکر شده توسط: jahanagahi , alicpu , من میلیاردرم , M3HDI , sir-mahyar , ahmad rezaee , Delta.H , Haavin , Mind , successman , arsho , ناصر صادقی
01-29-2013, 01:58 PM
ارسال: #25
تشکر میکنم اقای دانشور واقعا فکر نمیکردم امازون زعفران ایران رو هم عرضه میکند .حتما راهنماییهاتون رو بکار میبندم و درمورد ایده ای که فرمودید نیز کار خواهم کرد .
ماشاءالله دنیا دیده اید

تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , من میلیاردرم , M3HDI , jahanagahi , sir-mahyar , ahmad rezaee , Delta.H , Haavin , Mind , alicpu , successman , arsho , فرهاد قربانی , ناصر صادقی
01-29-2013, 02:16 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-29-2013 02:17 PM، توسط M3HDI.)
ارسال: #26
سلام امیر جان خیلی عالیه

اتفاقا چند وقت پیش یه نفر هم این کار رو انجام داده بود خیلی قشنگ هم کار کرده بود

خواستید امر کنید تا با حداقل هزینه و بهترین کیفیت براتون فروشگاهتون رو بالا بیارم

هزینه مربوط به هاست و دامنه که اونم زیاد نمیشه

هرگاه تصمیم شایسته ای گرفتید،آنرا رها نکنید Yosef.gif

مردان بزرگ اراده می کنند و مردان کوچک آرزو

http://s4.picofile.com/file/7806722254/emza01.png
 تشکر شده توسط: jahanagahi , من میلیاردرم , sir-mahyar , ahmad rezaee , Delta.H , Haavin , Mind , alicpu , arsho , mir abbas , ناصر صادقی
01-29-2013, 04:17 PM
ارسال: #27
ايدتون زيباست تا رسيدن به يك جايگاه جهاني دست برنداريد.انشااله موفق ياشيد.

آنچه سرنوشت را تعيين مي كند شرايط نيست بلكه تصميم هاي ماست.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , ahmad rezaee , M3HDI , من میلیاردرم , Haavin , Mind , Delta.H , alicpu , arsho , mir abbas , ناصر صادقی
01-29-2013, 04:36 PM
ارسال: #28
میر عباس عزیز ، تصمیم خوبی گرفتی ، نظر من هم کمی بازاری است :

من در شروع هر کاری خروجی آن کار را بررسی می کنم .
شما می خواهید از اینترنت درآمد داشته باشید ، خب دوستان خیلی کارشناسانه نظرشون رو گفتند ، اما تجربه ای هم که من دارم اینه که ببینیم تو این وضعیت بازار ایا این روش مشتری خاص خودش رو داره یا باید جور دیگه ای هم کار کرد .

شما بفرض الان ایده تون کامله و محصولتون آماده است ، بیایید توی سایتهای رایگان اینترنتی تبلیغات داغ بگذارید ، همین نکاتی که دوستان گفتند ، آنهم تا اندازه ای که آمار تبلیغ بیاد بالا ، بعد مراجعه کننده ها و بازدید کننده ها را رصد کنید ، ببینید چند درصد به آگهی شما توجه و حتی زنگ می زنند و خرید می کنند .

بعد روی این آمار سنجی معایب کار و راه و روش درست مشخص می شود . من در هر جستجوی کالایی خاص در اینترنت قریب به 90 درصد به همین آگهی ها بر می خورم ، گرچه متاسفانه خیلی از آنها سرکاری و یا کامل نیستند ولی خب روش ، بدون هزینه است و راضی کننده .

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تشکر شده توسط: jahanagahi , من میلیاردرم , habib tousi , Mrs.Seyedi , M3HDI , Haavin , Mind , Delta.H , alicpu , successman , arsho , mir abbas , nami , ناصر صادقی
01-29-2013, 08:18 PM
ارسال: #29
به شما تبریک می گویم
شما مراحل زیر را طی نمائید تا موفقیت به شما دست پیدا کند.
1. بهترین جنس زعفران را با قیمت ارزان نسبت به ارزان ترین زعفران با کیفیت در بازار را ارائه نمائید.
2. بسته بندی شکیل و زیبا و خوب را برای بسته بندی محصولات زعفران خویش انتخاب با با سفارش آن به تولید کنندگان بزرگ آن را سفارش دهید.
3. حتما یک برند خوب و زیبا و متناسب و عالی را برای محصولات زعفران خویش انتخاب نموده و آن را ثبت نمائید.
4. حتما و حتما یک تک محصول ویژه در حوزه زعفران ارائه نمائید با قیمت مناسب و پائین تر از بازار
5. شما می توانید بسته بندی را در وزن های مختلف انجام دهید تا نیبت به نیاز مشتری تحویل نمائید.
6. به یاد داشته باشید که بایستی محصولات زعفران خویش را با کیفیت اعلاء و به صورت عالی نگهداری و بخش نمائید.ا
7. شما برای پخش می توانید از طریق اعطای نمایندگی به خواربار فروشی ها و توضیح نحوه توزیع آن در سطح محدوده فروش آن ها را راهنمایی نمایید.
8. شما بایستی یک نماینده اصلی در هر استان داشته باشید که ماهانه جنس را برای آن ها برای توزیع بین فروشندگان ارسال نمادید.
9. بهتر است مزایای ویژه ای را برای نمایندگان و فروشندگان در نظر بگیرید.
10. ارسال سفارشات شما بهتر است به صورت اقساطی و نقدی و دریافت بعداز فروش و همچنین دریافت بعد از ارسال وتحویل به مشتری نهایی را دربرگیرد.
11. به یاد داشته باشید که شما بایستی یک شبکه ارتباطی بین نمایندگان و فروشندگان و مصرف کنندگان ایجاد و طراحی نمائید.
12 بهتر است برای سفارش از طرف مشتری از راه های تلفنی ،اینترنتی ،فکس ،پیام کوتاه ، حضوری ، تصویری وهمچنین بهتر است ارتباطات سفارشی اعتمادساز باشند.

برای پرتال و مرکز فروش اینترنتی هم به موارد زیر دقت نمائید :
1. پرتال شما بایستی دارای امنیت کامل در انجام تراکنش ها و سفارشات باشد.
2. پرتال شما بهتر است برای طیف گستره ای از مشتریان طراحی و ساخته شود تا به راحتی قابل ارتباط بین فروشندگان و نمایندگان و مشتریان انجام گیرد.
3. پرتال شما بایستی دارای محتوای مناسب و تشویق کننده باشد به طوری که کاربر احساس امنیت در پرتال شما نماید.
4. شما بایستی پرتال فروشگاهی خویش را به صورتی طراحی و برنامه ریزی نمائید که اطمینان کامل را برای مستریان و نمایندگان و فروشندگان ایجاد نماید.
5. شما میتوانید برای هر محصول کدی مجزا قرار داده تا با ارسال آن کد به خط sms شما ، بهتر مشتریان و طیف محدوده بیشتر مناطق سفارش دهنده را پیدا نمائید.
6. شما می توانید جوایزی ارزنده برای مشتریانی که کد محصول را در وب سایت شما ثبت می نمایند ارئه نمایید این را بدانید که بهتر است به همه متشری ها جایزه یدهید
7. شما می توانید بخش مخصوص مشتریان ویژه در پرتا و بخش سفارشات طراحی و پیاده سازی نمایید مثل طیف مشتریان از جمله رستوران ها و هتل ها و ادارات و ...
8. پرتال شما بایستی به صورت روزانه به روزرسانی شود و اطلاعات جدید را ارئه نمائید.
9. پذتال شما بهتر است به محلی تجاری مطلق تبدیل نشود به صورتی باشدکه کاربر احساس راحتی نمایدبه طوری خود را صاحب و همکار و یا دوست شمااحساس نماید
10. پرتال خویش را به صورت داینامیک و هوشمند طراحی نمایید به صورتی که زمانی که شماحضور ندارید به درخواست افراد عکس العمل مناسب با آنرا از خود نشان دهد
11. بهتر است فالب و گرافیک خویش را نسبت به شرایط زمانی و مکانی طراحی نمایید و نسبت به آن شرایط تغییرات خودکار را به صورت اتوماتیک اعمال نماید.
12. فروشگاه شما بایستی محلی باشد برای سفارش سریع و بهتر و امن اجناس مشتریان شما به اینصورت که مشتری هر موقع خواسسفارش دهد حداکثر در روز بعد جنس خویش را تحویل بگیرد ( *********** بهتر است که شما اجناسی مرتب با زعفران را هم ارائه نمائید. ************* )

باز اگر کمک و راهنمایی از دست من بر می آید بفرمائید تا در حد توان راهنمایی و کمک نمایم.
به امید موفقیت همه
 تشکر شده توسط: Haavin , Mind , Delta.H , alicpu , mir abbas , jahanagahi , sir-mahyar , من میلیاردرم , nami , ali_hoseini , ناصر صادقی , کامیار کاظمی
01-30-2013, 12:48 AM
ارسال: #30
(01-29-2013 04:36 PM)ahmad rezaee نوشته شده توسط:  میر عباس عزیز ، تصمیم خوبی گرفتی ، نظر من هم کمی بازاری است :

من در شروع هر کاری خروجی آن کار را بررسی می کنم .
شما می خواهید از اینترنت درآمد داشته باشید ، خب دوستان خیلی کارشناسانه نظرشون رو گفتند ، اما تجربه ای هم که من دارم اینه که ببینیم تو این وضعیت بازار ایا این روش مشتری خاص خودش رو داره یا باید جور دیگه ای هم کار کرد .

شما بفرض الان ایده تون کامله و محصولتون آماده است ، بیایید توی سایتهای رایگان اینترنتی تبلیغات داغ بگذارید ، همین نکاتی که دوستان گفتند ، آنهم تا اندازه ای که آمار تبلیغ بیاد بالا ، بعد مراجعه کننده ها و بازدید کننده ها را رصد کنید ، ببینید چند درصد به آگهی شما توجه و حتی زنگ می زنند و خرید می کنند .

بعد روی این آمار سنجی معایب کار و راه و روش درست مشخص می شود . من در هر جستجوی کالایی خاص در اینترنت قریب به 90 درصد به همین آگهی ها بر می خورم ، گرچه متاسفانه خیلی از آنها سرکاری و یا کامل نیستند ولی خب روش ، بدون هزینه است و راضی کننده .
متشکرم اقای رضایی از بیان نظرتون. تجربیات شما برای ما غنیمت هست که در زمان مناسب از نظرتون و تجربیات مفیدتون استفاده خواهم کرد .

تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , jahanagahi , sir-mahyar , arsho , ahmad rezaee , من میلیاردرم , ناصر صادقی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تولید گلدان پلاستیکی با ضایعات پلاستیکی جمع اوری شده eedy 10 8,772 12-20-2021 08:54 PM
آخرین ارسال: Ali fa
  نهال کاری و کشت گیاه آپارتمانی naaser7 1 571 08-30-2015 09:57 PM
آخرین ارسال: saeedhashemi1371
  كاره پاره وقت با درآمد مناسب edison_9891 0 674 03-06-2015 11:02 PM
آخرین ارسال: edison_9891
  درخواست ایده برای کسب و کار با سرمایه محدود yasweb 6 1,753 12-07-2014 01:09 AM
آخرین ارسال: pooya 90
  کالاهایی که با ضایعات پلاستیکی تولید میشن eedy 1 1,829 08-18-2013 05:33 PM
آخرین ارسال: zhosseini81
  توسعه اقتصاد ارزان و کارآفرین ( تاک )-لطفا همه دوستان شرکت کنند r_ghn 5 1,534 09-17-2012 12:44 PM
آخرین ارسال: r_ghn

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS