ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ایده جالب و زیرکانه
زمان کنونی: 03-29-2024, 05:54 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مهدی گل محمدی
آخرین ارسال: mas
پاسخ: 7
بازدید: 2097

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امیتازات : 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایده جالب و زیرکانه
08-27-2011, 05:13 AM
ارسال: #1
ایده جالب و زیرکانه
سلام

گاهی اوقات ذوق آدم و تجسماتی که تو ذهنش هست باعث میشه دست بکارهای عجیب و زیرکانه ای بزنه که شاید کمتر کسی اون کاررو انجام داده باشه.

میخوام از زرنگ بازی و فکر زیرکانه خودم بهتون بگم.

من آنقدر دل شیفته و عاشق جنسیس کوپه شده ام که دست هر کس میدیم.ایده ای جدید به ذهنم می خورد.

دو هفته پیش دقیقا شنبه بود.که از دکه ای یک روزنامه همشهری خریدم.شب نشسته بودم و صفحه ی نیازمندی های آن را میخواندم که یک دفعه به صفحه ی فروش خودرو ها و به قسمت جنسیس کوپه رسیدم.افراد زیادی آگهی داده بودند برای فروش.

اینجا ایده ای به ذهن من رسید.گفتم باید آن را عملی کنم.

به نظرتان چه کاری کردم؟؟؟؟؟؟؟؟

به تک تک کسانی که آگهی داده بودند زنگ میزدم و فردای آن روز با او قرار می گذاشتم که خودرو را ببینم.فردای آن روز با دوستم 2 دست کت و شلوار شیک می پوشیدیم و به سر قرار می رفتیم.

طرف تا مارا میدید باورش می شد که ما خریدار خودرواش هستیم.در ابتدا قیمت را از او می پرسیدیم.سپس به حساس ترین و لذت بخش ترین قسمت ماجرا می رسیدیم.

بالاخره چون ما خریدار بودیم باید پشت فرمان می نشستیم تا ماشین را تست کنیم.

آقا دلتون نخواد من میشستم پشت فرمون و حدود یک ساعت تو منطقه می چرخیدم.نمیدونید چه لذتی داشت.در انتها هم میگفتیم که باید فکرمون رو بکنیم بهتون زنگ می زنیم.البته اینم بگم پول بنزین بنده خدارو میدادیم و اون تعجب می کرد که چرا ما این کاررو می کنیم و پول بنزین بهش میدیم.بنده خدا نمی دونست که فقط برای تفریح این حرکتو انجام میدیم.

آقا جاتون خالی دو هفتس هر روز حدودا 1 ساعت الی 4 ساعت اونم بعد از ظهرا داریم جنسیس کوپه سوار میشیم که کلا 20 هزار تومن برامون خرج داشته.

واقعا راست می گن که احتیاج مادر اختراعه و مغز آدمو به کار می اندازه.

الان من دو هفتس جنسیس کوپه دارم.

ولی دسگه شمارهامون تموم شد و فعلا کنار گذاشتیم.

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , madar , kimyya , mas , دلشاد حسین پور , mjdehghani , mahdi77
08-27-2011, 07:52 AM
ارسال: #2
RE: ایده جالب و زیرکانه
(08-27-2011 05:13 AM)atreeeshgh نوشته شده توسط:  سلام

گاهی اوقات ذوق آدم و تجسماتی که تو ذهنش هست باعث میشه دست بکارهای عجیب و زیرکانه ای بزنه که شاید کمتر کسی اون کاررو انجام داده باشه.

من آنقدر دل شیفته و عاشق جنسیس کوپه شده ام که دست هر کس میدیم.ایده ای جدید به ذهنم می خورد.

دو هفته پیش دقیقا شنبه بود.که از دکه ای یک روزنامه همشهری خریدم.شب نشسته بودم و صفحه ی نیازمندی های آن را میخواندم که یک دفعه به صفحه ی فروش خودرو ها و به قسمت جنسیس کوپه رسیدم.افراد زیادی آگهی داده بودند برای فروش.

به تک تک کسانی که آگهی داده بودند زنگ میزدم و فردای آن روز با او قرار می گذاشتم که خودرو را ببینم.فردای آن روز با دوستم 2 دست کت و شلوار شیک می پوشیدیم و به سر قرار می رفتیم.

طرف تا مارا میدید باورش می شد که ما خریدار خودرواش هستیم.در ابتدا قیمت را از او می پرسیدیم.سپس به حساس ترین و لذت بخش ترین قسمت ماجرا می رسیدیم.

آقا دلتون نخواد من میشستم پشت فرمون و حدود یک ساعت تو منطقه می چرخیدم.نمیدونید چه لذتی داشت.در انتها هم میگفتیم که باید فکرمون رو بکنیم بهتون زنگ می زنیم.البته اینم بگم پول بنزین بنده خدارو میدادیم و اون تعجب می کرد که چرا ما این کاررو می کنیم و پول بنزین بهش میدیم.بنده خدا نمی دونست که فقط برای تفریح این حرکتو انجام میدیم.

آقا جاتون خالی دو هفتس هر روز حدودا 1 ساعت الی 4 ساعت اونم بعد از ظهرا داریم جنسیس کوپه سوار میشیم که کلا 20 هزار تومن برامون خرج داشته.

آی شیطون معلوم که خیلی زرنگی موفق باشید
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , madar , kimyya , mas , mahdi77
08-27-2011, 08:42 AM
ارسال: #3
ممونو نظر لطفتونه.بالاخره ماهم باید یه جور به آرزومون برسیم دیگه.Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: دلشاد حسین پور , mjdehghani , mahdi77
08-27-2011, 09:46 AM
ارسال: #4
(08-27-2011 08:42 AM)atreeeshgh نوشته شده توسط:  ممونو نظر لطفتونه.بالاخره ماهم باید یه جور به آرزومون برسیم دیگه.Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

دوست گرامی برای بازاریابی گردو شما کاری می توانیدبکنید ؟ و پیشنهاد شما چیست؟ لطفا راهنمایی بفرمائید.
 تشکر شده توسط: mas
08-27-2011, 10:34 AM
ارسال: #5
(08-27-2011 05:13 AM)atreeeshgh نوشته شده توسط:  سلام

ووووو.....
داداش تو دیگه کی هستی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خوبه حالا شانست بخوره ، با یکی دوبار تماس بگیری Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
خوش به حالت ! وایسا بیام تهران ، یه همچین تفریحی رو با پرداو 2011 بکنیم Big Grin

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: madar , MARYAR , مهدی گل محمدی , mas , mjdehghani
08-27-2011, 02:52 PM
ارسال: #6
(08-27-2011 09:46 AM)melika330 نوشته شده توسط:  
(08-27-2011 08:42 AM)atreeeshgh نوشته شده توسط:  ممونو نظر لطفتونه.بالاخره ماهم باید یه جور به آرزومون برسیم دیگه.Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

دوست گرامی برای بازاریابی گردو شما کاری می توانیدبکنید ؟ و پیشنهاد شما چیست؟ لطفا راهنمایی بفرمائید.

سلام ملیکا خانوم.
گردوهاتون مغز هست یا نه پوست داره؟

اگر مغز گردو هستش.میتونید تبلیغات کنید و با پیک برای منازل بفرستید.
اگر ماله خودتونه و واسطه نیستید میتونید به شیرینی فروشی ها و آجیل فروشی ها بفروشید.

اگر هم پوست دار هست.باید اونم به آجیل فروشی ها بفروشید.برای شروع بازاریابی یادتون شما قرار نیست محصولتون رو به همه بفروشید.شاید از هر 20 مغازه یک نفر حاضر بخرید بشه.

تشکر شده توسط: 3ObHaN , mosafer bedar , mas , کامیار کاظمی , mjdehghani
08-27-2011, 10:07 PM
ارسال: #7
شیطان بلای ناقلا

Idea بازار امروز بیش از هر زمان دیگری متکی بر فروشنده هاست.
کتاب فروشنده یک دقیقه ای
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , mjdehghani
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  یک ایده برای همه alicg_nesari 14 4,219 06-19-2019 05:54 PM
آخرین ارسال: محمد امینی
  ایده ای دارم که نیاز به سرمایه معمولی داره hadi-rahbord 2 943 04-19-2018 03:49 PM
آخرین ارسال: naserm123
  بهترین ایده برای شروع کسب و کار و یا تولید با کمترین سرمایه shokrgozar 5 4,079 01-14-2018 03:30 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  ایده برای تاسیس مغازه با 60 میلیون سرمایه لونا 4 2,905 01-14-2018 03:32 AM
آخرین ارسال: Mehdinice
  نیازمند افراد خلاق و ایده پرداز ideapardaz 5 1,698 11-23-2016 11:49 AM
آخرین ارسال: pejman36048
  ایده ها و راهنمایی های شما برای افتتاح فست فود ! tondar12 22 9,495 11-19-2016 04:58 PM
آخرین ارسال: alibahiraei
  کاری سودآور با ایده ای جدید dara 6 5,872 11-02-2016 10:45 PM
آخرین ارسال: کژال
  يك سوال جالب از دوستان اقاي ايـــده 25 5,380 10-20-2016 01:04 PM
آخرین ارسال: Benhour
  استقبال از ایده دوستان saba01 7 1,797 08-10-2016 02:09 PM
آخرین ارسال: mahdie.sfi
  پرورش اصولی ایده هورداد 0 743 09-23-2015 08:23 AM
آخرین ارسال: هورداد
  ماشین فعلی شما چیست؟ ماشین ایده ال و رویایی شما کدام است؟ karafarin 44 6,573 08-15-2015 01:34 PM
آخرین ارسال: Danial_Javadi
  جا و سرمایه 100تومنی ازما ایده و فعالیت از شما karafarin 2 1,829 06-13-2015 01:08 AM
آخرین ارسال: poryaghoobi
  به دنبال ایده در زمینه کامپیوتر rezakakaei 4 1,460 06-07-2015 09:36 AM
آخرین ارسال: rezakakaei
  توجه-- توجه-- مسابقه بزرگ ایده (با جوایز طلایی) MARYAR 10 5,035 11-25-2014 07:14 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  سایت خارجی در مورد ایده میخوام ahmad1363 3 4,804 05-20-2014 10:33 AM
آخرین ارسال: ahmad1363
  صبح بخیر زندگی ایده آل MARYAR 20 4,035 12-04-2013 11:29 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  روش هایی عالی برای خلق ایده های بزرگ m-jalalvand 0 984 10-19-2013 11:08 AM
آخرین ارسال: m-jalalvand
  رابطه جالب کار و گروه خونی m-jalalvand 13 2,516 09-24-2013 11:39 PM
آخرین ارسال: مهندس روح الله زاهد
  نداشتن ایده!!!!!!!!! mmahdi302 3 1,339 07-24-2013 02:27 AM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
  جشنواره ایده های بهره ور karafarin 1 848 06-08-2013 07:30 PM
آخرین ارسال: jahanagahi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS