ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

شروع سومین سال فعالیت سایت...
زمان کنونی: 04-16-2024, 08:33 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: بهنام ذوالفقارزاده
پاسخ: 40
بازدید: 26404

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شروع سومین سال فعالیت سایت...
11-22-2012, 02:05 PM
ارسال: #21
RE: شروع سومین سال فعالیت سایت...
این پیام را برای دوستان قدیمی که شماره آنها را داشتم ارسال کردم:

"سلام،شروع سومین سال فعالیت انجمن مبارک باشد؛بیادت هستیم،موفق باشی"

دوستان پیشنهاد می کنم، اگر توانستیم به این بهانه، یادی از بچه های قدیمی بکنیم.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: vahid61 , مــجــیــנ , m_grate29 , jahanagahi , P@RSA , فرهاد قربانی , حامد , نماينده استان گیلان , mohammadshamosi , مهدی گل محمدی , mir abbas , mjdehghani , dara , Delta.H , nami , Haavin
11-22-2012, 02:15 PM
ارسال: #22
وای چه زود گذشت یاد تولد یکسالگی انجمن افتادم نگران بودیم که تعداد افراد حاضر در مراسم انقدر کم باشد که مورد تمسخر خبر نگارها قرار بگیریم اما تعداد شرکت کننده ها انقدر زیاد بود که جا کم آوردیم و نشریات به شدت خبر تولد رو پخش کردند.

از امروز فیلمنامه زندگیم را تغییر میدهم.
کائنات در حال سرازیر کردن عشق و ثروت به زندگی من است.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , m_grate29 , jahanagahi , P@RSA , فرهاد قربانی , حامد , نماينده استان گیلان , mohammadshamosi , مهدی گل محمدی , mir abbas , mjdehghani , dara , Delta.H , nami , Haavin
11-22-2012, 02:35 PM
ارسال: #23
سومين سال تولد سايت را از صميم قلب به آقا كاميار عزيز ، بزرگان انجمن و ديگر اعضاي انجمن تبريك گفته و از همه دوستان مي خواهم كه حالا حالا ها در انجمن بمانيم ، به دلم برات شده كه اعضاي اين انجمن در آينده نزديك از ميلياردرهاي فعلي ايران سبقت
خواهند گرفت.(البته از روش صحيح و دوستانه )
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi , P@RSA , فرهاد قربانی , m_grate29 , حامد , mohammadshamosi , مهدی گل محمدی , mir abbas , mjdehghani , dara , Delta.H , nami , Haavin
11-22-2012, 05:20 PM
ارسال: #24
هیچ وقت یادم نمیره که در چه دورانی سپری میکردم! از لحاظ فکری و روحی گرفته تا.........
وقتی آقا هوشنگ عزیز اینجا را بهم معرفی کردند ، فکر نمیکردم یک جای متفاوت باشه ، ولی وقتی وارد شدم و نوشته ها ، راهنمایی ها و تجربه های دلسوزانه بزرگان انجمن و دیگر اعضا رو دیدم کامل نظرم عوض شد!
فکر نم...دم بتونم از دریایی از تفکرات منفی بیرون بیام
اطرافم پر شده بود از دیوار و حصارهای ذهنی که مانع از پیشرفت و حرکتم شده بود ، فکر نمیکردم بتوانم این دیوار ذهنی را خراب کنم!
بهترین دوستانم را در این انجمن به دست آوردم که بیش از هر چیز برایم ارزشمند هستند
دست آقای کاظمی و آقای قربانیان بزرگوار رو به گرمی میفشارم و صمیمانه از زحمات دلسوزانه شان تشکر میکنم
تولدت مبارک انجمن دوست داشتنی ما
به همه دوستان عزیزم تبریک میگم

در دنیا یک نفر فقط وجود دارد که باید سعی کنیم

همیشه از او بهتر باشیم

و آن کسی نیست جز گذشته خودمان!
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی , mir abbas , کامیار کاظمی , حامد , mjdehghani , vahid61 , مــجــیــנ , dara , Delta.H , nami , Haavin
11-22-2012, 06:19 PM
ارسال: #25
با عرض تبریک صمیمانه به جناب کاظمی عزیز و تمام دوستان فعال در انجمن که بی منت و بدون هیچگونه چشمداشتی اطلاعات دقیق و عملی خودشان را که اموختن انها نیاز به سپری کردن و صرف چندین سال از عمر گرانبهای یک انسان دارد را در اختیار بچه های این انجمن میگذارند و به امید سلامتی و موفقیت تمام اعضاء
بیایید قدر لحظه لحظه های باهم بودن را بدانیم و تجربه های خودمان را در اختیار دیگران هم بگذاریم.
تولد مبارک

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: حامد , کامیار کاظمی , mohammadshamosi , مهدی گل محمدی , jahanagahi , vahid61 , مــجــیــנ , dara , Delta.H , nami , Haavin
11-22-2012, 06:57 PM
ارسال: #26
مبارک باشه . با اطمینان خاطر می گم این انجمن تو موفقیتهام نقش بسیار موثری داشته . از همینجا دست دوست عزیزم آقا کامیار گل رو می بوسم. واقعاً بی منت زحمت می کشن و با مدیریت قویشون و حمایت هدایت بزرگان انجمن مانند جناب آقای قربانیان ، انشالله این قافله رو به سر منزل مقصود برسونن.
بازم تشکر می کنم از همه شما عزیزان

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , کامیار کاظمی , vahid61 , jahanagahi , mir abbas , مهدی گل محمدی , مــجــیــנ , حامد , dara , Delta.H , nami , Haavin
11-22-2012, 07:05 PM
ارسال: #27
خيلي عاليه
با قدومت جمعمونا مزين كردين
منم امروز تولدمه
تولدامون مبارك

اسپري كود كامل سرسبز
حاوي كليه عناصر مورد نياز گياه
قابل استفاده براي تمامي گلهاي اپارتماني

با استفاده از گياهان اپارتماني روح زندگي را در خانه هايتان جاري كنيد
10_004
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi , مهدی گل محمدی , مــجــیــנ , mohammadshamosi , dara , mjdehghani , Delta.H , nami , Haavin
11-22-2012, 09:20 PM
ارسال: #28
من هم شروع سومین سال رو تبریک میگم. ترجیح میدم بجای اینکه به انجمن تولدت مبارک بگم، به خودم و اعضا تولد دوباره مون رو تبریک بگم.
در وهله ی اول که خب طبیعتا باید از بانی اینجا تشکر کرد. ولی در وهله ی دوم دوست دارم این رو صادقانه بگم که من اینجا رو صرفا متعلق به یه شخص نمیدونم. اینهمه افرادی که اینجا دارن صادقانه و جوانمردانه به همدیگه کمک میکنن جوی به این پرباری ساخته. بنابراین بعد از تشکر ویزه از آقای مهندس کاظمی، از تک تک اعضای انجمن هم تشکر میکنم

گر در طلب لقمه نانی، نانی ----------- گر در طلب گوهر کانی، کانی
این نکته رمز اگر بدانی،دانی ----------- هر چیز که اندر پی آنی، آنی
"مولانا"
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , کامیار کاظمی , jahanagahi , dara , mohammadshamosi , mjdehghani , Delta.H , nami , Haavin
11-22-2012, 10:08 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-22-2012 10:12 PM، توسط dara.)
ارسال: #29
ابتدای خدای بزرگ رو شاکرم برای ایده زیبایی که در ذهن کامیار عزیز قرار داد سپس از کامیار جان برای عملی کردن این ایده و بعد هم تشکر از همه اعضای عزیز برای فعالیت در این انجمن که باعث پربارتر تر شدن روز به روز اون میشن تبریک به همه آرزوی موفقیت بیش از پیش برای همه دوستان

ابتدای خدای بزرگ رو شاکرم برای ایده زیبایی که در ذهن کامیار عزیز قرار داد سپس از کامیار جان برای عملی کردن این ایده سپاسگزارم و بعد هم تشکر از همه اعضای عزیز برای فعالیت در این انجمن که باعث پربارتر تر شدن روز به روز اون میشن تبریک به همه آرزوی موفقیت بیش از پیش برای همه دوستان

عده ای آرزو دارند که ثروتمند شوند تا ببخشند
و نمی دانند که باید ببخشند تا ثروتمند شوند
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , jahanagahi , mohammadshamosi , کامیار کاظمی , mjdehghani , Delta.H , حامد , nami , Haavin
11-22-2012, 10:22 PM
ارسال: #30
من هم تبریک می گم !
واقعا این سایت نقش موثری در پیشرفت من و مطمئنا بقیه دوستان داره!
جناب کاظمی مطمئن باشید این کار شما از طرف خدا هم بدون جواب نخواهد بود!
من همین جا باز هم از همه ی اساتید و بزرگوارنی که بی مزد و منت تجاربشون رو در اختیار دوستان قرار میدن تشکر می کنم!
انشالله در آینده نه چندان دور بتونیم جایگاه واقعی سایت و اعضاش رو در کشور و انشالله دنیا ببینیم!
 تشکر شده توسط: jahanagahi , کامیار کاظمی , mohammadshamosi , مــجــیــנ , dara , Delta.H , sir-mahyar , nami , Haavin , من میلیاردرم , kave
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هدف این سایت چیست؟ کامیار کاظمی 131 292,512 06-10-2017 09:57 AM
آخرین ارسال: كاربر ...
  گزارش تغییرات در سایت کامیار کاظمی 31 26,031 06-08-2017 06:49 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  طراحی سایت با درامد بالا با موضوع کشاورزی sayeh70 1 1,288 12-18-2016 12:46 PM
آخرین ارسال: tiktaak68
  خرید از سایت علی بابا alirahimi_it 5 2,353 04-15-2016 04:01 PM
آخرین ارسال: alirahimi_it
  برای شروع،باید چه کنم؟ به دادم برسید؟ hdsky1 0 351 04-04-2016 08:09 AM
آخرین ارسال: hdsky1
  اول سال چه اهدافی نوشتید و به کدوم رسیدین؟ davaran 8 607 03-20-2016 06:48 PM
آخرین ارسال: simorghsoft
Music گزارش مشکلات سرور سایت مهدی 1 31 25,669 11-24-2015 11:57 PM
آخرین ارسال: عضوجدید
  افراد منتخب سومین سال فعالیت سایت ( 1392 ) کامیار کاظمی 15 22,779 12-03-2013 04:09 PM
آخرین ارسال: rasoul.es1989
  مرامنامه(قوانین سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران) ناظم ارشد 1 177,445 03-04-2013 02:13 PM
آخرین ارسال: ناظم ارشد
  سایت مجله خبری میلیاردر ایرانی کامیار کاظمی 14 23,816 02-22-2013 08:44 PM
آخرین ارسال: حسن لطیفی
  قوانین ارسال مطلب در سایت(همراه با تغییرات جدید) مــجــیــנ 0 16,730 01-09-2013 11:28 AM
آخرین ارسال: مــجــیــנ
  پوستر سایت کامیار کاظمی 0 16,283 09-09-2012 06:57 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  صفحه ف/ی/س/ب/و/ک سایت کامیار کاظمی 8 15,239 09-02-2012 12:11 AM
آخرین ارسال: yaraei

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS