ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

آثار شگفت انگیز سوره واقعه بر درآمد و بی نیازی
زمان کنونی: 04-25-2024, 07:20 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: amirE5Ey
آخرین ارسال: amin69_k
پاسخ: 37
بازدید: 6969

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 2.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آثار شگفت انگیز سوره واقعه بر درآمد و بی نیازی
02-19-2014, 09:50 AM
ارسال: #31
RE: آثار شگفت انگیز سوره واقعه بر درآمد و بی نیازی
سلام
دوست عزیز ناراحت نشو اگه اینطوری مینویسم
شما دارین به سوره های قران بی احترامی میکنید.
وجود انسان قبل از اینکه کلمات قران رو بیاموزه توسط فرشتگان سجده شده است.
پس اول به خودت بیا. تو اشرف مخلوقاتی و سزاوار تمام کمالات
دوم اینکه اگه چیزی رو که میخوای تاحالا بهت ندادن حکمته و اگر بی صبری و ناامیدی کنی گناه کردی
سوم اینکه برای دستیابی به این چیزها وخلاصی از خصلت های بد، دوست من نیاز به هیچ آیه و دعایی نیست. فقط تصور کن خدا از رگ گردن به تو نزدیکتر است.
چهارم اینکه او خریدار دل شکسته است. شاید داره با این مشکلات تو رو به خودت میاره .
تو قران کریم فرموده: وقتی در دریای خروشان گرفتار امواج میشی تنها چیزی که یاد میکنی خداست. شاید این خصلت همه ماست که در ساحل عافیت یادمون میره خدایی هم هست که داره امور ما رو اداره میکنه.
تموم دنیا در هر لحظه داره اداره میشه. همه چیز در حال تغییراتی است که او اداره میکنه. و در این میان راه خوب و شر رو به ما نشون میده و ماییم که انتخاب میکنیم در کدوم جبهه باشیم: شر یا خیر
همه چیز رو به او واگذار کن و دائم بگو:
من سررشته تمام امورم رو به خدا واگذار کرده ام و او به بهترین نحو امور مرا سرپرستی میکند.
این وسط اگه شما مسلمون باشی باید بدونی که بسیاری انسان های شریف هم هستند که واسطه خیر می شوند چه اونهایی رو که ما میبینیم چه اونهایی رو که ما نمی بینیم که اهل بیت ما برای انسان های پاک بسیار برنامه دارند.
دل قوی دار ای دوست.
ان الله معنا

ااووووووول رفاقت، پول خودش میاد
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: alma , uniquemind , ahmad rezaee , ناصر صادقی , mostafa ghobadi
02-19-2014, 12:14 PM
ارسال: #32
سلام ممنون که این همه واسه من وقت گذاشتی و برام پیام خیلی خیلی زیبایی گذاشتی راستش همه اینها رو میدونم اما انگار دلم میخواد خدا دستم بگیره و من رو از این منجلاب گرفتاری بیرون بکشه بخدا قسم دو سال کم نیست دیکه تحملم تموم شده یه جورایی از همه بریدم و دلم لک زده برای خود خدا.
امیدوارم با پیوستن به جمع شما دوستای گلم گرفتاریهام تموم بشه و افق های روشنی به روی زندگیم باز بشه . برای شما هم آرزوی موفقیت دارم.مرسی10_004
 تشکر شده توسط: بابایی , alma , ahmad rezaee , ناصر صادقی , mostafa ghobadi
02-19-2014, 03:07 PM
ارسال: #33
صبحها آیه الکرسی رو حتما بخونید.
در پناه حق تعالی

ااووووووول رفاقت، پول خودش میاد
 تشکر شده توسط: alma , ahmad rezaee , mirza01 , ناصر صادقی , mostafa ghobadi
02-19-2014, 04:13 PM
ارسال: #34
بعضی ها فکر می کنند قران رو فقط باید برای ثوابش خوند یا فقط تفکر و تعقل کرد

و خواندن قران برای بدست اوردن پول و روزی رو اشتباه می دونند

وقتی یک کار خوبی برای یک نفر انجام میدی نباید منت سر طرف بزاری

اما در مورد خدا فرق می کنه خداوند خوشش میاد ما از اون چیزی بخواهیم البته نباید دچار عجب بشیم و انتظار داشته باشیم با یک رکعت نماز به بهشت بریم ولی میتونیم بعد از نماز از خدواند بهشت رو بخواهیم

حالا بعضی از دوستان میپرسن چطور میشه با خواندن دعا یا یک سوره روزیمون زیاد بشه

علت پرسیدن این سوال این هست که به روزی یک بعدی نگاه می کنند در حالی که روزی دو بعد داره !!!

بعد اولش : وسعت روزی هست : یعنی شما با تلاشی که میکنی تا چقدر روزی می توانی بدست اوری . بعضی از انسانها ( مثل من ) به خاطر گناهان و اعمالی که انجام می دهند وسعت روزییشان پایین می اید تا انجای که من می دانم از معروفترین این گناهان و رفتارها می توان به ( بی احترامی به پدر مادر . بد اخلاقی برای همسر و فرزند . ناشکری . اسراف . اسیب زدن به خود ...... ) اشاره کرد این افراد هر چقدر هم تلاش کنند چون وسعت روزیشان کم هست به نتیجه دلخواه نمی رسند

بعد دوم : تلاش برای روزی هست : یعنی شما چقدر برای بدست اوردن روزی تعیین شده تلاش می کنی

کارهای مثل خواندن دعا و قران فقط در بعد اول تاثیر دارند و هیچ تغییری نمی توانند در بعد دوم ایجاد کنند برای همین است که اگر کسی فقط دعا بخواند و هیچ تلاشی نکند نمی تواند از روزی تعیین شده برای خود استفاده کند

حال ممکن است بپرسید چرا خداوند وسعت روزی را برای همه یکسان قرار نداده

جواب این سوال بر میگردد به عدل خداوند
چون شرایط کسب روزی برای همه یکسان نیست . مثلا میزان تلاشی که یک فرد معلول انجام می دهد تا روزی خود راکسب کند با فعالیت یک فرد معمولی برای کسب روزی عادلانه نیست برای همین خداند وسعت روزی را برای بعضی از افراد زیاد قرار میده تا عدالت برقرا شود
البه روزی بعد های دیگری هم دارد
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: alma , arak_2008 , ahmad rezaee , ناصر صادقی , mostafa ghobadi
02-19-2014, 10:07 PM
ارسال: #35
سلام به همه دوستان متدین و متفکر
خیلی خوشحالم که این سایتو پیدا کردم و کاش زود تر متوجه میشد م که اگر میشدم صد در صد موقیعت فعلی من بهتر بود
هم فال وهم تماشا هم دیانت هم تجارت هر دو در کنار هم مستوجب رسید به کمال مادی و معنوی میشود
و همانطور که بعضی از دوستان اشاره کردند قران نور است و درک و فهم قران است که موجب سعادت دنیوی و اخروی میشو د
و فقط با خواندن بعضی از سوره ها و یا حتی خواند ن کل قران به تنهایی به جایی نمی رسد خود قران میفرماید لیس للانسان الا ما سعی بدون سعی و تلاش و همت هیچ کس به جایی نمیرسد نه در این دنیا و نه در ان دنیا
دست به زانوی خود بگیرید و با استعانت از قران و صاحب قران به ارزوهای زیبا فکر کنید و به روزهای خوشی که در انتظار شماست قبل از ما به این خوشی ها رسیدند پس ماهم میرسیم و می توانیییییییییییییییییییییییییییییییییییم
 تشکر شده توسط: ناصر صادقی , mostafa ghobadi
02-19-2014, 10:44 PM
ارسال: #36
پس بخونم Smile

نباید ببینی تا باور کنی...
باید باور کنی تا ببینی...Heart
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: ناصر صادقی , mirza01 , seemorgh , mostafa ghobadi
02-24-2014, 03:17 PM
ارسال: #37
از تمام عزیزان بی نهایت سپاس گذارم زیبا بود 10_004
 تشکر شده توسط: ناصر صادقی , mirza01 , mahdi5e , alma , mostafa ghobadi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چگونه از ظریق تلگرام اینستا دیوار کسب درآمد کنیم؟ shokrgozar 1 923 03-17-2017 09:50 PM
آخرین ارسال: sadegh_mp2
  راهنمایی برای ایجاد کار و تولید درآمد مطلوب با سرمایه اولیه 60 میلیون تومان IvIohammaD 10 6,325 10-23-2016 01:02 AM
آخرین ارسال: masoud_69
  صادقانه میزان درآمد ماهیانتو بگو. m_grate29 86 17,147 10-22-2016 09:16 AM
آخرین ارسال: taleb
  همه انسان ها به تدریج می توانند ثروتمند و بی نیاز شوند جلال فتحی 0 479 05-14-2015 03:31 PM
آخرین ارسال: جلال فتحی
  کسب درآمد از مسافران نوروزی shahid-a 4 2,201 03-01-2015 03:30 PM
آخرین ارسال: shahid-a
  چرا؟ آیا مملکت ما نیازی به یک طراح گرافیک دارد؟ mohammadshamosi 4 1,131 05-20-2014 02:52 PM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
  6 راه برای کسب درآمد آنلاین برای شما .... tehran1400 0 1,262 03-08-2014 10:37 AM
آخرین ارسال: tehran1400
  بر سر دوراهی ام نیاز به راهنمایی دوستان دارم mir abbas 14 3,892 08-18-2013 09:59 AM
آخرین ارسال: محسن قلي زاده
  اگر بی پولی بهت فشار آورده بیا اینجا ANDY 4 1,448 08-06-2013 09:19 AM
آخرین ارسال: رنسانس فکر
  میزان هزینه قفل گذاری بر روی نرم افزار arash67 2 1,701 07-16-2013 09:10 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  از ماست که بر ماست dara 2 627 02-26-2013 01:30 PM
آخرین ارسال: m-jalalvand
  سلامی گرم بر اعضای انجمن nami 22 2,547 01-12-2013 10:01 PM
آخرین ارسال: habib tousi
  تابستونو چکار کنیم که خُِب باشه واسه درآمد داشتن و آینده دانشگاهی sherafati 6 2,048 06-26-2012 12:35 AM
آخرین ارسال: sherafati
  كار در سيستم كسب درآمد از فروتل یک همراه سبز 8 1,962 02-11-2012 03:55 PM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
  درآمد میلیاردی ادارات کارخانه ها و شرکتها از برگزاری آزمون استخدام arash67 7 2,796 01-18-2012 09:22 AM
آخرین ارسال: محمد رضا تورانی
  متوسط درآمد هر خانوار بر اساس گزارش مرکز آمار goldmen 3 1,418 01-02-2012 12:59 PM
آخرین ارسال: mjdehghani
Rainbow رابطه بين رياضيات و کسب درآمد محمد رضا تورانی 5 1,576 12-29-2011 04:03 PM
آخرین ارسال: mhe

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS