ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

اتمام حجت (حتما بخوانید.)
زمان کنونی: 04-20-2024, 02:55 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: bghvmpr
پاسخ: 70
بازدید: 302510

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 29 رأی - میانگین امیتازات : 3.41
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اتمام حجت (حتما بخوانید.)
12-30-2015, 08:21 PM
ارسال: #61
RE: اتمام حجت (حتما بخوانید.)
با عرض سلام و عرض تبریک وخداقوت به خدمت شما آقای مهندس کاظمی وهمکاران گرامی .
ابتدا ازاارائه این سایت زیبا ، مهیج ومفید سپاسگذارم . مطلبی که شما گذاشتید کاملا طبیعی و حق شماست و هرسایتی لازم است محدودیتها و خطوط قرمز مشخصی داشته باشد ولی به هرحال دلسوزی وحس همراهی و همدردی شما هم جای تشکر و قدردانی دارد . اینجانب تازه وارد این سایت شده ام و درحال تنظیم اهداف وچشم اندازکاریم می باشم . امیدوارم بتوانم با مساعدت عزیزان و همراهی خودم فردی مفید و موثر بودرادامه میلیلردری موفق وخیرخواه اشم.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
12-30-2015, 08:25 PM
ارسال: #62
[quote='hamidcheckani' pid='160624' dateline='1451490680']
با عرض سلام و عرض تبریک وخداقوت به خدمت شما آقای مهندس کاظمی وهمکاران گرامی .
ابتدا ازاارائه این سایت زیبا ، مهیج ومفید سپاسگذارم . مطلبی که شما گذاشتید کاملا طبیعی و حق شماست و هرسایتی لازم است محدودیتها و خطوط قرمز مشخصی داشته باشد ولی به هرحال دلسوزی وحس همراهی و همدردی شما هم جای تشکر و قدردانی دارد . اینجانب تازه وارد این سایت شده ام و درحال تنظیم اهداف وچشم اندازکاریم می باشم . امیدوارم بتوانم با مساعدت عزیزان و همراهی خودم فردی مفید و موثر بوده ودرادامه راه ملیاردری موفق وخیرخواه باشم.
:10_004:quote]
10-17-2016, 02:52 PM
ارسال: #63
that's confirm
10-28-2016, 08:50 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-28-2016 08:51 PM، توسط M00hamad20.)
ارسال: #64
سلام دوستان عضو تازه هستم اینو میدونم تا به چیزی فکر نکنی ،ننویسی ،و حرف نزنی هیچ زمان توی زندگیت به وجود نمیاد ولی متاسفانه این ذهن که تمایل داره به مسائل ناخواسته فکر کنه چرا چون یک عمر اینجوری فکر کرده و همین شده عادت ذهن حالا کافیه این عادت عوض بشه اتفاقات هم عوض میشن
سلام دوستان عضو تازه هستم اینو میدونم تا به چیزی فکر نکنی ،ننویسی ،و حرف نزنی هیچ زمان توی زندگیت به وجود نمیاد ولی متاسفانه این ذهن که تمایل داره به مسائل ناخواسته فکر کنه چرا چون یک عمر اینجوری فکر کرده و همین شده عادت ذهن حالا کافیه این عادت عوض بشه اتفاقات هم عوض میشن
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
12-04-2016, 09:47 PM
ارسال: #65
(11-23-2012 04:17 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  سلام به دوستان خوبم
امروز از جمله روزهایی بود که در این دوسال؛ واقعا احساس خستگی کردم!

بد ندیدم که موضوعی را بصورت جدی بیان و تذکر دهم.

حدود یک ماه پیش، یکی از عزیزان در انجمن از بنده خواستند تا در مورد صحت ادعاهای عزیزی دیگر که قصد همکاری دارند و می خواهند کالایی را به ترکیه صادر کنند تحقیق کنم بنده هم برخلاف وظیفه و به عنوان احساس مسئولیت یک فرد عادی و نه در مقام مدیر سایت، تحقیقاتی کردم. شاید کسانی که با بنده آشنا باشند می دانند که بقدر کافی شخصا درگیری کاری دارم و این تحقیقات شاید بیش از دو روز وقت بنده را گرفت و دو روز پیش برای ایشان نتیجه را ارسال کردم اما دیدم امروز پیغام داده است که برخلاف نتیجه تحقیق اینجانب رفتار کرده است.
واقعا دلگیر شدم، متاسفانه برخی افراد در خواب خرگوشی هستند و وقت گذاشتن بنده و دلسوزی ما هیچ نتیجه ای نخواهد داشت.

دوستان عزیزم
بنده و نه هیچ کس دیگر، ادعاهایی که توسط افراد در انجمن مطرح می شود را نه رد و نه تائید میکنیم ما وظیفه این را نداریم که در مورد اثبات ادعاهای افراد جهت همکاری با شما کاری را انجام دهیم در مورد مسائل مالی و مذاکرات شما با افراد نیز هیچ مسئولیتی این سایت و مدیران آن قبول نمی کنند و لطفا خودتان با چشم باز اقدام کنید و جهت پیشرفت در کار خود، تحقیقات داشته باشید.
درود
ضمن تشکر از عمل انسان دوستانه شما، به نظر من شما نباید ناراحت باشید ، شما کاری را انجام دادید که درست بوده ، اگر درخواست کننده استفاده نکرده ، دیگر مشکل از اوست.
در هر زمینه ای وضعیت مشاوره همینه، مشاور نظرش را می ده و بقیه اش را می سپاره به "خواه پند گیر و خواه ملال".
در ضمن این کار برای شما یک سود داشته و آن اینکه این درس را بگیرید که بدون شناخت دیگران و اینکه نظر شما چه جایگاهی در تصمیم آنها دارد وقت و انرژی خود را برایشان هزینه نکنید.
پیروز باشید
03-01-2017, 02:09 AM
ارسال: #66
شما باتوجه ب اینکه وظیفتون نبوده به ایشون کمکی کردین اونم از خوبی خودتون بوده نه بعنوان وظیفه ولی ایشون کاری که خودشون دوست داشتن انجام دادن و اصلا معلوم نیس هدفشون از خواسته ای ک داشتن چه بوده اما این نوع ادما همونایی هستند که نمک میخورن نمکدون توی جیب میکنن. چوب کارشو یه روز میخوره شما به خودتون سخت نگیرید. تنها نکته مثبت این ماجرا این بود که شما خوبی خودتونو ثابت کردین
03-08-2017, 01:42 PM
ارسال: #67
سلام خیلی خوشحالم که به جمع شما وارد شدم . امید وارم بتوانم مثمر ثمر واقع شوم . در رابطه با موضوع باید بگویم حق با شماست توصیه های پیشنهادی میتواند روشنگر خوبی برای شروع یا ادامه هر فعالیتی باشد . ممنون از شما و دیگر دوستان
03-02-2018, 04:57 PM
ارسال: #68
سلام دوستان
میخام مغازه باتری فروشی خودرو باز کنم به چقدر سرمایه احتیج دارم لطفا مشاوره بدید
05-21-2018, 01:00 PM
ارسال: #69
شما بیشتر از وظیفه ات انجام دادین ولی کیه که قدر بدونه
معرفت در گرانیست به هر کس ندهند پر طاووس گران است به کرکس ندهند
06-19-2019, 03:02 PM
ارسال: #70
سلام من عضو جدید هستم ضمن سلام و خسته نباشید و تشکر از شما ادمین محترم و دوستان
بنده اگه درست متوجه شده باشم منظورتون اینه که در این سایت افراد همدیگر را برای سرمایه گذاری پیدا میکن؟ من فکر کردم فقط برای تبادل نظرات هستش . من تصمیم به سرمایه گذاری دارم آنهم بدون شریک بازم داره دست و بالم می لرزه فقط برای مشورت و تبادل نظر آمدم نمیدونم دوستان چه طور میتونن در این سایت یا در سایتهای دیگه یا حتی در روزنامه دنبال شریک بگردن؟ در این زمونه و بخصوص این مملکت اعتماد کردن خیلی خیلی سخت و شاید غیرممکنه حتی به اعضای خانوادت البته منظورم در مسائل مادی و تجاریه
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS