ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

صادقانه خودت را معرفی کن.......
زمان کنونی: 04-19-2024, 07:45 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: دکتر روانشناس
آخرین ارسال: Bahfaa
پاسخ: 1136
بازدید: 290753

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 93 رأی - میانگین امیتازات : 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صادقانه خودت را معرفی کن.......
08-30-2011, 10:28 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-30-2011 10:32 AM، توسط zaghian.)
ارسال: #21
RE: صادقانه خودت را معرفی کن.......
محمد هستم با نام کاربری زاغیان، 33 سال سن دارم ، فوق لیسانس امار،در حال حاضر کارمند دانشگاه علوم پزشکی هستم و بعدازظهرها هم در دانشگاه تدریس میکنم (آمار درس میدم). من تا قبل از سال 1379 یک زندگی شبیه بقیه انسانها داشتم ولی یک روز تابستانی یک کتاب دستم رسید با عنوان اعتماد به نفس در 10 روز نوشته استاد حورایی. اون کتاب خیلی ساده و روان بود و به نظر خیلی ها چیزهای عجیبی توش ننوشته بود ولی چنان تأثیری در من گذاشت که از اون موقع به بعد زندگی من کاملا دگرگون شد. بعد از اون ماجرا بیشتر تو این زمینه مطالعه کردم. در حال حاضر بالغ بر 60 عنوان کتاب خریدم و مطالعه کردم. اونقدر این کارو دوست دارم که حتی 2 سال پیش تو دانشگاه یکی از شهرستانهای خراسان برای دانشجوهام بصورت رایگان جلسه تکنولوژی فکر برگزار میکردم و کلی تونستم برای اون جلسه ای که اول هیچ کس تحویل نمیگرفت مشتری پیدا کنم به حدی که اصلا جایی برای سوزن انداختن نبود (یادش بخیر). البته اینو بگم که من هم مثل همه خیلی وقت ها این مطالبو که دائم مطالعه میکنم فراموش میکنم. خوب این طبیعیه. ولی خوبیش اینه که بالاخره بعد از چند روز به حالت اول برمی گردم. امروز هم که این مطالبو براتون مینویسم مثل سال 1379(سال تحول) اون شور و هیجان تغییر و تحول را در خودم دارم. امیدوارم که بودن در این سایت و آشنا شدن با دیگر دوستان میلیاردر بتونه کمک بزرگی به ثرتمندتر شدنم نه فقط در پول بلکه در همه زمینه ها بکنه. من هیچ وقت دست از تلاش برای رسیدن به موفقیت برنمیدارم. چون موفقیت یک مکان ثابت و مشخص نیست و چون انسان هر روز آرزوهای جدیدی رو تو ذهنش پرورش میده پس مدام باید دنبال رسیدن به هدفش باشه. البته ایو بگم که هدف نقطه مطلوب نیست بلکه مسیر رسیدن به هدفه که زندگی رو لذت بخش میکنه.
ببخشید قرار بود خودمو معرفی کنم ولی دنبال یک جایی میگشتم کمی حرفای دلمو بزنم. اگر مدیر محترم سایت لطف کنن و یک تاپیک برای درد دلهای میلیاردرها بزارن فکر کنم بد نباشه. بالاخره میلیاردرها هم مشکلات زیادی تو راهشون هست که برای این که تو دلشون عقده نشده باید به یکی بگن شاید یک نفر پیدا بشه و بتونه اونو حل کنه! انسان هر چی در مقام بالاتری قرار بگیره مشکلاتی هم که باهاش روبرو میشه بزرگتره. اصولا انسانهای بزرگ مشکلات بزرگ دارند و انسانهای کوچک مشکلات کوچکتر. حالا شما دوست داری مشکلاتت بزگ باشه یا کوچک؟!Smile

[تصویر: we0ndl4mjgczf7oxggk.jpg]
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , mas , مهدی گل محمدی , 3ObHaN , MARYAR , jahanagahi , toranj63 , mehdipoor_mon , kimyya , sajjad , shahram......32 , saeed225 , pulaki , mostafa ghobadi , nazli , iranboy , ناصر صادقی , mehran123 , mseyfzadeh , mohsen k1 , Peanut , Mrs.Seyedi , thundrill , sadat2 , dehvar
08-30-2011, 02:02 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-30-2011 02:04 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #22
هوشنگ قربانیان هستم مهندس زمین شناسی را دارم. در زمینه رشته تحصیلی خود هیچوقت کار نکردم. دوره مددکاری را گذراندم و بعنوان رئیس اداره بهزیستی و ... در شهرستانهای مختلفی کار کردم.بعد اداره را رها کرده و کار آزاد را شروع کردم. بارها افتادم یعنی راهم را اشتباه رفتم. بلند شدم و خودم را تکانده و دوباره شروع کردم. خیلی سمج بودم (راز کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید ناپلئون هیل).در زمان برنامه ریزی و حرکت بسوی هدف کتاب می خواندم - نقاشی میکشیدم - خطاطی میکردم - کوبلن می بافتم و قرآن می خواندم . از 45 سالگی مطالعات روانشناسی نوین من شروع شد و هدفها نوشته شد و ... و در 60 سالگی به همه اهدافم رسیدم.
برای حرکت هیچوقت دیر نیست.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , MARYAR , مهدی گل محمدی , toranj63 , mehdipoor_mon , kimyya , zaghian , sajjad , shahram......32 , saeed225 , pulaki , mostafa ghobadi , M3HDI , حامد , ناصر صادقی , mehran123 , mseyfzadeh , sir-mahyar , Mrs.Seyedi , sajjad.ghorbani , reza.sepehri , امیدوار به اینده , thundrill , اَسکی , dehvar
08-30-2011, 02:06 PM
ارسال: #23
اقای قربانیان ، بچه ی کجایید ؟

[تصویر: start.gif]

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: MARYAR , jahanagahi , mostafa ghobadi , iranboy , ناصر صادقی , thundrill
08-30-2011, 02:34 PM
ارسال: #24
(08-30-2011 02:06 PM)3ObHaN نوشته شده توسط:  اقای قربانیان ، بچه ی کجایید ؟

بچه که چه عرض کنم Big Grin
مهاباد (آذزبایجان غربی) ولی 45 سال است که در تهران هستم.در تهران هم ازدواج کردم.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , mostafa ghobadi , iranboy , ناصر صادقی , Mrs.Seyedi , مهدی گل محمدی , thundrill , dehvar
08-30-2011, 02:50 PM
ارسال: #25
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
امان از دست عادت ...
نزدیک نقده ؟
من میگم چرا اینقدر شما کارتون درسته ! نگو ترک هستید ! فقط ترک ها میتونند ، راه صد ساله رو چند دیقه ای طی کنند !

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: mostafa ghobadi , ناصر صادقی , jahanagahi , mohsen k1 , Mrs.Seyedi , مهدی گل محمدی , Tnia , thundrill
08-30-2011, 03:11 PM
ارسال: #26
با سلام . من سال اخر رشته دامپزشكي هستم .24 سالمه .حيوانو را از بچگي دوست داشتم و با علاقه به اين رشته اومدم . از سن دبيرستان بود كه استعدادهاي واقعي خود راشناختم و از اون موقع با توكل به خدا به هر چي خواستم رسيدم و همش را مديون لطفي ام كه خدا بهم كرده است . از دوران دبستان دوست داشتم دانشمند بشم و چيزها رو كشف كنم و الان هم تمام فكرم رسيدن به هدف دوران بچگيمه و قصد ادامه تحصيل دارم ولي چون تحصيل يك پروسه طولاني مدت براي رسيدن به هدفم است در كنارش مي خوام از علم و خلاقيتم براي ايجاد يك كسب و كار و درامد بالا استفاده كنم. دوست دارم يك روز تمام دنيا را بگردم و جهان گردي كنم . به چيزهاي عجيب و پر رمز وراز خيلي علاقه دارم و بيشترين فيلمي كه دوست دارم داستان هاي شرولوك هلمز است . دوست دارم همه چيزو ياد بگيرم و و تو هر چيزو يك مقدار اطلاعات داشته باشم .عاشق طبيعتم . به موسيقي علاقه دارم . از خودخواهي و دورويي ادما متنفرم و دوست دارم وقتي به جايي رسيدم كارهاي خير زيادي بكنم . از نظر دوستانم من فردي فعال ، خرخون (البته انجورها كه فكر مي كنند نيست،نمراتم را ملاك قرار دادند )حساس (البته اينو تاحدي قبول دارم )مغرور (كسايي كه بار اول مرا ديدند به من اينو مي گن بعدها كه منو مي شناسن مي گن اصلا اينطور نيست . خودم قبول دارم در نظر اول اينطور به نظر مي رسم ). خيلي دوست دارم براي ديگران مفيد باشم واز اين موضوع لذت مي برم.

كيفيتي وجود دارد كه براي پيروزي ضرورت دارد و آن داشتن قاطعيت در هدف و مقصود است ، اين كه بدانيد چه مي خواهيد و اشتياقي سوزان براي اين كه به آن چه مي خواهيد دست پيدا كنيد.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , کامیار کاظمی , mehdipoor_mon , mas , مهدی گل محمدی , toranj63 , 3ObHaN , kimyya , pulaki , mostafa ghobadi , ناصر صادقی , mseyfzadeh , mohsen k1 , reza.sepehri , thundrill , dehvar
08-30-2011, 03:25 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-30-2011 03:47 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #27
آقا وحید جان ضمن خیر مقدم . در زمینه شغلی شما و در ارتباط با رشته شما شغلهای زیادی است که می تواند ضمن تلاش برای رسیدن به هدفهایت(ادامه تحصیل ) درآمد بسیار خوبی هم داشته باشی. با سرمایه کمی شروع کنید و در آخر بهترین درمانگاه و مرکز نگهداری را خواهید داشت.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , 3ObHaN , vahideh , mostafa ghobadi , ناصر صادقی
08-30-2011, 03:43 PM
ارسال: #28
من دانشجوی ترم آخر مهندسی نرم افزارم تاقبل عید یه شغل خوب داشتم با یه رئیس عالی ولی به خاطر فشارکاری شغلمو رها کردم ولی هنوز باهشون در ارتباطم و به صورت ویژه(بدون پول) کمکشون میکنم و از این کار خودم راضیم........Shy
دارم بازار معاملات ارزی جهانی کار میکنم ولی تا ماهر نشدم واردش نمیشم
میخوام امسال توی ارشد رشته تجارت الکترونیک قبول بشم و توی آزمون استخدامی که چند ماه دیگه برگزار میشه قبول بشم................
دوست دارم خیلی زود بچه پولدار بشم....... خیلی زودRolleyes
 تشکر شده توسط: jahanagahi , کامیار کاظمی , mas , 3ObHaN , kimyya , toranj63 , pulaki , mostafa ghobadi , ناصر صادقی , mseyfzadeh , mohsen k1 , dehvar
08-30-2011, 04:00 PM
ارسال: #29
(08-30-2011 03:25 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  آقا وحید جان ضمن خیر مقدم . در زمینه شغلی شما و در ارتباط با رشته شما شغلهای زیادی است که می تواند ضمن تلاش برای رسیدن به هدفهایت(ادامه تحصیل ) درآمد بسیار خوبی هم داشته باشی. با سرمایه کمی شروع کنید و در آخر بهترین درمانگاه و مرکز نگهداری را خواهید داشت.

خيلي ممنون از راهنمايي شما . من وحيده هستم و متاسفانه بدليل قرابت اسمم با اسم وحيد ، بيشتر اوقات اسمم با اقا اشتباه گرفته مي شه . بازم ممنون از راهنمايي و دلگرميتون

كيفيتي وجود دارد كه براي پيروزي ضرورت دارد و آن داشتن قاطعيت در هدف و مقصود است ، اين كه بدانيد چه مي خواهيد و اشتياقي سوزان براي اين كه به آن چه مي خواهيد دست پيدا كنيد.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , 3ObHaN , kimyya , P@RSA , mostafa ghobadi , ناصر صادقی , mohsen k1
08-30-2011, 04:07 PM
ارسال: #30
Smile این دومین بار است من مرتکب چنین اشتباهی می شوم. ممنونم از مطرح کردن این مسئله.
باور کنید چنانچه بررسی و مطالعه نمائید آینده بسیار روشن و خوبی در انتظارتان است .
موفق هستی , موفقتر باشی.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: mehdipoor_mon , mas , toranj63 , 3ObHaN , vahideh , kimyya , mostafa ghobadi , ناصر صادقی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی همکاران ف/ی/س/ب/و/کی ما کامیار کاظمی 1 1,779 09-02-2012 06:01 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS