ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

شروع سومین سال فعالیت سایت...
زمان کنونی: 04-19-2024, 01:11 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: بهنام ذوالفقارزاده
پاسخ: 40
بازدید: 26409

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11-22-2012, 09:52 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-22-2012 10:24 AM، توسط مهدی گل محمدی.)
ارسال: #1
یادش بخیر زود دوسال گذشت!
خاطراتش هیچ وقت از ذهنم بیرون نمی رود
بقول دوستان، زمانی بود که همه اعضا را به نام و مشخصات می شناختیم و اکنون آنقدر دوست داریم که حتی نامشان هم بیادمان نمی ماند

علاقه دارم که متنی که در سرمقاله آخرین شماره ماهنامه بیان کردم را در اینجا بیاورم :

"سال ها می گذرد بزرگتر می شویم اما باورهای ما چقدر رشد می کند؟
دوم آذرماه1391 که بیاید، سومین سال فعالیت سایت هم آغاز می شود
دارم فکر میکنم اگر این بچه کوچک که روزبروز رشد می کند و بزرگتر می شود، نبود، اکنون باورهایم کجا بود؟
با او؛ با اعضایم با نوشته ها و تجربیاتشان، بزرگ شدم، فقط من نه؛ خیلی ها نیز بزرگ شدند، اما اگر پشتم به این کوه انرژی و دوستان بزرگانی که کنار خود دارم نبود...
آیا هنوز هم پیشرفت و موفقیت در اولویت زندگی ام بود؟
آیا هنوز هم آنقدر دوست های فوق العاده و پر انرژی داشتم که بفهمند چه می گویم؟
آیا بازهم کسانی بودند که برای تغییر باورهای غلط یک هم وطن، هورا بکشند؟
آیا بازهم کسانی بودند که اگر دوستشان، کارش را شروع می کرد، راهنمایی اش کنند؟ و پا به پای او قدم بردارند؟
آیا بازهم کسانی بودند که بی منت از خود از تجربیاتشان بگویند؟
و...
نمی دانم اما می دانم اکنون که سومین سال فعالیت سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران را باهم جشن می گیریم، همه این چیزها را داریم!
ما کسانی شده ایم که به خود و به ایرانی بودن خود افتخار می کنیم
ما کسانی شده ایم که تغییر باورهای منفی را سر لوحه زندگی خود کرده ایم
ما کسانی شده ایم که دیگر باور داریم "اشرف مخلوقات" هستیم
ما کسانی شده ایم که می دانیم اگر او بتواند، پس من هم می توانم و اگر او نتوانست پس من باید اولین باشم
ما کسانی شده ایم که می دانیم، کسب حلال را نه یک شعار بلکه به عرق جبین می توان برآورد
ما کسانی شده ایم که ...

شاید فکر کنی که شعار می دهم، شاید به خیالت این نیز یکی است مانند همه؛ مانند همه شعار خوش رنگ و لعاب؛ اما دوستانه و برادرانه به تو می گویم شاید دیگر کسی پیشنهاد به این پر سودی به تو نکند:

بیا و ببین که ما؛ مانند هیچ کس نیستیم؛ ما خودٍ خودٍ خودمانیم
ایرانیان پرتلاش و موفق با آرزوهای بزرگ که افتخارشان توانستن است"

و جوابی که اخیرا برای یکی از دوستان نوشتم و در آن یک آرزو کردم :

"حسابی در این دو سال، که از امروز شروع سومین سال فعالیتش است، بواسطه این سایت توهین و ناسزا و حتی ادعاهای عجیب شنیده ام این انجمن فقط برایم یک سایت ساده نیست فرزندم است که دو سال با تمام سختی ها بزرگش کردم و حالا که باید منتظر به ثمر نشستن آن باشم دلم نمی خواهد که ویروس و بیماری آزارش بدهد..."

خدایا شکرت که کنار ما بودی، به تو توکل می کنم و با ایمان به خود، به آینده امید داریم، آینده ای روشن و زیبا...

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , jahanagahi , goldmen , مهدی گل محمدی , vahid61 , m_grate29 , M3HDI , فرهاد قربانی , مــجــیــנ , P@RSA , حامد , بهداد , rad86 , toofan245 , mallarme , مهتاب , GreatNavid , mohammadshamosi , mir abbas , mjdehghani , dara , Delta.H , mahdi77 , venus2 , nami , sir-mahyar , Haavin , مهدی 1 , من میلیاردرم , REZA HAJISALIMI , uchman
11-22-2012, 09:56 AM
ارسال: #2
RE: شروع سومین سال فعالیت سایت...
چی زود گذشت ، خیلی زود .....

[تصویر: start.gif]

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi , مهدی گل محمدی , vahid61 , m_grate29 , فرهاد قربانی , مــجــیــנ , حامد , بهداد , P@RSA , mir abbas , mjdehghani , dara , Delta.H , nami , Haavin , صابری , من میلیاردرم , REZA HAJISALIMI
11-22-2012, 09:59 AM
ارسال: #3
(11-22-2012 09:56 AM)3ObHaN نوشته شده توسط:  چی زود گذشت ، خیلی زود .....

سبحان جان می دانستی، شما 666 امین نفری هستید که در سایت عضو شدید!Blush

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: jahanagahi , 3ObHaN , مهدی گل محمدی , m_grate29 , فرهاد قربانی , مــجــیــנ , بهداد , P@RSA , mohammadshamosi , mir abbas , mjdehghani , dara , Delta.H , mahdi77 , nami , Haavin , صابری , من میلیاردرم , REZA HAJISALIMI , uchman
11-22-2012, 10:03 AM
ارسال: #4
با تبریک سومین سال فعالیت انجمن بشما ادمین عزیز و دوست داشتنی و کلیه عزیزان عضو انجمن.

همه با هم :
موفقتر باشیم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , 3ObHaN , مهدی گل محمدی , vahid61 , m_grate29 , goldmen , فرهاد قربانی , مــجــیــנ , حامد , بهداد , P@RSA , mohammadshamosi , mir abbas , dara , Delta.H , sir-mahyar , nami , Haavin , صابری , REZA HAJISALIMI
11-22-2012, 10:15 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-22-2012 10:15 AM، توسط 3ObHaN.)
ارسال: #5
(11-22-2012 09:59 AM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  
(11-22-2012 09:56 AM)3ObHaN نوشته شده توسط:  چی زود گذشت ، خیلی زود .....

سبحان جان می دانستی، شما 666 امین نفری هستید که در سایت عضو شدید!Blush

چه عدد رند و جالبی Big Grin من 6-7 ماه دیرتر افتخار پیدا کردن این گنج رو داشتم Big Grin دست گوگل درد نکنه Big Grin
شکر خدا الان 12020 نفر دیگه هم عضو هستن Big Grin

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi , مهدی گل محمدی , vahid61 , m_grate29 , فرهاد قربانی , مــجــیــנ , حامد , بهداد , P@RSA , mohammadshamosi , mir abbas , mjdehghani , dara , Delta.H , mahdi77 , nami , Haavin , صابری , من میلیاردرم , REZA HAJISALIMI
11-22-2012, 10:15 AM
ارسال: #6
انجمن تولدت مبارك

اين روز بزرگ رو به همه كه يك زماني بودن رو فتند
الان هستند وميخوان ادامه بدن
وكساني كه درآينده قصد دارند وارد بشن
تبريك ميگم

دست دردست دهيم به مهر
مهين خويش كنيم آباد

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , vahid61 , m_grate29 , فرهاد قربانی , P@RSA , مــجــیــנ , بهداد , jahanagahi , mohammadshamosi , mir abbas , mjdehghani , dara , Delta.H , nami , Haavin , REZA HAJISALIMI
11-22-2012, 10:20 AM
ارسال: #7
مباركه...............12_002
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , vahid61 , m_grate29 , goldmen , فرهاد قربانی , مــجــیــנ , بهداد , P@RSA , jahanagahi , mohammadshamosi , mir abbas , mjdehghani , dara , Delta.H , nami , Haavin , REZA HAJISALIMI
11-22-2012, 10:31 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-22-2012 10:33 AM، توسط vahid61.)
ارسال: #8
منم این تولد مبارک و تاریخ ساز رو تبریک میگم36
همه باهم به سوی موفقیت

همیشه آنچیزی اتفاق می افتد که منتظرش هستید……
 تشکر شده توسط: goldmen , کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , فرهاد قربانی , مــجــیــנ , حامد , بهداد , P@RSA , jahanagahi , mohammadshamosi , mir abbas , mjdehghani , dara , Delta.H , nami , Haavin , من میلیاردرم , REZA HAJISALIMI
11-22-2012, 10:37 AM
ارسال: #9
با سلام.من هم به نوبه خودم تولد این انجمن رو تبریک عرض نموده و از جناب کاظمی و اقای قربانیان عزیز که و تمامی عزیزانی که در جهت ارتقا افکار اعضای این خانواده صمیمی تلاش میکنند.تشکر ویژه دارم.در این روز خجسته از خداوند منان میخواهم که تمامی اعضا به اهداف خودشان برسند.انشاالاه. انجمن تولدت مبارک12_002[/size]

کوشش اولین وظیفه انسان است.(گوته)
گروه برتر،برتر از همه
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , goldmen , vahid61 , مــجــیــנ , حامد , بهداد , P@RSA , jahanagahi , mohammadshamosi , mir abbas , mjdehghani , dara , Delta.H , sir-mahyar , nami , Haavin , REZA HAJISALIMI
11-22-2012, 10:40 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-22-2012 10:42 AM، توسط مهدی گل محمدی.)
ارسال: #10
اااااااااااه پسر واقعا خیلی زود گذشت
یادش بخیر اولین جلسه حضوری تو پارک چمران کرج
چه جلسه ی زیبایی بود هنوز هم هر وقت عکسای اون جلسه رو میبینم گریه ام میگیره یاد اون روزا بخیر
2 سال تمام پا به پای هم تو انجمن تلاش کردیم هرکس یه جور تلاش کرد تا کار خودشو راه اندازی کنه.
وای چه روزایی بود....چه روزایی که زیر بارون با دست پر از کاغذ های خیس شده به خودم فحش نمیدادم که چرا من باید این همه سختی و درد بکشم....
بعد میومدم انجمن میدیم عمو هوشنگ میگه من روزی 4 ساعت میخوابیدم و شب روز تلاش میکردم اونم تو سن 46 سالگی.به خودم میومدم و دوباره انرژی میگرفتم و اینبار محکم تر از قبل شروع میکردم.
واقعا چه روزایی بود......
بهترین دوستام رو از تو همین انجمن پیدا کردم و بهترین روزهام رو تو همین انجمن گذروندم من همون عطر عشق (atreeeshgh) هستم که هنوزم سرزنده تر و شادمان تر از قبل دارم به فعالیتم ادامه میدم و تمام هر چه که در حال حاضر دارم و در آینده خواهم داشت مدیون تک تک اعضای این خانواده بزرگ و پدر(عمو هوشنگ) و برادر بزرگوارم(کامیار جان) هستم.

نظـــــر کـــــن بـــر حیــــات زنـدگانی
چگـــــونه طــــی شود این عمر فانی؟

بود ثلثی ز عمــــرت جمله خــــوابی
دو ثلثی دیگـــرش مثــــل ســـــــرابی

تبریک ویژه میگم به همه بچه های پر انرژی انجمن
و به بردار بزگروارم کامیار عزیز
که دوسال از بهرتین روزای عمرشو برای پیروزی و سر افرازی جوانان این مملکت گذاشت

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , فرهاد قربانی , goldmen , vahid61 , 3ObHaN , P@RSA , مــجــیــנ , حامد , بهداد , jahanagahi , mohammadshamosi , mir abbas , mjdehghani , dara , Delta.H , sir-mahyar , nami , REZA HAJISALIMI
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هدف این سایت چیست؟ کامیار کاظمی 131 292,543 06-10-2017 09:57 AM
آخرین ارسال: كاربر ...
  گزارش تغییرات در سایت کامیار کاظمی 31 26,038 06-08-2017 06:49 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  طراحی سایت با درامد بالا با موضوع کشاورزی sayeh70 1 1,290 12-18-2016 12:46 PM
آخرین ارسال: tiktaak68
  خرید از سایت علی بابا alirahimi_it 5 2,354 04-15-2016 04:01 PM
آخرین ارسال: alirahimi_it
  برای شروع،باید چه کنم؟ به دادم برسید؟ hdsky1 0 352 04-04-2016 08:09 AM
آخرین ارسال: hdsky1
  اول سال چه اهدافی نوشتید و به کدوم رسیدین؟ davaran 8 608 03-20-2016 06:48 PM
آخرین ارسال: simorghsoft
Music گزارش مشکلات سرور سایت مهدی 1 31 25,670 11-24-2015 11:57 PM
آخرین ارسال: عضوجدید
  افراد منتخب سومین سال فعالیت سایت ( 1392 ) کامیار کاظمی 15 22,779 12-03-2013 04:09 PM
آخرین ارسال: rasoul.es1989
  مرامنامه(قوانین سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران) ناظم ارشد 1 177,448 03-04-2013 02:13 PM
آخرین ارسال: ناظم ارشد
  سایت مجله خبری میلیاردر ایرانی کامیار کاظمی 14 23,817 02-22-2013 08:44 PM
آخرین ارسال: حسن لطیفی
  قوانین ارسال مطلب در سایت(همراه با تغییرات جدید) مــجــیــנ 0 16,730 01-09-2013 11:28 AM
آخرین ارسال: مــجــیــנ
  پوستر سایت کامیار کاظمی 0 16,284 09-09-2012 06:57 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  صفحه ف/ی/س/ب/و/ک سایت کامیار کاظمی 8 15,243 09-02-2012 12:11 AM
آخرین ارسال: yaraei

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS