ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تبلیغات در سایتهای دیگر
زمان کنونی: 03-29-2024, 12:25 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Divar
آخرین ارسال: asmadanesh
پاسخ: 60
بازدید: 6757

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبلیغات در سایتهای دیگر
11-30-2012, 02:02 AM
ارسال: #31
RE: تبلیغات در سایتهای دیگر
(11-30-2012 12:16 AM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط:  
(11-29-2012 08:56 AM)guilanclick نوشته شده توسط:  درود بر شما.بنده حرفی از کار مجانی نزدم!

دوستم عزیزم MohamadMJ این کاررو انجام میده میتونید به ایشون بسپارید.

ممنونم مهدی جان.

(11-30-2012 01:12 AM)Divar نوشته شده توسط:  دوستان خسته شدم از این همه قالب ، یا ویروس دارن یا ریپ شدست یا سنگینه.
ویروس از قالب پاک کردم ولی باز هنگام ورود به سایت هشدار میده ، دسترسی فایل فانکشن هم 444 کردم ولی باز نتیجه ای نگرفتم.

dbs واسه کسرا هستش. پسر خوبیه قالبای خوبی هم هست توی سایتش. قالبها همه ارجینال هستن که فارسیشون کرده کسری.

10_004 ...::: یک دقیقه با قرآن :::... 10_004

حتی اگر در مسير درست باشی، اگر آنجا بنشینی از رویت رد می شوند!

پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود …
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: ali mohammady
11-30-2012, 03:34 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-30-2012 03:38 PM، توسط Divar.)
ارسال: #32
مال کسری نیست مال صدرا ست.
این پوسته کلی دنگ فنگ داره.تصاویر بند انگشتی نمایش داده نمیشه توی صفحه اول.
رنگ پس زمینه ادامه مطلب سرمه ای و تیره و رنگ مطالب هم مشکی ، من خودم باید بشینم از اول اینو کد نویسی کنم!
من اگه برنامه نویسی بلد بودم که حال و روزم این نبود.
من دارم روی یه پوسته رایگان مثل این کار می کنم (امتحانی)
تازه تونستم پس زمینه رو سفید کنم ، متن ها معلوم شده ولی حالا یک سری دیگه از متن ها دیده نمیشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خدایا من چکار کنم!
میشه یه روزی بیاد که من دیگه این همه مشکل توی پوسته نداشته باشم؟! ظرف یک ماه 4 بار پوسته عوض کردم Huh

MY Telegram : @Mosleh68
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
11-30-2012, 05:59 PM
ارسال: #33
سلام
دوست عزیز کاربر دیوار (ببخشید اسم خودتون رو نمیدونم) من میخوام به شما پول بدم!!!
میشه بگید چطوری باید پول بدم؟ بابت چی باید بدم؟ از کجا و به چه طریقی باید این پول رو برسونم بهتون؟

دوست خوبم این سئوالات رو دیدی؟ اینا آخرین سئوالاتی هست که یه کاربر وقتی میاد تو سایت به ذهنش میرسه
یه کاربر بعد از کلی گشت و گذار و چک و چونه وقتی بخواد پول بده و بشه منبع درآمد شما، باید سریع بتونه به این سئوالاش برسه.

خیلی خیلی دوست دارم بهت کمک کنم ولی باید بگم که تازه وال راه هستی و خیلی چیزا هست که باید طی کنی و یاد بگیری.

در مورد وبسایتت من هنوز نمیدونم یه کاربر باید بابت چی به شما پول بده؟ بابت عکس؟ اینهمه سایت که مجانی عکس در اختیارش قرار میدن چرا باید به شما پول بده؟
باید یه طرح تجاری داشته باشی دوست خوبم
باید هدف تعیین کنی، وب سایت داشتن فقط ۵ درصد از کار هست. ۹۵٪ از کار مونده
شما الا تو همین ۵٪ غرق شدی و باید خودت رو نجات بدی وگرنه همه هزینه هات به باد میره

همونطوری که یکی از دوستان گفت و هی هم داره میگه الان تبلیغات برات خوب نیست چون هنوز نه خودت، نه ابزارها و نه محصولاتت بزرگ نشده
اول باید رو محتوا، بهینه سازی و بعد روی تبلیغات کار کنی.

میشه یه روزی بیاد که من دیگه این همه مشکل توی پوسته نداشته باشم؟! ظرف یک ماه 4 بار پوسته عوض کردم

این عین جمله شماست!!!
جمله ای کاملا نشون میده شما داری از ابزاری استفاده میکنی که بجای اینکه کمک کنه، شده وزنه پای زندانی در حال غرق شدن

الان وبسایتت از نظر کروم دارای ویروس هست و این بدترین چیزه، این یعنی مرررررررررررگ یک سایت

داری از ورد پرس استفاده میکنی از یک عالم ماژول!!!
عزیزم فکر میکنی گوگل چطوری معروف شد؟!! فقط و فقط با یک تکست باکس که میتونست فقط جستجو کنه
ساده باش، ساده کار کن و مفید
مگه نمیخوای پول در بیاری؟ پس به پول در آوردن فکر کن بجای اینکه به پلاگین کش وردپرس
سعی کنی خودتو از شر این چیزا خلاص کنی

اگه خواستی میتونی با پیام رسان این انجمن با من در تماس باشی
(بنا به مقررات این سایت نمیدونم میتونم بهت شماره بدم یا نه)
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , MohamadMJ
11-30-2012, 06:06 PM
ارسال: #34
(11-30-2012 03:34 PM)Divar نوشته شده توسط:  مال کسری نیست مال صدرا ست.

10_003 آره صدرا. همیشه من این دوتارو اسم رو قاطی میکنم متاسفانه Big Grin
قالباش دنگ و فنگ زیاد داره چون پنل دارن ولی خب وقتی قالب ازش بگیری پشتیبانیت میکنه تا درست بشه.

تشکر شده توسط: Divar
11-30-2012, 06:25 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-30-2012 06:28 PM، توسط Divar.)
ارسال: #35
(11-30-2012 05:59 PM)doctor.sniff نوشته شده توسط:  سلام
دوست عزیز کاربر دیوار (ببخشید اسم خودتون رو نمیدونم) من میخوام به شما پول بدم!!!
میشه بگید چطوری باید پول بدم؟ بابت چی باید بدم؟ از کجا و به چه طریقی باید این پول رو برسونم بهتون؟

دوست خوبم این سئوالات رو دیدی؟ اینا آخرین سئوالاتی هست که یه کاربر وقتی میاد تو سایت به ذهنش میرسه
یه کاربر بعد از کلی گشت و گذار و چک و چونه وقتی بخواد پول بده و بشه منبع درآمد شما، باید سریع بتونه به این سئوالاش برسه.

خیلی خیلی دوست دارم بهت کمک کنم ولی باید بگم که تازه وال راه هستی و خیلی چیزا هست که باید طی کنی و یاد بگیری.

در مورد وبسایتت من هنوز نمیدونم یه کاربر باید بابت چی به شما پول بده؟ بابت عکس؟ اینهمه سایت که مجانی عکس در اختیارش قرار میدن چرا باید به شما پول بده؟
شما الا تو همین ۵٪ غرق شدی و باید خودت رو نجات بدی وگرنه همه هزینه هات به باد میره

همونطوری که یکی از دوستان گفت و هی هم داره میگه الان تبلیغات برات خوب نیست چون هنوز نه خودت، نه ابزارها و نه محصولاتت بزرگ نشده

میشه یه روزی بیاد که من دیگه این همه مشکل توی پوسته نداشته باشم؟! ظرف یک ماه 4 بار پوسته عوض کردم

این عین جمله شماست!!!
جمله ای کاملا نشون میده شما داری از ابزاری استفاده میکنی که بجای اینکه کمک کنه، شده وزنه پای زندانی در حال غرق شدن

الان وبسایتت از نظر کروم دارای ویروس هست و این بدترین چیزه، این یعنی مرررررررررررگ یک سایت

عزیزم فکر میکنی گوگل چطوری معروف شد؟!! فقط و فقط با یک تکست باکس که میتونست فقط جستجو کنه
مگه نمیخوای پول در بیاری؟ پس به پول در آوردن فکر کن بجای اینکه به پلاگین کش وردپرس

سلام دوست عزیز.
به انجمن خوش اومدی ( نکه من خودم خیلی قدیمیم Yosef.gif)
کل نظرتون به کنار ولی اونجا که گفتید کاربر برای چی بهم پول بده !!!! مگه من گفتم کاربرا باید پول بهم بدن !!!!
خوب سایت منم مجانیه من بابت چی بخوام از کاربر پول بگیرم؟!
فک کنم یه اشتباهی شده...

راستی سایتمم خیلی خوب بود ، انشاا... موفق باشی

تشکر شده توسط: MohamadMJ
11-30-2012, 06:54 PM
ارسال: #36
صحبت های دوست خوبمون doctor.sniff خیلی درست و به جا بود فقط یک مورد. دوست خوبم doctor.sniff عزیز معلومه تجربه زیادی دارید در این زمینه. ممنون میشم اگر جواب کاربرها و راهنمایی های خوبتون رو در تاپیک ها اعلام کنید تا بقیه هم بتونن استفاده کنن. هیچ ادمینی اینجا جلوی کسی رو برای شماره دادن و صحبت خصوصی نمیگیره ولی خب خیلی بهتره که پایخ دوستان توی تاپیکها قرار بگیره که دوستانی که همین مشکلات رو دارن بتونن مطالعه کنن. ممنونم دوست گلم

دیوار عزیز
چرا باورم نباید بشه ؟
والله سایتت رو من تا حالا موفق به دیدنش نشدم. قبلا لود نمیشد برام الانم که مشکل ویروس داره. یا درستش کن یا سایت رو کلا بیار پایین ضرری که این به سایتت میزنه هیچی نمیتونه بزنه ها.

قابلتو نداره دوست گلم.

11-30-2012, 06:56 PM
ارسال: #37
(11-30-2012 06:25 PM)Divar نوشته شده توسط:  
(11-30-2012 05:59 PM)doctor.sniff نوشته شده توسط:  سلام

این عین جمله شماست!!!

سلام دوست عزیز.
به انجمن خوش اومدی ( نکه من خودم خیلی قدیمیم Yosef.gif)
کل نظرتون به کنار ولی اونجا که گفتید کاربر برای چی بهم پول بده !!!! مگه من گفتم کاربرا باید پول بهم بدن !!!!
خوب سایت منم مجانیه من بابت چی بخوام از کاربر پول بگیرم؟!
فک کنم یه اشتباهی شده...

ممنون از خوش آمد گویی
منظور من از پول دادن کاربر در واقع سئوالم برای اینه که راه و روش درآمد زایی شما از چه راهی هست؟ فروش عکس؟
تو صحبت هاتون فرموده بودین که باید از نت درامد کسب کنید برای این ذهنیت من به این سمت رفت که میخواید از سایت درآمد کسب کنید.

بله ویروسی هست. در مورد سرعت لود هم من نمیتونم نظر بدم چون سرعت ۲مگ هست.
برای تست سرعت و سئو از ابزارهای آنلاین میتونید استفاده کنید

http://www.gtmetrix.com
سایت شمارو از نظر طراحی و سرعت تست میکنه
http://www.xml-sitemaps.com/
سایت شما رو از نظر دید خزنده های اینترنتی چک میکنی و در خروجی sitemap بهتون میده
http://www.mastergoogle.com
هم میتونید محبوبیت وبسایتتون رو چک کنید.

بهتر اول به فکر این ویروس باشید. چون اگه از نظر گوگل هم ویروسی شناخته بشید فاجعه به بار میاد
11-30-2012, 07:12 PM
ارسال: #38
دیگه نمی دونم چکار کنم که ویروس بره ،
اون قالبو که کلا پاک کردم.

11-30-2012, 07:19 PM
ارسال: #39
به نظر من بهتره که هر چی که دست و پات رو داره میبنده رو بی خیال بشی و بزاری کنار
شاید خود ورد پرس هم یکی از همین موارد باشه
12-01-2012, 03:55 PM
ارسال: #40
سایتم رفت توی بلک لیست گوگل!.
یعنی از این بدتر هم میشه؟؟
doctor.sniff شما نمی دونید که من بابت این سایت و نت چی میکشم وگرنه به این راحتی نمی گفتید بزارم کنار...
من اگه اینترنت بزارم کنار بهتره زندگی رو هم بزارم کنار ،
اگه بگم من بخاطر همین نت دارم زندگیمو از دست میدم چی!

ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چه طوری برای کانال تلگرام پوشاک زنانه تبلیغات کنم؟ soheyl_ir89 5 1,835 12-16-2017 04:28 PM
آخرین ارسال: meysam23
  ایده ی شما برای تبلیغات فروشگاه اینترنتی تخفیفدار ویژه ی مشهد soheyl_ir89 3 1,350 03-26-2017 07:56 PM
آخرین ارسال: solmazgoli
Question مشورت و سوال مهم از همه دوستان عزیز !؟ یک شرکت تبلیغات هدفمند معتبر معرفی کنید Ariya 2 591 02-27-2016 09:18 PM
آخرین ارسال: programmer1
  معرفی سایتهای جالب حامد 58 8,566 05-16-2015 04:12 PM
آخرین ارسال: yoyo
  درخواست مشاوره برای تبلیغات اینرتنتی Nuruzzaad 5 1,361 09-04-2014 08:29 AM
آخرین ارسال: Nuruzzaad
  تبلیغات پورسانتی hamid.h 10 1,841 06-20-2014 04:10 PM
آخرین ارسال: IT Engineer
  ترجمه از سایتهای دیگر چقدر میتونه موفقیت داشته باشه M0TRIX 13 1,581 02-07-2014 06:52 PM
آخرین ارسال: M0TRIX
Thumbs Up گرفتن مشورت راجع به سایت تبلیغات و نیازمندی های اینترنتی (مخصوص شهرستان ) ؟؟ فرهاد اندیمشک 11 1,758 09-13-2013 05:23 PM
آخرین ارسال: فرهاد اندیمشک
  درآمد از سایتهای بازاریابی اینترنتی و کلیکی فارسی marsoom300 7 1,705 08-05-2013 07:06 PM
آخرین ارسال: odise
  به نظرتون بهترین ها و کم هزینه ترین تبلیغات برای مشهور کردن یک سایت تجاری چی هستند؟ سعید یوسفی 11 2,499 10-21-2012 12:24 PM
آخرین ارسال: kafshduzak
Question راهنمایی در خصوص مسایل فنی حوزه ی تبلیغات برای یک فروشگاه اینترنتی پرواز 2 1,061 08-21-2012 02:03 PM
آخرین ارسال: پرواز
  نحوه کسب در آمد از سایتهای تفریحی seraj 16 3,762 05-21-2012 03:42 PM
آخرین ارسال: seraj

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS