ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

کمک :چگونه مشتری جذب کنم ؟ (دفتر طراحی وب)
زمان کنونی: 04-25-2024, 08:41 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: c4t3r
آخرین ارسال: amirE5Ey
پاسخ: 15
بازدید: 2879

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امیتازات : 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک :چگونه مشتری جذب کنم ؟ (دفتر طراحی وب)
12-09-2012, 07:30 PM
ارسال: #11
RE: کمک :چگونه مشتری جذب کنم ؟ (دفتر طراحی وب)
ببینید شما قالب وردپرس طراحی می کنید. قالب های وردپرس عمومی هستن و برای اطلاع رسانی تمام مشاغل به درد میخورن. به بازار نگاه کنین و ببینین اصناف بزرگ شهرتون کیا هستن؟ شرکت های غیر کامپیوتری و...

گر در طلب لقمه نانی، نانی ----------- گر در طلب گوهر کانی، کانی
این نکته رمز اگر بدانی،دانی ----------- هر چیز که اندر پی آنی، آنی
"مولانا"
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: c4t3r
12-10-2012, 04:02 PM
ارسال: #12
آهان ، در حال شناسایی شرکت ها هستم ، اول میخوام برم سراغ اتحادیه های اصناف ببینم کدوما ندارن و میتونم واسشون طراحی کنم
12-10-2012, 05:55 PM
ارسال: #13
(12-08-2012 09:25 PM)c4t3r نوشته شده توسط:  با سلام به همه دوستان و میلیاردر های انجمن
به یه کمک و ایده اساسی نیاز دارم ، من یه 2 ماهی (یه کمی بییشتر) شده دفتر طراحی وبسایت زدم ، اما متاسفانه تا الان هیچ مشتری نداشتم Undecided ، تراکت تبلیغاتی A5 هم 1000 تا پخش کردم ، شماره هایی که تو روزنامه بودم از خط اس ام اس پیامک فرستادم ، اما هیچی که هیچی ، نمیدونم چه کنم ؟ مشکل از منه یا کارم ؟ آیا میتونم کارمو توسعه بدم ؟ یا یه کار دیگه ای بکنم ؟؟؟؟ چه کنممم ؟؟؟؟Huh

فکر کنم قبلا گفتم اول بازاریابی بعد کار. مشکل اینه ی بازار اشباع شده رو بخوای وارد بشی باید حرفی برای گفتن داشته باشی. یا کار نو، یا کیفیت یا قیمت یا همشون یا موارد دیگه.

(12-09-2012 02:28 AM)MohamadMJ نوشته شده توسط:  خارج از اینترنت کسی برای طراحی سراغ آدم نمیاد
اگر میخوای بازاریابی خارج از نت باشه خودت شخصا باید بری شرکتها و دفاتر مختلف و پیشنهاد بدی و مزایاشو بگی
اگر میخوای داخل نت بازاریابی کنی باید اصولا سایتهایی داشته باشی که حرفی واسه گفتن دارن

میتونی هم در دو زمینه فعالیت کنی. ولی یکم فازشون فرق داره
خارج از نت بحث سی ام اس های اختصاصی و پرتابل هاست
داخل نت اکثرا سایتهای شخصی با مدیریت محتوی های رایگان و قالب و این حرفا.

چرا میادا؟ سراغ ما که میان. باید خودی نشون داد و کیفیت رو ب رخ کشید. همین.

(12-09-2012 02:55 AM)sajad1441 نوشته شده توسط:  موضوعي كه شما ها بهش واقف نيستيد ادم شناسي و موقعيت شناسي هست.

متاسفانه هر وقت اينطور مطالب رو ميبينم ياد اون مثال ميوفتم كه ميگن خارجي ها 10 سال فكر و تحقيق ميكند 1 ساله انجام ميدن ايراني ها 1 ساله فكر ميكند و 10 ساله انجام ميدن.

حال اين كار شما هست.
من خودم چندماهي هست كه كار طراحي قالب و در يك انجمن فروشگاه ساز فعاليت دارم قالب هاي كه زحمت و هزينه اصلي انها بيش از 200000 تومان مي باشد ما با قيمت 20000 تومان هم ميذاريم كسي خريدار نيست.

وقتي هم نظر سنجي ميكنيم ميگن هزينه نداريم و الي اخر.

مشتري و كاربر هاي نت ايران چه افرادي هستند؟؟

اكثرا جوانان

چند درصد از جوانان ايران داراي درامد و سرمايه هستند؟؟

حدود شايد 10 درصد

چند درصد از اين افراد در حوزه نت فعاليت ميكند؟؟

با ارفاق 1 درصد

حال با اين وجود سطح بازار رو بسنجيد و تجزيه تحليل كنيد.

99 درصد افراد كه براي سايت ميان به نت هزينه حتي خريد دامنه و هاست را هم ندارند و به دنبال دامنه رايگان و هاست رايگان هستند و اكثرا همه چيز رايگان

و تنها تعداد اندكي هزينه ميكند كه انها هم هزينه متوسط

و تعداد خيلي ناچيزي هزينه هاي ميليوني انجام ميدهند براي سفارشات خودشان

و معمولا اين دسته از افراد هم اشنايان خودشان را دارند.

در بيرون تبليغات انجام داديد!!!

چند درصد افراد بيرون از نت و سايت چيزي ميدان؟؟

از هر 10 نفر شايد 1 نفر و حداكثر 3 نفر

و اين 3 نفر هم در حد دانشگاه فيس بوك و جامعه مجازي هست.

بررسي بازار و تجزيه تحليل هاي درست را بايد قبل از شروع كار انجام ميداديد نه بعد شروع كار
جوونا پول ندارن!؟‌ Yosef.gif تا الآن خیلی ها اومدن سفارش سایت بدن بهم من رد کردم. چون رقم من بالاس. زیر ۵۰۰ سایت طراحی نمی کنیم. اون ها نهایتا ۲۰۰ می دادن. خیلی هاشون بچه مدرسه ای بودن. نظر من برعکس این نظره. ب نظر من نقدینگی مردم خیلی هم بالاس (نمونش با این همه گرونی و فشار مالی تعداد پورشه های تو خیابون رو ببینید؟ پول دست مردم زیاده) ک این مردم هم والدین هستند هم جوونا، اما خب مسئله مهم اینه که توجیه بشه باید پول بده برای سایت. باید توجیه بشه ک اگه سایت بزنه ۵۰ هزارتومن بهتره تا اینکه بره بلاگفا باز کنه. هیچ کس حتی میلیاردر ها هم نمیان الکی پول خرج نمی کنند. طرف ببینه توجیه داره خرج می کنه . این نکته مساله هست. من دانشجو هستم. اگه واقعا احساس کنم سایتی ک دارم با ۵۰ هزار! تومن می زنم برام فایده داره میدم. این طبیعی ک ببینه ۵ تومن براش می صرفه یا نه. نهایتا اینه از هزینه هاش کم می کنه و این پول رو جور می کنه! طرف میبینه سایت بزنه ۵۰ تومن با اینکه ی دامنه آی آر بگیره ۳ تومن بندازه رو ی سیستم وبلاگ دهی تفاوتی براش نداره خب روش دوم رو انتخاب می کنه! این آمار خیلی هم ب نظر من (#نظر_شخصی) قابل استناد نیست.
تیم طراحی سایت ما تا الآن از هر ۱۰ کار ۹ تا (و شاید ۱۰ تا) رو بیرون از دنیای مجازی گرفته. ما یک کار رو انجام دادیم و بعد اون ۵ نفر دیگه کار سفارش دادن ک فلانی معرفی کرده گفته کارتون خوبه!
البته کاملا با این قسمت موافقم:
" بررسي بازار و تجزيه تحليل هاي درست را بايد قبل از شروع كار انجام ميداديد نه بعد شروع كار "
اگر شما همون کسی هستید که تو شهرستان دفتر زده بودید و من زیر پستتون گفتم برای طراحی سایت دفتر راه نندازید، مطمئنا مشابه جمله بالا ک آقا سجاد گفتن رو گفتم بهتون.
(12-09-2012 10:34 AM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  با درود

توی هر صنفی رقابت و چشم و همچشمی وجود داره ، علی الخصوص مشاغلی که به صورت میدانی و شهرکی کار می کنند
مثلا میدان میوه و تره بار که همگی میوه فروش و سبزی فروش هستند .
یا بازار آهن یا ....

از هر منطقه چند تا کاتالوگ و کارت ویزیت پیدا کنید و بشینید بدون سفارش سایتی براشون طراحی و روی دومین IR ست کنید
حالا با لپ تاپتون برید سراغ همون شرکت و بهشون بگید من براتون یک سایت طراحی کردم ( چون فکر کردم واقعا برای کلاس کاری شما یا بازاریابی جهانی ! شما لازمه ) و دیگه توضیحات و مخ زدنش با خودتون ! قابل تغییره و ... و اگر خوشتون اومده و .. هزینه اش مثلا 200 هزار تومانه ولی چون تازه کارمون را راه انداختیم و می خواییم تبلیغمون باشه 50 هزار تومان می شه و.....
و در آخر هم اگه هزینه پرداخت نشه متاسفانه پاک می شه . حالا طرف یا قبول می کنه که چه بهتر و یا قبول نمی کنه که بازم مهم نیست این سایت می شه نمونه کار شما.
وقتی توی هر صنفی 4 5 تا نمونه کار این سبکی داشته باشید ، خیلی راحت می توانید از دیگر هم صنفی ها با استفاده از علم روانشانسی و بازاریابی سفارشات خوبی بگیرید.

موفق باشید

پیشنهاد خوبی هست. یک شرکت نرم افزاری رو می شناسم که کاری مشابه این کار رو انجام می ده و الآن مشتریاش چند تا بانک هم هستند. میومد یک سایت براشون رو ساب دامنه درست می کرد. مثلا اگر آدرس سایت شرکت بود sherkat.ir ی ساب دامنه درست می کرد به اسم melyarderha.sherkat.ir و با آقای کاظمی مثلا تماس می گرفت ک برای شما سایتی با این مشخصات درست کردیم و آدرس هم این. مهم ترین نکات هم تو تماس (تلفنی یا حضوری) هست ک چطور فرد متقاعد کنی ک نیاز ب این سایت داره یا چرا باید سایت قبلی رو عوض کنه با جدید ؟ و چرا باید ب شما بده؟ Yosef.gif پیشنهاد خوبیه این

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
 تشکر شده توسط: jahanagahi , c4t3r , Asef14
12-11-2012, 01:35 PM
ارسال: #14
خوب منم با همین نظر موافقم ، میخوام خودم مستقیم بازار یابی کنم
 تشکر شده توسط: M3HDI
12-11-2012, 02:43 PM
ارسال: #15
الان فرهنگ داشتن وب سایت و تجارت الکترونیک داره بین مردم جا باز میکنه و زمان خوبی برای کارهایی مانند طراحی وب سایت و ... است.
تنها مشکل اینه که طراحان وب سایت بلد نیستن سراغ کی برن.
همیشه سراغ کسانی می رن که به چشم میان ولی مشتری واقعی کسیه که به چشم نمیاد.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: c4t3r
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک در خصوص شغل ممنون میشم کمک کنید dark.6427 4 827 12-29-2017 11:03 PM
آخرین ارسال: iranwebshop
  چه مغازه ی باز کنم؟ roshkaa 23 32,205 09-01-2017 01:02 AM
آخرین ارسال: reihan.89
  چه چیزایی میتونم پخش کنم؟ elena65 2 517 11-17-2016 10:36 AM
آخرین ارسال: farhad2020
  به برادر زاده من در انتخاب شغل کمک کنید yunespc 11 2,069 11-17-2016 10:22 AM
آخرین ارسال: farhad2020
  افزایش سرمایه های خرد چگونه؟ yunespc 1 845 10-26-2016 01:54 PM
آخرین ارسال: yunespc
Question نحوه کسب درآمد از وب سایت های اینترنتی saeed74 4 2,121 10-12-2016 12:29 AM
آخرین ارسال: hasanjoon
  کلاس طراحی سایت elena65 2 784 07-30-2016 06:39 PM
آخرین ارسال: omiid123
  لطفا کمک کنید arshimen 1 631 07-16-2016 01:23 AM
آخرین ارسال: mahmoodmmm
  شاگردی در گالری نقره ؟ چگونه ؟ sama72 8 1,182 06-12-2016 11:56 PM
آخرین ارسال: hoodijoon
  استخدام مترجم برای جذب ایده از سایتهای خارجی mehdi62 12 4,027 12-31-2015 09:50 PM
آخرین ارسال: manoto123456
  یادگیری اندروید با کمک یکدیگر saeed74 5 605 10-13-2015 02:59 PM
آخرین ارسال: davaran
  کمک برای بهترشدن این ایده(لطفا همه نظر بدن) sadaf72 11 2,849 12-30-2014 10:35 PM
آخرین ارسال: goldokhtar2
  با صد و پنجاه میلیون چیکار کنم ؟ kamangar 12 14,008 12-30-2014 10:39 AM
آخرین ارسال: mostafa7063
  مولتی‌میلیونرهای آلمانی چگونه ثروتمند شده‌اند؟ karafarin 0 733 12-20-2014 01:35 PM
آخرین ارسال: karafarin
  از این کار میتونم درآمد کسب کنم؟ SHAYAN.IRANI 4 1,778 12-17-2014 11:49 PM
آخرین ارسال: مهندس روح الله زاهد
  چگونه در مصاحبه های شغلی قبول شویم؟ jahanagahi 4 755 12-02-2014 03:04 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  خواهش ميكنم در تصميم گيري كمكم كنيد؟يادگيري برنامه نويسي تحت ويندوز #C يا تحت وب php hadaf1 11 5,062 10-05-2014 03:39 AM
آخرین ارسال: mohammad-alone
  درخواست کمک از اساتید پخش مواد غذایی yunespc 0 869 08-16-2014 07:14 PM
Video کمک در انتخاب اسم سایت film rezapuna 6 1,467 07-22-2014 01:39 AM
آخرین ارسال: tan-graphic
  دوستان هرکسی اطلاعاتی درباره شغل موزع گری(مامور پخش) داره کمک کنه yunespc 1 4,539 07-07-2014 09:03 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS