ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

اتمام حجت (حتما بخوانید.)
زمان کنونی: 03-29-2024, 07:10 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: bghvmpr
پاسخ: 70
بازدید: 302391

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 29 رأی - میانگین امیتازات : 3.41
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اتمام حجت (حتما بخوانید.)
05-12-2013, 08:18 PM
ارسال: #21
RE: اتمام حجت (حتما بخوانید.)
سلام و خسته نباشید به آقا کمیار گل
انشاال..
همیشه سر حالو سرزنده باشید تا به ما بچه های انجمن انرژی بدید.
چرا شما خودت رو اذیت میکنی؟
هرکی خربزه میخوره پای لرزشم میشینه دیگه.
اساتید چندین بار این قضیه رو اخطار دادن اما نمیدونم دوستان کی میخوان درس بگیرن.
استاد قربانیان هم گفته اند که اگر میخواهید فعالیتی رو شروع کنید یا خرید وفروشی انجام دهید فقط از طریق صندوق های استانی اقدام کنید که دوستان همه شناخته شده اند تا دچار این مشکلات نشوید. با تشکر از استاد عزیزم

هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست،زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش من هم مثل او به خدایم ایمان داشتم.
( ایت اله بهجت)

بد ترین گناه نا امیدیست.
((حضرت علی (ع)))
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi , MARYAR , مهدی گل محمدی , مــجــیــנ , صدفی , sir-mahyar , Mrs.Seyedi , mohsen k1 , نرگس فیاض
06-01-2013, 12:05 AM
ارسال: #22
با سلام
درسته که شما وظیفه ای ندارین اما اینکه احساس مسئولیت کردین و چک کردین خیلی با ارزشه. دستتون درد نکنه

خنک آن قماربازی که بباخت هر چه بودش
و نماند هیچش الا هوس قمار دیگر
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , sir-mahyar , jahanagahi , alireza091111 , Mrs.Seyedi , کامیار کاظمی , نرگس فیاض
06-24-2013, 10:40 AM
ارسال: #23
آدم ها خود مسئول اعمال و رفتار خود هستند
داداش گلم خدا قوت بده دلگیر و دل خسته نباش اونم یک روز نتیجه عملشو میبینه

خدایا سپاس از این همه محبت
دوستت دارم خدایا[/font]
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mohsen k1 , نرگس فیاض
06-24-2013, 11:49 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 06-24-2013 08:53 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #24
(11-23-2012 05:22 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  از ادمین عزیز و دوست داشتنی ممنونم بخاطر, یادآوری چنین مسئله مهمی.
بارها من عرض کردم هدف انجمن تبادل تجربه و نوشتن مطالبی است برای رسیدن به اهداف . در رابطه با آشنائی عزیزان با هم و شروع کسب وکار, مسئولیت با خود عزیزان است و انجمن هیچ تعهدی نسبت به شراکت آنان ندارد.
اگر انجمن بخواهد خود شروع کننده برای کسب و کاری شود قبلا اعلام و در چهارچوب قانونی کار را انجام خواهد داد.

خوشبختانه با توجه به شروع حرکت راهکار , فقط فعالیتهائی را که زیر نظر و در چهار چوب شرح کاری راهکار باشد تائید کرده و مسئولیت کامل آنرا می پذیریم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mohsen k1 , sir-mahyar , mir abbas , نرگس فیاض , mohammadshamosi
06-29-2013, 10:31 AM
ارسال: #25
(11-25-2012 02:08 PM)3ObHaN نوشته شده توسط:  اسم سایت یه جوریه که هم افرادی که واقعا میخوان ثروتمند شن رو جذب میکنه و هم افراد کلاهبردار رو .
همینجور که بار ها گفتم این سایت یک سایت کاریابی نیست ، نیازمندی های همشهری هم نیست . این جا فرد ماهیگیری یاد میگیره . هنر پول در اوردن و نگهداری از پول رو . اگر عزیزان توانستند کاری را با هم شروع کنند،خوشا به سعادتشان ، در غیر اینصورت انجمن هیچگونه مسئولیتی در میلیارد کردن شما ندارد .
چطور میشود ندیده و نشناخته شراکت کرد ؟ به والله قسم برادر سر برادر رو تو این ممکلت کلاه میگذاره ، اقا چک و سفته و ضامن و سند میگیری از طرف بازم سرت رو کلاه میگذاره ، ماشین میخرید شرکت سرت رو کلاه میزاره ، سهام میخری دولت سرت رو کلاه میزاره ، تلفن زنگ میزنی اپراتور تلفن همراه سرت رو کلاه میزاره ، حالا چگونه ندیده و نشناخته توقع یک شراکت عالی و بی عیب و نقص را دارید ؟؟
یک نصیحت از من به همه ی دوستان کوچک و بزرگ ، شاید 20 سال زحمت کشیده باشید ، یک شریک بد در 2 دقیقه زحمات 20 سالتون رو نابود میکنه ، پس دقت کنید ...

کاملا با نظر دوستمون موافقم.متاسفانه شاید عنوان سایت برای یه عده غلط انداز باشه ولی خب من حقیقتا از اینکه دیدم ادمین عزیز،که قاعدتا باید شخص پرمشغله ای باشن روی همچین موضوعی وقت گذاشتن،غافلگیر شدم.چون شخصا اعتقاد دارم وقت گذاشتن و راهنمایی کردن هم بایستی برای کسی باشه که از دل و جون ارزش راهنمایی و وقت گذاشتن رو بدونه نه اینکه مطمئن نباشیم آیا تا حصول نتیجه ی تحقیق،صبر میکنه یا خیر!
ضمن اینکه زمان ثبت نام در سایت،نداشتن مسئولیت مدیران،جزئ قوانین ثبت نام هست و کسی نمیتونه بی احتیاطی خودشو به پای مدیران بذاره...
بهرحال تجربه شد.
موفق باشید.
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , mir abbas , کامیار کاظمی , بابایی , jahanagahi
08-05-2013, 11:25 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-05-2013 11:26 PM، توسط راهکار.)
ارسال: #26
اعضای محترم
متاسفانه با این همه تذکر و هدایت خرید و فروش ها به گروه مورد تائید سایت (راهکار), اما بازهم شاهد کارهای بی فکرانه و معاملات مالی پنهانی هستیم که گویا با پیغام خصوصی و چند تاپیک اسپم, افراد جذب شده اند و باعث ایجاد مشکل برای افراد ساده اندیش شده است, جالب است که هیچ کدام از این افراد که حتما از نکته سنجی گروه بررسی خدمات و کالاهای گروه راهکار آشنا هستند, این پیشنهادهای کذایی را به راهکار نداده و سعی در جذب افراد ساده اندیش دارند.
متاسفانه دیگر زمانی که کار از کار گذشته است و با این همه تذکر, مجالی برای رفع مشکلات نخواهد بود.
قدیمی ترها حتما به یاد دارند که تا کمتر از سه ماه پیش ارائه محصول و تراکنش های مالی مجاز بوده است اما به علت سواستفاده یک عده از این فضای باز و به دردسر افتادن مدیران, این امور از سایت کاملا حذف و محدود به مجراهای مجاز شد.
دیگر نمیدانیم چطور باید فریاد بکشیم که راهکار برای کمک به شماست اینقد ساده لوحانه سعی نکنید تا با افرادی که نمیشناسید معامله مالی کنید.
زمانی که این افراد نگران مال خود نیستند چطور ما میتوانیم کمک انها باشیم؟!
 تشکر شده توسط: bitumen , کامیار کاظمی , jahanagahi , 3ObHaN , مهدی گل محمدی , Delta.H , مرتضی الهی , Elixir
08-05-2013, 11:53 PM
ارسال: #27
متاسفانه یعضی از عزیزان تایپیک بسم الله الرحمان الرحیم را که نقطه شروع حرکت راهکار برای ایجاد یک محیط حقیقی برای حرکتهای کاری عزیزان است را مطالعه نکرده و نمی دانند که راهکار برای کمک کاری و فکری این عزیزان خرکت خود را شروع کرده تا بتواند ضمن همکاری با آن مطالب آموزنده کاری را هم فرا گیرند.لذا بصورت گرفتن پیغامهای خصوصی حرکتهائی را شروع میکنند که در نهایت مشکلاتی را برای خود فراهم میکنند.
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=8152

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , bitumen , مرتضی الهی , Elixir , کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , mir abbas
08-06-2013, 11:15 AM
ارسال: #28
بي خيال آقا
چرا ناراحت ميشي؟
معلومه همه جا ازين آدما و برخوردا هست
شما كه تو كسب و كاري؟
كار اين انجمن راهنماييه و يه ج.راي توفان فكريه آنلاينه، باعث ميشه آدم خلاقيت پيدا كنه، دريچه هاي جديد ذهني و عملي به روي آدم باز بشه، اعتماد به نفسش بره بالا و كلي چيز خوب.
حالا يكي بر خلاف اين جريان پيش ميره محكومه به شكست!
جدي دارم ميگم، من دوستي دارم هروقت منو گير مياره 2 ساعت مخمونو ميخوره و نظر ميخواد بعد ميره كار خودشو ميكنه!!!
خب اين آدم يه نقشه تو ذهنش داره فقط از حرفاي من استفاده ميكنه كه اگه كم آورد بتونه جواب بده ولي عمل نمي كنه.
كلا سخت نگيرين اينا دست خودشون نيست!
يه سر به سنگ خوردن اساسي ميخوان!
حالا ايشالله كه موفق باشه.

نمي توانيم با باقي ماندن در آنچه هستيم، به آنچه مي خواهيم برسيم

تغییر نام کاربری : آقامحسن ----- > محسن قلي زاده
 تشکر شده توسط: Elixir , کامیار کاظمی , jahanagahi
08-07-2013, 11:06 AM
ارسال: #29
(08-06-2013 11:15 AM)آقا محسن نوشته شده توسط:  جدي دارم ميگم، من دوستي دارم هروقت منو گير مياره 2 ساعت مخمونو ميخوره و نظر ميخواد بعد ميره كار خودشو ميكنه!!!
خب اين آدم يه نقشه تو ذهنش داره فقط از حرفاي من استفاده ميكنه كه اگه كم آورد بتونه جواب بده ولي عمل نمي كنه.

اینها کسایی هستن که فقط افکارشون رو برونسپاری می کنن و جرات ریسک و استارت زدن ندارن .
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi
08-22-2013, 06:56 PM
ارسال: #30
سلام خدا قوت حق با شماست شما هیچ مسئولیتی در قبال بی احتیاطی دیگران ندارید انشالله موفق باشی:دلگیر نشین که خدا با شماست این کارتون بدون پاداش نمیزاره با تشکر موفق سربلند باشین
 تشکر شده توسط: jahanagahi , کامیار کاظمی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS