ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

صادقانه خودت را معرفی کن.......
زمان کنونی: 04-19-2024, 07:10 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: دکتر روانشناس
آخرین ارسال: Bahfaa
پاسخ: 1136
بازدید: 290778

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 93 رأی - میانگین امیتازات : 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صادقانه خودت را معرفی کن.......
12-09-2017, 04:56 PM
ارسال: #1121
RE: صادقانه خودت را معرفی کن.......
محمد37 ساله
كارشناس مكانيك. متولد آذر ماه. سالي كه گذشت اصلا خوب نبود
والا ما طرف هر كاري رفتيم ميگه نيا سمت من.
الان غير حقوق كارمندي به شغل فروش زيتون روغن زيتون و محصولات روستاي خودم (آب بر. طارم زنجان) مشغولم.
چند تايي ايده دارم اميدوارم اينجا بتونم از تجربيات عزيزان استفاده كنم.
يكيش راجع به حلال (شوينده ها)
يكيش راجع به خوراكي هاست
يكيش برنامه نويسي هست.

يه پيشنهاد دارمبه هر دليلي حتي بدون دليل بخنديد (فقط تو مجلس ختم نخنديد)
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
01-02-2018, 04:57 PM
ارسال: #1122
سلام
31 ساله ام. 5 سالی هست که مدرک کارشناسی ارشدم رودر رشته فوتونیک فیزیک گرفتم. بعد از اون دو ترم دانشگاه درس دادم و بعدش ازدواج کردم و به همراه همسرم منتقل شدیم تهران. مدتی توی خونه بودم و بعدش به امید مشاغل خانگی درگیر کلاسهای هنری و .. شدم. الان بالای 20 تا مدرک فنی حرفه ای دارم. قصدم راه اندازی یک اموزشگاه هنری بود. مدرک مربی گری رو هم از فنی حرفه ای گرفتم اما در آستانه اقدام برای مدرک مدیریت آموزشگاه که مقدمه ی مجوز گرفتن برای اغاز به کار آموزشگاه هست شرایط زندگی م عوض شد. الان یک پسر 9 ماهه دارم کهبه واسطه ی اینکه توی تهران هیچکس رو ندارم که ازش مراقبت کنه فکر کار بیرون از منزل رو از سرم بیرون کردم و به فکر درآمد از مشاغل خانگی ام.
توی نت درحال سرچ درباره میوه خشک و دستگاه هاش بودم که با این انجمن آشنا شدم.
امیدوارم با استفاده از تجربیان بزرگانی که در این انجمن هستند به اهدافم برسم.
01-06-2018, 11:56 PM
ارسال: #1123
......هستم 23 ساله
پر جنب و جوش و پر کار
هیچ وقت از سختی ها نترسیدم
همیشه روی پای خودم ایستادم
هروقت به عقب کشیده شدم ناامید نشدن و دوباره شروع کردم
اما گاهی بی حوصله گاهی رنجیده خاطر از اتفاقات پیرامون
گاهی شاکی از همه چیز
همه تلاشم برای بهتر شدنه وضعیت خودم و خانوادم به کار میگیرم
همیشه تلاش کردم بهترین نمونه از خودم باشم
میییییییییییییییییییدوووووووووووووووونم خدا یه روز جواب زحمت های منو میده و اون روز خییییییییییییییییییییییییلییییییییییییی نزدیکهHeartHeart10_00410_004[/align]
01-12-2018, 02:57 AM
ارسال: #1124
سلام
30 سالمه و فوق لیسانس فیزیک و دبیر آموزش و پرورش هستم، اما علاقه شدیدی به برنامه نویسی و کسب و کار آنلاین دارم، راههای زیادی رو امتحان کردم اما وسط راه ول کردم،
برنامه نویسی html و css و php روبه خوبی یادگرفتم و تا حالا چند سایت با وردپرس راه اندازی کردم، جدیدا نمایندگی پنل پیامکی راه اندازی کردم و دوست دارم برنامه نویسی اندروید رو هم یاد بگیرم، در یک سایت فروشگاه ساز هم یک فروشگاه فایل راه اندازی کردم که اونجا هم چند مورد فروش موفق داشتم، اما هنوز به اون نتیجه دلخواه نرسیدم، یعنی واقعیتش هنوز نتونستم راهم رو تو این مسیر انتخاب کنم اگه کسی بتونه منو راهنمایی کنه خیلی خوشحال میشم.

01-14-2018, 02:39 PM
ارسال: #1125
با سلام و خدا قوت به همه دوستان.خیلی خوشحالم که در جمع همه دوستان هستم.بابت دو مورد زیر از دوستان مشورت میخواستم.
بنده دبیر ریاضی(رسمی با 18 سال سابقه) آموزش و پرورش ام.تابستان گذشته یکدوره کلاس فروشندگی طلا و جواهر رو با موفقیت گذراندم.دوست داشتم برای شروع بدلیل نداشتن سرمایه،ویزیتوری یه تولیدکننده طلا رو انجام بدم.این بازار بشدت بسته و خانوادگی هستش.در نهایت بعد از کلی پیگیری پیشنهاد دوستان تولیید کننده این بود که به اندازه حداقل 5میلیون تومان از تولیداتی که قروش زیادی دارند(دستبند و گوشوتره سبک) خریداری کنم و روی همانها ویزیتوری کنم.(یعنی جنس خودم رو با یه درصد سود مشخص بفروشم.عملا تنوع کار کم میشه)بنظر پیشنهاد خوبی میاد ولی با توجه به سرمایه کم من فکر نمیکنم زیاد از لحاظ مالی موفق باشم.از دوستان عزیز میخواستم لطفا اگر پیشنهاد و روش کار بهتری دارند راهنمایی کنند.
مورد دوم اینکه یک وانت خریداری کردم.قصدم عضویت در شرکت الوپیک بود،ولی شرایط دست و پاگیری داره(امضای سفته 20 میلیونی).از دوستان راهنمایی میخواستم جهت کار بهتر با وانت.ممنونم
در ضمن بدلایل شخصی علاقه ای به تدریس خصوصی ریاضی ندارم.دوست دارم یه شغل پویا رو ادامه بدم که از کنارش بشه به خرید مغازه فکر کرد.ممنون
01-14-2018, 02:43 PM
ارسال: #1126
(11-30-2010 10:53 AM)123456 نوشته شده توسط:  از حضور شما خیلی خرسند هستم اگر می شود مطالبی را که ذکر کردید یک جوری با سوال مطرح کنید تا ما جواب بدهیم و در انتها از طریق آن جوابها تعیین کنیم که خودمان چه کسی هستیم
01-14-2018, 02:47 PM
ارسال: #1127
(12-01-2010 02:36 PM)دکتر روانشناس نوشته شده توسط:  
(11-30-2010 10:53 AM)123456 نوشته شده توسط:  از حضور شما خیلی خرسند هستم اگر می شود مطالبی را که ذکر کردید یک جوری با سوال مطرح کنید تا ما جواب بدهیم و در انتها از طریق آن جوابها تعیین کنیم که خودمان چه کسی هستیم

12345عزیز اولین قدم رسیدن به هر خواسته ای آن است که خود بدانی چه کسی هستی ؟حتما تابحال جمله معروف"از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را....."شنیده ای!تو باید صادقانه بدانی و بپذیری چه نقاط قوت وضعفی داری و کدامها موانع تو در رسیدن یا دیر رسیدن به اهدافت است....و تا زمانی که آنها را ننویسی و سایر حواست(بینایی-لامسه و....) را درگیر نکنی و تنها در ذهنت داشته باشی به فراموشی می سپاری و گاها همانها زمان تقق خواسته ات را به تعویق می اندازد....ما می خواهیم از طریق کاملا انسانی و درست و در کنار تکامل روحی وشخصی خویش به اهدافمان برسیم تا به راحتی یافته هایمان را نبازیم و یا دارایی های ارزشمندمان را فدای اهداف آنی خود نکنیم.......
در گامهای بعد بیشتر اثر این کارها را خواهی دید.......
حال از شما می خواهم که بگویی این فرد 12345 چه خصوصیات خوب و بدی در خود می بیند که دیگران دیده اند وبه او گفته اندو او باور دارد که اینچنین است و نیز چه خصوصیات خوب و بدی که او در خلوت خود سراغ دارد و کسی نمی داند !!!!!!در این سایت و این بخش کسی تورا نمی شناسد پس شخصیت خوب فکر کن و شخصیت خود را کنکاش کن....عجله نکن و به مرور آن را کامل کن.در اینجا دستت برای هر کاری باز است.....می توانی موردی را بنویسی و روز بعد موردی دیگر که به یاد آوردی به آن اضافه کنی.......هروقت کامل کامل شد بگو..........
حتی اگر موردی هست که نمی خواهی اینجا بیان کنی در کاغذی برای خودت بنویس و داشته باش.........فقط نتیجه تکمیل شدن خصوصیات خود را بگو.........
من باور دارم که تو روزی میلیاردر خواهی شد.....
تا بعد..........
01-14-2018, 02:50 PM
ارسال: #1128
ممنونم.حنما این خصوصیات را صادقانه می نویسم و خدمت شما ارسال میکنم.با تشکر از زمانی که به من دادید.یا علی
04-05-2018, 09:09 AM
ارسال: #1129
سلام منم مریم هستم بیست وهفت ساله متاهل کارشناس مدیریت بازرگانی درحال حاضربیکارسرمایه ندارم .به طوراتفاقی بااین سایت اشناشدم .خیلی دوست دارم جایی مشغول بکاربشم
05-12-2018, 08:56 AM
ارسال: #1130
سلام.
من الان 47 سالمه و هنوز هم علاقه به کارآفرینی دارم. در طی سالهای گذشته تجارب زیادی داشتم ولی هنوز تجربه موفقیت شاخصی رو نداشتم. اما امیدوارم و هنوز دارم فعالیت می کنم. بیشتر به کارآفرینی از طریق اینترنت علاقه مندم. و دوست دارم که یک نوع تسهیل گری در روابط ایجاد کنم.
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی همکاران ف/ی/س/ب/و/کی ما کامیار کاظمی 1 1,779 09-02-2012 06:01 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS