ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

صادقانه خودت را معرفی کن.......
زمان کنونی: 03-29-2024, 10:25 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: دکتر روانشناس
آخرین ارسال: Bahfaa
پاسخ: 1136
بازدید: 289090

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 93 رأی - میانگین امیتازات : 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صادقانه خودت را معرفی کن.......
05-21-2016, 09:35 PM
ارسال: #1071
RE: صادقانه خودت را معرفی کن.......
سلام...این تاپیک رو همیشه میدیدم اما حقیقتا چندان اهمیتی بهش نمیدادم Big Grin
همه گفتن ما هم بگیم...
18 سالمه ساکن مشهد هستم دیپلم دارم و توی شرکت به عنوان کارشناس شبکه های وایرلس فعالیت دارم.ی 20 روز دیگه اعزامم به خدمت ایشالله برم بیام دو سه سالی کار میکنم و دوره های تخصصی مربوط به کارم رو میگذرونم و تو فکر مهاجرت هستم...
به مباحث مربوط به استارت اپ ها علاقه زیادی دارم و تمام تلاشمو میکنم تا منم سهمی ازین دریای بیکران فرصتها داشته باشم.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
05-24-2016, 07:39 PM
ارسال: #1072
من دخترکی زیبا جذاب باهوش پرحرف عصبانی لجباز یک دنده 22ساله ترم اخر حسابداری هستم هیچ علاقه ای به رشته درسیم ندارم
شاعر هستم به شعر ادبیات طبیعت علاقه دارم .من میلیادر اینده هستم اینده نزدیک.همیشه درحال فکر کردن وغرق اینکه راهی جلویم باشد که بتوانم اینده ام را بسازم
من چون گلیم بافی اینا دوست دارم وبلدم در گوگل تماشا میکردم یهو پرت شدم این انجمن چک بالایی را که دیدم خندیدم توجهمو بخودش جلب کرد وهمون لحظه عضوشدم والان یکی از کاربران هستم
وامید وارم همگی شاد و خندان و ذهن هاتون میلیاردی باشه.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
05-25-2016, 03:02 PM
ارسال: #1073
به نام خدا
یه نوجوان 16 ساله ام ، میخوام در آینده یه زندگی خوب و با آرامش داشته باشم و همینطور برای خانواده ام فراهم کنم
درسم هم بد نیست ، ایشالله بتونم یکی از دانشگاه های تهران قبول شم ، مغزم هم بد کار نمیکنه یعنی فکر های خوبی به ذهنم میاد بعضی مواقع
رشته مورد علاقه من کامپیوتره امسال تابستون هم یه برنامه ای برای رفتن به یه مغازه کارکردن توش رو دارم
یاشاید کلاس برنامه نویسی برم

بزرگترین اثیانوس دنیا ، آرام است
پس آرام باش تا بزرگ باشی[/font]
05-25-2016, 03:50 PM
ارسال: #1074
(05-25-2016 03:02 PM)mojtabay006 نوشته شده توسط:  به نام خدا
یه نوجوان 16 ساله ام ، میخوام در آینده یه زندگی خوب و با آرامش داشته باشم و همینطور برای خانواده ام فراهم کنم
درسم هم بد نیست ، ایشالله بتونم یکی از دانشگاه های تهران قبول شم ، مغزم هم بد کار نمیکنه یعنی فکر های خوبی به ذهنم میاد بعضی مواقع
رشته مورد علاقه من کامپیوتره امسال تابستون هم یه برنامه ای برای رفتن به یه مغازه کارکردن توش رو دارم
یاشاید کلاس برنامه نویسی برم
سلام آینده ساز عزیز
برات آرزوی موفقیت های خداپسندانه دارم

hemmat110.com
05-26-2016, 12:43 PM
ارسال: #1075
منم 26 سالمه تا الان هرچی جون کندم از پیک موتوری و مسافر کشی بگیر تا فروشندگی و مکانیکی به جایی نرسیدم از وقتی خودمو شناختم به جز تولید عشق دیگه ای نداشتم درباره خیلی کارا تحقیق کردم خیلی کارا جواب نميداد خيلياشونم چون کسی نیست راهنماييم کنه بیخیال شدم خلاصه که دوست ندارم دوباره برم سراغ آژانس و مسافر کشی واقعا حالم ازین کارا به هم میخوره احساس میکنم فقط عمر با ارزشمو دارم با این کارا تلف میکنم . بزرگترین ویژگی من اینه که همه ام بهم میگن ناامید نمیشم و هنوزم دنبال اون چیزیم که دوست دارم فقط از خدا ميخام کمکم کنه ...
 تشکر شده توسط: soheyl_ir89
05-31-2016, 10:20 AM
ارسال: #1076
با سلام من رضا روان دوست هستم با اینکه کارمندم و خلی هم در کارم تلاش کردم ولی حقوق بخور بمیری دارم که کافی زندگیم نیست از ریسک ترسیدم و الان وضع زیاد خوبی ندارم هر چند یک اعتبار خوبی دارم و پتانسیل و تجربه ولی الان دنبال کاری هستم که زندگی منو دگرگون بکند
06-06-2016, 09:22 AM
ارسال: #1077
امیرحسین هستم.25سالمه دانشجوی رشته کشاورزی هستم.با کارهای معمولی و پولای کم هم اصلا ارضا نمیشم.از اینکه حقوق بگیر باشم رضایت ندارم.
کارم پرورش گل وگیاه و درختچه های زینتی هست.ولی نمیدونم اونچیزی که توی ذهنمه چرا نمیشه.
06-08-2016, 10:56 AM
ارسال: #1078
سلام عرض می کنم ، بنده کارمند اداره دولتی هستم و با حدود 40تومن سرمایه و به صورت کاملا اتفاقی با این سایت برخورد کردم
06-08-2016, 11:00 AM
ارسال: #1079
عذر می خوام مجید هستم
06-20-2016, 11:48 PM
ارسال: #1080
سلام. مهتاب هستم ۴۴ ساله از تهران. در حال حاضر خانه دار و جویای کار که به طور اتفاقی در حین سرچ برای کار به سایت شما برخوردم و با خودم فکر کردم شاید اینجا بتونه همون روزنه امید باشه. البته با توجه به نام سایت حضور من اینجا خنده دار میاد چرا که سرمایه ای برای شروع کار شخصی ندارم اما به هر حال همون امید باعث ثبت نام و موندنم شد. ممنون از مطالب خوب سایتتون و خوشحالم از اینکه هنوز هم انسان های خوبی هستند که دغدغه دیگران رو دغدغه خودشون میدونند. نیاز به گفتن بیشتر باشه در خدمتم. یا حق
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی همکاران ف/ی/س/ب/و/کی ما کامیار کاظمی 1 1,775 09-02-2012 06:01 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS