ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

آقاي ريحاني ( ارائه سبزيجات تازه روزانه بسته بندي در فروشگاههاي زنجيره اي )
زمان کنونی: 03-29-2024, 02:07 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mehdi098
آخرین ارسال: مهندس روح الله زاهد
پاسخ: 6
بازدید: 2970

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 44 رأی - میانگین امیتازات : 3.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
08-24-2011, 07:18 PM
ارسال: #1
تحصيلات: زير ديپلم
محصولات/خدمات: ريحاني
شركت(توليدي/خدماتي): بهار نيكو گستران
موضوع كارآفريني: ارائه سبزيجات تازه روزانه بسته بندي در فروشگاههاي زنجيره اي
سرگذشت
ارائه سبزيجات تازه روزانه بسته بندي در فروشگاههاي زنجيره اي من در كودكي و نوجواني آرزو داشتم خلبان شوم اما بدليل اينكه نتوانستم ادامه تحصيل بدهم، مجبور شدم نزد پدرم كه سبزي فروشي داشت كار كنم و بعد هم در بزرگسالي به همين كار ادامه دادم تا تقريباً به مرحله خوبي رسيده ام هر وقت در زندگي با مشكلي برخورد مي كردم به خدا توكل مي كردم. من شانس را فقط در داشتن پشتكار و توكل به خدا و ائمه اظهار مي دادم. يكي از عوامل موفقيت در كارم دقت ما در كار و وجدان كاري مي باشد. ما بعد از 23 سال مغازه داري در تهران و كرج يك روز بر حسب اتفاق به فروشگاه شهروند رفتيم و در آنجا اكثرمواد غذايي را بسته بندي شده مشاهده كردم. اما حتي يك نوع سبزي بسته بندي شده هم وجود نداشت از آن پس تصميم گرفتيم كه سبزي را به صورت بسته بندي ارائه دهيم كه هم از نظر بهداشتي و هم از نظر صرفه جويي در وقت خيلي مفيد است. ما بعد از اينكه به فكر توليد سبزي بسته بندي افتاديم آن را به مديريت دفتر مركزي شهروند برديم و تأييد شد و آن را فروختيم.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , 3ObHaN , کامیار کاظمی , مصطفي , MARYAR , mas , ndm1368 , kimyya , gandalf , scientist , tondar12 , مهندس روح الله زاهد
08-24-2011, 08:26 PM
ارسال: #2
RE: آقاي ريحاني ( ارائه سبزيجات تازه روزانه بسته بندي در فروشگاههاي زنجيره اي )
آفرین به این میگویند ایمان به ایده و توانایی خود که سطح تحصیلات هم تاثیری در این طرز تفکر ندارد.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: MARYAR , mas , مهدی گل محمدی , مصطفي , mehdi098
08-24-2011, 11:41 PM
ارسال: #3
سلام آقای ریحانی عزیز یه سوال خدمتتون داشتم.این سبزیجات رو چطور بسته بندی کردین منظورم اینه که دستگاه خاصی داره که خریدین؟یا نه؟و اگرم میشه در مورد گرفتن مجوز هم لطف کنین یه توضیحی بدین ممنون میشم.به نظرم این سایت خوبه تنها یه بدی داره که جزئیات کار رو کسی بررسی نمیکنه در صورتی که مشکل اصلی همین جزئیات کار هستن واسه همینه که بیشتر ایده ها رو کسی انجام نمیده چون شاید جزئیاتش خیلی سخت تر از ایده کلی باشه من خودم کلی ایده خوب دارم ولی حقیقتش حتی نمیدونم چطور و به کجا مراجعه کنم واسه ایده هام.و از کجا شروع کنم

یا حرفی نزنید یا اگر حرفی زدید تا پای جان پای حرفتان باشید(هیتلر)
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , مهدی گل محمدی , مصطفي
08-24-2011, 11:52 PM
ارسال: #4
ببین دوست عزیز حرف شما درسته.ما اینجا اولا که نقل قول می کنیم و این اشخاصی که میگیم خودشون قبلا جایی صحبت کردن و ماهم نقل قول می کنیم.

برای دریافت جزییات شما کافیه سوالاتتون رو بپرسید ما اینجا کسی رو داریم که تو هر صنفی کار کرده.و فوت و فن اون کاررو بلده.منظورم آقا هوشنگه.(JAHANAGAHI)

دیگه فکر نکنم مشکلی باشه.

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , مصطفي
01-02-2015, 08:41 PM
ارسال: #5
(08-24-2011 07:18 PM)mehdi098 نوشته شده توسط:  آقاي ريحاني ( ارائه سبزيجات تازه روزانه بسته بندي در فروشگاههاي زنجيره اي )
تحصيلات: زير ديپلم
محصولات/خدمات: ريحاني
شركت(توليدي/خدماتي): بهار نيكو گستران
موضوع كارآفريني: ارائه سبزيجات تازه روزانه بسته بندي در فروشگاههاي زنجيره اي
سرگذشت
ارائه سبزيجات تازه روزانه بسته بندي در فروشگاههاي زنجيره اي من در كودكي و نوجواني آرزو داشتم خلبان شوم اما بدليل اينكه نتوانستم ادامه تحصيل بدهم، مجبور شدم نزد پدرم كه سبزي فروشي داشت كار كنم و بعد هم در بزرگسالي به همين كار ادامه دادم تا تقريباً به مرحله خوبي رسيده ام هر وقت در زندگي با مشكلي برخورد مي كردم به خدا توكل مي كردم. من شانس را فقط در داشتن پشتكار و توكل به خدا و ائمه اظهار مي دادم. يكي از عوامل موفقيت در كارم دقت ما در كار و وجدان كاري مي باشد. ما بعد از 23 سال مغازه داري در تهران و كرج يك روز بر حسب اتفاق به فروشگاه شهروند رفتيم و در آنجا اكثرمواد غذايي را بسته بندي شده مشاهده كردم. اما حتي يك نوع سبزي بسته بندي شده هم وجود نداشت از آن پس تصميم گرفتيم كه سبزي را به صورت بسته بندي ارائه دهيم كه هم از نظر بهداشتي و هم از نظر صرفه جويي در وقت خيلي مفيد است. ما بعد از اينكه به فكر توليد سبزي بسته بندي افتاديم آن را به مديريت دفتر مركزي شهروند برديم و تأييد شد و آن را فروختيم.

درود
آقای ریحانی درآمدتون روزانه یا ماهانه از فروش سبزی چقدره در حال حاضر ؟
01-03-2015, 12:49 PM
ارسال: #6
سلام ودرود

بسیار بسیار عالی
ان شا الله هر روز موفق تر از دیروز باشید

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

اللهم عجل لولیک الفرج

جهت سلامتی حضرت مهدی صلواتی بلند ختم کن

يادمان باشد كه زنگ تفريح دنيا هميشگي نيست ، زنگ بعد حساب داريم ..!!

نام کاربری قبلی :rohalah1371
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علی‌اکبر طاهریان، مبتکر بسته‌بندی در صنعت کاغذ کامیار کاظمی 3 1,859 03-29-2013 11:13 PM
آخرین ارسال: habib tousi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS