ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

برای قرعه کشی چه چیزی جایزه بدهم؟
زمان کنونی: 04-19-2024, 07:02 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: toofan245
آخرین ارسال: toofan245
پاسخ: 12
بازدید: 2131

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 2.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برای قرعه کشی چه چیزی جایزه بدهم؟
11-24-2012, 02:22 PM
ارسال: #11
RE: برای قرعه کشی چه چیزی جایزه بدهم؟
دیجی کالا به خاطر اطلاعات به روز و نسبتا کاملش و بررسی های تخصصیش و فیلمهایی که در مورد محصولات جدید منتشر میکنه در رتبه اول قرار گرفته.
شما هم اگه بخش بررسی و آموزشی داشته باشید و کمی رویه گرافیک سایت کار کنید خیلی خوب میشه.
به نظر من بهتر از قزعه کشی، دادن هدیه رایگان به مخاطب هستش.مثلا ارائه یه مجله رایگان در مورد فلش مموری ها و کاربردهای آن.کاربر برای دریافتش مجبور بشه ادرس ایمیل بده و بعد مجله براش ایمیل بشه.اینجوری شما یه لیست خوب از کاربرانی که در این حوزه فعالیت میکنند دارید و براشون هفتگی ایمیل تبلیغاتی میفرستید و در ضمن سایتتون رو هفتگی چک میکنند تا ببیند مجله یا کتابچه رایگان جدیدی منتشر کردید و یا نه

شماره موبایل : 09352640432

بزرگترین پایگاه مزایده آنلاین کالاهای کشاورزی
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mallarme , toofan245
11-24-2012, 02:28 PM
ارسال: #12
RE: برای قرعه کشی چه چیزی جایزه بدهم؟
خب این فکر خوبیه و به خاطر اینکه تقریبا رایگان هست میتونه در کنار قرعه کشی قرار بگیره.
البته من خودم به این فکر کردم اما هرچه تحقیق کردم نفهمیدم این که باید ایمیل رو وارد کنی تا فایل رو نشون بده واسه دانلود چیه اسکریپته؟ من با پرستاشاپ کار میکنم میشه بگی چه طوری باید قرار بدم؟

خرید مانتو اداری
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Heart انجام بازاریابی برای شما asomrn 4 838 07-22-2016 10:16 AM
آخرین ارسال: soheyl_ir89
  از واحد فروش شرکت چه سوالاتی بپرسیم؟ دهدار 0 783 08-03-2013 05:22 AM
آخرین ارسال: دهدار
  علم سئو یا بازاریابی برای موتورهای جستجو؟ seosem.ir 1 963 04-12-2013 11:48 PM
آخرین ارسال: M3HDI
  بازاریابی اینترنی برای فروش پسته و لوازم آرایشی mahdi77 12 3,058 11-12-2012 07:29 PM
آخرین ارسال: vahid61

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS