ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تبلیغات در سایتهای دیگر
زمان کنونی: 04-25-2024, 03:35 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Divar
آخرین ارسال: asmadanesh
پاسخ: 60
بازدید: 6908

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبلیغات در سایتهای دیگر
12-14-2012, 06:44 PM
ارسال: #51
RE: تبلیغات در سایتهای دیگر
بسیـــــــــــــــــــــــــــــــــــار عالی
من سایتت (http://www.fspic.ir) رو باز کردم و بدون اینکه بگه Malware داره تونستم برم داخل، تبریک میگم.

حالا باید بریم سراغ این سئوال، چطوری میخوای از این سایت پول در بیاری؟
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: Divar
12-14-2012, 09:52 PM
ارسال: #52
دوستان عزيز اين سوال كه ذهن خيلي ها هست
كه چگونه بتوانيم پول از اينترنت در بياوريم و مخصوصا سايت
سايت چندين راه كسب درامد دارد .
اولين راه اينكه بتوانيد مطالب تاپ و خوب بزنيد و كپي كاري نكنيد . تا بازديد بگيريد .
حالا از اين بازديد مي توانيد پول هاي مختلفي به دست بياوريد
اولين راه اين است از سيستم هاي همكاري در فروش استفاده بكنيد . دومين راه پاپ اپ . سومين راه خودتان بيايد تبليغات بگيريد . چهارمين راه قابليت كمك كردن بازديد كنندگان به رئيس سايت براي مخارج سايت
اسمش الان دقيقا يادم نيست دو نات يك همچين چيزي بود اسمش محمد جان بهتر بلده

راه پنجم در همان سايت بيايم يك گروپ ياهو نيز بزنيم . و ارسال ايميل ها را شروع بكنيم .

اين 5 راه كسب درامد از سايت بود .

هنوز راه كسب دارمد دارد .
يكي ديگر از راه ها اين است كه شما مي ايي يك كتاب پي دي اف مي نويسي . و برايش رمز معين مي كني .
و بعد وصلش مي كني به سيستم بانكي و يك قيمت مي گذاري كه همه بتوانند بخرند .
فقط اين جا يك مشكل پيش مي ايد . ممكن است يكي بخرد و رمزش را بشكند و رايگان بگذارد روي اينترنت
جريان همون كپي رايت است .

راه زياد است
اول بايد تجربه كسب كرد وقتي تجربه كسب كرديد خود راه هاي كسب درامد يكي . يكي به ذهنتان مي ايد .

در ضمن اينترنت پول دارد . ولي هيچ وقت از درستان نزنيد برايش .
مثلا يك ساعت خاصي برايش در نظر بگيريد .
مثلا روزي 2 الي 3 ساعت

بنده خودم بيش از 5 سال سابقه دارم در بيش از 20 زمينه كسب درامد از اينترنت تا الان نشده است از درسم بزنم
درس مهم تره .
بنده خودم به اينترنت به عنوان شغل دوم حساب مي كنم

و تا الان خدا را شكر اون قدري مي خواستم توانستم در بياورم و به همه اثبات كنم ميشه در اورد ازش

اميدوارم تمام دوستان به خواسته هايشان برسند

ولي اين را نيز مي گويم
دوستان سعي كنند در بيشتر موارد توليد كننده ي علم باشند نه مصرف كننده

سعي كنند خودشان بتوانند جواب سوال هايشان را به دست بياورند اون موقع يك كيفي و يك هيجاني بهشان دست مي ده كه نگو

علي يارتان دوستان
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: MohamadMJ , ali mohammady , Divar
12-15-2012, 12:11 AM
ارسال: #53
دکتر جان ، توی ادرس بجای s باید c بزاری fc
همون اوایل چند درخواست براشون فرستادم که از بلک لیست خارج کردن.
همونطور که علی جان گفت منم فکرم روی همین موضعات برای کسب درامد.
مطالبم که خداروشکر بالای 90 درصد ترجمه سایتهای خارجیه ، فعلا دارم با همکاری در فروش کار می کنم تا انشاا... یکم خودم مطرح شدم تبلیغات با هزینه کم بگیرم و ...

MY Telegram : @Mosleh68
 تشکر شده توسط: alicpu
12-15-2012, 11:27 AM
ارسال: #54
بچه ها من سایتم فک میکنم به اون درجه تبلیغات رسیده از نظر بازدید و رنک آلکسا

چجوری میتونم تبلیغات بنری بگیرم؟ کجا مراجعه کنم

http://www.iranaparsi.com
12-15-2012, 11:59 AM
ارسال: #55
دوستان عزیزم علی جان و دیوار عزیز
این راه‌هایی که مطرح کردید خیلی خوب هست و میتونه درآمدی برای سایت داشته باشه ولیکن همه این راه‌هایی که شما مطرح کردید وابسته به یک ارائه خدمت می‌باشند.
مثلا من همینطوری نمیام به شما تبلیغ بدم که بشه برای شما منبع درآمد. باید یک جذابیتی داشته باشید تا کاربران گسیل به سایت شما بشن و بنده به عنوان کارفرما بیام و به شما تبلیغاتم رو بدم.
دونیت (Donate) و کمک مالی هم نه زیاد تو ایران جا افتاده و کسانی هم که میشناسن همینطوری کمک نمکینن وقتی شما شناخته نشدین و یک زمانی حتی کوچک براشون سودی نداشته باشی.
همکاری در فروش هم عملا فرانشیز هست و کسب‌وکار خود شما نیست. (منظور یک کسب‌وکار مستقل و قدرتمند هست)

بهتره به فکر یک سرویس و خدمت درست و حسابی باشی که بدرد ملت بخوره و کارت کاذب به حساب نیاد. باید دنبال ایده‌ای باشی که کارآفرینی بتونه بکنه

من هم کنار ایده‌هایی که دوستمون علی آقا مطرح کردن یک ایده دارم که فکر کنم برای شروع خوب باشه

اینطوری که من متوجه شدم اسم سایت شما در مورد عکس هست و میتونید خیلی راحت خدمات عکس ارائه بدید.
مثلا کاری که میتونید با سرمایه خیلی کم تو این زمینه انجام بدید این هست که اکثر گرافیست‌ها دنبال عکس‌های با کیفیت و خوب هستن ولی به دلیل حجم بالای این عکس‌ها‌ (مثلا ۵۰ مگابایت یا حتی خیلی بیشتر) و سرعت پایین اینترنت، دانلود این عکس‌ها براشون خیلی سخته

بهترین کار اینه که شما این عکس‌ها رو از سایتهایی مثل شاتراستاک و غیره تهیه و بصورت حجم پایین در وبسایت مثل یک گالری قرار بدید.
حالا کاربران با مراجعه به سایت شما و انتخاب عکس‌های مورد نظر (مثلا انتخاب ۱۰۰ عکس) سفارش تهیه سی دی و یا دی وی دی رو به شما میدن

شما هم به محض دریافت آنلاین هزینه رایت و گردآوری سی رو رایت کرده و به آدرس شخص میفرستید.
اینطوری عملا شما از علاقه و تخصصتون در جهت مثبت و رفع نیاز یک نفر دیگه استفاده کردید و خیلی هم خوب درآمد کسب می‌کنید.

برای پیاده سازی این کار یک مقدار برنامه نویسی نیاز هست که اگه خواستی من میتونم کمک کنم.
 تشکر شده توسط: Divar , alicpu
12-15-2012, 03:28 PM
ارسال: #56
اتفاقا من خودم از شاتراستوک عکس با کیفیت دارم که بعضی عکس ها تا 15 مگ هم میرسه.
یه مشکل بزرگی که من همیشه داشتم این بوده چون ما شهر مرزی هستیم اجازه پست کردن،عکس،فیلم ایرانی یا خارجی (ایرانی فقط اورجینال)،موزیک ، کتاب، و .... نداریم !!!!
مگه اینکه با شرکت های پستی قرار داد ببندم که با شرایط فعلی و احتمال رفتن به شهر دیگه اصلا امکان پذیر نیست.
البته اگه بخوام بفرستیم باید از ارشاد مجوز بگیریم تک تک عکسها بازبینی میشه و کوچکترین چیز = با شیلترشدن خودم!

MY Telegram : @Mosleh68
12-15-2012, 05:07 PM
ارسال: #57
!!!

راه‌های ارسال خیلی متفاوت هست و همشون وابسته به شهر شما نیستن!
ترانزیت، پیک موتوری، باربری، فدکس، پیشتاز، تیپاکس

که تو هیچ کدوم از این روشها محتویات سی دی چک نمیشه
روش تیپاکس رو یه بررسی بکن. هم هزینه کمی داره و هم همه جای ایران رو پشتیبانی میکنه

برای قضیه ارشاد و ف/ی/ل/ت/ر هم کافیه برای سایتت مجوز بگیری چون تمام عکسهایی رو بوسیله این سرویس ارائه میدی که تو سایتت هست.

در ضمن زیاد خودت رو محدود به محدودیت های ایران نکن چون به همون اندازه که محدودیت هست راه برای توجیه و درست کار کردن هست.

من خودم تو یکی از همین سازمانهای دولتی ناظر بر فناوری اطلاعات ایران هستم و هیچ قانونی برای این قضیه که مطرح شده وجود نداره شما فقط شئونات اسلامی و سیاست رو رعایت کن مشکلی پیش نمیاد.
12-15-2012, 08:10 PM
ارسال: #58
دوست عزيز دكتر جان بنده . فقط راه هاي را گفتم كه فعلا چون اول راه هست بتواند درامد كسب بكند .
همين راه ها اگر واقعا بازديد كننده خوب . و هدفمند داشته باشد. حداقل درامد ماهيانه بالاي 500 تومان هست اونم به صورت ثابت .
بعد خوب ايده كه زياد است

مثلا برود كسي را پيدا بكند كه عكس افراد را بدهي بهش اون عكس فرد را با مداد سياه بكشد . پرتره بكند و هزاران راه ديگر

اين گونه افراد زياد تري نيز مي ايند .

مثلا عكسش را مي فرستد براي شما يعني همون اسكن مي كند و مي فرستد براي شما شما مي دهي به اون فرد مي كشد و شما اسكن مي كني و مي فرستي .

در اين حالت تازه مي تواني حتي عكس را كشيد از طريق پست برايش بفرستي

ولي بايد اول كسي را پيدا بكني . بعد باهاش يك قيمتي را طي بكني . كه بشه باهاش رقابت كرد .

بعد هم يك چيزي به اون فرد برسد و هم يك چيز به خودت و هم مشتري راضي باشد .

كلا راه زياد هست . ولي بايد همه راه ها تست بشوند .

چرا كه همين سيستم همكاري در فروش

خيلي از سايت ها كه بازديد خوبي دارند . از همين راه درامد خوبي دارند .
09-18-2017, 11:45 AM
ارسال: #59
پیشنهاد من به دوستان این هست که در مرحله اول بیان وضعیت ui ,ux سایتشون رو بررسی کنن و بعد از رفع مشکلات اولیه برای بهینه کردن و تبلیغات و مارکتینگ اقدام کنن.
به هر کمپین تبلیغاتی هزینه های داره و چه بهتره وقتی کاربران به سایت شما وارد بشن و با برند شما اشنا بشن که وضعیت سایت کامل استاندارد باشه.
در مرحله دوم پیشنهادم استفاده از سایت های تخصصی برای تبلیغ در هر بخش هست
مثلا در کسب و کاری های مختلف سایتهای آگهی متخلف وجود داره که خیلی هاشون هم به رایگان میتونن تبلیغ کسب و کار شما رو نمایش بدهند.
مثلا
https://www.sheypoor.com
https://divar.ir
https://ahan20.com
http://www.aftabir.com
niazmandyha.ir
09-18-2017, 11:47 AM
ارسال: #60
یشنهاد من به دوستان این هست که در مرحله اول بیان وضعیت ui ,ux سایتشون رو بررسی کنن و بعد از رفع مشکلات اولیه برای بهینه کردن و تبلیغات و مارکتینگ اقدام کنن.
به هر کمپین تبلیغاتی هزینه های داره و چه بهتره وقتی کاربران به سایت شما وارد بشن و با برند شما اشنا بشن که وضعیت سایت کامل استاندارد باشه.
در مرحله دوم پیشنهادم استفاده از سایت های تخصصی برای تبلیغ در هر بخش هست
مثلا در کسب و کاری های مختلف سایتهای آگهی متخلف وجود داره که خیلی هاشون هم به رایگان میتونن تبلیغ کسب و کار شما رو نمایش بدهند.
مثلا
http://www.sheypoor.com
http://divar.ir
http://ahan20.com
http://www.aftabir.com
niazmandyha.ir
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نیازمند مشاوره در زمینه تاسیس فروشگاه اینترنتی اسباب بازی ************ iranvps 1 451 04-06-2018 07:53 PM
آخرین ارسال: iranwebshop
  سوال در مورد راه اندازی سایت فروشگاهی sd161 10 2,465 04-06-2018 07:47 PM
آخرین ارسال: iranwebshop
  چه طوری برای کانال تلگرام پوشاک زنانه تبلیغات کنم؟ soheyl_ir89 5 1,846 12-16-2017 04:28 PM
آخرین ارسال: meysam23
  ایده ی شما برای تبلیغات فروشگاه اینترنتی تخفیفدار ویژه ی مشهد soheyl_ir89 3 1,377 03-26-2017 07:56 PM
آخرین ارسال: solmazgoli
Wink ایده و طرح بازی آنلاین (همکاری در ساخت بازی) iman.r 4 2,086 03-26-2017 01:09 AM
آخرین ارسال: هورداد
  درامد در اینترنت alicpu 457 96,988 10-07-2016 06:05 PM
آخرین ارسال: farshid-salehi
  کسب درامد از طریق نویسندگی در اینترنت alicpu 50 17,998 08-27-2016 02:43 PM
آخرین ارسال: mehdi-f
  راهنمایی ثبت سايت در گوگل... سعید.کرمی 10 3,088 08-06-2016 11:19 PM
آخرین ارسال: لبخند
Question مشورت و سوال مهم از همه دوستان عزیز !؟ یک شرکت تبلیغات هدفمند معتبر معرفی کنید Ariya 2 625 02-27-2016 09:18 PM
آخرین ارسال: programmer1
  بهترین راهنمایی در مورد افزایش فروش(زیورآلات طلا و نقره) hoodijoon 1 795 01-29-2016 05:44 PM
آخرین ارسال: business_nuts
  کمک به من در امر بازاریابی طراحی وب c4t3r 57 7,003 11-03-2015 06:06 PM
آخرین ارسال: reza_yki
  با این مواردی که بلدم چه می توانم در عرصه نت انجام دهم arash_tab 18 2,429 10-05-2015 09:36 PM
آخرین ارسال: ramin7
  نواوري در پرداخت hamancn 2 324 09-29-2015 10:29 AM
آخرین ارسال: hamancn
Question مشورت بسیار مهم با همه دوستان در مورد گرفتن سرویس فورواردینگ کالا به ایران ؟ Ariya 1 523 08-16-2015 03:23 AM
آخرین ارسال: radd
  اهمیت چت آنلاین در فروش اینترنتی reza.rs 4 892 07-15-2015 02:59 PM
آخرین ارسال: reza.rs
  لطفا دوست بنده رو در انتخاب شغل آیندش راهنمایی کنید yousefi66 3 766 06-22-2015 09:08 PM
آخرین ارسال: K4Z3M
Question چند سوال جدی در مورد اجرای ایده یک شبکه اجتماعی منحصر به فرد و خاص. Yoosef.71 12 3,117 06-14-2015 01:37 AM
آخرین ارسال: poryaghoobi
  معرفی سایتهای جالب حامد 58 8,688 05-16-2015 04:12 PM
آخرین ارسال: yoyo
  موفق ترین کسب و کارهای اینترنتی؛درآمد: 1000 دلار در هر ثانیه! محسن دوستوندی 7 2,372 05-05-2015 08:44 AM
آخرین ارسال: Saeed.MD
Brick قدم اول در راه‌اندازی کسب‌و‌کار اینترنتی چیست؟ samiar afshari 0 871 03-06-2015 03:55 PM
آخرین ارسال: samiar afshari

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS