ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

صادقانه خودت را معرفی کن.......
زمان کنونی: 03-29-2024, 07:19 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: دکتر روانشناس
آخرین ارسال: Bahfaa
پاسخ: 1136
بازدید: 289452

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 93 رأی - میانگین امیتازات : 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11-29-2010, 09:56 PM
ارسال: #1
اولین قدم...........خودشناسی1....
صادقانه خود را در این فروم معرفی کن!هر چه از خودت می دانی!!!Huh
این بخش یک دفترچه یادداشت برای توست.کسی هم که تو را نمی شناسد .میلیاردر اینده ایران الان قبل از میلیاردر شدن چه شکلیه؟اسمت را نگو.خودت که می دانی؟کافیه!اما خودت و خصوصیات اخلاقیت را در ذهن ترسیم کن!ابتدا پشت کامپیوترت ارام بنشین.هول نشو واسترس نداشته باش.از ید یک سوم شخص خودت را ببین وبگو این فرد(خودت) چه اخلاقهای خوب وبدی داری؟با خودت صادق باش....
دوست میلیاردر من برای انکه بدانی می خواهی به کجا بروی باید بدانی کجای کار هستی؟چه موانعی سر راهت برای رسیدن به هدفت وجود دارد؟اولین کار از بین بردن موانع درونی توست!موانعی که افراد درون توایجاد می کنندپس آنها را اصلاح و با خود همسو کن .
تا بعد....

دوست موفقم به خاطر اینکه تصمیم گرفتی تا میلیاردر شوی بهت تبریک می گم وبه وجودت افتخار می کنم.......Angel
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: modirjavan , jahanagahi , mjdehghani , shahram......32 , mohammadshamosi , sherafati , ghazal1991 , ثنا , safari-cht , ناصر صادقی , 900457217 , helma , javad alipour , mseyfzadeh , mahdi77 , navidahwaz , Mind , R.shahhoseini , successman , صابری , Mrs.Seyedi , ali_hoseini , mir abbas , مومنی , mehr3an , rahgozar , kooshaa , رودیان , كامران كاظمي , مهدی جزینی , 0625 , rasool66 , lostbehrouz , amirtaheri , sir-mahyar , سعید۴۶۱۸ , tarfand , mehran56 , rezaoroji , رازمنا , ebrahim.ev , mrajabiun , rezawh , مهدیار , saghar. , sammon , مهدی گل محمدی , abbasghasemi , حمید رضا غ , Elixir , pani , ahoora rad , maha.h , مرضیه عباسی , mostafa92 , مرتضی الهی , reza.sepehri , boulahrouz , ronak.shiri , azime , Ali 59 , صدفی , zahra_r , amin2002hs , ard7van , آیت میلیاردر , افتاب , nilof@r , تارا 80 , الهام شیرازی , مینو. , سودابه , مريم قفقازي , ukon , اميرعلي , lgnd , psycho , iren , sara_65 , پریچهره , aria898210 , seemorgh , SM_HOSSEINI , darling , آقای ماسور , farhad-240 , مریم28 , DelavarIQ76 , MIRSYED , alan , Barran , mahan92 , marvel , rahim61 , mohammad-alone , parsa_star , atiatf , حسین فتحی , tan-graphic , ّمهدی فاطمی , AliX110 , hani65m , mohsenmb2535 , mr.ahmad , saeed1989 , talareagahi , Steve Jobs , arezu , hrb , فانیس , secret.t9 , meysam 123 , رضا توانگر , احمدرضا234 , Mrkh20 , samaneh.bayat , xorshid , داوود , بیکار94 , hossein.shahbazi , اَسکی , 96310 , Amirstar95 , مجید استادی کم , katayun moghayer , amir.abbas , m.ali , note3 , badvirus3000 , Majid Si , hamidcheckani , کامیار کاظمی , msya92 , mohsen-salek , F.Shams , علیرضا مصطفی یی قلعه شیری , AUSTIN , آغاز راهم... , الهیا , rozitaaa73 , aliroodgar , novini2 , mode7008 , Rana2
11-30-2010, 10:53 AM
ارسال: #2
RE: صادقانه خودت را معرفی کن.......
از حضور شما خیلی خرسند هستم اگر می شود مطالبی را که ذکر کردید یک جوری با سوال مطرح کنید تا ما جواب بدهیم و در انتها از طریق آن جوابها تعیین کنیم که خودمان چه کسی هستیم
 تشکر شده توسط: shahram......32 , ناصر صادقی , Mind , صابری , mahdi5e , rasool66 , tarfand , sir-mahyar , zahra_r , MIRSYED , rahim61
12-01-2010, 11:06 AM
ارسال: #3
27 ساله کارشناس مدیریت . او فردی مصصم است . روابط عمومی خیلی بالایی دارد . خیلی عجول است . معمولا زمانی که قرار باشد . خود را در معرض نمایش قرار دهد خوب عمل نمی کند . ولی در حین عمل ئ انجام کار اکثرا از او راضی اند .
کارها را با جدیت شروع می کند ولی سریع مایوس می شود ...
بعدا به این پست سر می زنم و کاملتر می نویسم

تنها راهی که می توانید کارهای بزرگ انجام بدهید این است که آنچه انجام می دهید را دوست بدارید . http://www.modirjavan.blogfa.com
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mostafa ghobadi , sherafati , hamed65 , ناصر صادقی , mseyfzadeh , navidahwaz , Mind , Mrs.Seyedi , mahdi5e , rahgozar , 0625 , tarfand , sir-mahyar , ahoora rad , reza.sepehri , zahra_r , سودابه , lgnd , aminjan , rahim61 , mohammad-alone
12-01-2010, 02:36 PM
ارسال: #4
(11-30-2010 10:53 AM)123456 نوشته شده توسط:  از حضور شما خیلی خرسند هستم اگر می شود مطالبی را که ذکر کردید یک جوری با سوال مطرح کنید تا ما جواب بدهیم و در انتها از طریق آن جوابها تعیین کنیم که خودمان چه کسی هستیم

12345عزیز اولین قدم رسیدن به هر خواسته ای آن است که خود بدانی چه کسی هستی ؟حتما تابحال جمله معروف"از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را....."شنیده ای!تو باید صادقانه بدانی و بپذیری چه نقاط قوت وضعفی داری و کدامها موانع تو در رسیدن یا دیر رسیدن به اهدافت است....و تا زمانی که آنها را ننویسی و سایر حواست(بینایی-لامسه و....) را درگیر نکنی و تنها در ذهنت داشته باشی به فراموشی می سپاری و گاها همانها زمان تقق خواسته ات را به تعویق می اندازد....ما می خواهیم از طریق کاملا انسانی و درست و در کنار تکامل روحی وشخصی خویش به اهدافمان برسیم تا به راحتی یافته هایمان را نبازیم و یا دارایی های ارزشمندمان را فدای اهداف آنی خود نکنیم.......
در گامهای بعد بیشتر اثر این کارها را خواهی دید.......
حال از شما می خواهم که بگویی این فرد 12345 چه خصوصیات خوب و بدی در خود می بیند که دیگران دیده اند وبه او گفته اندو او باور دارد که اینچنین است و نیز چه خصوصیات خوب و بدی که او در خلوت خود سراغ دارد و کسی نمی داند !!!!!!در این سایت و این بخش کسی تورا نمی شناسد پس شخصیت خوب فکر کن و شخصیت خود را کنکاش کن....عجله نکن و به مرور آن را کامل کن.در اینجا دستت برای هر کاری باز است.....می توانی موردی را بنویسی و روز بعد موردی دیگر که به یاد آوردی به آن اضافه کنی.......هروقت کامل کامل شد بگو..........
حتی اگر موردی هست که نمی خواهی اینجا بیان کنی در کاغذی برای خودت بنویس و داشته باش.........فقط نتیجه تکمیل شدن خصوصیات خود را بگو.........
من باور دارم که تو روزی میلیاردر خواهی شد.....
تا بعد..........

دوست موفقم به خاطر اینکه تصمیم گرفتی تا میلیاردر شوی بهت تبریک می گم وبه وجودت افتخار می کنم.......Angel
 تشکر شده توسط: jahanagahi , DriminiArty , mjdehghani , sherafati , safari-cht , ناصر صادقی , mseyfzadeh , Mind , R.shahhoseini , صابری , ستاره خوشحال , Mrs.Seyedi , peymankhan , tarfand , ahoora rad , reza.sepehri , boulahrouz , دلجونيا , ملکه , rahim61 , hani65m , مهدی- تهران , F.Shams , مهران 56
12-01-2010, 02:42 PM
ارسال: #5
(12-01-2010 11:06 AM)modirjavan نوشته شده توسط:  27 ساله کارشناس مدیریت . او فردی مصصم است . روابط عمومی خیلی بالایی دارد . خیلی عجول است . معمولا زمانی که قرار باشد . خود را در معرض نمایش قرار دهد خوب عمل نمی کند . ولی در حین عمل ئ انجام کار اکثرا از او راضی اند .
کارها را با جدیت شروع می کند ولی سریع مایوس می شود ...
بعدا به این پست سر می زنم و کاملتر می نویسم

دوست میلیاردر من modirjavanخصوصیات اخلاقیت را بازتر کن و از دید فرد ثالث که بعد فردی واجتماعیت را می بیند خود را تحلیل کن......به پاسخی که به دوستمان 12345داده ام نیز سری بزن ...تا اینجای کار بسیار خوب بود.......منتظر مشاهده گامهای بعدی شما هستم ....

تشکر شده توسط: jahanagahi , mjdehghani , ناصر صادقی , mseyfzadeh , Mind , Mrs.Seyedi , mostafa92 , مریم28 , rahim61 , mahan92
12-04-2010, 10:00 AM
ارسال: #6
با سلام از اینکه جوابم را دادی ممنونم این را صادقانه بگویم که من کارمند هستم مشکل اینجاست که می ترسم این کار را از دست بدهم و مشکل بیشتر شود و تا همین جا هم که ساختم از بین برود
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mjdehghani , mostafa ghobadi , ناصر صادقی , mseyfzadeh , Mind , ستاره خوشحال , Mrs.Seyedi , 0625 , mostafa92 , مریم28 , rahim61
12-05-2010, 09:57 PM
ارسال: #7
دومین قدم.........خودشناسی2.......
یک بار دیگر به سراغ دست نوشته هایت برو!آیا همه چیز را نوشته ای یا از تمام ابعاد وجودت آگاهی؟اگر می خواهی تکمیل ترش کن....
پس از آن..............وقتی آنها را می خوانی کدام موارد هستند که وقتی چشمت به آن می افتد خوشحالت می کند؟ودر مورد خودت احساس بهتری ییدا می کنی؟این سرمایه توست که باید از آن به عنوان یک برگ برنده استفاده کنی....حتی اگر تابحال تنها در خودت احساسش کردی ولی بروز نداده ای...........
یک نکته درگوشی برای دوستان شجاع میلیاردرم...................این رمز موفقیت توست............"نترس"فقط "نترس"!!!!!!!!!!!
شجاع باش و بدان ترس تو مانع پیروزی توست...........قدرت ریسک داشته باش وبدان کاری که می دانی درست است و می دانی که می توانی از آن بهره ببری جایی برای تردید نمی گذارد..........پیش رونده باش و آن را انجام بده.........همین امروز یک کاری که از انجامش واهمه داری و می دانی درست است را انجام بده.............
منتظر شنیدن تجربه ات هستم..............این اولین گام تو برای شروع اقدامی بزرگتر است.......

تشکر شده توسط: jahanagahi , sherafati , safari-cht , ناصر صادقی , درناز , mseyfzadeh , Mind , ستاره خوشحال , rio.co21 , مومنی , ahoora rad , mostafa92 , reza.sepehri , Bahareh Ghaderi , banooHoushmand , asiye vahhdh , آغاز راهم...
06-04-2011, 07:04 PM
ارسال: #8
معرفی واقعی اعضای سایت
مناسب دیدم که برای ایجاد جوی بهتر و صمیمی تر میان اعضای سایت هر فرد خود واقعیش را به همراه سوابق برای بقیه معرفی کند در اولین قدم من خودم را معرفی می کنم.

نام: کامیار کاظمی
درباره خودم : نوشتن و پیشرفت و موفقیت را دوست دارم و می خواهم موفق تر از پیش باشم.
حدود 45 عنوان کتاب و چندین مقاله از من در مجلات در زمینه تلفن همراه و کامپیوتر و شبکه چاپ شده است با انتشارات پل - خلاق و کلاسیک و نشریات روزنامه 7صبح و ماهنامه همراه ایرانی و دنیای کامپیوتر و ارتباطات کار کرده و می کنم.
اما پیشرفت مالی و تبلیغات و بازاریابی از زمینه های مورد علاقه من است و یاد دادن را دوست دارم.
لینک های من :
لیست کتاب هایم

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: jahanagahi , madar , dara , مهتاب , MARYAR , pulaki , Suma , جوان , zaghian , دلشاد حسین پور , mjdehghani , aaftaab24 , سعید.کرمی , azim , hoorsa , 369369 , m_grate29 , صدفی , ajand.pc , nazli , دولتمند آنی , iranboy , motafaker77 , M3HDI , sharif3000 , Delta.H , ahmad rezaee , nami , mir abbas , mohsen k1 , safari-cht , من میلیاردرم , farid2012 , ناصر صادقی , sir-mahyar , دکتر شکراله پور , درناز , mseyfzadeh , yu3f , mfatemi64 , Zahra_2015 , Peyman AL , REZA HAJISALIMI , minoo , bitumen , bi gham , mortizmortiz , gandalf , مرتضی الهی , کاوه7 , odise , mrs.abbasi , Elixir , mahan92 , thundrill , banooHoushmand , psycho , asiye vahhdh , rahim61 , rovia , حسین فتحی , princesseliut , داوود , اَسکی , ali ghesmati , dehvar , سعید60 , mojtabay006
06-04-2011, 08:57 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 06-04-2011 09:12 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #9
RE: معرفی واقعی اعضای سایت
با تشکر از ادمین عزیز:اطاعت امر
من هوشنگ قربانیان 61 ساله , پیمانکار .رشته اصلی من مهندس زمین شناسی و جالب اینه که متخصص در مددکاری اجتماعی هستم . چند سال پستهای بالائی در سازمان بهزیستی داشتم.و در آنزمان جزو کارشناسانی بودم که یک سری از دستورالعمل های سازمان بهزیستی را نوشته و یا تکمیل میکردیم.از 15 سال قبل مطالعات خود را در زمینه تفکر مثبت ادامه دادم و با برنامه ریزی های اصولی توانستم تقریبا به همه هدفهایم برسم.و در این سایت عضو شدم تا بتوانم کمی از تجربیاتم را انتقال دهم. اعتقاد دارم شکست وجود ندارد , شکست راه را اشتباه رفتن است و باید برگشت و راه درست را انتخاب کرد.موفقتر باشید.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: madar , مهدی گل محمدی , dara , مهتاب , MARYAR , Suma , جوان , دلشاد حسین پور , mjdehghani , aaftaab24 , shahram......32 , ناصر صادقی , سعید.کرمی , azim , Kamyar62 , بهنام ذوالفقارزاده , hoorsa , 369369 , m_grate29 , صدفی , nazli , دولتمند آنی , iranboy , motafaker77 , M3HDI , sharif3000 , Delta.H , ahmad rezaee , GreatNavid , nami , mir abbas , MohammadV , sina89 , farid2012 , sir-mahyar , درناز , mseyfzadeh , Mrs.Seyedi , yu3f , صابری , ابراهیم رضایی , Zahra_2015 , reza.sepehri , Peyman AL , REZA HAJISALIMI , minoo , bi gham , lhm-rostami , mortizmortiz , gandalf , Fela.Want , alireza6365 , مرتضی الهی , alicpu , کاوه7 , aliramzantabar , mrs.abbasi , Elixir , amin2002hs , Saeed.MD , diamond59 , feel_better , equinoxe , thundrill , banooHoushmand , م.ع , psycho , *shirin banoo* , یوسف خادم پیر , ZAHRA66 , javad2220 , farhad-240 , مریم28 , saeed269 , rahim61 , seemorgh , hani65m , tan-graphic , saeed1989 , اَسکی , مریم30 , داوود , ali ghesmati , dehvar , Danial_Javadi , سعید60 , arml
06-04-2011, 11:20 PM
ارسال: #10
RE: معرفی واقعی اعضای سایت
شاید در جای بزرگان صحبت کردن بی ادبی باشد

بنده مهدی گل محمدی هستم.18 سال دارم در زمینه تبلیغات ،فروش و بازاریابی تخصص دارم .من اهل تهران هستم .از خانواده متوسطی می باشم. دوست دارم در این چند دهه زندگی موفق باشم و از شکست و جازدن و تنهایی بیزارم. دوست دارم کار آفرین باشم و به جوانان کشورم کمک کنم تا همگی به بالاترین درجه شغلی خود و یک فرد موفق در این عرصه باشند. امیدوارم با کمک شما عزیزان و توانایی های قابل درک خودم بتوانم قدمی هر چند کوچک در راه اشتغال زایی جوانان کشورم و خودم برداشته باشم
ان شاءالله

هیچگاه قطار نباش که فقط در ریل حرکت کنی ، کشتی باش تا عظمت اقیانوس زیر پاهایت باشد

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: jahanagahi , madar , dara , مهتاب , Suma , جوان , aaftaab24 , ناصر صادقی , سعید.کرمی , azim , hoorsa , m_grate29 , صدفی , nazli , دولتمند آنی , iranboy , M3HDI , sharif3000 , nami , mir abbas , من میلیاردرم , sir-mahyar , درناز , mseyfzadeh , Mrs.Seyedi , yu3f , صابری , ابراهیم رضایی , Zahra_2015 , Peyman AL , REZA HAJISALIMI , bi gham , mortizmortiz , MARYAR , سودابه , مرتضی الهی , mrs.abbasi , Elixir , thundrill , banooHoushmand , psycho , دلجونيا , asiye vahhdh , مریم28 , saeed1989 , Papi llon , داوود , اَسکی , ali ghesmati , Amirstar95 , Danial_Javadi , marzi mir
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی همکاران ف/ی/س/ب/و/کی ما کامیار کاظمی 1 1,776 09-02-2012 06:01 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS