ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

صادقانه خودت را معرفی کن.......
زمان کنونی: 04-19-2024, 06:22 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: دکتر روانشناس
آخرین ارسال: Bahfaa
پاسخ: 1136
بازدید: 290750

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 93 رأی - میانگین امیتازات : 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صادقانه خودت را معرفی کن.......
08-31-2011, 04:36 PM
ارسال: #41
RE: صادقانه خودت را معرفی کن.......
سلام
عید بر همگی مبارک باشه و امیدوارم هر روزتون عید باشه.
مهمترین خصوصیات اخلاقی!
عاشق مطالعه هستم اولین گزینه به محض فراقت مطالعه هست برام که این خصیصه و علاقه رو مدیون پدرم هستم.
دوست دارم تا میتونم تو همه ی زمینه های شغلی اطلاعاتی به دست بیارم
زیاد فکر میکنم و مسائل اخلاقی و رفتاری اشخاص رو برا خودم تجزیه تحلیل میکنم که ببینم هر کسی چه خصوصیاتی داشته و به کجا رسیده
عاشق مادرم هستم و امیدوارم از صبرش چیزی به منم رسیده باشه
کاری که شروع میکنم رو باید یجور به اتمام برسونم و نتیجه بگیرم والا ولش نمیکنم(همه از این اخلاقم وحشت میکنن)
از زمین خوردن نمیترسم واسه همین زیاد اشتباه کردم(البته باید کمشون کنم)
زیاد اهل گشت و گذار نیستم گفتم که مطالعه.
بر عکس اغلب خانم ها زیاد حرف نمیزنم مگر اینکه ازم چیزی بپرسن.
با خانواده زندگی میکنم
دانشجوی حقوق هستم البته این سومین رشته و دانشگاهی هست که رفتم(البته بقیه رو نمیپسندیدم وسط راه ولشون کردم)حس رضایت نداشتم
فرزند اول خانواده هستم و فقط یه ابجی دارم که این باعث شده واقعا مسئولیت پذیر بار بیام
از همه مهمتر اصلا فرقی بین توانایی های زن و مرد قائل نیستم ولی پسر بابام و در کل تو اقوام خویشان همسایه ها محل کار و... به چشم یه مرد بهم نگاه میکنند و همون توقعات رو دارن.
راستی کار خیلی عوض کردم
مدیر فروش /منشی/حسابدار/ویزیتور مواد غذایی و بیمه چند جا/راننده تاکسی تلفنی/خودم هم تاکسی تلفنی داشتم/مربی اموزشگاه رانندگی/
بدترین اخلاقی که دارم و حس میکنم به دلیل جنسیتم خیلی شدیده و منو اذیت میکنه بسیار دل رحمم میخوام مشکل عالم و ادم رو حل کنم
اصلا یادم نیست چرا به سمت موفقیت و خواندن کتب و... در این زمینه روی اوردم ولی کلا همون علاقه ذاتی منو به این سمت کشوند.
خانوادمم به دنبال من وارد این مقوله شدن.و با این تکنولوژی پدرم نجات پیدا کرد.
خدارو شاکرم امیدوارم همه ی دوستان به موفقیت رو در اغوش بکشن و سالها شاد زندگیکنند.Smile

دنیا به قدری بزرگ است که برای همه جا هست به جای آنکه جای دیگران را بگیرید سعی کنید جای خود را بیابید!Angel
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mas , jahanagahi , 3ObHaN , MARYAR , toranj63 , zaghian , shahram......32 , pulaki , mostafa ghobadi , ناصر صادقی , mseyfzadeh , mohsen k1 , mercedes62 , reza.sepehri , dehvar , m_farhadi
08-31-2011, 06:52 PM
ارسال: #42
پسر و دختر فرق نداره ، پشت هر زن موفق مردی بوده و پشت هر مرد موفق زنی !
حالا خوبه پشت ما ( یعنی تو این سایت ) هزاران زن و مرد موفق وجود داره !

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: jahanagahi , kimyya , کامیار کاظمی , zaghian , مهدی گل محمدی , mostafa ghobadi , ناصر صادقی , mohsen k1 , rahim61 , dehvar
09-19-2011, 11:12 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-19-2011 11:12 AM، توسط تفکربرتر.)
ارسال: #43
سلام
خوشحالم که با سایت شما آشنا شدم.
بنظر انجمن خوبی می آید.
اگر مایل باشید میخواهم تجربیات جالبی را درمورد راه های عملی موفقیت در این انجمن بیان کنم.
از مدیریت انجمن میخواهم تا ترتیب تشکیل کلاس های آنلاین را به من بدهند تا بصورت حرفه ای و عملی این کار را دنبال کنیم.
 تشکر شده توسط: kimyya , zaghian , jahanagahi , mostafa ghobadi , ناصر صادقی , dehvar
09-19-2011, 01:07 PM
ارسال: #44
(09-19-2011 11:12 AM)تفکربرتر نوشته شده توسط:  سلام
خوشحالم که با سایت شما آشنا شدم.
بنظر انجمن خوبی می آید.
اگر مایل باشید میخواهم تجربیات جالبی را درمورد راه های عملی موفقیت در این انجمن بیان کنم.
از مدیریت انجمن میخواهم تا ترتیب تشکیل کلاس های آنلاین را به من بدهند تا بصورت حرفه ای و عملی این کار را دنبال کنیم.

با سلام به تفکر برتر. ورود شما رو به انجمن خوش آمد میگم. مشتاقانه منتظر افکار برتر شما هستیم

[تصویر: we0ndl4mjgczf7oxggk.jpg]
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , kimyya , مهدی گل محمدی , jahanagahi , mostafa ghobadi , ناصر صادقی , dehvar
09-20-2011, 01:46 PM
ارسال: #45
Heart RE: صادقانه خودت را معرفی کن.......
یک نکته رو لازم دونستم که اینجا ذکر کنم.

با این که این فوروم مکانی دوست داشتنی و جذاب و صمیمی است اما دوستان در نوشتن اطلاعات شخصی تون یه مقدار حساسیت بیشتری داشته باشید.

یا حداقل این تاپیک ها رمز گذاری شوند که فقط خود اعضا قادر به مشاهده این اطلاعات باشند.البته توهین به استارتر نشه منظورم شخصی نیست.

میتونید خصوصیات رفتاری تون رو بگید از اخلاقاتون بگید از تجربیاتتون بنویسید ولی حریم شخصی تون رو حفظ کنید.

من بعلت مساله ای که سابق برام بوجود اومده تجربه دارم و از دوستان خواهش میکنم یه مقدار بیشتر احتیاط کنید و سعی کنید حتی الامکان از اسم

مستعار استفاده کنید (شاعرانه تر هم هست).

ممنون.

ما بهترین درس ها را در زمان سختی ها آموخته ایم !

1059453
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , kimyya , jahanagahi , mostafa ghobadi , ناصر صادقی , mseyfzadeh , mercedes62
09-20-2011, 02:42 PM
ارسال: #46
(09-20-2011 01:46 PM)sajjad نوشته شده توسط:  یک نکته رو لازم دونستم که اینجا ذکر کنم.

با این که این فوروم مکانی دوست داشتنی و جذاب و صمیمی است اما دوستان در نوشتن اطلاعات شخصی تون یه مقدار حساسیت بیشتری داشته باشید.

یا حداقل این تاپیک ها رمز گذاری شوند که فقط خود اعضا قادر به مشاهده این اطلاعات باشند.البته توهین به استارتر نشه منظورم شخصی نیست.

میتونید خصوصیات رفتاری تون رو بگید از اخلاقاتون بگید از تجربیاتتون بنویسید ولی حریم شخصی تون رو حفظ کنید.

من بعلت مساله ای که سابق برام بوجود اومده تجربه دارم و از دوستان خواهش میکنم یه مقدار بیشتر احتیاط کنید و سعی کنید حتی الامکان از اسم

مستعار استفاده کنید (شاعرانه تر هم هست).

ممنون.

دوست عزیز آقا سجاد گل

میشه بمن بگید هدف ما از جمع شدن تو اینجا چیه؟

ما اینجا جمع شدیم تا هم دیگرو بهتر بشناسیم.ما اینجا جمع شدیم چون که بهم اعتماد داریم و قراره صادقانه باشیم تا در طول مسیر پیشرفت برای هیچکدوممون مشکلی پیش نیاد.

این انجمن(بهتره بگم این خانواده) بر پایه صداقت و اعتماد اعضاشه که پا برجاس.مطمئنا دلیل اینهمه راحت بودن و با هم بودن هم باید همین باشد.

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: sajjad , کامیار کاظمی , zaghian , mjdehghani , jahanagahi , mostafa ghobadi , seraj , mohsen k1 , 0625 , mercedes62 , dehvar
09-20-2011, 03:05 PM
ارسال: #47
دوست عزیز در این انجمن افرادی عضو می شوند که میخواهند با داشتن هدف و ایمان و باور به ثروت مالی و معنوی برسند.با احترام به نظرات دوستانه شما باید عرض کنم اگر اعضا شناخت از هم نداشته باشند مطمئن هستم نمی شود کاری صورت داد.در این انجمن تبادل ایده است برای درآمد زائی و حتی پیاده کردن آن .پس هیچ مسئله دیگری که نگران کننده باشد وجود ندارد. مجددا از دلسوزی شما شخصا تشکر میکنم. موفقتر باشی.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: sajjad , کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , zaghian , mostafa ghobadi , sajjad.ghorbani , 0625 , thundrill , dehvar
09-20-2011, 03:25 PM
ارسال: #48
ممنون از وقتی که دوستان گذاشتند و نظر بنده رو نقد کردند.

منظور من افرادی خارج از انجمن که از اطلاعات شخصی و صحیح اعضای این انجمن دوست داشتنی سوء استفاده کنند.البته من هم شاید بد بینانه به مساله نگاه میکنم .

ما بهترین درس ها را در زمان سختی ها آموخته ایم !

1059453
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi , مهدی گل محمدی , mjdehghani , mostafa ghobadi , amir_sky , 0625
09-20-2011, 04:40 PM
ارسال: #49
سجاد جان نظر شما بسیار مدبرانه بود.
بله احتمال همه این موارد وجود دارد اما دنیای مجازی اکنون بعلت همین استفاده غلط ، برابر شده است با دروغ ! این انجمن هم از معدود انجمن هایی است که اعضا بر پایه صداقت و اعتمادی که به یکدیگر دارند جزئیات حقیقی خود را بیان میکنند و البته لازمه کارهای گروهی هم همین است و ما هم در مقابل سعی میکنیم حداکثر از ورود و دخالت افراد شناخته نشده در طرح ها جلوگیری کرده و امنیت انجمن را تا حدودی بالاببریم!
تشکر ازین دقت و دلسوزی شما

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی , sajjad , MARYAR , mjdehghani , arash67 , pulaki , mostafa ghobadi , 0625 , reza.sepehri
10-11-2011, 09:27 PM
ارسال: #50
RE: معرفی واقعی اعضای سایت
عزیزانی که جدیدا عضو شده اند در صورت تمایل می توانند خود را معرفی نمایند.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: مهتاب , مهدی گل محمدی , 3ObHaN , Suma , جوان , mjdehghani , ناصر صادقی , hoorsa , iranboy , M3HDI , sir-mahyar , درناز , صابری , REZA HAJISALIMI , mir abbas , سودابه
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی همکاران ف/ی/س/ب/و/کی ما کامیار کاظمی 1 1,779 09-02-2012 06:01 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS