ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

راهنمای نوشتن چک،گرفتن چک و محکم کاری چک وطرق نوشتن
زمان کنونی: 04-25-2024, 06:48 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mehdiseven
آخرین ارسال: King mohii
پاسخ: 14
بازدید: 22134

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 37 رأی - میانگین امیتازات : 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمای نوشتن چک،گرفتن چک و محکم کاری چک وطرق نوشتن
01-18-2014, 12:31 PM
ارسال: #11
RE: راهنمای نوشتن چک،گرفتن چک و محکم کاری چک وطرق نوشتن
سلام خوبید ؟
ضمن تشکر از زحمات شما در پاسخگویی دقیق به عزیزان <3

فروشنامه طبق قرارداده ؟ یعنی به قرارداد پیوست میشه ؟
مثلا من میخوام کاری برای فردی انجام بدم . ایشون ازم یه فروشنامه بگیره مثلا خونه یا ماشینم رو ! بعد جوری نمیشه که مثلا قید پولی که داده بزنه وسط کار بیاد خونم رو برداره ؟

ضمانت بانکی چطوره ؟ تضمین خوبیه ؟ میشه بعنوان تضمین استفاده کرد ؟ انواعش چطوره ؟
یه سوال دیگه هم دارم ، امانت نامه چیه ؟

[تصویر: start.gif]

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: alireza091111 , saeedparsa110
01-19-2014, 10:37 PM
ارسال: #12
(01-18-2014 12:02 PM)alireza091111 نوشته شده توسط:  واقعا متشکررم که وقت میذارید و پاسخ میدید.
حالا فرض کنیم موعد مقرر برگشت پول فرا رسید و طرف پولو به ما برنگردوند.
حالا باید چیکارکنیم و سریع ترین روش با فروش نامه برای پس گرفتن پول چیه؟

خواهش میکنم. اگر موعد مقرر رسید و طرف پول رو پس نداد شما مالک اون مالی هستید که در فروشنامه ازش خریدید! پس دیگه دنبال پولتون نیستید. اگر ماشین یا ملکی هست که سند رسمی داره درخواست الزام به تسلیم مال یا الزام ایشون رو به تنظیم سند رسمی از دادگاه میخواهید. همین.
به همین دلیل باید اون مالی که تو فروشنامه مینویسید قیمتش از اصل پول و درصد سودی که توافق کردید کمتر نباشه. اینجوری شما به هیچوجه ضرر نمیکنید.

حتی کسی که از مادرش فلج بدنیا می آید، اگر قهرمان ورزش نشود خودش مسئول و مقصر است.

ژان پل سارتر
 تشکر شده توسط: alireza091111 , saeedparsa110
01-19-2014, 10:48 PM
ارسال: #13
(01-18-2014 12:31 PM)3ObHaN نوشته شده توسط:  سلام خوبید ؟
ضمن تشکر از زحمات شما در پاسخگویی دقیق به عزیزان <3

فروشنامه طبق قرارداده ؟ یعنی به قرارداد پیوست میشه ؟
مثلا من میخوام کاری برای فردی انجام بدم . ایشون ازم یه فروشنامه بگیره مثلا خونه یا ماشینم رو ! بعد جوری نمیشه که مثلا قید پولی که داده بزنه وسط کار بیاد خونم رو برداره ؟

ضمانت بانکی چطوره ؟ تضمین خوبیه ؟ میشه بعنوان تضمین استفاده کرد ؟ انواعش چطوره ؟
یه سوال دیگه هم دارم ، امانت نامه چیه ؟

سلام.خواهش میکنم. نخیر هیچ دلیلی نداره که به قرارداد پیوست بشه. البته این یه بحث بسیار تخصصی حقوقی هست که اینجا نه درحوصله دوستان هست و نه مجالی برای توضیح. نیازمند اطلاعات حقوقی مبنایی هست.
همینقدر بهتون بگم که اگر شما قراره با پول کس دیگری کار کنید به عنوان ضمانت بهش چک بدید اگر مال بانک نباشه حتی بهتر(مثلا مال موسسات مالی اعتباری باشه) یا دست نوشته عادی بدید.
اگر طرف خیلی گیر داد خونه یا ماشینتون به عنوان وثیقه باشه پیوست همون قراردادتون مال رو به وثیقه بگذارید چون در این حالت دادگاه متوجه میشه که این وثیقه هست. نه اینکه به مالکیت طرف مقابل دراومده باشه.

اگر این وثیقه اعم از ملک یا ماشین یا هرچیزی دیگر طی یک قرارداد جداگانه بدون اینکه در اون قید بشه از بابت چی این فروشنامه تنظیم شده بیاد و بنویسید مثلا پول بطور کامل دریافت شد هیچگونه حق فسخی هم نیست و ... کار برای وثیقه گذار در اثبات اینکه این ضمانت هست نه فروشنامه یا معامله باحق استرداد خیلی سخت میشه. البته حواستون به شاهدین ماجرا که زیر برگه رو امضا میکنند هم باید باشه.

این بحث تخصصیه و توضیحش کمی مشکل. دوستان ببخشند اگر احیانا کامل متوجه عرایض بنده نشدند

حتی کسی که از مادرش فلج بدنیا می آید، اگر قهرمان ورزش نشود خودش مسئول و مقصر است.

ژان پل سارتر
 تشکر شده توسط: alireza091111 , mercedes62 , saeedparsa110 , morning star
11-24-2015, 06:03 PM
ارسال: #14
سلام دوستان بنده قصد شروع یک کارگاه رو داشتم ولی بعداز کمی پرس و جو و تحقیق در مورد کارم تصمیم به این گرفتم که اول اون جنسی که قرار تولید کنم رو از یک شرکت بگیرم و بازاریابی انجام بدم و بعد به فکر تولید باشم حالا شرکتی که قرار به من جنس بده از من سفته میخواد بابت تضمین که جنس رو به من به صورت امانی بده البته جنسی که میخواد به من بده ارزش 3میلیون تومان هستش و سفته ها باید به مبلغ10میلیون باشه خواستم سوال کنم که فردا برای من مشکلی پیش نمیاد بابت سفته ها یا مثلا روی سفته نوشته بشه بابت حسن انجام کار که بعدا اون شرکت نیاد و بگه 10تومن جنس بهت دادیم یه راهنمایی خواستم از دوستان ممنون

دستت رو بزن روی زانوهات و یا علی بگو بلند شو
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نحوه گرفتن دسته چک برای دانشجویی که شغل نداره saeid220 0 415 10-22-2018 09:20 AM
آخرین ارسال: saeid220
  اجرا گذاشتن چک و سفته babaei 17 10,945 11-24-2015 06:10 PM
آخرین ارسال: King mohii
  راهنمایی چک تخلیه به صاحب مغازه radd 0 506 08-06-2015 05:53 PM
آخرین ارسال: radd
  کسب و کار و معضلی به نام چک saadati 3 957 03-05-2015 06:18 PM
آخرین ارسال: saadati
  دستورالعمل جدید صدور دسته چک manali 7 1,632 01-24-2015 09:48 PM
آخرین ارسال: wiwo_ibc
  هر چیزی که باید در مورد چک و سفته بدانیم صدفی 10 4,097 05-06-2013 01:19 PM
آخرین ارسال: mortizmortiz
  متن قانون چک با آخرین اصلاحات کامیار کاظمی 11 4,977 03-10-2013 02:38 AM
آخرین ارسال: masiha113
  اگر دسته چک دارید، حتما بخوانید! صدفی 5 1,573 02-18-2013 08:15 PM
آخرین ارسال: صدفی
  با این چک 26 میلونی چیکار کنم ؟ davaran 0 710 06-19-2012 02:16 PM
آخرین ارسال: davaran
  مباحثی پیرامون قانون صدور چک ناصر صادقی 0 780 05-05-2012 10:41 PM
آخرین ارسال: ناصر صادقی
  جایگزین‌های پیشنهادی برای ایران‌ چک صدفی 0 807 05-04-2012 11:21 PM
آخرین ارسال: صدفی
  دانستنیهایی درباره چک کامیار کاظمی 2 1,340 11-13-2011 09:04 PM
آخرین ارسال: mjdehghani
  تمامی نکات امنیتی ایران چک ها کامیار کاظمی 0 1,052 11-23-2010 06:41 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS