ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

قوانینی که در حین دادن انرژی باید رعایت کنید
زمان کنونی: 04-24-2024, 10:53 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: barbie
آخرین ارسال: saba01
پاسخ: 19
بازدید: 3887

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قوانینی که در حین دادن انرژی باید رعایت کنید
01-01-2013, 01:02 PM
ارسال: #11
RE: قوانینی که در حین دادن انرژی باید رعایت کنید
این برنامه ها از کارهای شگفت خدا است.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: barbie , maxsoulfly , amiryazdani138 , حامد , mir abbas
01-01-2013, 01:07 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-01-2013 01:11 PM، توسط barbie.)
ارسال: #12
RE: قوانینی که در حین /انتقال قوه/ باید رعایت کنید
قدرت شکر گزاری را هرگز فراموش نکنید
از کودکی در دبستان، راهنمایی و... به ما می گفتند نعمتهای خداوند رو شکر بگویید.
اما به ما نمی گفتند اگر شکر بگویید چه اتفاقی می افتد؟؟؟
اگر توجه کرده باشید مثلا شما برای رئیستان کاری را انجام می دهید و رئیس از شما تشکر و قدر دانی می کند شما خوشحال می شید انگیزه پیدا می کنید و دوست دارید کار بعدی رو که بهتون می ده بهتر و بهتر انجام بدید
یا مردی برای همسرش کادویی می خرد و همسر با تمام وجود از مرد تشکر و قدر دانی می کند این امر باعث می شه مرد خوشحال بشه و کادوهای بیشتر دیگه ای رو به همسرش هدیه بده
خداوند هم همینطور است
وقتی شما به خداوند می گویید "خدایا مرسی" " خدایا ازت ممنونم" "خدایا متشکرم" خداوند هم لذت می برد و دوست دارد نعمتهای بیکرانش رو سرازیر زندگی شما کند
درسته جناب آقای jahanaghi
بیشتر انسان ها هوشیار نیستند نسبت به اتفاقاتی که براشون می یفته یه کم فکر کنید
می بینید تمام این اتفاقات براتون افتاده مثلا شرایطی رو دوست نداشتید براتون اتفاق افتاده، از وقوع چیزی نگران بودید و می ترسیدید براتون اتفاق افتاده چون روش تمرکز کرده بودید کمی فکر کنید می بینید همتون حداقل یک بار تجربه افکار منفی و مثبت خود را در زندگی به عینیت دیدید
نکته مهم دیگر اینکه قدرت انرژی مثبت یعنی قدرت افکار مثبت خیلی بیشتر از افکار منفی است پس تا می تونید فکر مثبت کنید نگران نباشید افکار منفی ضعیف هستند چون با روح شما فرق دارند یادتان باشد روح شما از خدا گرفته شده خداوند دارای تمام صفات خوب هست شما هم دارای تمام صفات خوب هستید پس افکار مثبت و اتفاقات خوب بهتر با روح شما انس می گیرد و به واقعیت تبدیل می شود
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , maxsoulfly , amiryazdani138 , حامد , dara , mir abbas , kafi , اَسکی
01-01-2013, 01:39 PM
ارسال: #13
راستی این رو بگم در هدف و خواسته تان اصلا مایوس و نا امید نشید در تکرار عبارات و جمله ها نیز پشتکار داشته باشید انقدر بگید و فکر کنید تا به خواسته تان نرسیدید دست بردا نباشید بالاخره می رسید در جمله هایتان از کلمه " هم اکنون " استفاده کنید
مثلا برای اینکه کارتون درست پیش بره تکرار کنید: من با همه اوضاع و شرایط روابطی راستین دارم هم اکنون با نیروی عشق الهی همه چیز به سرعت در کمال آرامش به صوی صحت پیش می رود.
تکرار کنید:
هم اکنون نیروی عشق الهی در مورد ..................... به عالیترین کار خود سرگرم است. (به جای جای خالی خواسته تون رو بنویسید.)
هم اکنون آرامش در من جاریست، کائنات از برکت سرشار است.
هم اکنون والاترین و عالیترین افراد به سوی من جذب می شوند.
سپاس می گذارم که در آمد ماهیانه ام افزایش می یاد و می توانم به دیگران هم ببخشایم.
هم اکنون با نیروی عشق الهی زندگی زناشویی ما شفا می بخشد.
من دختر پادشاهم، همه اکنون خداوند تمام ثروتش را در زندگی من می باراند.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , maxsoulfly , amiryazdani138 , حامد , dara , mir abbas , اَسکی
01-01-2013, 01:51 PM
ارسال: #14
نکته مهم دیگر
جوری رفتار کنید که گویی به خواسته تان رسیده اید از قبل یک سری چیز ها رو برای خودتون تدارک ببینید مثلا خانه ای می خواهید چیز کوچکی رو برای خانه جدیدتان بخرید و بذارید کنار یا ماشینی که می خواهید یک چیزی از قبل برای ماشینتان تدارک ببینید مثلا در حال حاضر 5.000.000 می خواهید حس کنید الان 5 تومن دستتان هست حس خوبی بهتون دست می ده کارهایی که می خواید با اون انجام بدهید هم فکر کنید
داستانی رو براتون تعریف کنم از کتاب the secret : خانومی دنبال مرد ایده آل خود بود و هر روز بهش فکر می کرد ولی نتیجه ای حاصل نمی شد
یک روز که از سر کار به خونه می یومد ناگهان متوجه چیزی شد خانوم هر بار که می یومد ماشینش رو وسط پارکینگ پارک می کرد و جایی رو برای ماشین همسر رویاهاش باز نمی کرد وقتی به این موضوع فکر کرد خیلی زود رفت و ماشین رو کنار پارکینگ باز کرد تا جایی برای ماشین مرد ایده آلش باز شه هر روز همین کار رو می کرد گوشه پارک می کرد
همینطور کمد لباسهایش رو تمیز کرد و یه گوشه قرارداد تا جایی برای لباس های همسر ایده آلش باز باشه و همیشه روی تخت خواب وسط می خوابید از اون روز گوشه ای از تخت می خوابید و هر روز این کار ها رو می کرد یعنی یک سری چیز ها رو تدارک دیده بود در حالی که داشت این داستان رو تعریف می کرد در کنار همسر رویاهاش روی میز شام نشسته بود.
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , jahanagahi , amiryazdani138 , حامد , dara , mir abbas , بهداد , kafi , اَسکی
01-01-2013, 02:06 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-01-2013 02:10 PM، توسط barbie.)
ارسال: #15
تا وقتی مثل یک شخص پولدار رفتار نکنید پولدار نخواهید شد
منظورم این نیست که الان برید کلی ولخرجی کنید ولی این حس رو در خود ایجاد کنید وقتی می رید جلوی آینه خودتون رو مردی پولدار و خوشتیب با گرانترین لباسها ببینید حس کنید الان اگر به شما 1 میلیارد بدن از شادی تو پوست خود نمی گنجید فکر کنید الان اون پول رو دارید و بگویید خدایا ازت ممنونم اینجوری کائنات زودتر دست به کار می شه هر روز برای یک لحظه هم که شده فکر کنید مرد میلیونری هستید که دارای یک میلیارد هستید و در همون لحظه احساس شادی بهتون دست می ده هر روز این فکر رو کنید
راستی این رو بگم برای کائنات 1 میلیون با 100 میلیون با 1 میلیارد فرقی نمی کنه ولی انسان ها زمان رسیدن به این پول ها رو برای خودشون زیاد می کنن مثلا شما می گید خوب من 6 ماه دیگه به 1 میلیون می رسم، 3 سال دیگه 100 میلیون دارم و 5 سال دیگه من 1 میلیارد دارم خوب کائنات هم می گه فرمانبردارم سرورم و 3 یا 5 سال دیگه پول رو بهتون می ده
فقط از واژه " هم اکنون" استفاده کنید نگران نباشید انقدر برکت و فراوانی در کائنات هست که به تک تک شما می رسه
فقط در جمله هایتان زمان حال رو بگید. به این فکر نکنید که 5 سال دیگه مردی میلیونر هستید حس کنید الان مردی میلیونر هستید تا زودتر بهتون برسه
 تشکر شده توسط: jahanagahi , amiryazdani138 , maxsoulfly , حامد , dara , vahid61 , mir abbas , بهداد , kafi , اَسکی
01-01-2013, 06:59 PM
ارسال: #16
مطالبتون عالی و تاثیر گذار بود .
سپاسگذارم

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , maxsoulfly , barbie , jahanagahi , sokoot , اَسکی
01-02-2013, 03:35 PM
ارسال: #17
مهر تایید توسط خالق زده میشود ( اصل فلسفه ی رهاسازی وابستگی هدف نه تمرکز ) . پس خلق نزد شما و خالقتان رخ میدهد اما کمک کائنات . بنابراین تعریف کائنات را خوب لمس کنید : به هر چیز به غیر از من و خدا کائنات می گویند
رابطه ی خالق با ما هستش که معجزه رو رخ میده و مرحله ی رهاکردن هدف از وابستگی شما یعنی به خدا واگذار کنید و راضی به صلاح او شویم ( تسلیم شدن )
معجزه در حوزه ی متافیزیک رخ میدهد اما به عینیت تبدیل کردن آن در دنیای فیزیکی یک هنر بزرگ در افراد موفق جهان محسوب می شود . نه اینکه ما نباید تلاشی کنیم بلکه مرحله ی چهارم روند خلق اهمیت دارد ( اقدام کن ) تا اقدام منطقی به بن بست نرسیده هیچ خواسته ای به عینیت تبدیل نمی شود . زمانیکه تمام راه های اقدام منطقی در راستای موفقیت یا هدفتان به پایان برسد همه چیز رخ می دهد .

با سپاس
 تشکر شده توسط: jahanagahi , حامد , maxsoulfly , amiryazdani138 , barbie
01-02-2013, 04:09 PM
ارسال: #18
(01-01-2013 10:14 AM)amiryazdani138 نوشته شده توسط:  ببخشید یه چند تا سوال در این زمینه برام پیش اومد:
مگه سلول و مولوکول و اتم و الکترون و پروتون مربوط به جسم ما نمیشه پس چه ربطی به روح داره؟
با توجه به اینکه شما می فرمایید کائنات خود راه رسیدن به هدف رو به ما نشون میدند پس یعنی من فقط هدف رو تجسم کنم کافیه و نیازی به کار عملی نیست؟

درود بر عزیز بزرگوار
کل رسیدن به خواسته از ارتعاش الکترونها در کائنات صورت می پذیرد اما این انرژی قابل دیدن نیست باید لمسش کرد.
نمیشود فقط مطلق فکر کنیم و خلق کنیم . چهار مرحله ی اصلی جذب نباید ناقص باشه وگرنه خلقی ظاهر نمیشه :
1 - مشخص کردن خواسته
2 - بالا بردن ارتعاشات احساسات
3 - اقدام کردن در مسیر هدف
4 - دریافت کن ( رها سازی وابستگی هدف در کائنات )
مرحله ی مجازی مرحله ی تصدیق جذب

سپاس 12_002 10_004
 تشکر شده توسط: jahanagahi , maxsoulfly , amiryazdani138 , حامد , barbie , اَسکی
04-19-2014, 12:21 PM
ارسال: #19
قبل از هر چیز از نکاتتون ممنونم
باید بگم واقعا کارامدند
مدتها بود سعی داشتم ک مسئله ای رو با قانون راز حل کنم اما
حالا مشکلات کار رو فهمیدم
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قدرت کلمات در موفقیت (حتما بخوانید) سید محسن سبزواری 2 655 01-10-2018 10:27 AM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  روحیه تفاهم در افراد موفق/ مقاله ای کوتاه و جذاب !! سید محسن سبزواری 0 465 12-11-2016 01:33 PM
آخرین ارسال: سید محسن سبزواری
  عجیب‌ترین نشانه هایی که مشخص می کنند هوش بالایی دارید!! بيلا بالا 11 2,446 02-28-2015 05:04 PM
آخرین ارسال: pishbar
  نرم افزاری که ادعای معجزه دارد !!!! مهدی 1 5 1,236 12-05-2014 01:43 PM
آخرین ارسال: مهدی 1
  دوتست شخصیت شناسی که مشاوران معروف استفاده میکنند. goldcover 0 2,931 03-30-2014 07:48 PM
آخرین ارسال: goldcover
  خودشناسي در 10 دقيقه:اين آزمون شخصيت شما را مشخص مي‌كند صدفی 14 2,436 02-16-2014 11:31 AM
آخرین ارسال: dvdghe
  یه مسئله ای که همیشه ذهنمو درگیرکرده! saleh1990 7 980 11-20-2013 11:41 AM
آخرین ارسال: محسن قلي زاده
  به من در زندگی آینده ام کمک کنید pooria026 13 2,325 08-29-2013 07:35 PM
آخرین ارسال: goldmen
  نقش حمایت زنان در موفقیت مردان iranboy 0 864 08-06-2013 01:00 PM
آخرین ارسال: iranboy
  به خودم قول میدهم که: bitumen 3 751 08-03-2013 04:12 AM
آخرین ارسال: دهدار
  پول درآوردن باید....؟ حسن قجر 2 649 07-25-2013 06:02 PM
آخرین ارسال: Elixir
  مثبت اندیشی در بارداری و زایمان بيلا بالا 0 479 07-08-2013 02:30 PM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  10 اصلی که شما و دنیایتان را متحول خواهد کرد ............ mallarme 0 622 06-26-2013 01:17 PM
آخرین ارسال: mallarme
  شاد بودن را باید آموخت بيلا بالا 0 729 06-14-2013 10:16 PM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  چگونه میتوان رویای خود را در زمان مشخص شده تبدیل به واقعیت کرد babaei 4 1,290 05-16-2013 03:23 PM
آخرین ارسال: soshiant
  عادت های غلط افراد موفق در محیط کار mallarme 3 944 04-02-2013 08:46 PM
آخرین ارسال: goldmen
  نرخ شکست خود را دوبرابر کنید. MARYAR 7 1,425 03-08-2013 01:34 AM
آخرین ارسال: mir abbas
  چرا انسان‌های موفق، در همه‌چیز موفق هستند؟! صدفی 0 715 02-15-2013 02:47 PM
آخرین ارسال: صدفی
  مشکل در کجاست....؟!! mallarme 6 1,160 01-16-2013 11:30 PM
آخرین ارسال: mallarme
  در عرض 7 دقیقه نظر دیگران را نسبت به خود تغییر دهید ... m-jalalvand 0 644 01-15-2013 10:25 AM
آخرین ارسال: m-jalalvand

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS