ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

شناسایی شخصیت از روی شیرینی مورد علاقه
زمان کنونی: 04-18-2024, 12:29 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: صدفی
آخرین ارسال: soltan_sal
پاسخ: 4
بازدید: 1549

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 2.85
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11-28-2012, 10:53 PM
ارسال: #1

اگر بیسکویت های کاکائویی کرم دار را می پسندید:
شما سرشار از الهامات و تفکرات تازه هستید، بهترین طریقی که دوست دارید شیرینی مورد علاقه تان را بخورید، کدام است؟ آن را به ۲ قسمت تقسیم می کنید؟ کرم آن را جدا می کنید؟ آن را در لیوان شیر خیس کرده و می خورید؟ به هر روشی که بیسکویت های کرم دار مورد علاقه تان را میل می کنید و از آن لذت خواهید برد.

این شیرینی ها بیش از این که به دلیل مزه خوب شان معروف باشند، به دلیل تفکرات نوینی که شما پیرو آن هستید و از آن لذت می برید، معروفند! اگر شما این بیسکویت ها را دوست دارید، یک هنرمند با تصورات جالب هستید که این تصورات و ذهنیات، لحظه ای شما را ترک نمی کنند، شما مسلما بارها و بارها از طرف دوستان تشویق می شوید و مورد توجه قرار می گیرید؛ شما پر از ایده های نو و جدید هستید و می توانید ایده های خوب خود را فروخته و ثروتمند شوید! امتحان کنید، حتما موفق می شوید!

شیرینی های ساده بیسکویتی یا ویفری:
شما فردی با آگاهی و بینش بسیار و بافراست هستید، هرچند که این شیرینی های کره ای سنتی، خیلی مدرن و زیبا نیستند اما مزه خوب و عالی آن ها می تواند روح زندگی را در شما بیدار کند؛ شما قدرتی منحصر به فرد در دیدن و ادراک آن قسمتی از یک شیء یا فرد دارید که دیگران قادر به دیدن آن نیستند این امر از شما یک قاضی ویژه شناخت شخصیت می سازد، یک فرد باهوش و تیزبین و یک خریدار سختگیر و جدی و البته شخصی هستید که به هیچ عنوان نمی توان به او دروغ گفت!

شیرینی های کشمشی و گردویی با طعم دارچین و…:
شما یک ماجراجوی واقعی هستید؛ افرادی که عاشق مزه ها و طعم های نامعمول و در عین حال خوب هستند، هیچ گاه از امتحان کردن یک مزه خاص نمی هراسند و شاید به همین دلیل تن به ریسک های واقعی در زندگی می دهند، کودکان عاشق شما هستند، زیرا شما همیشه در صدر جدول برای انجام یک کار خطرناک هستید و بزرگسالان هم شما را دوست دارند زیرا زمانی که با شما هستند، آن ها را زیر بارانی از خاطرات زیبا، ماجراجویی ها و رفتارهای منحصربه فرد قرار می دهید که باعث به وجود آمدن احساس عالی و پر از تازگی و طراوت در آن ها می شوید!

شیرینی های خانگی با طعم کاکائو و نارگیل:
شما بسیار مهربان و البته ساده دل هستید؛ این شیرینی های ساده و در عین حال خوشمزه، شما را به یاد روزهای خوب گذشته می اندازد و به خاطر همین است که شما عاشق آن هستید؛ شما به یاد گذشته ها بسیار دلتنگ می شوید و هر لحظه از خاطرات خود را در حد توان حفظ می کنید، ارزش هر لحظه گذشته برای شما برابر با یک موفقیت کاری است از آلبوم عکس تا نخستین نقاشی، شما تاریخچه یک فامیل را با خود یدک می کشید البته این به این معنا نیست که شما در گذشته زندگی می کنید، شما در حال زندگی می کنید و خاطرات نوینی را با دوستان و آشنایان خود می سازید!

شیرینی های مربایی (انجیر، آلبالو و…):
شما مصمم و بااراده هستید؛ افرادی که عاشق این نوع شیرینی هستند، بسیار تمایل دارند بزرگسالانی مسئولیت پذیر باشند، یک مدیر استثنایی که به خانه نرسیده، به صورت حساب ها و نامه ها رسیدگی می کند. آماده شدن برای آینده و حوادث غیرمنتظره، تمام انرژی و تلاش شما را می گیرد اما فراموش نکنید در ازای کار سختی که انجام می دهید، سرمایه لازم را نیز برای زندگی خود پس انداز کنید. مزه شیرین این شیرینی، همیشه شیرینی یک زندگی راحت و بی دردسر را برای شما تداعی می کند.

پس نتیجه می گیریم: اگر شما شیرینی دوست دارید، حالا هر نوع شیرینی با هر طعمی، سرشار از خصوصیات خوب شخصیتی هستید و بدی در شما راهی ندارد!

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mir abbas , mallarme , فرهاد قربانی , jahanagahi , مهدی گل محمدی , amiryazdani138 , کامیار کاظمی , shahrasebi , 0625
11-28-2012, 11:15 PM
ارسال: #2
RE: شناسایی شخصیت از روی شیرینی مورد علاقه
خانم اجازه؟

وای خدا من همه این شیرینی ها را دوست دارم ولی حیف.
حیف که ناراحتی قند دارم پزشک معالجم و خانواده ام اجازه نمی دهند بخورم.
اجازه خانم؟
پس شخصیت من خیلی پیچیده می شود.Wink

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , کامیار کاظمی , shahrasebi , 0625
11-28-2012, 11:26 PM
ارسال: #3
(11-28-2012 11:15 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  خانم اجازه؟

وای خدا من همه این شیرینی ها را دوست دارم ولی حیف.
حیف که ناراحتی قند دارم پزشک معالجم و خانواده ام اجازه نمی دهند بخورم.
اجازه خانم؟
پس شخصیت من خیلی پیچیده می شود.Wink

استادم
اگر شما شیرینی دوست دارید، حالا هر نوع شیرینی با هر طعمی، سرشار از خصوصیات خوب شخصیتی هستید و بدی در شما راهی ندارد!

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , jahanagahi , shahrasebi , 0625
11-29-2012, 09:42 AM
ارسال: #4
من هم شیرینی های مربایی (انجیر، آلبالو و…)دوست دارم .
ممنون از مطالب خوبت امیدوارم موفق باشی.

تشکر شده توسط: 0625
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  واجب تر از نان شب صدفی 4 1,403 09-09-2015 02:27 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  حاضرید کدام یک از مزایایتان را بدهید به جایش ثروتمند شوید؟ abdolhossein 1 675 02-27-2015 11:54 PM
آخرین ارسال: مهرشاد میردائمی
  تاحالا این سوال گذری از ذهنتون رد شده؟ moreez 8 1,376 11-01-2014 12:08 AM
آخرین ارسال: moreez
  دوتست شخصیت شناسی که مشاوران معروف استفاده میکنند. goldcover 0 2,930 03-30-2014 07:48 PM
آخرین ارسال: goldcover
  شخصیت خود را بیشتر بشناسید. صدفی 18 2,891 02-05-2014 07:32 PM
آخرین ارسال: aria898210
  تکنیک های موفقیت از دیدگاه استاد شاهین فرهنگ بيلا بالا 28 5,814 07-21-2013 11:07 PM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  از هر دست بدی از همون دست پس میگیری somayeee 2 468 07-15-2013 12:30 PM
آخرین ارسال: somayeee
  درسهای زندگی آموزنده از مورچه‌ها iranboy 0 737 06-01-2013 02:32 AM
آخرین ارسال: iranboy
  معنای زندگی از دیدگاه شهاب حسینی MARYAR 0 905 05-09-2013 11:02 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  شخصیت کاریزماتیک چگونه بدست می آید؟! mallarme 2 1,512 03-31-2013 06:51 PM
آخرین ارسال: سعید یوسفی
  ۷ درس ارزشمند برای زندگی خوب از استفان کاوی.......... mallarme 1 775 02-21-2013 12:56 PM
آخرین ارسال: goldmen
  اگر از شخصی متنفر هستید بخوانید صدفی 1 786 02-14-2013 03:22 AM
آخرین ارسال: Mrs.Seyedi
  20 راه برای جلوگیری از شلختگی صدفی 0 771 01-17-2013 11:17 PM
آخرین ارسال: صدفی
  رهایی از بیماری خرید کردن صدفی 0 566 01-01-2013 08:07 PM
  شما هم از آینه می‌ترسید؟ صدفی 0 436 12-17-2012 02:35 PM
  با خط خطی شخصیت‌تان را پیدا کنید! صدفی 2 878 11-20-2012 08:35 PM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  روی خاطرات خود خیلی حساب نکنید! mallarme 0 481 11-18-2012 03:49 PM
آخرین ارسال: mallarme
  تست روانشناسی شخصیت جدید dehkadeh ali 0 707 11-18-2012 10:57 AM
آخرین ارسال: dehkadeh ali
  در ۵ دقیقه از هیچ‌کس به همه‌کس تبدیل شوید mallarme 3 1,097 11-13-2012 02:02 AM
آخرین ارسال: بهداد
  شناخت شخصیت با طرز خوابیدن صدفی 0 719 09-29-2012 08:00 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS