ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

صادقانه خودت را معرفی کن.......
زمان کنونی: 03-29-2024, 03:18 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 100 مهمان
نویسنده: دکتر روانشناس
آخرین ارسال: Bahfaa
پاسخ: 1136
بازدید: 289441

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 93 رأی - میانگین امیتازات : 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صادقانه خودت را معرفی کن.......
01-25-2017, 08:34 PM
ارسال: #1101
Tongue RE: صادقانه خودت را معرفی کن.......
(11-29-2010 09:56 PM)دکتر روانشناس نوشته شده توسط:  اولین قدم...........خودشناسی1....
صادقانه خود را در این فروم معرفی کن!هر چه از خودت می دانی!!!Huh
این بخش یک دفترچه یادداشت برای توست.کسی هم که تو را نمی شناسد .میلیاردر اینده ایران الان قبل از میلیاردر شدن چه شکلیه؟اسمت را نگو.خودت که می دانی؟کافیه!اما خودت و خصوصیات اخلاقیت را در ذهن ترسیم کن!ابتدا پشت کامپیوترت ارام بنشین.هول نشو واسترس نداشته باش.از ید یک سوم شخص خودت را ببین وبگو این فرد(خودت) چه اخلاقهای خوب وبدی داری؟با خودت صادق باش....
دوست میلیاردر من برای انکه بدانی می خواهی به کجا بروی باید بدانی کجای کار هستی؟چه موانعی سر راهت برای رسیدن به هدفت وجود دارد؟اولین کار از بین بردن موانع درونی توست!موانعی که افراد درون توایجاد می کنندپس آنها را اصلاح و با خود همسو کن .
تا بعد....

سلام وقت بخیر من سودابه میرزایی هستم 28 ساله دانشجوهستم رشته الکترونیک خیلی دوس دارم موفق بشم و باعث سرفرازی خانواده ام بشم و درحال حاظردنبال کارم.خوشحال میشم کمکم کنید.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
02-04-2017, 01:06 PM
ارسال: #1102
RE: صادقانه خودت را معرفی کن.......
(11-29-2010 09:56 PM)دکتر روانشناس نوشته شده توسط:  اولین قدم...........خودشناسی1....
صادقانه خود را در این فروم معرفی کن!هر چه از خودت می دانی!!!:huh:
این بخش یک دفترچه یادداشت برای توست.کسی هم که تو را نمی شناسد .میلیاردر اینده ایران الان قبل از میلیاردر شدن چه شکلیه؟اسمت را نگو.خودت که می دانی؟کافیه!اما خودت و خصوصیات اخلاقیت را در ذهن ترسیم کن!ابتدا پشت کامپیوترت ارام بنشین.هول نشو واسترس نداشته باش.از ید یک سوم شخص خودت را ببین وبگو این فرد(خودت) چه اخلاقهای خوب وبدی داری؟با خودت صادق باش....
دوست میلیاردر من برای انکه بدانی می خواهی به کجا بروی باید بدانی کجای کار هستی؟چه موانعی سر راهت برای رسیدن به هدفت وجود دارد؟اولین کار از بین بردن موانع درونی توست!موانعی که افراد درون توایجاد می کنندپس آنها را اصلاح و با خود همسو کن .
تا بعد....

با سلام و عرض ادب و احترام. 45 سال سن دارم آقا هستم و متاهل. تا ديروز فكر مي كردم آدم بدشانسي هستم اما ديد من از امروز تفاوت بسياري كرده است. تا ديروز فكر مي كردم پول از من فراري است با آن كه من كارهاي زيادي انجام داده ام اما نمي دانم چرا كسي قدر كارهاي مرا نمي داند. تا كنون پنج كتاب نوشته ام كه يكي از آنها منتشر شده است. مدير سايت يكي از مراكز مهم هستم. سردبير سه نشريه داخلي مربوط به يك ارگان معتبر هستم. كارهاي فرهنگي زيادي انجام داده ام. حدود پنجاه قسمت سريال نوشته ام. در جشنواره ي تئاتر مقام اول كارگرداني گرفته ام و ... اما هيچوقت نتوانستم يك شب از ترس فردا نخوابم. از ترس اينكه فردا كرايه خانه چي ميشه؟ شهريه پسرم چي شد و ... باوركن به تازگي پول خريد نان هم ندارم. آدم ولخرجي نيستم چون پول ندارم اما همين قدر هم كفاف زندگيم را نمي دهد
02-04-2017, 01:16 PM
ارسال: #1103
(02-04-2017 01:06 PM)حميد رضا بهرامي نوشته شده توسط:  
صادقانه خود را در این فروم معرفی کن!هر چه از خودت می دانی!!!Huh
تا بعد....

با سلام و عرض ادب و احترام. 45 سال سن دارم آقا هستم و متاهل. تا ديروز فكر مي كردم آدم بدشانسي هستم اما ديد من از امروز تفاوت بسياري كرده است. تا ديروز فكر مي كردم پول از من فراري است با آن كه من كارهاي زيادي انجام داده ام اما نمي دانم چرا كسي قدر كارهاي مرا نمي داند. تا كنون پنج كتاب نوشته ام كه يكي از آنها منتشر شده است. مدير سايت يكي از مراكز مهم هستم. سردبير سه نشريه داخلي مربوط به يك ارگان معتبر هستم. كارهاي فرهنگي زيادي انجام داده ام. حدود پنجاه قسمت سريال نوشته ام. در جشنواره ي تئاتر مقام اول كارگرداني گرفته ام و ... اما هيچوقت نتوانستم يك شب از ترس فردا نخوابم. از ترس اينكه فردا كرايه خانه چي ميشه؟ شهريه پسرم چي شد و ... باوركن به تازگي پول خريد نان هم ندارم. آدم ولخرجي نيستم چون پول ندارم اما همين قدر هم كفاف زندگيم را نمي دهد
 تشکر شده توسط: javad am
02-06-2017, 04:35 AM
ارسال: #1104
سلام به همه دوستان، ۲۷ ساله هستم متاهل، کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی، گاهی تو خونه کار ترجمه انجام میدادم که بخاطر فرزندم اونو هم قطع کردم، همسرم چند ساله با بحران ورشکستگی مواجهن، از نظر روحی داغونه، همه جور مریضی اعصاب گرفته، خانوادشم اوضاع مساعدی ندارن چون همیشه در کشمکش مسائل کاری و...هستن و این یکی دوسال بدجور به شکست خوردن، همه چیز از ساخت و ساز خونه شروع شد که به دلایلی سند خونه گرو بانک رفت و روال ساخت خونه که شریکی بود عقب افتاد، پدرشوهرم شراکتی هایپرمارکت زدن که اونم ناچار شد به شریکش واگذار کنه، الان فقط یه مغازه درب و داغون با دنیایی طلبکار واسه همسرم و برادرش که باهمن مونده، نمیدونیم چیکار کنیم واسه همین این انجمن رو پیدا کردم و امید دارم با راهنماییاتون بتونیم تغییری ایجاد کنیم و حتی شده از صفر شروع کنیم که لآقل بعد پنج سال همسرم مستقل کار کنه...خیلی ممنون از همگی
02-16-2017, 12:51 AM
ارسال: #1105
دختری نزدیک ب مرز ۲۳ سالگی، دانشجوی لیسانس رشته زبان و ادبیات عربی تو یکی از دانشگاه های معتبر که با توجه به رتبه تقریبا خوبش در کنکور از تصمیمش برای انتخاب رشته اش پشیمونه و امیدواره که ارشد بتونه زبان انگلیسی بخونه.
فکر میکنه خیلی فرصت ها رو برای یادگیری خیلی چیزها از دست داده. دلش میخواد پولدار شه اما نمیدونه چکار کنه و از اینکه از طریق تحصیلاتش کاری نمیتونه ب دست بیاره عصبانی و مایوسه. قدرت یادگیریش خوبه به شرط اینکه خوب و برنامه ریزی شده آموزش ببینه. اما برای اینکه خودشو نشون بده استرس داره. به محض این که استرسش تموم شه و از زیر سنگینی نگاه دنبال کننده ی کارفرماش دربیاد قادره ب خوبی کارشو انجام بده. کامپیوتر بلد نیست خیلی اما راحت یاد میگیره. زبان انگلیسیش قبل از اینکه یادگرفتنشو ول کنه بد نبوده. الآن دوباره شروع کرده به یادگیری همه چیزایی که یادش رفته و چیزایی که یاد نداشته.
آرایشگری بلده. و خیلی دوست داره یک روزی هم یک آرایشگاه داشته باشه هم یک مزون، حتی اگر شغلش چیز دیگه ای باشه.
02-16-2017, 01:00 AM
ارسال: #1106
توی فروشندگی اصلا استعداد نداره...
02-28-2017, 03:15 PM
ارسال: #1107
31 سالشه. ارشد کامپیوتر خونده اما رشته اش رو زیاد دوست نداره که بتونه ازش پول دربیاره. خیلی به فکر پول در آوردنه اما اعتماد به نفس لازم رو نداره در واقع خیلی می ترسه که دست به اقدام بزنه. اما اگه بتونه بر ترسش غلبه کنه و کاری رو بدست بگیره تموم تلاششو میکنه که کار رو بدون نقص انجام بده و نقطه قوتش دقت بسیار بالاش در انجام کارهاش و ایده های خلاقانه اشه در بهتر شدن اون کار.. اما نقطه منفیش اینه که تا کاری رو 100 در 100 بلد نباشه شروع نمیکنه و به صورت ناخودگاه هم هیچ وقت نمیزاره کاری رو 100 در 100 یاد بگیره! تا الگوی ذهنیش رو بیشتر تقویت کنه! و همین اونو از شروع یه کار جدید بازمیداره. ایده های پولدار شدن رو بعد از مدتی به دست فراموشی میسپره چون تو زندگیش هیچ وقت کسی بهش ایمان نداشته و حالا خودش هم همین حس رو داره و همیشه نیازمند تایید دیگرانه. معتقده اگه دیگران در انجام کاری باهاش موافق نباشن حق با اوناست و حتما شکست میخوره!
03-01-2017, 02:00 AM
ارسال: #1108
سلام خوبین؟ من که بگی نگی خوبم. 30 ساله هستم مدرک تحصیلی کارشناسی معماری دارم ولی بیکار. هرچند مقوله بیکاری چیز جدیدی نیست. هر کجا میرم برای کار میگن پارتی میگن سابقه کاری و هزار بهونه دیگه. ادم ارومی هستم. بقول دوستان خونگرم و کمی تا حدودی شیطون اما اینا برا شروع شغل کافی نیس. قید کار دولتی رو زدم و میخوام وارد کار ازاد بشم اما اونم نمیشه چون سرمایه ندارم حتی یک میلیون. جدیدا تصمیم گرفتم با یکی از دوستان شریک بشم برای کار انتشارات دانشگاه البته شریک ب این صورت ک سرمایه از ایشون و کار از من تصمیم خودمم گرفتم تا موفق بشم میخوام قدم ب قدم شروع کنم تا موفق بشم. میدونم راه اسونی نیست ولی سختر از این بیکاری نیست. به امید روزی که همه شاغل باشن
03-21-2017, 01:08 AM
ارسال: #1109
با سلام به همگی و تبریک سال نو
با آرزوی سالی پر از شادی، سلامتی و موفقیت برای تمامی دوستان
من پوریا کریمی هستم 32 ساله، کارشناسی ارشد عمران خوندم، کارهای زیادی رو تو زندگیم انجام دادم، از تدریس گرفته تا کار مهندسی، کارمندی هم کردم، اما خیلی دوست دارم کسب و کار شخصی خودم رو راه بندازم.
خیلی وقته از مطالب مفید انجمن سایت استفاده میکنم، واقعا ممنونم از همه دوستان که با در اختیار گذاشتن تجربیات شون به کاربران تازه وارد، امید، انگیزه و راهنمایی میدن.
خیلی خوشحالم در جمع هزاران جوان مشتاق کارآفرینی و میلیاردرهای آینده ایران هستم.
03-31-2017, 01:31 AM
ارسال: #1110
سلام. تجربه مفید در تولید فراورده های لبنی دارم. تمامی تقریبا مواد لبنی را که در ایران تولید میشه میشناسم. از بچگی دوست داشتم ی کارخانه لبنی داشته باشم. زحمت و تحملم زیاده در کار و میتونم ساعتها با مقدار خواب کم کار کنم. اعتماد بنفسم ضعیفه. از نظر مالی معمولی هستم. مقداری تنبل هستم. فکر و هوشم متوسط به بالاست. روابط اجتماعی معمولی دارم. ریسک پذیریم خیلی زیاده. در انجام امور دوست دارم ی نفر کنارم باشه و با هم کار کنیم نه هر کسی. تحصیلاتم لیسانس مواد غذایی. نمیدونم چکار کنم و از کجا شروع کنم چون رسته کاریم خیلی سرمایه اولیه زیادی میخاد.
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی همکاران ف/ی/س/ب/و/کی ما کامیار کاظمی 1 1,775 09-02-2012 06:01 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 100 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS