ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

دو برابر کردن پول,همه شرکت کنند
زمان کنونی: 04-23-2024, 07:49 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: arash-microb
آخرین ارسال: behnam123
پاسخ: 151
بازدید: 60072

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 31 رأی - میانگین امیتازات : 3.61
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دو برابر کردن پول,همه شرکت کنند
01-31-2016, 11:26 PM
ارسال: #131
RE: دو برابر کردن پول,همه شرکت کنند
(08-22-2014 01:20 AM)پول دوست ولی شیرازی نوشته شده توسط:  همه دنبال کارفروشندگی هستنداگریک کم حوصله داریدکارلوله کشی وبرق کاری ساختمان رایادبگیریدماهی ده تومن درامددارن البته من که اعصاب این دردسرهاراندارم

عزیز شما خودتت از این راه پول در میاری میگی ماهی ده تومن سیم کشی ساختمان دردسرهای خودشو داره سیم کشی مراحله ای است دیدی یه ساختمان تو گیچ کارش خوابید باید چیکارکنیی پول و زحمت شما رو هوا میونه این جور ها خلیی دس توش هست
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: blacknight19
02-15-2016, 02:56 AM
ارسال: #132
دستگاه های صنعتی خوبی تو بازار هستن که برا راه اندازی یه خط تولید جمع و جور میتونید به سرمایه خوبی برسید
فقط فروختن محصولات و بازاریابی سختی دارن
ولی اگه با تمام توان دستگاه کار کنید و فروش داشته باشید سود اش سریع بر میگرده

یک قدم تا خوشبختی

نیما روشنگر : فارغ التحصیل دکتری اقتصاد خرد از دانشگاه آزاد شیراز
02-15-2016, 03:04 AM
ارسال: #133
(09-17-2014 02:35 AM)گیلدا نوشته شده توسط:  سلام
دوستان من خانم هستم و تمام صفحات رو تا اینجا خوندم .. مرسی از ایده های خوبتون گرچه بیشترشون مردانه بود مثل مسافرکشی و کارگر ساختمانی و خرید و فروش ماشین و ...
ایده های انجمن خانم ها را هم خوندم که متاسفانه من علاقه ای به کارهای هنری ندارم و به نظرم درامد انچنانی هم ندارند
اما ایده های من برای شروع
1_ عکاسی در مجالس...کافیه یکم فتوشاپ یاد بگیرید بعدش میشه با تشریفات مجالسی ها صحبت کرد و با یه دوربین دیجیتال به مجالس تولد و عروسی و .. معمولا توی عروسی ها همه شیک و پیک کردن و حاضرن که همونجا راحت و اسوده یه عکس خانوادگی بگیرن .. بعد با یه اتلیه ارزون که تو نتم راحت پیدا میشه عکسا رو چاپ کرد و براشون پست کرد
2_ عکاسی در مهد کودک ها .. اینم فرقش با اولی اینه که با مهدکودک ها صحبت می کنی
3_ فروشگاه یک تا ده هزار .. من این فروشگاه ها رو توی نمک ابرود شمال دیدم که اجناسی که توی بازار تهران به وفور با سرمایه اندک میشه تهیه کرد رو از یک تا ده هزار تومان برای فروش گذاشته بودند و البته فروش خوبی داشتن.مثل اینه . گل سر و اسباب بازی و..

البته اینا همشون در حد ایده است و خودم هنوز دارم تحقیق می کنم
خوشحال میشم نظراتتون رو بدونم

اگه فرصت مغازه داری براتون فراهم هست یه چند ماهی تو مغازه های لوازم آرایشی کار کنید بعد چند وقت با تجربه ها تون یه واحد کوچیک تو شهرستان بزنید

یک قدم تا خوشبختی

نیما روشنگر : فارغ التحصیل دکتری اقتصاد خرد از دانشگاه آزاد شیراز
02-29-2016, 02:42 AM
ارسال: #134
سلام منم از امروز میخوام استارت بزنم از صفر تومن شروع میکنم.
04-05-2016, 10:46 AM
ارسال: #135
(03-12-2014 04:53 PM)MGR نوشته شده توسط:  به فکر افتادم و خواستم ببینم اصلا همچین چیزی امکان داره که با کمک خدا تونستم 13 هزار تومن رو در عرض کمتر از 2 ساعت تبدیل کنم به 70 هزار تومن واقعا اون روز بهترین روز زندگیم بود

میشه لطفا بفرمایید چگونه.
06-11-2016, 01:39 PM
ارسال: #136
من چجوری میتونم 5 میلیونی دوبرابر کنم ؟در کمترین زمان.؟!؟
07-02-2016, 02:45 PM
ارسال: #137
دوستان من یک حرفی میزنم ناراحت نشوید ولی واقعیت همینه:
اینکه مثلا 5میلیون سریع بشه ده میلیون واقعا حرف الکی هست . هرکاری ضرر داره سود داره زمان میخواد . بلی ممکن است اما ممکن هم هست کل پولت بره . کار مطمئن زمان بیشتر میبره.
پیشنهاد من معامله نقد و نسیه هست. شما ی جنسو بخر نقد نسیه بفروشش اینجوری سر زمان خاصی میری پولتو میگیری .
اما نکته اینکار رو با سوپرمارکت ها نکنید ما انجام دادیم خیلی اعصابمون داغون شد. فکر کنید میرفتیم در مغازه ها هرکدوم صد تومن پنجاه تومن میدادند میگفتند هفته دیگه بیا الان ندارم. اخرش هم هی مبالغی ریز میموند اعصاب میخواست و پیگیری
راه دیگه بنگاه داری هست . من خودمم الان دنبال ماشین شرایطی هستم کسی بود که نقد بخره نسیه بفروشه مشتریش خودم.
08-10-2016, 11:19 PM
ارسال: #138
RE: دوبرابر کردن پول شروع شد(sir-mahyar)
(10-16-2013 11:43 AM)kafshduzak نوشته شده توسط:  مهیار جان موفق باشی اما در رابطه با این دو برابر کردن پول چندین و چند نکته به ذهنم رسید گفتم درمیون بزارم شاید کمی مفید باشه.

اول اینکه به نظرم این ایده دوبرابرکردن پول به شدت جالب هست و به ما نشون میده که با ذهنی خلاق میتونیم به هرآنچه که میخواهیم برسیم.اما ایرادات این کار.

قصد من هیچ گونه انرژی منفی نیست ابدا و اصلا فقط میخوام چیزهایی که به ذهنم میرسه رو یا شما درمیون بزارم.

واقعیت امر اینه که اگه همین الان به انجمن دوبرابرکردن پول مراجعه کنیم میبینیم افراد مختلفی از انجمن از جمله آقای گل محمدی - آقای کشاور - خانم شرافتی - آقا مهدی و آقا محمد و دیگر افراد شروع به همین کار کردن.اما کافی نگاهی به تایپیک هاشون بندازیم آخرین پستی که توشون ارسال شده متعلق به چند ماه قبله ؟؟ چرا هیچ کدوم به مرحله 28 نرسیدن ؟؟ اکثرا هم کارشون رو تعطیل کردن.قبل از اینکه حتی به مرحله 10 برسن

قصدم با این مثال اینه که ببینیم که این ایده هنوز نتونسته یک خروجی موفق داشته باشه هنوز کسی وجود نداره که بتونه به مرحله 28 رسیده باشه ایراد از کجاست ؟؟؟ به نظر من ایراد از ایده دوبرابرکردن هست چرا که پول درآوردن و کارآفرینی رابطه مستقیمی با عشق و علاقه فردی داره.اگ صرفا به خاطر خود پول درآوردن وارد راهی یا کاری بشیم ممکنه در اویل کار دچارهیجان بشیم و لذت ببریم
( مثل گزارش دادن و فیدبک گرفتن از اعضا که به شدت مارو به وجد میاره و کمی کمکمون میکنه که مراحل اولیه رو 2 تا یکی بالا بریم )
اما همین که به مراحل بالاتر میریم کار به شدت مشکل میشه چونکه صرفا پول درآوردن مایه اصلی است به راحتی کوچکترین عاملی میتونه مارو متوقف کنه چرا که درراهی که متعلق به خود ماست قدم نزاشتیم.ولی اگه در راهی باشیم که عشق و علاقه ما وجود داشته باشه قطعا با اولین نشانه ها دست از کار نمیکشیم و به راهمون ادامه میدیم و این ادامه دادن یعنی پشتکار و نتیجه پشتکار چیزی جز موفقیت حتمی ما از منظر خودمون نیست.

باید قبول کنیم که هیچ راه میانبری وجود نداره.برای هر آنچه که میخواهیم باید راهی که باید طی بشه رو طی کنیم و یادمون باشه مسیرایده آل وجود نداره تا به خواسته هایی که داریم برسیم.

ایده دوبرابرکردن پول ایراد بزرگ دیگه ای که داره به شما کمک نمیکنه در زمینه که علاقه دارین به یک متخصص تبدیل بشین.و شما باید با توجه به هر مرحله سعی کنید فقط اون پول رو دوبرابر کنید چه از طریق فروختن آلوچه یا از طریق ادویه جات و غیره.و این به نظم بزرگترین عیب این کار است چونکه شما حتی اگه در پایان کار به مرحله 28 برسید ( که با توجه به اینکه هنوز یک نفر هم نتونسته به این مرحله برسه احتمالش خیلی پایین هست ) شما به صورت تخصصی دانش و مهارتی رو نتونستین فرابگیرید و دوباره استفاده کنید.

به نظرم بهتره که با توجه به علایق آرزوها و اهدافمون کاری رو به طوی مستمر و تخصصی شروع کنیم و سعی کنیم مدام یادبگیریم و مطمعن باشیم روزی پاداش سرمایه گذاریمون رو خواهیم گرفت.

حرف ها طولانی شد باز هم میگم قصد هیچ گونه انرژی منفی نداشتم فقط میخواستم واقعیت ها رو مطرح کنم.
امیدوارم موفق باشبد و به مرحله 28 برسید.

ضمن تشکر از دوست عزیزمون صحبت های درست و منطقی زدید، دوستان لطفا به نکات گفته شده توجه شود چون اکثر ایده های مطرح شده خیلی خیالی و دور از واقعیت است مثلا یکی از دوستان می گفت برای پرورش قارچ فقط کافیه پارکینگ یا حتی اتاق خونتون رو اختصاص دهید. یکی از شرایط سالن پرورش قارچ دور بودن از محیط های آلوده مثل محیط های شهری، دامداری ها، مرغداری ها و ... است لطفا پرورش قارچ در حمام رو مثال نزنید که اون کار فقط در حد رفع نیازهای چند خانوار خوبه و کاربرد تجاری نداره
08-10-2016, 11:28 PM
ارسال: #139
(12-27-2013 02:48 PM)bashla نوشته شده توسط:  سلام

دوستان فرهیخته ومثبت اندیش من،می دونید رازموفقیت ساده است واون هم اینه :علاقه داشتن.عزیزان می دونیم که تعدادزیادی ازماها دارای تحصیلات عالیه هستیم.خیلی از ماها داری شغل هستیم.اگه بریم توی خیایان کارتن جمع کنیم چه تفاوتی با اون معتادی داریم که چون هیچ کسی را نداره وازهمه جا بریده به این شغل رو آورده.بله کار کردن عیب نیست.ولی شما نگاه کن ببین امروز درچه جایگاهی هستی ازلحاظ اجتماعی.اون وقت با توجه به تحصیلاتت اگرکارمورد علاقه درهمین حوزه راپیدا کنی قطعا موفق می شوی.علت هم داره.کسی که درس خونده ،فکرش نسبت به اطرفیان بازتره ووقتی یه کار تخصصی انتخاب می کنه تعداد دست هم توی اون کار کمه.اگه قرارباشه برای دوبرابرکردن پول یه سری نکات رافراموش کنیم که خیلی بده.خواهش می کنم از چکش منفی نگری ودیوارذهنی استفاده نکنید.من اگه لیسانس الکترونیک هستم بهتره باتوجه به نیاز جامعه چیزی رااختراع وتولید کنم که مورد نیاز جامعه باشه ویک کارتن جمع کن هم بتونه استفاده کنه.بله کار کردن عیب نیست ولی هرکس بهر کاریست.اگه قرارباشه در نظر دادن هزینه هایی را که کردیم(مثل گذاشتن عمر و....)که خیلی بده.اونی که تحصیل کرده حداقل 100میلیون هزینه کرده(گذر عمر و...)پس اون فرد صاحب حداقل 100میلیون هستش وباید فکرش دوبرابرکردن این موجودی باشه.انتظارات چامعه ازیک فرد تحصیلکرده واعتباراین فرد را من حساب نکردم.گرچه می دونم خیلی از تحصیل کرده ها الان دارند دستفروشی می کنند و....علت دوست نداشتن رشته تحصیلی شان بوده.پس از این به بعد درست وباعلاقه انتخاب کنیم تا مثل پایان تحصیلات دانشگاهی مجبور نباشیم دستفروشی کنیم.وگرنه با علاقه اگر راه انتخاب شده باشد مهم پولدارشدن نخواهد بود ولذت بردن می شود همه چیز زندگی.

این صحبت دوستمون هم مثالی از وجود بعضی از ایده های خیالی و دور از واقعیت ، دوستانی که ایده ای می دهند باید سابقه خودشون رو در ایده مورد نظر بدهند که مطمئنا اکثر ایده های مطرح شده توسط صاحب ایده تست نشده است
08-10-2016, 11:33 PM
ارسال: #140
از نظر علم ریاضیات شاید دوبرابر کردن یک عدد امکان پذیر باشه اما از نظر عمل آمار امکان و زمان دو برابر کردن اعداد مختلف متفاوت است برای مثال شما به راحتی و در عرض چند ساعت می تونید 50 هزار تومان رو دوبرابر کنید و در عرض یک روز یک میلیون تومان رو دوبرابر کنید اما برای دو برابر کردن یک میلیارد تومان مسلما شرایط خاصی لازمه که ممکنه حتی یک ماه زمان نیاز داشته باشه قطعا امکان نداره در عرض چند ساعت ده میلیارد توامن رو دوبرابر کرد. پس عبارت دوبرابر کردن عبارت درستی نیست
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سه برابر کردن پول در عرض یک ماه بدون ریسک aminmh 14 25,199 09-15-2019 08:03 AM
آخرین ارسال: khavarantown
  کسی هست از مشهد برای مسابقه دو برابر کردن پول ؟ ابوالفضل 69 2 1,882 05-06-2019 04:14 PM
آخرین ارسال: nasimfun
  درخواست کمک با 5 میلیون پول چیکار کنم؟ sa ray 23 16,153 01-11-2019 02:38 PM
آخرین ارسال: رضا سلطانی
  روش کسب درآمد بدون پول Patil 13 3,500 08-24-2017 07:09 PM
آخرین ارسال: Kamranmilan
  میخوام مدتی سخت برای پول کار کنم ک حدودا 30 .40 میلیون گیرم بیاد . کامل بخونین miladtop74 0 1,185 11-28-2016 10:26 PM
آخرین ارسال: miladtop74
  دوبرابر کردن 40 میلیون در 6 ماه sshamedk 6 6,176 02-15-2016 03:13 AM
آخرین ارسال: نیما روشنگر1
  چرا دو برابر؟؟؟ من میگم چند برابر!!! لوییز 9 3,535 01-31-2016 11:14 PM
آخرین ارسال: yaser1
Rainbow دو برابر کردن پول با برنامه نویسی موبایل l3est 7 5,799 01-28-2016 08:12 PM
آخرین ارسال: hellboy1366
Rainbow راه ساده 2 برابر کردن پول محمد رضا تورانی 31 20,313 12-22-2015 06:49 PM
آخرین ارسال: میلاد توکلی
  اساس دو برابر كردن پول اقاي ايـــده 8 5,148 09-07-2015 08:23 PM
آخرین ارسال: Amiraliamirali
  شرکت خدمات ساختمانی yazdanshm 0 604 08-05-2015 08:50 PM
آخرین ارسال: yazdanshm
  دو برابر کردن پول saeedalghazi 1 2,185 07-11-2015 04:51 PM
آخرین ارسال: reza.rs
  شروع دو برابر کردن پول (بدون تجربه) secret.t9 18 6,454 06-22-2015 12:08 AM
آخرین ارسال: reza.rs
  ایده وبسایت تخصصی دو برابر کردن پول Iraj_27 16 6,690 05-24-2015 05:22 PM
آخرین ارسال: kourosh49
  دوره دو برابر کردن پول کامیار کاظمی 26 10,947 03-06-2015 08:39 PM
آخرین ارسال: sepidehs
  دوبرابر کردن ۲۵۰ میلیون تومن amiradam 4 3,432 12-18-2014 06:00 PM
آخرین ارسال: ریحانه 32
  دو برابر كردن (شروع از 500 هزارتومان) psgraph 13 10,605 12-05-2014 06:17 AM
آخرین ارسال: behnam.m
  چطور می شوم که 25 میلیون را دو برابر کرد nehzat 4 4,509 11-01-2014 10:33 PM
آخرین ارسال: bibak@zah
  با پول خود چه کنیم kianik 1 927 07-03-2014 01:13 PM
آخرین ارسال: kianik
  روش دو برابر کردن پول از طریق تری دی مکس salavat 17 12,043 01-28-2014 04:43 PM
آخرین ارسال: tan-graphic

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS