ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بررسی کتاب معجزه ( راندابرن )
زمان کنونی: 04-20-2024, 12:06 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: بهداد
آخرین ارسال: بهداد
پاسخ: 36
بازدید: 25565

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امیتازات : 3.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بررسی کتاب معجزه ( راندابرن )
01-29-2013, 10:40 PM
ارسال: #31
RE: بررسی کتاب معجزه ( راندابرن )
به به ، چه انجمن خوش آب و رنگی شده. بسیار زیبا. Heart

به نام خدای عشق

روز 25 : اشاره های جادویی ( همون سرنخ های معجزه- ترجمه کتاب من فرق داره)

((زندگی بازیگوشی است. ... اگر بازی کنیم، جادو را پیرامون خود مشاهده خواهیم کرد))

تصور کن که جهان دوست توست و تو برایش بسیار مهمی . تصور کن جهان می خواهد تو داشته باشی هر آنچه را که در زندگی طالبشان هستی. کائنات از قانون جذب استفاده می کند تا به تو علامت دهد که چگونه می توانی آرزوهایت را برآورده کنی.
--- جهان می داند که تو باید احساس سپاس و امتنان کنی تا آرزوهایت را برآورده کنی ، پس نقش خود را اینگونه بازی می کند که به تو علامتهایی می دهد که به یادت بیاورد که تو باید شکرگذار باشی.-----

و تو باید آنقدر هوشیار و آگاه باشی تا این علامتها را تشخیص دهی. این تصادفی نیست که به شخص خاصی برخورد می کنی. این تصادفی نیست که اتفاق خاصی برای تو می افتد. این تصادفی نیست که در زندگی تو شرایطی خاص روی می دهد.

*اگر می خواهی وزن کم کنی و شخصی را می بینی که وزن و اندام دلخواه تو را دارد ، این رویداد علامتی است جادویی تا تو شکرگذار وزن متناسب خود باشی.

*اگر دنبال فردی مناسب برای ازدواج می گردی و زوجی را می بینی که عاشقانه کنار هم راه می روند ( به جای حسودی و گفتن این جمله که چرا من تنهام-از تجربیات شخصی خودم-) این رویداد را علامتی بدان که جهان به تو می دهد تا ویژگی های همسر ایده آل خود را بدانی وبابتش شکر گذار باشی.

*اگر یک نفر جلوت از عابر بانک اومد بیرون و کلی پول دستش بود ، این رویداد یک نشانه است. تجسم کن همون مقدار پول رو داری و بابتش شکرگذار باش.-این نوشته خودم بود نه کتاب واسه همین سبکش فرق داره!!!!-

رمز این جادو احساس سپاس و شکرگذاری از رویدادی است که توجه تو را به خودش جلب می کند.

* هنگامی که روز خود را آغاز می کنی و کسی به تو می گوید "صبح به خیر" در واقع جهان به تو علامتی داده است که شکرگذار خیر و خوشی های پیش روی امروز خود باشی.

یادت باشد تو همواره همان علامت و نشانه ای را دریافت می کنی که در آن لحظه برای سپاسگذار بودن به آن نیاز داری.

*هنگامی که خویشاوند یا دوستی به من تلفن می کند ،تلفن او را نشانه ای از جهان می دانم.

*هنگامی که کسی اطرافم بیمار می شود به یاد می آورم که باید بابت تندرستی او و خودم سپاسگذار باشم.

بازی اشاره های جادویی مستلزم هشیاری کافی برای درک و دریافت اشاره ها در طول روز و آنگاه شکر کردن بابت آن است.

اگر تمرین های 24 روز گذشته را انجام داده باشی اکنون آماده ای که بتوانی اشاره جادویی را درک کنی. تو باید هشیار و حاضر در لحظه لحظه زندگی خود باشی.12_002

نتیجه تمرین: من عاشق سرنخ های جهان هستم. همیشه حرفشون رو درست می زنن. اگر اتفاقی یک کتابی جلوم باز باشه ، اون متن حتما چیزی رو به من داره می گه. هیچ چیز تو دنیا اتفاقی نیست . هیچ چیز. هر روزی که کسی اتفاقی به من میگه صبح به خیر به خاطر روزی سرشار از معجزات شکر می کنم و اون روز عالی می گذره. من گاهی اوقات این نشونه را اینطور معنی می کنم که در مسیر درست رسیدن به هدفم قرار دارم. 12_0023610_004

رودها در جاری شدن
و علف ها در سبز شدن معنی پیدا می کنند
کوه ها با قله ها
و دریاها با موجها زندگی پیدا می کنند
وانسان ها
همه ی انسان ها
با عشق، فقط با عشق
پس بار خدایا بر من رحم کن
بر من که می دانم ناتوانم رحم کن
باشد که خانه ای نداشته باشم
باشد که لباس فاخری بر تن نداشته باشم
اما نباشد، هرگز نباشد
که در قلبم عشق نباشد، هرگز نباشد. . .!
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: بهداد , حامد , کامیار کاظمی , mir abbas , درناز , Delta.H , dara , maxsoulfly , manali , jahanagahi , mohajer.my , mallarme , ahmad rezaee , bage_aseman , makok , mahdi5e , koruosh
02-02-2013, 02:26 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-02-2013 02:32 PM، توسط بهداد.)
ارسال: #32
به نام خدای عشق

روز 26 – به گونه ای معجزه آسا اشتباهات را به مواهب الهی تبدیل کن

می توانی از خطاهای خود درس بگیری و بدین سان خطا را به موهبت تبدیل کنی. اگر از خطاهای خود درس بگیری ،خیر نهفته در خطاهای خود را کشف می کنی! خیر نهفته در خطاهای ما همان درسی است که از آنها می گیریم.

((همه ی ما اشتباه می کنیم، اگر اشتباه نمی کریم هرگز چیزی یاد نمی گرفتیم و رشد نمی کردیم.))

ما آزادی انتخاب داریم. یعنی آزادی آن را داریم که اشتباه کنیم. اشتباه آسیب می رساند و رنج می دهد . اما اگر از اشتباهات خود درس نگیریم و چیزی نیاموزیم، بیهوده رنج برده ایم. در واقع آن اشتباه را آنقدر تکرار خواهیم کرد و آنقدر رنج خواهیم برد که سرانجام درس لازم را بگیریم و از تکرار اشتباه خود اجتناب کنیم.

برای اینکه از اشتباه خود درس بگیریم ،ابتدا باید مسئولیت اشتباه خود را به گردن بگیریم و بپذیریم که این ما بوده ایم که اشتباه کرده ایم. بسیاری از مردم دیگران را بابت اشتباه خود سرزنش می کنند. مشکل سرزنش دیگران این است که علی رغم سرزنش دیگران ،ما هنوز از پیامدهای اشتباه خود رنج می بریم ،اما از اشتباه خود هیچ درسی نمی گیریم! در این صورت ما آن اشتباه را تکرار خواهیم کرد.

ما انسان هستیم و جایز الخطا. انسان بودن زیباست . اما باید از اشتباهات خود درس بگیریم ،در غیر این صورت ،بیهوده رنج خواهیم برد و درد خواهیم کشید.

*چگونه می توان از اشتباهات خود درس گرفت؟ با احساس سپاس و شکر.!!

صرف نظر از اینکه وضعیتی چه قدر بد است هنوز می توان در آن وضعیت چیزهایی پیدا کرد که سپاسگذارشان بود. هنگامی که اشتباهات خویش را می کاوی تا از دل آنها چیزهایی پیدا کنی که سپاسگذارشان باشی، ناگهان به طرزی جادویی آن اشتباه را به موهبت زندگی خویش تبدیل می کنی.

امروز درباره یکی از خطاهایی فکر کن که در زندگی مرتکب شده ای. مهم نیست که آن خطا بزرگ بوده یا کوچک ،مهم آن است که خطایی را انتخاب کنی که هنوز وقتی به یادش می افتی رنج می بری.
- شاید از دست یکی از نزدیکان خود عصبانی شده ای و رابطه شما به هم خورده است
- شاید کوکورانه به کسی اعتماد کرده ای و پول خود را به او داده ای تا کار کند ،اما پول تو از بین رفته است.
- شاید دروغی مصلحت آمیز گفته ای اما این دروغ کسی را به دردسر انداخته است
- ممکن است در کاری گزینه ای ارزان تر را انتخاب کرده ای ،اما تا کنون بیشتر از گزینه گران هزینه کرده ای و هنوز نتیجه ای نگرفته ای.

1- یک خطا را که در زندگی مرتکب شده ای انتخاب کن.
2- در این خطای خود به دنبال ده موهبتی بگرد که می تواند احساس سپاس و شکر تو را برانگیزاند.
3- در این زمینه دو پرسش از خود بکن: الف) از خطای خود چه آموختم؟ ب) در این رویداد چه نکته های مثبتی نهفته است؟

فرض کنیم که به دلیل سرعت بالای اتومبیل پلیس تو را متوقف و جریمه کرده است:
*از پلیس سپاسگذارم که از من محافظت می کند.
*از پلیس سپاسگذارم زیرا اصلا حواسم به جاده نبود و به چیز دیگری فکر می کردم
*از پلیس سپاسگذارم زیرا اگر کسی با سرعت بالا زندگی خانواده ی مرا به خطر بیاندازد دوست دارم پلیس او را متوقف کند
*از پلیس سپاسگذارم زیرا متوقف کردن اتومبیل من ،حداقل بهایی بود که پرداخت شد. سرعت بالا می توانست به مرگ من منتهی شود.
و...............

جناب قدیری در ماموریت هستند و دسترسی به نت ندارند و زحمت این تمرین را هم کیمیاگر عزیز کشیدند و از ایشان بابت پشتیبانی سپاگذاریم .
منتظر انتشار تمرین بعدی از مالارمه ی عزیز هستیم

روز 27 – آیینه ی شگفتی آفرین ( مالارمه )

با سپاس 12_002 10_004
 تشکر شده توسط: کیمیاگر , dara , jahanagahi , mohajer.my , mallarme , Delta.H , maxsoulfly , Fateme-S , ahmad rezaee , bage_aseman , makok , koruosh
02-02-2013, 11:15 PM
ارسال: #33
سلام

تا اینجا 26 تمرین برای شکرگزاری و قدرشناسی انجام دادید.
مهم نیست عین خطوط کتاب معجزه را برایتان بنگارم

مهم آن است که شما تلنگری بخورید که تاکنون با خود چگونه بوده اید؟؟

آنچه از دل غمینم برمیآید را مینویسم
این تمرین مهمتر و ارزشمند تر از تمارین گذشته است.
شما با دیگران و با همه عناصری که تاکنون وجود داشتند و دارند به کامل بودن رسیده اید اما شما تنها با وجود خودتون معنا میگیرید......

پس خودتون رو همانگونه که هستید دوست داشته باشید و با رضایت کامل بابت خودتان، ظاهرتان همه خصوصیاتتان که به شما معنا داده، شکرگزار باشید.....

شجاعت روبه رویی و نگاه مستقیم به چشمان خود را داشته باشید و شاکر باشید برای هر آن چیزی که شما را ، شما کرد.....

خودتان را با حرفهای دیگران و با نگاه دیگران نه قیاس کنید نه بسنجید.....
شما دهها مورد میتوانید برای شاکر بودن برای خود بیابید.....
شما تنها کسی هستید که بیشتر از هرکسی میتواند نسبت به خودتان قدردان باشد.
پس نه تنها شاکر باشید که با خود مهربان باشید.

کافیست از همینی که هستید شاد باشید و شاکر تا موقعیت ها و افراد شاد و مثبت را دور خود ببینید..........................

امروز در جایی مطلبی خواندم که خلاصه اش را در این جمله میآورم....
کافیست هر آنچیزی منفی که از خودتان در ذهن نگاه داشته اید را بریزید دور تا دنیا سرجایش قرار گیرد.

سپاس

...

تمام سپاسم از آن کسی است ...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

[تصویر: e4651_734827_4182999215734.jpg]
 تشکر شده توسط: jahanagahi , goldmen , Delta.H , کیمیاگر , بهداد , dara , maxsoulfly , mosafer bedar , ahmad rezaee , mohajer.my , barooni10 , bage_aseman , makok , mahdi5e , koruosh
02-03-2013, 12:37 AM
ارسال: #34
(02-02-2013 02:26 PM)بهداد نوشته شده توسط:  
به نام خدای عشق

روز 26 – به گونه ای معجزه آسا اشتباهات را به مواهب الهی تبدیل کن

می توانی از خطاهای خود درس بگیری و بدین سان خطا را به موهبت تبدیل کنی. اگر از خطاهای خود درس بگیری ،خیر نهفته در خطاهای خود را کشف می کنی! خیر نهفته در خطاهای ما همان درسی است که از آنها می گیریم.

((همه ی ما اشتباه می کنیم، اگر اشتباه نمی کریم هرگز چیزی یاد نمی گرفتیم و رشد نمی کردیم.))

ما آزادی انتخاب داریم. یعنی آزادی آن را داریم که اشتباه کنیم. اشتباه آسیب می رساند و رنج می دهد . اما اگر از اشتباهات خود درس نگیریم و چیزی نیاموزیم، بیهوده رنج برده ایم. در واقع آن اشتباه را آنقدر تکرار خواهیم کرد و آنقدر رنج خواهیم برد که سرانجام درس لازم را بگیریم و از تکرار اشتباه خود اجتناب کنیم.

برای اینکه از اشتباه خود درس بگیریم ،ابتدا باید مسئولیت اشتباه خود را به گردن بگیریم و بپذیریم که این ما بوده ایم که اشتباه کرده ایم. بسیاری از مردم دیگران را بابت اشتباه خود سرزنش می کنند. مشکل سرزنش دیگران این است که علی رغم سرزنش دیگران ،ما هنوز از پیامدهای اشتباه خود رنج می بریم ،اما از اشتباه خود هیچ درسی نمی گیریم! در این صورت ما آن اشتباه را تکرار خواهیم کرد.

ما انسان هستیم و جایز الخطا. انسان بودن زیباست . اما باید از اشتباهات خود درس بگیریم ،در غیر این صورت ،بیهوده رنج خواهیم برد و درد خواهیم کشید.

*چگونه می توان از اشتباهات خود درس گرفت؟ با احساس سپاس و شکر.!!

صرف نظر از اینکه وضعیتی چه قدر بد است هنوز می توان در آن وضعیت چیزهایی پیدا کرد که سپاسگذارشان بود. هنگامی که اشتباهات خویش را می کاوی تا از دل آنها چیزهایی پیدا کنی که سپاسگذارشان باشی، ناگهان به طرزی جادویی آن اشتباه را به موهبت زندگی خویش تبدیل می کنی.

امروز درباره یکی از خطاهایی فکر کن که در زندگی مرتکب شده ای. مهم نیست که آن خطا بزرگ بوده یا کوچک ،مهم آن است که خطایی را انتخاب کنی که هنوز وقتی به یادش می افتی رنج می بری.
- شاید از دست یکی از نزدیکان خود عصبانی شده ای و رابطه شما به هم خورده است
- شاید کوکورانه به کسی اعتماد کرده ای و پول خود را به او داده ای تا کار کند ،اما پول تو از بین رفته است.
- شاید دروغی مصلحت آمیز گفته ای اما این دروغ کسی را به دردسر انداخته است
- ممکن است در کاری گزینه ای ارزان تر را انتخاب کرده ای ،اما تا کنون بیشتر از گزینه گران هزینه کرده ای و هنوز نتیجه ای نگرفته ای.

1- یک خطا را که در زندگی مرتکب شده ای انتخاب کن.
2- در این خطای خود به دنبال ده موهبتی بگرد که می تواند احساس سپاس و شکر تو را برانگیزاند.
3- در این زمینه دو پرسش از خود بکن: الف) از خطای خود چه آموختم؟ ب) در این رویداد چه نکته های مثبتی نهفته است؟

فرض کنیم که به دلیل سرعت بالای اتومبیل پلیس تو را متوقف و جریمه کرده است:
*از پلیس سپاسگذارم که از من محافظت می کند.
*از پلیس سپاسگذارم زیرا اصلا حواسم به جاده نبود و به چیز دیگری فکر می کردم
*از پلیس سپاسگذارم زیرا اگر کسی با سرعت بالا زندگی خانواده ی مرا به خطر بیاندازد دوست دارم پلیس او را متوقف کند
*از پلیس سپاسگذارم زیرا متوقف کردن اتومبیل من ،حداقل بهایی بود که پرداخت شد. سرعت بالا می توانست به مرگ من منتهی شود.
و...............

جناب قدیری در ماموریت هستند و دسترسی به نت ندارند و زحمت این تمرین را هم کیمیاگر عزیز کشیدند و از ایشان بابت پشتیبانی سپاگذاریم .
منتظر انتشار تمرین بعدی از مالارمه ی عزیز هستیم

روز 27 – آیینه ی شگفتی آفرین ( مالارمه )

با سپاس 12_002 10_004

سلام ممنون از اینکه قبول زحمت کردید وبا عرض پوزش از اینکه در شرایطی بودم که امکان آن برایم میسر نبود در س بیست و ششم را در اختیار دوستان قرارد دهم . دوستان گرامی زحمت آن را به عهده گرفتن من هم که برداشتی از این درس را نوشته بودم با اجازه دوستان در اختیار تان قراردمی دهم ............ با پوزش18

[size=large]بنام خدا
درس بیست و ششم
به گونه ای معجزه آسا اشتباهات را به مواهب الهی تبدیل کن
«صدمات خود را به حکمت و خرد تبدیل کن»
اپرا وینفری
بحث امروز را با یک سوال کلیدی شروع می کنم .
چرا موقعی که خطا یا اشتباهی را مرتکب می شویم احساس گناه می کنیم؟
اکثریت ما هنگامی که خطایی را مرتکب می شویم احساس گناه می کنیم و بعضا خودمان را بابت اشتباه خود تامدتی ها سرزنش می کنیم و طبعتا ما حصل آن اضطراب است که ما را در بر می گیرد. در طول زندگی این حالت سرزنش و اضطراب پشت هر اشتباه و خطا یی که از ما سر می زند پیدا می شود چون بصورت شرطی در ضمیر ناخود آگاه مان نهادینه شده است. لازم به ذکر است که این یک قانون کلی است اگر مرتکب اشتباهی شدی تا زمانی که از آن درس نگیری به شکل های متفاوت تکرار می شود تا به ما بیاموزد که از یک سوراخ چند بار گزیده نشویم.

خوب چه کار کنیم و چاره کار چیست؟

برای درس گرفتن از اشتباه درهنگام بروزاشتباه دو روش می توان پیشنهاد داد:
* آن را بپذیریم
* دیگران را بابت اشتباه خود ملامت نکنیم
وقتی که دنبال مقصر بگردی که به گردن آن بیاندازید آن وقت خود را تبرئه کرده ودوباره به راحتی همان اشتباه را در جایی دیگر مرتکب می شوید ودوباره دوره تسلسل افسوس و پشیمانی و به همراه آن اضطراب و.... شروع می شود.
ولی وقتی که شما دنبال مقصر نگردید و خود را عامل آن بدانید آن موقع یاد می گیرید که دیگر مرتکب اشتباه تکراری نشوید. و آن دوره باطل تسلسل بوجود نمی آید.
برا ی فهم موضوع مثال زیر را می توان متذکر شد
مثال : زمانی را یاد بیارید که برای اولین بار مثلا دستتان با جسم داغ یا تیز سوخت یا بریده شود ، اگر دست مبارکتان سوخت یا بریده شود دیگرآن را تکرار نمی کنید یعنی دیگر دست به جسم داغ نمی زنید و یا مواظب می شوید که دستتان بریده نشود چون پشت سر این اشتباه و خطا رنج سختی و مرارت بر شما وارد می شود این یعنی همان درس گرفتن از اشتباه .
اینجا شما برای اشتباه خود دیگران را مقصر نمی دانید خود رامقصر می دانید و خدا را هم شکرمی کنید که بیشتر از این به شما ضایعه وارد نشده است و بجای غصه خوردن و غر زدن به دیگران و مدام فکر کنید که چرا این شد و چرا سوخت و چرا برید و چراهای دیگر به یک چیز می رسید وفقط یک چیز را یاد می گیرید ، آن هم این است که دیگرباره مرتکب اشتباه مشابه نشوید و آن را دوباره تکرار نکنید و این نوع آموزش در ضمیر ناخود آگاه شما نهادینه می شود چون عواقب آن رابا تجربه کردن آموخته اید. پس در دل اشتباه هم می توان به چیزی رسید که خوب است و به نفع برای بقای حیات و ادامه زندگی با زحمات کمتر.
نتیجه : انسان ممکن خطا ست
پس بیائید اینگونه نگاه کنیم که خطا واشتباه متعارف خوب است بشرطی که از اشتباه خود درس بگیریم که دیگر باره گرفتار خطا و اشتباه بزرگتر نشویم.
چاره کارچیست ؟
خوب وقتی که مرتکب خطا و اشتباه شدیم بایستی دو سوال زیر را از خود بپرسیم :
*از این اشتباه به چه درسی رسیدم
*موارد مثبتی که در دل این اشتباه می تواند باشد چیست؟
با این دو سوال قطع به یقین به مراتبی از آگاهی خواهیم رسید که از اشتباهات و خطاها بهترین آموزش و متد ها را استخراج کنیم.
پس بیاید خداوند شکر کنیم که از دل اشتباهات خود هم می توا ن به درسهای بزرگی رسید .
خدایا شکرت از این انسان هستیم و خطا هایمان ابزاری بجهت رشد
با سپاس از اینکه وقتی برای نوشته گذاشتید.
موفق ترین باشید.
[color=#8B4513][/color[/size]]
 تشکر شده توسط: Delta.H , کیمیاگر , بهداد , درناز , jahanagahi , dara , maxsoulfly , حامد , mallarme , mohajer.my , mir abbas , mahdi5e , bage_aseman , makok , mehrdad062 , koruosh
02-03-2013, 04:23 PM
ارسال: #35
روز بیست و هشتم

اعجاز را به یاد بیاور

این از خصوصیت اعجاز است. تو باید بدانی که اعجاز هنوز وجود دارد.
هیچ روز روزی مثل روز دیگر نیست. رویدادهای خوبی که هر روز رخ می دهد، مدام متفاوت و همواره متغیر است. بنابراین وقتی تو با برشمردن مواهب دیروزت اعجاز را به خاطر بیاوری، هرچند بارهم این کار را بکنی ، هر دفعه متفاوت خواهد بود.
مهم نیست که الان آرزوهایت چه هستند یا در آینده چه آرزوهایی داری در هرحال این تمرین معجزه آسا( اعجاز را به خاطر بیاور) قدرتمندترین تمرین کل زندگی ات باقی می ماند.
راحت ترین راه برای به خاطر آوردن مواهب دیروز، این است که از آغاز روز شروع کنی و با طرح این سؤال که دیروز چه اتفاقات خوبی افتاد دیروز را در ذهنت مرور کنی. هر وقت سؤالی میکنی ذهن تو فوری به دنبال جواب میگردد.
اعجاز را به خاطر بسپارو فهرست برکات دیروز را یادداشت کن. آنقدر سطح دیروز را کند و کاو کن تا از یادآوری مواهب دیروزت احساس رضایت کنی. همانطور که هرکدام را به یاد می آوری و یادداشت بر میداری صرفا خدا را شکر کن و عبارت اعجاز آفرین "خدایا شکر ت "را بر زبان بیاور. بعد از امروز هر وقت دلت خواست این تمرین معجزه آسا را انجام دهی، می توانی آنرا ترکیب کنی.بعضی روزها برکات را یادداشت کن بعضی روزها مواهب را به یاد آور و آنها را با صدای بلند و یا در ذهنت ادا کن. می توانی فهرستی از مواهب تهیه کنی و در آن دلایل شکرگزاری ات رابرای هرکدام ذکر کنی.
تک تک روزهای زندگی ات سرشار از موهبت الهی است و وقتی چشمانت را برای دیدن آنها باز کنی،در واقع قلبت را به سوی اعجاز زندگی گشوده ای و زندگی ات پر از وفور نعمت و شکوه و جلال می شود.

"هرکس که شکرگزاری کند به او بیشتر داده می شود و او به وفور نعمت می رسد. کسی که ناشکر باشد هرچه هم دارد از او گرفته می شود."

اعجاز را به یاد بیاور . این برای تو به وجود آمده است.

خدایا شکرت ... خدایا شکرت ... خدایا شکرت

آنقدر زمین خورده ام که بدانم برای برخواستن نه دستی از برون که همتی از درون لازم است.
من به اعجاز درونم اعتقادی راسخ دارم.
http://koohidar.blogfa.com
 تشکر شده توسط: بهداد , mallarme , صابری , Delta.H , dara , madar , mir abbas , mosafer bedar , mahdi5e , کیمیاگر , soltan_sal , maxsoulfly , حامد , ahmad rezaee , mohajer.my , bage_aseman , makok , koruosh
02-10-2013, 02:53 AM
ارسال: #36
به نام خدای عشق

نتیجه گیری :

شکر نعمت ، نعمتت افزون کند کفر ، نعمت از کفت بیرون کند

قدردانی و شکرگذاری تکثیرکننده ی نعمات و رویدادهایی است که روزانه به سمت شما می آیند . ناسپاسی درب عینیت خواسته هایتان را قفل میکند و هر چه بیشتر گله و شکایت کنید به مقدار این قفل ها افزوده می شود . تقدیر و تشکر از افراد نزدیکتان موجب صمیمیت و همدلی بیشتر بین شما و انها می شود . شکرگذاری قویترین نیرویی است که می تواند در هرزمان که شما حال و هوای خوبی ندارید همه چیز را درست کند .

قدردانی بالاترین شکل ارتعاش احساسات است

زمانیکه قدر چیزی که به شما عطا شده است را می دانید و بابتش خدا را شاکر هستید در واقع شما در حال ساطع کردن موجی از لذت به کائنات در راستای همان نعمتی که دارید هستید و این یعنی تمرکز – احساس و بعد بازگشت به خودمان و رویت همان چیز به مقدار بیشتر . روزانه شما قادریدزمانی را صرف شکرگذاری چیزاهیی کنید که هم اکنون در اختیار دارید . برخی از نبال کنندگان قانون جذب دفتر شکرگذاری دارند و تمام نعمات الهی که در دنیا به دست اورده اند را مکتوب می کنند و این دفتر می تواند نقطه ی پرتابی برای موفقیت این افراد باشد .

جهان هستی نعماتش را به فردی می بخشد که سپاسگذار باشد

دقت کنید به محض اینکه احساساتتان نسبت به انچه دارید تغییر کرد همه چیز در پیراموناتن متحول می شود و جذب همان چیزها را آغاز خواهید کرد . فکر می کنید دلایل فقر ، تنگدستی ، کمبودها ، ناملایمتی ها و ... مردم جهان چیست ؟ نا سپاسی
طبق تعالیم فلاسفه ی بزرگ و اساتید علم جذب اولین کاری که بعد از بیدار شدن تا زمان خروج از منزل برای رفتن بر سر حرفه تان باید انجام دهید شکرگذاری است . شکرگذاری بابت هر چیزی احساس خوب را در ما تقویت می کند و وفور نعمت را بسمت ما می کشاند . وقتی بابت نعماتی که از قبل در زندگی تان دریافت کرده اید خدا را شکر می کنید چراغ سبزی به کائنات نشان می دهید و خاطرنشان میکند که شما آنها را دارید .
یکی از قدرتمندترین کاتالیزورهای رسیدن به خواسته هایتان شکرگذاری است
آیا به این موضوع تا به حال فکر کرده اید : که چرا افراد زیادی به خواسته هایشان می رسند – به پول می رسند – به آرزوهایشان می رسند اما احساس خوشبختی نمی کنند ؟ درست است زیرا آنها از اول هیچ حسی به داشته هایشان نداشته اند .

بنابراین :

ششدانگ حواستان را جمع کنید
آنرا در ذهناتن به تصویر بکشید
و احساس عمیق شکرگذاری برای داشتنش را از خود ساطع کنید
کار اصلی شکرگذاری ترکیب احساسات ما با افکارمان و تغییر دهنده ای قوی به حال و هوای خوب است و در نتیجه ی این امر شعار قانون جذب است :
به هر چیزی فکر کنید >>> توجه و تمرکز کنید >>> احساس کنید >>> همان یا مشابه آنرا برایتان خلق می کنم

با سپاس از عزیزانی که در روند این تاپیک به شکل گروهی دست به نوشتن و تحریر تمارین این کتاب زدند . افرادی که همیشه در ذهنم خواهند ماند ، کل زیبایی این تاپیک تلاش همین عزیزان و اندیشمندان انجمن است . این کتاب از بعد کاربردی بالایی برخوردار است . اگر هر زمان حال و هوای بدی داشتید حتما از این کتاب بهره ببرید زیرا در کوتاه ترین زمان حال و هوای شما را عوض خواهد کرد .
یادمان باشد :
1 - شکرگذاری بزرگترین احساسی است که در زندگی می توانیم داشته باشیم زیرا نشان میدهد ما با کائنات هماهنگ هستیم
2 - صرفا پول نمی تواند روح را راضی کند و فقط شکرگذاری است که آنرا راضی می کند .
3 = شکرگذاری ، راهی برای بیشتر داشتن ، بیشتر بودن و بیشتر انجام دادن است .

شکرگذاری = لذت بردن از زندگی

با سپاس - پایان 12_002 10_004
 تشکر شده توسط: کیمیاگر , Fateme-S , حامد , درناز , ahmad rezaee , mohajer.my , dara , bage_aseman , s_a , خانم میلیاردر , makok , mahdi5e , iransepehri , mehrdad062 , koruosh , shafaf
موضوع بسته شده است 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی 8 فروشگاه کتاب زبان buplisher123 0 229 03-16-2022 01:05 PM
آخرین ارسال: buplisher123
  خلاصه کتاب تجسم خلاق. شاکتی گواین jahanagahi 3 11,112 12-11-2016 12:56 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  راهنمایی در خصوص ترجمه کتاب abdolhossein 4 1,496 12-09-2016 10:49 AM
  کتاب علم ثروتمند شدن jahanagahi 103 37,182 12-07-2016 09:33 PM
  کتاب "مقدمه ای بر نگارش خلاق" choshop 2 1,004 03-19-2015 08:21 PM
آخرین ارسال: choshop
  خلاصه کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید keshavarz 0 1,793 03-18-2015 09:18 AM
آخرین ارسال: keshavarz
  کتاب آموزش کسب درامد به روش CN3 mr.seo 4 2,178 01-08-2015 04:32 PM
آخرین ارسال: مهدی میرزائی
Video کتاب من omid.movafaghiat 4 1,455 12-08-2014 03:05 PM
Photo Pdf کتاب سرگذشت مشهور ترین میلیاردر های جهان omid.movafaghiat 0 3,185 11-29-2014 11:04 PM
آخرین ارسال: omid.movafaghiat
  خلاصه کتاب تسلی بخشی های فلسفه اثر الن دو باتن karafarin 2 5,719 06-24-2014 11:09 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  چه کسی کتاب حکایت دولت و فرزانگی رو خونده؟نظرش در مورد این کتاب چیه؟ ملیاردرسی ساله 5 2,088 05-04-2014 05:31 PM
آخرین ارسال: amir137580
  دانلود کتاب صوتی :لطفا گوسفند نباشید jahanagahi 5 6,544 01-26-2014 01:25 PM
آخرین ارسال: iren
  معرفی یک کتاب مفید برای تقویت روابط عمومی ( بسیار کاربردی) odise 8 23,914 09-18-2013 12:43 PM
آخرین ارسال: odise
  دانلود مجموعه کتاب های روانشناسی و موفقیت با فرمت PDF alicpu 12 7,150 08-06-2013 05:14 AM
آخرین ارسال: REZA HAJISALIMI
  چکیده از کتاب این کارو نکن این کارو بکن mallarme 9 6,128 07-22-2013 05:53 AM
آخرین ارسال: Elixir
  کتاب زندگی به روش 80/20 MARYAR 0 3,636 05-04-2013 09:48 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  خلاصه ای از کتاب راز موفقیت در کسب و کار..... mallarme 3 3,150 04-16-2013 06:38 PM
آخرین ارسال: habib1400
  دانلود کتاب منازل الاخره مخصوص میلیارد های اینده ایران alicpu 5 2,274 01-22-2013 12:15 AM
آخرین ارسال: soltan_sal
  دانلودِ کتاب - آنتونی رابینز - PDF فایل Peanut 4 8,023 12-26-2012 04:48 AM
آخرین ارسال: Peanut
  کتاب جادوی موفقیت بيلا بالا 1 1,171 12-10-2012 10:16 AM
آخرین ارسال: بيلا بالا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS