ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

صادقانه خودت را معرفی کن.......
زمان کنونی: 04-16-2024, 11:27 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان
نویسنده: دکتر روانشناس
آخرین ارسال: Bahfaa
پاسخ: 1136
بازدید: 290592

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 93 رأی - میانگین امیتازات : 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صادقانه خودت را معرفی کن.......
05-27-2017, 02:40 AM
ارسال: #1111
RE: صادقانه خودت را معرفی کن.......
ناجی هستم سی و دو ساله لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم خانه دار تدریس خصوصی زبان انجام دادم و ترجمه... ولی هیچ کدوم راضیم نمیکنه بشدت بلندپرواز و ایده‌آل گرا هستم... هر روز به ایده ای جدید فکر میکنم و نقطه ضعفم هم همینه... آخرین و مهم ترین ایده من ایجاد کانال و پیج فروش بدلیجاته دوستان لطفا راهنماییم کنید... یکی از خصوصیات خوبم اینه که کوچکترین حسادتی نسبت به هیچ کس ندارم و دوست دارم همه موفق و پولدار بشن... راستی حلول ماه مبارک رمضان هم مبارک
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: javad am
05-31-2017, 01:24 PM
ارسال: #1112
مرتضی 30 ارشد عمران
از سن 18 سالگی وب سایت ها اموزشی و خبری داشتم
در امد هفتگیم از 160 هزار تومان برای پورساننت سایتم ف/ی/ل/ت/ر شد درامد صفر رسید.
پول دراوردن هنر است.
شرکت پیمانکاری دارم فعلا با رکود مواجه شدیم به علت راند و پارتی در واگذاری پروژه ها
07-15-2017, 05:45 PM
ارسال: #1113
(11-29-2010 09:56 PM)دکتر روانشناس نوشته شده توسط:  اولین قدم...........خودشناسی1....
صادقانه خود را در این فروم معرفی کن!هر چه از خودت می دانی!!!Huh
این بخش یک دفترچه یادداشت برای توست.کسی هم که تو را نمی شناسد .میلیاردر اینده ایران الان قبل از میلیاردر شدن چه شکلیه؟اسمت را نگو.خودت که می دانی؟کافیه!اما خودت و خصوصیات اخلاقیت را در ذهن ترسیم کن!ابتدا پشت کامپیوترت ارام بنشین.هول نشو واسترس نداشته باش.از ید یک سوم شخص خودت را ببین وبگو این فرد(خودت) چه اخلاقهای خوب وبدی داری؟با خودت صادق باش....
دوست میلیاردر من برای انکه بدانی می خواهی به کجا بروی باید بدانی کجای کار هستی؟چه موانعی سر راهت برای رسیدن به هدفت وجود دارد؟اولین کار از بین بردن موانع درونی توست!موانعی که افراد درون توایجاد می کنندپس آنها را اصلاح و با خود همسو کن .
تا بعد....

سلام و عرض ادب
ادای احترام دارم به آنانی که خاطرشان را در این محیط جمع کرده تا سایه حضورشان سقفی شو بر سر چون منی پناهی، که به فراز و نشیب زندگی عادتی دیرینه دارم و این بار به هزارتویی پر از موانع تجربه نکرده وارد شده و درگیرتر می شوم.
خدمت عزیزتان عارضم کشاورز زاده هستم در شهرستانی در غرب کشور.
مهندسی کامپیوتر قبول شدم دست پدرمرا بوسیدم و از خانواده جدا شدم و به تهران آمدم و خودم بودم و خودم تا بحال که ارشد مدیریت اجرایی گرفته و دانشجوی دکترای مدیریت تولید و عملیات هستم.
عرض کوتاه کنم، 9 سال سابقه کار دارم از مدیران ارشد یک سازمان معتبر در ایران بودم متاسفانه سال گذشته به امید پیشرفت به شرکتی نوپا رفتم که شرکت به تعهدات خود عمل نکرد و تا کنون 9 ماه است که نتوانسته ام مشغول شوم با اینکه ده ها بار مصاحبه رفته ام در ایران و خارج از ایران اما خدا نخواسته.
تمام وسایل خانه را در این مدت فروختم تنها ماشین زیرپایم مانده که امروز در سایت فروش خودرو گذاشتم.
من ماندم و جیبی واقعا صفر دقیقا در همین ساعت و دقیقه.

خودستایی است اگر بگویم راهم را بلدم کمتر از 2 ماه دیگر.
در این 2 ماه چگونه امرار معاش کنم و هزینه تحصیل را ....

سایه تان مستدام
08-03-2017, 03:47 PM
ارسال: #1114
Smile RE: صادقانه خودت را معرفی کن.......
یک زنم... خیلی وقته فکر پولدار شدن ذهنمو درگیر کرده ... همتشو نداشتم... توی این همه سال کار کردم و دیگران موفق شدن... یک هفته است که تصمیم گرفتم نقشه های توی سرم رو به باور برسونم
چون:
هم تواناییش را دارم و هم دانشش...
شعور و لیاقت پولدار شدن هم دارم...
کارشناسی ارشد کشاورزی دارم دلم یه گلخونه میخواست یا یک گلفروشی شیک و بزرگ .. هنوزم میخواد ولی این کار رو میذارم واسه وقتی که میلیاردر شدم بزنم ...
اما الان تصمیم گرفتم یه کارگاه تولیدی بزنم... هم کارآفرینی هست و هم آغاز ورود به جمع پولدارن...
من میلیاردر میشم... چون خدا خواست که با شما آشنا بشم...
خداوند در خزانه ی بیکرانش را به روی من باز کرده...
از امروز انرژی مثبت در زندگی من جاریست...
برای موفقیتم دعا کنید

انسانهای بی هدف تا انتهای زندگی، ابزار انسانهای هدفمند خواهند بود!
"من هدفمندم ..."
08-03-2017, 06:14 PM
ارسال: #1115
(11-29-2010 09:56 PM)دکتر روانشناس نوشته شده توسط:  اولین قدم...........خودشناسی1....
این بخش یک دفترچه یادداشت برای توست.کسی هم که تو را نمی شناسد .میلیاردر اینده ایران الان قبل از میلیاردر شدن چه شکلیه؟اسمت را نگو.خودت که می دانی؟کافیه!اما خودت و خصوصیات اخلاقیت را در ذهن ترسیم کن!ابتدا پشت کامپیوترت ارام بنشین.هول نشو واسترس نداشته باش.از ید یک سوم شخص خودت را ببین وبگو این فرد(خودت) چه اخلاقهای خوب وبدی داری؟با خودت صادق باش....
دوست میلیاردر من برای انکه بدانی می خواهی به کجا بروی باید بدانی کجای کار هستی؟چه موانعی سر راهت برای رسیدن به هدفت وجود دارد؟اولین کار از بین بردن موانع درونی توست!موانعی که افراد درون توایجاد می کنندپس آنها را اصلاح و با خود همسو کن .
تا بعد....

درود بر شما. سپاسگذارم از مطلبی که گذاشتید و واقعا برای شروع هر چیزی چه کسب و کار و چه سایر موارد اولین بحث، بحث خود آگاهی و خودشناسیه.

وب مهراز :: طراحی و توسعه وب
09120642269
08-17-2017, 11:24 PM
ارسال: #1116
سلام
خوندم و خوندم و خوندم بیشتر نوشته های این قسمت رو

خیلی جالب هست و به وجد اومدم

من در بیمارستان و کارخانه و شرکت شوهرم کار کردم زمانی که دنبال شغل میگشتم نمیتونستم تو خونه بمونم منم دو تا سرویس مدرسه گرفتم و یه سال رانندگی کردم
همزمان ارشد قبول شدم و درست زمان دفاع از پایان نامه خدا بهم سه قلو داد
از اون زمان خونه نشین شدم و به شدت سرم شلوغه
ولیکن از شش ماه دیگه دوباره میخوام تلاش و حضورم در اجتماع شروع کنم
خیلی هیجان زده هستم
دوباره اجتماع دوباره کار
میخوام از حالا به فکر باشم
در ضمن نمیخوام برا شرکتی یا ارگانی کار کنم میخوام برای خودم باشمرو
از اینکه اینجا روپیدا کردم خوشحالم
و به کمک دوستان بسیار محتاج
دوباره هم میام می نویسم12_002
 تشکر شده توسط: rad86
08-31-2017, 01:27 AM
ارسال: #1117
با سلام و عرض ادب.
من 27سال دارم و مهندس عمران هستم در زندگی خصوصی و کاری ام بسیار صادقانه رفتار میکنم در حوضه کاری ام پشتکار خوبی دارم و با انرژی هستم چه در تخصصم باشد یا نباشد تا به بهترین شکل ممکن کارم رو به سرانجام برسونم و در نهایت بسیار مرد با احساس و عاطفی هستم
10-09-2017, 04:15 PM
ارسال: #1118
تا بعد....
10-10-2017, 09:22 PM
ارسال: #1119
با سلام من دختری هستم سی ساله دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته کشاورزی حشره شناسی سال 1393 از دانشگاه فارغ التحصیل شدم با بهترین پایان نامه. در چند شرکت به صورت طرحی کار میکردم و یه ترم استاد دانشگاه بودم و دیگر هرجا برای کار رفتم سابقه کار میخواستن و من چندسالی است که بیکار هستم.یکی از خصوصیات بدی که من دارم این هست که اصلا نمیتونم به کسی رو بزنم و حتی تقاضای کارکنم. چون چندین بار که اینکارو با هزار بدبختی انجام دادم با شکست مواجه شدم.پدرم دوست داشتند من فقط کار دولتی انجام بدم بعد هرکاری که خواستم انجام بدم ناراضی بودند و الان که چشم باز میکنم میبینم که سه سال گذشت و فقط عمر من تباه شد. حتی همین الانم که دربه در به فکر راه اندازی کاری هستم خانواده مخالف هستند و حاضرند که من باز برم عمر باقی ماندمو تو دانشگاه بگذرونم یه مدرک دیگه بگیرم تا بتونم استخدام اموزش و پرورش بشم که واقعا اینکار دیگه برای من سخته و نمیتونم مثل سالهای قبل برگردم به دانشگاهی که علاوه بر اینکه هیچ پیشرفتی به زندگیم نداد باعث بدبختی من شد. در حال حاضر به هر کاری که فکر میکنم یه مشکل جلو پای من هست ، من قبلا به نوشتن علاقه زیادی داشتم ولی بس تو زندگی به نا امیدی رسیدم نوشتن رو هم ترک کردم . کلا بعد از ایم همه درس خوندن من الان فکر میکنم یه ادم بی سواد و بی مصرفم . تا اینجای کار از بدیام گفتم از اینجا از استعدادم بگم من اگر بخوام کاری رو انجام بدم باید اون کار رو به نحو احسنت به پایان برسونم. حافظه تصویری بسیار بالایی دارم. ارزو دارم کارافرین برتر کشورم بشم ولی خب ... فعلا انگار دست و پای من بسته است من برای هرکاری که بخوام شروع کنم فقط کافیه مهارت اون کارو بگذرونم گیرایی بالایی دارم. و الان دیگه واقعا به مرحله ای رسیدم که نمیدونم باید چیکار کنم بدترین روزای زندگیمو میگذرونم من زیاد درمورد سایتتون نمیدونم ولی ازتون خواهش میکنم راهی پیش پای من بگذارید و کمکم کنید. چون واقعا دیگه احساس میکنم دارم افسرده میشم چون فوق العاده از بی مصرفی بودن بیزارم. چیزای زیاد دیگه ایم هست که الان بخاطر ندارم چون واقعا بد شرایطی دارم. [/font][/size]
10-23-2017, 03:26 AM
ارسال: #1120
سلام، من 27 سالمه، نویسنده هستم و به تازگی وارد حیطه ایده پردازی تبلیغاتی شدم، در حال حاضر در شرکت خاصی نیستم و دنبال راهی هستم که به طور مستقل کار کنم و بتونم اعتماد سازی کنم. هنوز راه های نرفته زیادی در این زمینه در پیش رو دارم.
به فکر برند سازی شخصی هستم ولی هنوز اقدامی نکردم.
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی همکاران ف/ی/س/ب/و/کی ما کامیار کاظمی 1 1,777 09-02-2012 06:01 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS