ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

آيا لبنيات محلي شغل پر درآمدي هست؟
زمان کنونی: 04-25-2024, 04:07 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: نادعلي
آخرین ارسال: malekan
پاسخ: 30
بازدید: 44533

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 50 رأی - میانگین امیتازات : 2.82
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آيا لبنيات محلي شغل پر درآمدي هست؟
05-29-2013, 10:46 PM
ارسال: #21
RE: آيا لبنيات محلي شغل پر درآمدي هست؟
با سلام:
از خدمت دوستان عزيز كه در توليد لبنيات سر رشته دارن چند تا سوال داشتم:
1- آيا توليد فقط يكي از محصولات لبني مثل پنير البته به صورت تخصصي و عمده، صرفه اقتصادي داره
2- توليد كنندگان پنير محلي از چه روشي براي توليد پنير استفاده ميكنن يا بهتر بگم با چي پنير رو مايه ميزنن ....... ممنون

لا حَولَ ولا قُوّةَ إلاّ باللّه
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , نادعلي
07-16-2013, 04:58 PM
ارسال: #22
سلام
بستنی
بستنی اگر بخواهیم تولید کنیم چی؟
من یادمه یه مغازه تو شهرمون یه مدت بستنی میساخت همونجا و همونجا تو ظرف می فروخت
دستگاه داشت بعلاوه یه آشپز

آسمان فرصت پرواز بلندی است....قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
07-20-2013, 01:11 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-02-2013 10:20 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #23
سلام دوست من عموی من حوالی فیروزکوه ماست بندی داره.
روزی 500 کیلو شیر گاو و 100 کیلو شیر گوسفندی میارن واسش که تبدیل میشه به ماست ، سرشیر، کره ، دوغ و آرشه (یه جور محصول محلیه که مرغوبش کیلویی 80هزار تومنه) درآمده بالاییم داره
مثلا من ازش 20 کیلو کره گوسفندی خریدم ، 1200000 پولش شد.
اما مهم جاییه که شما مدنظرتونه
ایشون مغازش جاییه که مسافر و توریست زیاد ازش میگذره

مرده آن است که نامی به نکویی نبرد

فشردن دکمه سپاس موجب دلگرمی بنده و تسلای خاطر بازماندگان میشود
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , jahanagahi
07-30-2013, 04:55 PM
ارسال: #24
ایجاد چنین شغلی رو خیلی خوب به نظر میرسه مخصوصا اگه لبیات کاملا محلی باشه و از سرو ته شیر نزنیم بازار رقابت هم سیر صعودی داره

باتشکر
از همه کسانی که ایده خوب دارند
آرزوی موفقیت
 تشکر شده توسط: مهدی 1
08-01-2013, 03:50 PM
ارسال: #25
سلام.به نظرتون جمع آوری شیرچه طوره مخصوصاٌ شیرگاومیش که تو خوزستان زیاده مثلاً با یه وانت که مخزن استرلیزه داره شیر روازدامداران جمع آوری کردوتوشهرهای دیگه مثل تهران واصفهان و... فروخت. چون بستنی با شیرگاومیش یه چیز دگه هست فک کنم مشتریش زیاد باشه وسریع بخرن شیر ها رو (مغازه دارها وبستنی فروش هاو...)
به عنوان مثال 2000کیلو یا لیترازدامداران کیلویی 2000خریدوتو تهران 3000تومن فروخت
دریک هفته درآمدی معادل 2میلیون میشه کسب کردالبته قبل ازکسر هزینه ها(بنزین واستهلاک و...).(درصورتی که درهفته فقط یک سرویس آورد.)
08-02-2013, 09:31 AM
ارسال: #26
(05-29-2013 10:46 PM)HHD نوشته شده توسط:  با سلام:
از خدمت دوستان عزيز كه در توليد لبنيات سر رشته دارن چند تا سوال داشتم:
1- آيا توليد فقط يكي از محصولات لبني مثل پنير البته به صورت تخصصي و عمده، صرفه اقتصادي داره
2- توليد كنندگان پنير محلي از چه روشي براي توليد پنير استفاده ميكنن يا بهتر بگم با چي پنير رو مايه ميزنن ....... ممنون

سنتی ، سنتی اش اینه که ، بعضی از اوقات که به اشتباه گوسفندی را می کشن که حامله بوده ، احشاء داخلی اون بره تو دلی را از جمله روده اش را می شورن و خشک و پودر می کنند.
و موقع جوشیدن شیر به عنوان مایع پنیر به اون می زنند.

اما با چند قطره سرکه یا چند قاشق ماست یا قرص یا پودر مایع پنیر هم به راحتی همان پنیر معمولی تولید می شه

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: jahanagahi
08-02-2013, 09:37 AM
ارسال: #27
(07-16-2013 04:58 PM)soshiant نوشته شده توسط:  سلام
بستنی
بستنی اگر بخواهیم تولید کنیم چی؟
من یادمه یه مغازه تو شهرمون یه مدت بستنی میساخت همونجا و همونجا تو ظرف می فروخت
دستگاه داشت بعلاوه یه آشپز

بستنی سنتی زعفرانی خیلی راحت هست تولیدش

شیر را با شکر ، زعفران و ثعلب می جوشونن ، اصطلاحا می پزنش
می گزارن دماش بیاد پایین و هم دمای اتاق بشه
بعد اون را داخل دستگاه بستنی ساز می ریزن ، و یکی دو ساعتی داخل دستگاه سرد می شه و هم می خوره ، یک مقدار که خودش را گرفت و مایع به سفتی خامه شد ، اون را داخل فریزر های مخصوص بستنی می ریزن و با کاردک به دیواره های سرد فریزر می کشن .
همینطور که با کاردک از کف می کشن به دیواره های فریزر بستنی سفت می شه ، چند لایه که روی هم کشیدن و به ضخامت دو سانتی رسید ، روش را یک لایه خامه ساده یا کمی شیرین شده می کشن و می گزارن تا چند ساعتی بمونه و سفت بشه
بعد هم که داخل ظرف های مختلف می کشن تا آماده فروش بشه

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , tondar12
08-02-2013, 09:43 AM
ارسال: #28
(08-01-2013 03:50 PM)saman. نوشته شده توسط:  سلام.به نظرتون جمع آوری شیرچه طوره مخصوصاٌ شیرگاومیش که تو خوزستان زیاده مثلاً با یه وانت که مخزن استرلیزه داره شیر روازدامداران جمع آوری کردوتوشهرهای دیگه مثل تهران واصفهان و... فروخت. چون بستنی با شیرگاومیش یه چیز دگه هست فک کنم مشتریش زیاد باشه وسریع بخرن شیر ها رو (مغازه دارها وبستنی فروش هاو...)
به عنوان مثال 2000کیلو یا لیترازدامداران کیلویی 2000خریدوتو تهران 3000تومن فروخت
دریک هفته درآمدی معادل 2میلیون میشه کسب کردالبته قبل ازکسر هزینه ها(بنزین واستهلاک و...).(درصورتی که درهفته فقط یک سرویس آورد.)

جمع آوری شیر از قدیم ایام خودش یک شغل بوده که بهشون می گفتن شیرکش ، هنوز هم می گن

ولی باید این را بدونید شیر خیلی زود فاسد می شه و نمی شه بیش از یکی دو ساعت توی این هوا بدون یخچال حمل و نقلش کرد ، چه برسه از خوزستان تا تهران و اصفهان !!

قیمت خرید الان شیر کامل از دامدار 1700 هست ، بسته به دوری یا نزدیکی به مراکز جمع آوری و کیفیت شیر کمتر از این مبلغ هم می خرن. وشیرکش ها کیلویی 100 بالاتر به مصرف کننده ها ، کارخانه ها و کارگاه ها می فروشن
شیر گاومیش من نمی دونم چیه ، تا حالا هم نخوردم ، ولی شما باید به فکر تبدیل و فراوری اون توی همون شهر خودتون باشید و فراورده نهایی را که ماندگاری بالاتری داره را صادر کنید. چون بعیده بتوانید شیر را بدون یخچال حمل کنید

.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , aghazadeh4444
08-10-2016, 11:30 PM
ارسال: #29
فقط برای آپ کردن
08-21-2016, 11:16 AM
ارسال: #30
سلام .این شغل شغل بسیار پردر امدی است عموی کوچیکه من همراه درس خواندن مغازه ی لبنیاتی هم دارد که ماهی 3 تا4 میلیون برایش باقی میماند پدر بنده هم در 4 نقطه جمع اوری شیر دارد که سود زیادی میکند.
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اینجا تزریق کار پلاستیک یا گرانول ساز هست ؟ saadati 1 1,637 06-20-2015 11:22 AM
آخرین ارسال: sadeghy
  راهی برای گرفتن اسناد مناقصه و مزایده هست ؟ saadati 2 941 10-20-2014 06:32 PM
آخرین ارسال: hamid.geryanloo
  تولید لوله پلی اتیلن صنعتی پر سود حسن قجر 1 2,824 10-09-2014 02:44 PM
آخرین ارسال: حسن قجر
  اینجا کسی آشنا به حرفه آبکاری هست ؟ چند تا سوال داشتم theboy 7 1,271 04-02-2014 06:20 PM
آخرین ارسال: theboy
  شغل خدماتی م.ع 5 1,788 10-25-2013 08:28 PM
آخرین ارسال: javad am
  شغل دوم م.ع 3 787 09-02-2013 10:11 AM
آخرین ارسال: jahanagahi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS