ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

روانشناسی:جنگ جنگ تا پیروزی
زمان کنونی: 04-20-2024, 05:05 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: GreatNavid
آخرین ارسال: GreatNavid
پاسخ: 3
بازدید: 864

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11-20-2012, 02:06 PM
ارسال: #1
سلام و درود .
در ادبیات ما و فرهنگ کوچه و بازار ما مثال ها و حرفهای زیادی گفته میشه که برای بدبخت شدن ، بد بخت کردن و بد بخت ماندن ساخته شده اند . از این رو سعی داریم یک ارتش مجهز به انواع و اقسام تجهیزات رو به سمت این دشمن ها بفرستیم و به طور کلی اونها رو منهدم کنم . یادمون باشه که پیمودن هزاران فرسنگ با یک قدم شروع میشه ، حداقل کاری که میکنیم این هست که توی این انجمن این فرهنگ رو جا بندازیم به امید جا افتادن اون در سطح کشورمون . چرا که نه ؟
دشمن ما کلماتی خاص هستند . همانطور که میدونید کلمات قدرت بالایی دارند ، چون یک کلمه دربردارنده تصاویر بسیار هست ( البته از رویی یک تصویر هم در بر دارنده هزاران کلمه هست )
. داشتم از دشمن میگفتم . دشمن ما کلمات ، مثال ها و باور هایی هستند که در جامعه روتین شده اند و در تاپیک استاد قربانیان دیدیم که باید کلمات درست رو به کار ببریم و باقی قضایا .
حالا پیشنهاد من چیه ؟
من پیشنهاد میکنم که این کلمات و جملات رو شناسایی کرده و با یورشی قدرتمند به سمت اونا به طور کلی تسخیرشون کنیم و اونها رو عوض کنیم . من چند تا رو که دیدم الان به اسارت ما در اومدند رو براتون مینویسم و ببینید که چطور بهشون حمله شده :

نابرده رنج گنج میسر نمیشود ===> که بچه ها طی یک عملیات ضربتی اون رو کردند :
نابرده عشق گنج میسر نمیشود .
یا نابرده رنج گنج میسر نمیشود مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد
==> که اینم با یک حمله برق آسا شد :
یا نابرده رنج گنج میسر نمیشود مزد آن گرفت جان برادر که فکر کرد .

خلاصه موضوع عزیزان بیاید هر روز یک حمله به این جملات و کلمات داشته باشیم .

حمله شما چی بود ؟؟؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , yu3f , mallarme
11-20-2012, 03:50 PM
ارسال: #2
RE: روانشناسی:جنگ جنگ تا پیروزی
با سلام.به نظر شما اگه ما کلمه دشمن رو حذف و بجاش از کلمه دوستان بد استفاده کنیم چطوره؟همانطور که میدونید بعضی از حرکات دوستان بد(دشمن) باعث میشه ما دیدگاهمون نسبت به حل مسایل روشن تر بشه.دوستان بد اینگار نوعی ویروسهایی هستند کهوقتی وارد بدن شدن و بدن پادزهرش رو تولید کرد.اون ویروس دیگه تا اخر عمر نمیتونه حریفه ما بشه.

کوشش اولین وظیفه انسان است.(گوته)
گروه برتر،برتر از همه
 تشکر شده توسط: GreatNavid , yu3f
11-20-2012, 03:56 PM
ارسال: #3
RE: روانشناسی:جنگ جنگ تا پیروزی
فرهاد جان ایده خوبی بود ممنون . البته میگن از دشمن یک بار بترس از دوست هزار بار Yosef.gif . و حساب کن دوست بد دیگه چقدر بد تر از دشمنه . ولی بازم با این اوصاف قبول دارم که باید بینشمون رو عوض کنیم و دیدگاهمون رو تغییر بدیم . من دیروز تو یک مسابقه ورزشی با حریفم اصلا نمیتونستم خوب بازی کنم گیم اول و دوم ، گیم سوم به خودم اومدم که بابا چرا انقدر سخت گرفتی ؟ چرا از یه حریف یه ابر غول ساختی ؟ راحت باش ، Take it easy ، خلاصه موضوع این شد که توی اون مسابقه با اینکه عقب بودم اما دو تا گیم از یک حریف قوی گرفتم اما در گیم نهایی و پایان بازی گرچه حریف پیروز میدان شد ولی فهمیدم که باید دید رو عوض کرد ( البته حریف خیلی قویتر بود )
 تشکر شده توسط: yu3f , فرهاد قربانی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تست روانشناسی - شخصیتی moshaveranenovin 0 627 10-09-2016 02:01 PM
آخرین ارسال: moshaveranenovin
  26 کتاب روانشناسی pooria026 1 894 08-03-2016 08:04 PM
آخرین ارسال: aligharagezlou
  روانشناسی گروه خونی صدفی 29 3,844 02-05-2014 04:01 PM
آخرین ارسال: aria898210
  روانشناسی (شناخت افراد ) mir abbas 13 2,113 09-04-2013 07:22 PM
آخرین ارسال: Divar
  تست روانشناسی شخصیت جدید dehkadeh ali 0 713 11-18-2012 10:57 AM
آخرین ارسال: dehkadeh ali
  ببینید تا احساس آرامش کنید mteam 1 977 10-21-2012 08:27 PM
آخرین ارسال: بهداد
  یک انسان تا چه مدت می‌تواند تمرکزش را حفظ کند؟ mallarme 2 800 10-16-2012 12:06 AM
آخرین ارسال: jahanagahi
  روانشناسی شانس:آیا شما آدم خوش شانسی هستید؟! aaftaab24 0 1,056 07-16-2012 11:24 PM
آخرین ارسال: aaftaab24
  لبخند بزنید تا بگم چرا صدفی 0 657 06-09-2012 10:26 AM
آخرین ارسال: صدفی
  تست های روانشناسی مهتاب 18 2,549 01-16-2012 12:47 AM
آخرین ارسال: MARYAR
  7 گام تا موفقيت MARYAR 1 708 12-25-2011 11:21 AM
آخرین ارسال: shahram......32

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS