ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

کتاب علم ثروتمند شدن
زمان کنونی: 04-17-2024, 12:55 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: jahanagahi
آخرین ارسال: jahanagahi
پاسخ: 104
بازدید: 37145

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 69 رأی - میانگین امیتازات : 2.99
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کتاب علم ثروتمند شدن
11-27-2012, 01:02 PM
ارسال: #31
RE: کتاب علم ثروتمند شدن
ممنون از شما به خاطر معرفی این کتاب خوب و آموزنده من شروع به خواندن کردم امیدوارم بتونم به دستوراتش عمل کنم .

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی , ناصر صادقی , Peanut , kimyya
11-27-2012, 01:37 PM
ارسال: #32
RE: کتاب علم قروتمند شدن
(11-27-2012 11:03 AM)c4t3r نوشته شده توسط:  
(11-27-2012 10:52 AM)jahanagahi نوشته شده توسط:  
(11-27-2012 10:30 AM)vahid61 نوشته شده توسط:  با تشکر از جناب استاد قربانیان و سایر دوستان که این کتاب رو معرفی کردند
چطور میشه به فایل صوتی کتاب دسترسی پیدا کرد؟

فایل صوتی

http://www.4shared.com/dir/lVpujzCs/sharing.html
من داخلش فایل صوتی نمیبینم ؟؟؟

متاسفانه ف/ی/ل/ت/ر شده است.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: ناصر صادقی , kimyya , moltimilioner
11-27-2012, 02:00 PM
ارسال: #33
متاسفانه خیلی احساسی با این مسئله برخورد شده است.
فردی که تجربه دارد حتما این تجربه , تواما با علم باعث موفقیتش بوده است.
مطالعه در مورد یک مسئله و عمل به آن عامل موفقیت است.
بارها عرض کردم وقتی مطالعات به جائی رسید که انگیره فرد را بطرف موفقیت افزایش داد باید عمل شروع شود.درمسیر رسیدن به اهداف باید فرمولی داشت که این فرمول دانسته های شخص با ادغام با مسائلی است که از مطالعه کتابهای مختلف بدست آمده است.
مثال:
وقتی فرمول کلی را برای پسرم در 27 سالگی توضیح دادم ایشان تصمیم گرفت که در زمان 5ساله به اهدافش برسد.در 4 سال رسید.ایشان تا کنون حتی یک کتاب در رابطه با روانشناسی نوین مطالعه نکرده اند و فقط مطالبی بود که در تایپیک اگر بمن اعتماد داری......را پیگیری نمودند.
پسرم مهندس مکانیک است.می شود عنوان بیسواد را به ایشان داد؟
مگر خواندن این کتابها برای رسیدن به موفقیت و اهداف نیست؟
وقتی ما در این سن تجربیات خود را برای کمک در جهت رسیدن به اهداف عزیزان مطرح میکنیم متاسفانه انگ تجربه بدون علم را بر ما می زنند و مورد تمسخر قرار میگیریم.
در روز دوم کلاس دکتر آزمندیان فردی وارد جلسه شد و با الفاظی که شرم دارم بنویسم با دکتر برخورد کرد.
دکتر فقط خندید و هنوز آن خنده شیرین در ذهنم باقی مانده است.
موفقتر باشید.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , P@RSA , amiryazdani138 , vahid61 , مهدی گل محمدی , Delta.H , dara , yu3f , 3ObHaN , ناصر صادقی , Busaba , kimyya , moltimilioner , bitumen
11-27-2012, 03:06 PM
ارسال: #34
همانطور که در جای دیگری عرض کردم علم خوب است، دانایی عالی است، و کسب علم تا آخرین لحظه حیات از نیازهای معنوی انسان است.
اما دوستان عزیزم شما هدفتان چیست؟ اگر هدفتان پیشرفت و تعالی و رسیدن به موفقیت مالی است نیازی نیست که به یک روانشناس و کارشناس قانون جذب تبدیل شوید تا سپس بتوانید از این قوانین استفاده کنید!
شما همانقدر از این علم بردارید که نیازتان است، و استفاده کنید! دست به عمل بزنید، به کار ببندید، از تجارب دیگران استفاده کنید!
خیلی ساده عرض میکنم قانون جذب یا هر اسم دیگری که داشته باشد یک قاعده کلی و ساده است! کمی به خود و اطرافیانتان اگر نگاه کنید متوجه میشوید که هر آنچه دارید و دارند نتیجه تفکرات و چیزی است که از قبل در ذهنشان خلق کرده اند!
چیز پیچیده و هزارتویی نیست و نیازی هم نیست شما از چگونگی عمل کردن این قانون و فیزیک کوانتوم و اینها بدانید!
چه میخواهید؟
پــــــــــول!!!
دقیقاً اکثر مردم این را میخواهند و من و شما هم همینطور!
پول را در قالبهای مختلف تجسم کنید تا به خودتان جذب کنید.
باور کنید به همین سادگی است و تنها مانع، خودتان هستید و افکارتان که استاد قربانیان به زیبایی آنها را دیوار ذهنی می نامند!
اگر تجسم تان عالی باشد و طول دیوار ذهنی تان به صفر برسد، 100% خواسته خود را جذب خواهید کرد این را مایکل لوسیر هم میگوید باب پراکتر و خیلی های دیگر هم میگویند.
دو نفر کتابی میخوانند نفر اول قدم به قدم با کتاب جلو میرود و به نتایجی میرسد. نفر دوم کتاب را میخواند و برای کسب معلومات بیشتر کتابهای بیشتری تهیه میکند و میخواند و میخواند... نتیجه این که 2سال میگذرد و نفر اول به موفقیتهای زیادی دست یافته شاید هم چند بار شکست خورده اما به جلو حرکت میکند و نفر دوم هنوز در حال جمع آوری کتابهای موفقیت و هدفگذاری...
و اگر به گفته های من شک دارید بروید سرگذشت آنتونی رابینز را بخوانید. ببینید او فقط با تغییر باورها و تخریب دیوارهای ذهنی چه تغییراتی در زندگی خویش بوجود آورد!
و یک مثال حی و حاضر و شاهد در کنار ما جناب آقای هوشنگ قربانیان که در سن 50سالگی در اوج بدهکاری و ورشکستگی با خواندن مطالبی از کتابهای تجسم خلاق و بیندیشید و ثروتمند شوید دیوارهای ذهنی خویش را ویران نمود و تحولات بزرگی در زندگی اش پدید آورد. و اکنون در سن 62سالگی در اوج موفقیت به تمام اهداف خود دست یافته در کنار شماست!
اینها هیچ کدام از روانشناسی و فیزیک کوانتوم چیزی نمیدانستند جز نکاتی کلیدی از کتابی که خوانده بودند.(به وضعیت علمی بعد از تحول ایشان کاری نداریم)
پس به این دوستمان حق بدهیم که تاکید بر خواندن تنها این کتاب را دارند البته برای تحقق اهداف و خواسته ها. ولی برای افزایش علم و مهارت مطالعه بیشتر هم مفید است.
پ.ن: برای از بین بردن دیوارهای ذهنی از تلقین و عبارات تاکیدی استفاده می شود که آموزش ساخت و استفاده از این عبارات در این انجمن موجود است.

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , P@RSA , jahanagahi , 3ObHaN , مهدی گل محمدی , dara , mosafer bedar , M3HDI , vahid61 , amiryazdani138 , maxsoulfly , حامد , ناصر صادقی , ahmad rezaee , Peanut , Busaba , kimyya , madar , moltimilioner , مرضیه عباسی , bitumen , amin2002hs , morning star
11-27-2012, 03:18 PM
ارسال: #35
(11-16-2012 12:29 AM)jahanagahi نوشته شده توسط:  امروز فهمیدم که از بس در رابطه با عوامل موفقیت مطالعه میکنیم که فرصت عمل کردن و انجام دادن حرکتهای برای رسیدن به آن را نداریم.

[quote='Delta.H' pid='52177' dateline='1354012617']

دو نفر کتابی میخوانند نفر اول قدم به قدم با کتاب جلو میرود و به نتایجی میرسد. نفر دوم کتاب را میخواند و برای کسب معلومات بیشتر کتابهای بیشتری تهیه میکند و میخواند و میخواند... نتیجه این که 2سال میگذرد و نفر اول به موفقیتهای زیادی دست یافته شاید هم چند بار شکست خورده اما به جلو حرکت میکند و نفر دوم هنوز در حال جمع آوری کتابهای موفقیت و هدفگذاری...

این تکه که حمزه جون گفتند سرگذشت منه
Sad
 تشکر شده توسط: jahanagahi , کامیار کاظمی , yu3f , 3ObHaN , dara , مهدی گل محمدی , mosafer bedar , P@RSA , vahid61 , ناصر صادقی , Delta.H , kimyya
11-27-2012, 03:47 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-27-2012 03:48 PM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #36
(11-27-2012 03:06 PM)Delta.H نوشته شده توسط:  شما همانقدر از این علم بردارید که نیازتان است، و استفاده کنید! دست به عمل بزنید، به کار ببندید، از تجارب دیگران استفاده کنید!
خیلی ساده عرض میکنم قانون جذب یا هر اسم دیگری که داشته باشد یک قاعده کلی و ساده است! کمی به خود و اطرافیانتان اگر نگاه کنید متوجه میشوید که هر آنچه دارید و دارند نتیجه تفکرات و چیزی است که از قبل در ذهنشان خلق کرده اند!
چیز پیچیده و هزارتویی نیست و نیازی هم نیست شما از چگونگی عمل کردن این قانون و فیزیک کوانتوم و اینها بدانید!

هزار آفرین به شما
شما جان کلام را فرمودید. واقعا لذت بردم.

دوستان بارها عرض کرده ام؛ "حاشیه را رها کنید اصل موضوع "عمل" است لطفا آستین ها را بالا بزنید."

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: yu3f , dara , مهدی گل محمدی , mosafer bedar , P@RSA , jahanagahi , M3HDI , فرهاد قربانی , ناصر صادقی , Delta.H , Peanut , Busaba , kimyya , moltimilioner , bitumen , amin2002hs
11-27-2012, 04:38 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-27-2012 04:49 PM، توسط yu3f.)
ارسال: #37
استاد عزیز، جناب قربانیان
بنده مطالعه کنم خدمت می رسم Yosef.gif
تازه دانلود کردم فایل متنی رو صوتی رو دانلود کنم بهتر هم هست سریعتر میشه گوش داد :-)

پ.ن: جناب Peanut. لطف بفرمایید اطلاعات خودتون رو تکمیل بفرمایید. لااقل بک اسمی! جنسیتی! این موفقیت ای ک میگید کسب کردید در پروفایلتون بزارید زمینه فعالیت اتون رو و ... مثل بقیه دوستان. حداقل بشه شما دوست بزرگوار رو خطاب قرار داد :-)

پ.ن۲: لینکی ک استاد دادند رو https کنید می آد. اما ب جز ی فایل برای UBUNTU و متن انگلیسی این کتاب فایل دیگه ای ندیدم. https://www.4shared.com/dir/lVpujzCs/sharing.html

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
 تشکر شده توسط: dara , کامیار کاظمی , jahanagahi , ناصر صادقی , Delta.H , kimyya , moltimilioner
11-27-2012, 04:45 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-27-2012 06:23 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #38
میخواهم حقیقتی را بگویم

هر چند که دوستان وبزرگوارن ارجمند نیز به درستی به آن اشاره داشتند

من هنگامی که به انجمن آمدم و در فضای اینجا قرار گرفتم ، سرشار از وجد و انرژی برای حرکت شدم

اما بعد از مدتی به مانند گمشده ای در کتابخانه ای بزرگ در آمدم که هر چی میخواندم ، تمایل داشتم دیگری را نیز بخوانم

- از قضا این تایپیک را هم دیدم و تقاضای استاد را هم برای خواندن این کتاب مشاهده نمودم

و با اینکه کتاب رو دانلود کردم ، تمایلی به خواندنش پیدا نکردم

- چون آنچیزی را که حقیقتا نمیدانستم در تایپیک زیبای (( اگر به من اعتماد دارید مطالعه نمایید )) استاد یافته بودم

- نخواندنم دلیل بر این نیست که نمی خواهم علمی به دانسته هایم اضافه شود ، برای اینست که تا اینجا و قبل از استارت حقیقی کار دیگر نیازی به خواندن کتاب احساس نمی کنم

- پیشنهاد بنده نیز همانیست که آقا حمزه عزیز فرمودند

- عذر میخوام اگر در محضر بزرگان بی احترامی شد

مردان بزرگ اراده می کنند و مردان کوچک آرزو

http://s4.picofile.com/file/7806722254/emza01.png
 تشکر شده توسط: yu3f , مهدی گل محمدی , کامیار کاظمی , dara , jahanagahi , maxsoulfly , ناصر صادقی , Peanut , Delta.H
11-27-2012, 04:46 PM
ارسال: #39
Delta.H عزیز :
آقای هوشنگ قربانیان که در سن 50سالگی در اوج بدهکاری و ورشکستگی با خواندن مطالبی از کتابهای تجسم خلاق و بیندیشید و ثروتمند شوید دیوارهای ذهنی خویش را ویران نمود و تحولات بزرگی در زندگی اش پدید آورد. و اکنون در سن 62سالگی در اوج موفقیت به تمام اهداف خود دست یافته در کنار شماست!

واقعا در اوج فشارمالی و روحی بودم.10هزارتومان داشتم .مطالعه کردم ولی فقط برای تغییر نگرشهای منفی خود.در 62سالگی در خدمت شما هستم که با دست آورده های خودفردی باشم برای پخَش انرژی مثبت در انجمن و حرکت شما بسوی رسیدن به اهداف.
تجربیاتم را در قالب آن مطالب در اختیار پسرم قرار دادم وچون غرور نداشت آنرا گرفت و خواند و تمرین و شروع کرد.خوشبختانه اولین تجربه ام موفقیت آمیز بود.

واقعا چرا این مطالب را می نویسم؟
مگر نمی توانم بهترین سرگرمیها را برای خود برنامه ریزی کنم؟
جواب قانع کننده برای خودم : فقط بخاطر اینکه شما عزیزانم هم چون پسرم برایم با ارزش و دوست داشتنی هستید و در قبال شما مسئولیت حس میکنم.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: yu3f , M3HDI , P@RSA , مهدی گل محمدی , کامیار کاظمی , سعید محمدی , dara , amiryazdani138 , فرهاد قربانی , ناصر صادقی , Peanut , Delta.H , Busaba , kimyya , moltimilioner , مرضیه عباسی , bitumen , amin2002hs , saeed269 , iran
11-27-2012, 06:54 PM
ارسال: #40
مهمترین مسئله:
معمولا فرزندان کمتر با والدین خود در ارتباط هستند وکمتر حاضرهستند به نصایح و پیشنهادات آنان توجه کنند و علت آنرا به این صورت توجیه میکنند که آنان ما را درک نمیکنند.پیشنهاد من به پسرم این نبود که این مطالب را بخوان تا موفق شوی , بلکه وقتی دید من این مطالعات و تمرینات را انجام می دهم و کاملا موفقیت را حس کرده بود شخصا تصمیم گرفت چند صفحه ای را که نوشته بودم بگیرد و بخواند و عمل کند.
ایشان همان عزیزی است که در اوج گرفتاری من به مادرش پیشنهاد داده بود که خودم را زیر ماشین می اندازم تا پدرم با گرفتن دیه از این مشکلات بدور باشد.(می توانید با خواندن این پیشنهاد اوج مشکلات من را حس کنید)

آنقدر می نویسم و آنقدر تکرار میکنم که تاثیر مثبت آنرا در عزیزان ببینم.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , vahid61 , M3HDI , P@RSA , 3ObHaN , فرهاد قربانی , حامد , ناصر صادقی , yu3f , ahmad rezaee , Delta.H , dara , Busaba , kimyya , moltimilioner , bitumen , amin2002hs , saeed269 , iransepehri
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی 8 فروشگاه کتاب زبان buplisher123 0 223 03-16-2022 01:05 PM
آخرین ارسال: buplisher123
  خلاصه کتاب تجسم خلاق. شاکتی گواین jahanagahi 3 11,108 12-11-2016 12:56 PM
  راهنمایی در خصوص ترجمه کتاب abdolhossein 4 1,492 12-09-2016 10:49 AM
  عادت‌های پول‌ساز : ۱۵ عادت روزانه‌ی افراد ثروتمند Amiraliamirali 9 2,134 09-11-2015 12:15 PM
آخرین ارسال: Amiraliamirali
  در جوانی ثروتمند بازنشسته شوید ahmad rezaee 36 11,646 07-09-2015 03:27 PM
آخرین ارسال: ahmad rezaee
  5 دقيقه به من فرصت بدهيد تا پيشگويي كنم كه شما ثروتمند مي شويد يا فقير؟!! pgs 3 2,708 04-08-2015 02:02 PM
آخرین ارسال: golro
  کتاب "مقدمه ای بر نگارش خلاق" choshop 2 1,000 03-19-2015 08:21 PM
آخرین ارسال: choshop
  خلاصه کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید keshavarz 0 1,792 03-18-2015 09:18 AM
آخرین ارسال: keshavarz
  کتاب آموزش کسب درامد به روش CN3 mr.seo 4 2,176 01-08-2015 04:32 PM
آخرین ارسال: مهدی میرزائی
Video کتاب من omid.movafaghiat 4 1,452 12-08-2014 03:05 PM
Photo Pdf کتاب سرگذشت مشهور ترین میلیاردر های جهان omid.movafaghiat 0 3,183 11-29-2014 11:04 PM
آخرین ارسال: omid.movafaghiat
  خالقان ثروتمند روياهاي کوچک karafarin 1 1,142 07-16-2014 11:43 PM
آخرین ارسال: rockefeller
  خلاصه کتاب تسلی بخشی های فلسفه اثر الن دو باتن karafarin 2 5,715 06-24-2014 11:09 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  خلاصه كتاب : بیندیشید و ثروتمند شوید jahanagahi 1 1,606 06-21-2014 10:37 AM
  آیا میدانید یکی از بهترین مناطق دنیا برای پولدار شدن ایران است؟!..... mallarme 150 29,657 05-07-2014 10:44 PM
  چه کسی کتاب حکایت دولت و فرزانگی رو خونده؟نظرش در مورد این کتاب چیه؟ ملیاردرسی ساله 5 2,086 05-04-2014 05:31 PM
آخرین ارسال: amir137580
  خلاصه كتاب : بينديشيد و ثروتمند شويد jahanagahi 24 8,543 04-02-2014 11:05 AM
  دانلود کتاب صوتی :لطفا گوسفند نباشید jahanagahi 5 6,542 01-26-2014 01:25 PM
آخرین ارسال: iren
  معرفی یک کتاب مفید برای تقویت روابط عمومی ( بسیار کاربردی) odise 8 23,906 09-18-2013 12:43 PM
آخرین ارسال: odise
  دانلود مجموعه کتاب های روانشناسی و موفقیت با فرمت PDF alicpu 12 7,143 08-06-2013 05:14 AM
آخرین ارسال: REZA HAJISALIMI

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS