ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

طوفانی برای toofan
زمان کنونی: 04-24-2024, 04:51 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: toofan245
آخرین ارسال: نازی55
پاسخ: 89
بازدید: 19815

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امیتازات : 3.35
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طوفانی برای toofan
06-05-2013, 08:22 PM
ارسال: #81
RE: طوفانی برای toofan
(01-18-2013 12:07 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  از هر راه حلالی که می توانید این حرکت را انجام دهید . خود را در چهارچوب بخصوصی قرار ندهید.

همیشه دیرتر از همه پاسخ می دهم.
امشب یک متر پارچه را که حدود 5000 تومان است یک شلوار می دوزم و به یکی از اعضاء خانواده ام می فروشم 10000 تومان.
آیا این روش درست است؟

لاحول ولاقوة الا بالله العلی العظیم[/align]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: iranboy
06-05-2013, 08:34 PM
ارسال: #82
(01-18-2013 03:47 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  به یکی از دوستان عرض کردم، فورا 5 کارت شارژ هزارتومانی ایرانسل خرید و شروع ...
دوستان راه زیاد است.
عرض کردم بازهم عرض میکنم که حکمتی در همه چیز است در محدودیت ها باید ستاره شد وگرنه با 5 میلیون که راه های زیادی است و ...
هدف این کار نیز ان است که ذهن خلاق خود را برای کسب درامد پرورش دهید و همان طور که همیشه گفته ام روش خود را برای کسب درامد بدست آورید و مهم تر از آن غرور خود را بشکنید، گرنه نشستن و اعتراض و انتقاد که این روش خوب نیست یا هست که دردی از شما دوا نمی کند باید وارد عمل شوید.
همین الان از پسرم پرسیدم چطور می توانی 5000 تومان را در مدت کمی تبدیل به 10000 تومان کنی؟ بلافاصله 2 ایده داد. دومی اش این بود: گفت از یک باغدار 5000 تومان میوه می خرم می برم به میوه فروش می فروشم 10 هزار تومن.
البته من در تکمیل ایده اش می گویم می شود به خانواده یا فامیل هم فروخت. یا به دوست و آشنا یا به مغازه دارهایی که تو هوای گرم خوردن میوه برایشان لذتبخش است.
نظرتون چیه؟

تشکر شده توسط: ahmad rezaee , iranboy , somayeee , blacknight19
06-05-2013, 09:55 PM
ارسال: #83
(01-18-2013 09:23 PM)sir-mahyar نوشته شده توسط:  [تصویر: yfvt5vpptbp08rxw5muj.jpg]

اینم الوچه خوشمزه و بهداشتی ساخت خودمBig Grin
12_002

هزار آفرین12_00210_004

تشکر شده توسط: ahmad rezaee , iranboy
06-05-2013, 10:01 PM
ارسال: #84
(01-18-2013 10:15 PM)Delta.H نوشته شده توسط:  دوستان عزیز این حرکت بسیار عالی است و بنده از دیشب تا حالا برای جند نفر به خصوص نوجوانان شرح دادم خیلی استقبال کردند
بنده نکته ای را هم به این افراد میگویم و آن اینکه "خود را در شهری غریب فرض کنید که تنها هستید و این مبلغ محدود در اختیار شماست!
زمان هم برایتان محدود است و ممکن است بعد از انقضای مهلت غذایتان را قطع کنند و مجبور باشید پولتان را خرج کنید و آواره شوید!
منظور این است که فرد باید از چارچوبهای ذهنی خویش از قبیل محدودیتهای خانوادگی و طبقاتی و سنی خارج شود و مانند یک انسان تنها و نیازمند دنبال راه های درآمد باشد.
واقعا از این همه اندیشه بکر لذت می برم.
حقیقتا تا انسان محتاج نشود دست به کار نمی شود.
من ایده های زیادی دارم که با پول کم می شود کاری انجام داد اما در شهر خودم خجالت می کشم اما همان کار را در شهرهایی که آشنایی نباشد مرا ببیند انجام می دهم. البته نه اینکه کاری حقیرانه باشد نه، اما ترس از مسخره شدن جلوی کارها و ایده هایم را می گیرد.
البته شاید دل به دریا زدم و بالاخره یکی از این فکرهای بکر (البته نه خیلی بکر) را به سرانجام رساندم.

تشکر شده توسط: ahmad rezaee , iranboy , hamid.h , somayeee
07-03-2013, 05:26 PM
ارسال: #85
با سلام خدمت استاد گرامي . حسيني هستم.
ممنون كه تلفني منو راهنمايي كرديد.
ما هم هستيم.
 تشکر شده توسط: نی نی عسلی
07-04-2013, 12:00 AM
ارسال: #86
(06-05-2013 10:01 PM)نی نی عسلی نوشته شده توسط:  
(01-18-2013 10:15 PM)Delta.H نوشته شده توسط:  دوستان عزیز این حرکت بسیار عالی است و بنده از دیشب تا حالا برای جند نفر به خصوص نوجوانان شرح دادم خیلی استقبال کردند
بنده نکته ای را هم به این افراد میگویم و آن اینکه "خود را در شهری غریب فرض کنید که تنها هستید و این مبلغ محدود در اختیار شماست!
زمان هم برایتان محدود است و ممکن است بعد از انقضای مهلت غذایتان را قطع کنند و مجبور باشید پولتان را خرج کنید و آواره شوید!
منظور این است که فرد باید از چارچوبهای ذهنی خویش از قبیل محدودیتهای خانوادگی و طبقاتی و سنی خارج شود و مانند یک انسان تنها و نیازمند دنبال راه های درآمد باشد.
واقعا از این همه اندیشه بکر لذت می برم.
حقیقتا تا انسان محتاج نشود دست به کار نمی شود.
من ایده های زیادی دارم که با پول کم می شود کاری انجام داد اما در شهر خودم خجالت می کشم اما همان کار را در شهرهایی که آشنایی نباشد مرا ببیند انجام می دهم. البته نه اینکه کاری حقیرانه باشد نه، اما ترس از مسخره شدن جلوی کارها و ایده هایم را می گیرد.
البته شاید دل به دریا زدم و بالاخره یکی از این فکرهای بکر (البته نه خیلی بکر) را به سرانجام رساندم.

کار عار نیست دوست خوبم. موفق باشید

باران باش و ببار؛
مپرس کاسه های خالی از آن کیست؟
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , somayeee , نی نی عسلی
12-20-2013, 03:42 PM
ارسال: #87
فکرای دوستان عالی بود ولی من اخرش نفهمیدم خلاقای تاپیک همون مرحله اول موندن یا بقیشو از ما پنهون میکنن؟Blush
 تشکر شده توسط: hamid.h , iren
12-23-2014, 05:48 AM
ارسال: #88
سلام دوستان
1 سال از آخرین پست میگذره ولی انگار کسی دیگه اینجا دنبال مطلب نیست.
کاش زودتر با سایت شما آشنا میشدم افسوس که خیلی سرمایه هامو از دست دادم.
02-27-2015, 11:34 PM
ارسال: #89
[quote='سعید یوسفی' pid='64544' dateline='1358506310']
فروش لواشک پذیرایی(یا هر محصول مناسب دیگر) در ایستگاه مترو یا هر جای شلوغ دیگه
خرید 800 فروش 1000
روز اول: خرید و فروش 6 بسته==>سود روز اول 1200 ==> سرمایه برای روز دوم 6200
روز دوم: خرید و فروش 7بسته==>سود روز دوم 1400==> سرمایه برای روز سوم7600
روز سوم: 9 بسته==> سود روز سوم==> 1800==>سرمایه برای روز چهارم 9400
روز چهارم: 11 بسته==>سود روز جهارم2200==> مبلغ در پایان روز چهارم 11600
هزینه بلیط اتوبوس برای خرید لواشک از عمده فروشی، چهار بار رفت و برگشت =1600 تومان
11600-1600=10000 تومن
در مجموع با فروش 33 بسته لواشک در چهار روز به هدف رسیدیم .بقیه هفته هم بفرمایید استراحت کنید یا اگه خیلی عجله دارید سریع به فکر بازی مرحله دو باشید.
[/quot

شما کاملا درست می گی اما کسی مثل من 14 سالشه نمی تونه تو مترو لواشک بفروشه
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دو برابر کردن پول هم برای من 4 ماهه شد. samakitten1 24 5,894 12-14-2014 02:38 PM
آخرین ارسال: sina991
  طرح من برای دوبرابر کردن پول آغاز شد arsho 44 11,244 02-01-2013 02:56 PM
آخرین ارسال: saeed.abdollahi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS