ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

پرورش ارتميا طلاي زنده
زمان کنونی: 04-19-2024, 07:11 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: sedaybaran
آخرین ارسال: سعادت
پاسخ: 44
بازدید: 9366

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 27 رأی - میانگین امیتازات : 3.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرورش ارتميا طلاي زنده
08-15-2013, 02:57 PM
ارسال: #31
RE: پرورش ارتميا طلاي زنده
(08-15-2013 01:04 PM)YashaR1989 نوشته شده توسط:  با مطالعه بیشتر سمت این کار برید
من پارسال دنبالش بودم
غلظت نمک حوضچه باید دقیقاً با غلظت نمک آب دریاچه ارومیه یکی باشه
حتی تو قم هم نمیشه پرورش داد
سودده ترین مکان همون اطراف دریاچه هست که از آب خود دریاچه هم بتونی استفاده کنی

دوست گرامي نميدونم اين حرف بر چه حسابي ميگي همه جاي ايران ميشه توليدش كرد حتي قم. 2 سال پيش يكي از قم براي فروش مياورد شماره شو نميدونم كجا گذاشتم پيدا كنم بهتون ميدم باهاش حرف بزنيد.
شما اگه درياچه اروميه تشريف بياريد و كمي اطرافش بريد متوجه ميشويد كه شوري اب همه جا يكسان نيست اكثرا وسط درياچه شوري بيشتر از اطراف هست علتش هم ورود اب رودخانه ها هست هر جايي كه اب رودخانه با فشار زياد وارد ميشه شوري خيلي كم هست حتي ميشه گفت صفر هست رودخانه هايي كه ابشون كم هست و وارد درياچه ميشوند باز نسبت به بقيه مناطق شوري اون منطقه كم هست. براي همين گفتم مياندواب ميتونيد خودتون تهيه كنيد چون اب رودخانه زيادي از اين منطقه وارد درياچه ميشه.
هر جايي كه اب باشه ميتونيد پرورشش بديد به شرط اينكه اولا عاشق اينكار باشيد و دوما مزاحمي نداشته باشيد.

تجارت یعنی پیدا کردن ادمهای خوب
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مرتضی الهی , hamid.h , milad70
08-16-2013, 06:13 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-16-2013 06:14 AM، توسط YashaR1989.)
ارسال: #32
(08-15-2013 02:57 PM)sedaybaran نوشته شده توسط:  
(08-15-2013 01:04 PM)YashaR1989 نوشته شده توسط:  با مطالعه بیشتر سمت این کار برید
من پارسال دنبالش بودم

دوست گرامي نميدونم اين حرف بر چه حسابي ميگي همه جاي ايران ميشه توليدش كرد حتي قم. 2 سال پيش يكي از قم براي فروش مياورد شماره شو نميدونم كجا گذاشتم پيدا كنم بهتون ميدم باهاش حرف بزنيد.
شما اگه درياچه اروميه تشريف بياريد و كمي اطرافش بريد متوجه ميشويد كه شوري اب همه جا يكسان نيست اكثرا وسط درياچه شوري بيشتر از اطراف هست علتش هم ورود اب رودخانه ها هست هر جايي كه اب رودخانه با فشار زياد وارد ميشه شوري خيلي كم هست حتي ميشه گفت صفر هست رودخانه هايي كه ابشون كم هست و وارد درياچه ميشوند باز نسبت به بقيه مناطق شوري اون منطقه كم هست. براي همين گفتم مياندواب ميتونيد خودتون تهيه كنيد چون اب رودخانه زيادي از اين منطقه وارد درياچه ميشه.
هر جايي كه اب باشه ميتونيد پرورشش بديد به شرط اينكه اولا عاشق اينكار باشيد و دوما مزاحمي نداشته باشيد.
تو یکی از سایتهای تخصصی پرورش آبزیان زینتی در موردش بحث شده تاپیکش رو کامل بخون متوجه میشی
تخمشو که به صورت بسته بندی آکواریومی ها میفروشن داخل یه شیشه نوشابه و یه پمپ باد میشه زنده کرد اما تکثیرش امکانات میخواد

...
 تشکر شده توسط: sedaybaran , hamid.h
08-16-2013, 11:03 AM
ارسال: #33
دوست عزيز مستمع بايد عاقل باشه!
کسي از ادارات خير ديده واسه کار که شمأ دوميش باشي!؟
ولي واقعا دوباره جدي شروع کن..
خيلي عالي بود!!!

من اشرف مخلوقات هستم، خداوند قدرت احاطه بر هر موجود، علم و شئی را در وجود من قرار داده است.

من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده ای بسیار توانا.من هرکاری را که شروع میکنم تا نهایت رسیدن به موفقیت آن را ادامه میدهم.
 تشکر شده توسط: sedaybaran , hamid.h
08-16-2013, 11:16 AM
ارسال: #34
(08-16-2013 06:13 AM)YashaR1989 نوشته شده توسط:  
(08-15-2013 02:57 PM)sedaybaran نوشته شده توسط:  
من پارسال دنبالش بودم

تو یکی از سایتهای تخصصی پرورش آبزیان زینتی در موردش بحث شده تاپیکش رو کامل بخون متوجه میشی
تخمشو که به صورت بسته بندی آکواریومی ها میفروشن داخل یه شیشه نوشابه و یه پمپ باد میشه زنده کرد اما تکثیرش امکانات میخواد

دوست گرامي اوني كه شما ميگي در حد كم هست بعد تخم كه در بازار فروخته ميشوند وارداتي از چين هست و نژادشون معلوم نيست من هرگز از تخم استفاده نميكنم الان چند سال تكثير ميكنم و چند بار از خود درياچه اوردم و سازگاري خوبي هم با محيط اطرافشون دارند.

تشکر شده توسط: محسن قلي زاده , hamid.h
08-16-2013, 12:17 PM
ارسال: #35
اينجوري آدم ميمونه به كي و كدوم حرف اعتماد كنه، دعوا دارين باهم؟!
جايي، مرجعي چيزي معرفي كنين آدم بره بخونه و بپرسه، به جايي برسه

نمي توانيم با باقي ماندن در آنچه هستيم، به آنچه مي خواهيم برسيم

تغییر نام کاربری : آقامحسن ----- > محسن قلي زاده
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: hamid.h
08-16-2013, 09:53 PM
ارسال: #36
سلام به همه دوستان
ببخشید بنده نظر میدم ولی بیشتر حرفایی که دوستان میزنن خنده دار هست همینجوری نیست که آرتمیا پرورش بدی وگرنه قیمت تخمش اینقدر گرون نبود.
دلیل گرونی تخم آرتمیا 2 چیز هست یکی سختی تبدیل تخم در آب به تخم خشک و نگهداری حالت زنده کردن و یکی هم قیمت دلار
تخم های آرتمیای وارداتی همه چینی نیستن و انواع مختلف داره بهترین نوع آمریکایی و به آرتمیا فلوریدا و کالیفرنیا معروفه که دلیل خوب بودنش اینه که بسیار ریز هست و کوچکترین بچه ماهی قابلیت خوردن این نوع را داره
در ایران هم دریاچه ارومیه و دریاچه مهارلو فارس و ... آرتمیا دارن ولی ارزون هستن چون درشت هستن
دوستانی که فکر میکنن آرتمیا خیلی ارزش داره باید بدونن که اینجوری نیست در بازار میتونید بگردید آرتمیا زنده کیسه پرش حداکثر 2000 تا 5000 هست میدونید چرا؟چون بزرگ کردنش آسون هست ولی تخم گرفتن ازش سخته
حالا گیریم تخم بگیرید توانایی خشک کردن اون را ندارید فقط می تونید برای ماهی های خودتون استفاده کنید نه بفروشید
در مورد تغذیه آرتمیا دوستی گفتن با جلبکی که آب در آفتاب میزنه تغذیه میشه که غلطه در آب جلبک دار موجود زنده ای هست به نام روتیفر که آرتمیا از اون تغذیه میکنه
برای تغذیه های دیگه میشه از قرص مخمر و اسپیرولینا استفاده کرد
یک توضیح کلی هم در مورد هچ کردن و پرورش آرتمیا بدم امیدوارم دوستان استفاده کنند
برای هچ کردن آرتمیا باید در هر لیتر آب یک گرم آرتمیا استفاده کنید و شوری را روی 33-35 باشه و اکسیژن را در بیشترین حالت قرار دهید و بعد از هچ شدن اکسیژن را کم کنید(در زمان هچ شدن اصلا نیاز به نور نیست فقط نور برای جدا کردن تخم های هچ شده از پوست هست) بعد آرتمیا ها را در تانکی بزرگ تر قرار یدید شوری را روی 25 قرار بدید فقط شوری باید در مدتی کم بشه که شک به آرتمیا ها وارد نشه بعد با مواردی که گفتم تغذیه بشه تا زمانی که بالغ بشه بعد خودش تخم ریزی میکنه با شلنگ هوا تخمها را درون ظروف هچ با شوری 35 برگردونید تا هچ بشن
چرخه کامل آرتمیا همینه فقط کمی حوصله و تجربه میخواد
موفق باشید

برای رسیدن به هدف مهم ترین کار برداشتن اولین قدم است
پس به جای فکر کردن قدم اول را با امید و توکل بردار
حال موفق ترین فرد هستی
 تشکر شده توسط: YashaR1989 , محسن قلي زاده , hamid.h , milad70
08-17-2013, 11:30 PM
ارسال: #37
(08-16-2013 09:53 PM)fish_taghavi نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان
ببخشید بنده نظر میدم ولی بیشتر حرفایی که دوستان میزنن خنده دار هست همینجوری نیست که آرتمیا پرورش بدی وگرنه قیمت تخمش اینقدر گرون نبود.
دلیل گرونی تخم آرتمیا 2 چیز هست یکی سختی تبدیل تخم در آب به تخم خشک و نگهداری حالت زنده کردن و یکی هم قیمت دلار
تخم های آرتمیای وارداتی همه چینی نیستن و انواع مختلف داره بهترین نوع آمریکایی و به آرتمیا فلوریدا و کالیفرنیا معروفه که دلیل خوب بودنش اینه که بسیار ریز هست و کوچکترین بچه ماهی قابلیت خوردن این نوع را داره
در ایران هم دریاچه ارومیه و دریاچه مهارلو فارس و ... آرتمیا دارن ولی ارزون هستن چون درشت هستن
دوستانی که فکر میکنن آرتمیا خیلی ارزش داره باید بدونن که اینجوری نیست در بازار میتونید بگردید آرتمیا زنده کیسه پرش حداکثر 2000 تا 5000 هست میدونید چرا؟چون بزرگ کردنش آسون هست ولی تخم گرفتن ازش سخته
حالا گیریم تخم بگیرید توانایی خشک کردن اون را ندارید فقط می تونید برای ماهی های خودتون استفاده کنید نه بفروشید
در مورد تغذیه آرتمیا دوستی گفتن با جلبکی که آب در آفتاب میزنه تغذیه میشه که غلطه در آب جلبک دار موجود زنده ای هست به نام روتیفر که آرتمیا از اون تغذیه میکنه
برای تغذیه های دیگه میشه از قرص مخمر و اسپیرولینا استفاده کرد
یک توضیح کلی هم در مورد هچ کردن و پرورش آرتمیا بدم امیدوارم دوستان استفاده کنند
برای هچ کردن آرتمیا باید در هر لیتر آب یک گرم آرتمیا استفاده کنید و شوری را روی 33-35 باشه و اکسیژن را در بیشترین حالت قرار دهید و بعد از هچ شدن اکسیژن را کم کنید(در زمان هچ شدن اصلا نیاز به نور نیست فقط نور برای جدا کردن تخم های هچ شده از پوست هست) بعد آرتمیا ها را در تانکی بزرگ تر قرار یدید شوری را روی 25 قرار بدید فقط شوری باید در مدتی کم بشه که شک به آرتمیا ها وارد نشه بعد با مواردی که گفتم تغذیه بشه تا زمانی که بالغ بشه بعد خودش تخم ریزی میکنه با شلنگ هوا تخمها را درون ظروف هچ با شوری 35 برگردونید تا هچ بشن
چرخه کامل آرتمیا همینه فقط کمی حوصله و تجربه میخواد
موفق باشید

سلام
دليل اينكه اينجا تخم ارتميا نيست سرمايه گذاري براش نشده دوما شما ارتميا ديديد كه ميگيد بزرگ يا كوچكه؟ ارتميا در حد بالغش به 5 ميليمتر هم نميرسه حتي كوچكترين ماهي هم ميتونه بخوردش . بعد هر كاري اسون نيست سختي هاي خودشو داره كسي نميگه اينكار اسون هست سوما اين روشي كه شما گفتيد براي حد كم هست نه زياد.
اگه شوري اب زياد كنيد ارتميا تخم ميذاره اگه كم كنيد زنده زايي ميكنه چون زنده زايي بهتر هست اكثرا در ايران اينكار ميكنند.
اگه شما جايي سراغ دارين كه يك كيلو خالص ارتميا اروميه زير 50 هزار تومان ميدن من خودم خريدارم.

تشکر شده توسط: hamid.h , milad70
08-18-2013, 04:15 PM
ارسال: #38
(08-17-2013 11:30 PM)sedaybaran نوشته شده توسط:  سلام
دليل اينكه اينجا تخم ارتميا نيست سرمايه گذاري براش نشده دوما شما ارتميا ديديد كه ميگيد بزرگ يا كوچكه؟ ارتميا در حد بالغش به 5 ميليمتر هم نميرسه حتي كوچكترين ماهي هم ميتونه بخوردش . بعد هر كاري اسون نيست سختي هاي خودشو داره كسي نميگه اينكار اسون هست سوما اين روشي كه شما گفتيد براي حد كم هست نه زياد.
اگه شوري اب زياد كنيد ارتميا تخم ميذاره اگه كم كنيد زنده زايي ميكنه چون زنده زايي بهتر هست اكثرا در ايران اينكار ميكنند.
اگه شما جايي سراغ دارين كه يك كيلو خالص ارتميا اروميه زير 50 هزار تومان ميدن من خودم خريدارم.

سلام
نمیدونم چرا شما دوست عزیز با دیگران سر جنگ داری ولی بهتره دوستانه تر برخورد کنی
بنده خودم تو چندتا سالن کار میکنم و یک مینی سالن دارم پس زیاد آرتمیا دیدم
کوچک و بزرگ بودن آرتمیا در حد کم هم باعث میشه لارو دو روزه بتونه بخوره یا نتونه
شما که میگید به 5 میل نمیرسه باید بدونید بچه های تترا تا 3 هفته حتی نمیتونه آرتمیا یک روزه بخوره نه بالغ
تا حالا تو عمرم ندیدم آرتمیا زنده زایی کنه انگار اینکه بگی گربه تخم میزاره
بگردید پیدا می کنید من خودم آشنا ندارم معرفی کنم ولی در خرید آرتمیا الان بهترین آرتمیا جهان گرمی 600 تومن هست یعنی کیلویی 600 هزار تومن
لطفا اگر اطلاعاتی ندارید دوستان را گمراه نکنید
ممنون

برای رسیدن به هدف مهم ترین کار برداشتن اولین قدم است
پس به جای فکر کردن قدم اول را با امید و توکل بردار
حال موفق ترین فرد هستی
 تشکر شده توسط: hamid.h
08-19-2013, 08:51 AM
ارسال: #39
چقدر جالب!!!
دو تا شخص محترم و البته اونطور كه ميگن ماهر و 2 تا حرف بسيار متفاوت!!!

نمي توانيم با باقي ماندن در آنچه هستيم، به آنچه مي خواهيم برسيم

تغییر نام کاربری : آقامحسن ----- > محسن قلي زاده
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
08-19-2013, 10:36 AM
ارسال: #40
(08-18-2013 04:15 PM)fish_taghavi نوشته شده توسط:  
(08-17-2013 11:30 PM)sedaybaran نوشته شده توسط:  سلام

سلام
نمیدونم چرا شما دوست عزیز با دیگران سر جنگ داری ولی بهتره دوستانه تر برخورد کنی
بنده خودم تو چندتا سالن کار میکنم و یک مینی سالن دارم پس زیاد آرتمیا دیدم
کوچک و بزرگ بودن آرتمیا در حد کم هم باعث میشه لارو دو روزه بتونه بخوره یا نتونه
شما که میگید به 5 میل نمیرسه باید بدونید بچه های تترا تا 3 هفته حتی نمیتونه آرتمیا یک روزه بخوره نه بالغ
تا حالا تو عمرم ندیدم آرتمیا زنده زایی کنه انگار اینکه بگی گربه تخم میزاره
بگردید پیدا می کنید من خودم آشنا ندارم معرفی کنم ولی در خرید آرتمیا الان بهترین آرتمیا جهان گرمی 600 تومن هست یعنی کیلویی 600 هزار تومن
لطفا اگر اطلاعاتی ندارید دوستان را گمراه نکنید
ممنون

سلام
1- آرتميا با توليد مثل جنسي : توليد مثل جنسي به دو روش انجام مي گيرد الف) توليد مثل به روش تخمگذاري oviparous ب) توليد مثل به روش زنده زايي ovoviviparous

2- آرتميا با توليد مثل بكرزايي parthenogenesis

http://azeconomy.blogfa.com/post-449.aspx

http://zistab.com/lakeurmia-artemia-fa.html

تشکر شده توسط: fish_taghavi , hamid.h , milad70
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پرورش گیاه استویا(300 برابر شیرینتر از شکر) سعید یوسفی 14 8,130 06-28-2015 12:48 AM
آخرین ارسال: حامد یزدی
  پرورش گیاهان و درختان خاص سعید یوسفی 3 2,727 08-31-2013 05:41 PM
آخرین ارسال: مرتضی-تهران
  ایجاد سایت پرورش و امتیاز دهی به ایده ها هومان هرمزدی 6 2,325 03-07-2013 09:07 PM
آخرین ارسال: mrghafoory
  پرورش یک ایده مهدی گل محمدی 10 4,220 10-18-2011 11:18 AM
آخرین ارسال: shahram......32

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS