ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

سخنی برآمده از دل با جوانان عزیز
زمان کنونی: 03-29-2024, 12:32 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: nami
آخرین ارسال: مسعود کوچولو
پاسخ: 25
بازدید: 4603

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 3.36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11-19-2012, 03:50 PM
ارسال: #1
با سلام و سپاس

سعی میکنم فضای حاکم بر جوانان امروز را درک کنم فضایی آغشته از:

- آشفتگی های فکری

- فشارهای جنسی

-افسردگی

-بدبینی

-پرخاشگری

-غرور جوانی

- نداشتن امید به آینده

-فشارهای مالی

-سوالات گنگ و بی جواب عقیدتی و جهان بینی ناشی از تضادها

-درک نکردن روحیات یک جوان توسط بزرگان و اطرافیان

-مشغله های تحصیلی

-احساس تنهایی

-زود رنج بودن
و ....

عزیزانم میفهمم که فضای روانی سنگینی بر جوانان حاکم هست که با حمله های پی در پی ضربات زیادی برای نامتعادل کردن تعادل فکری و روانی وارد میکند وبا نگاه عمیق به آمارها (افزایش افسردگی ،افزایش اعتیاد ،بالا رفتن میزان طلاق ، پایین آمدن چشمگیر میزان امید به آینده و ...)براحتی عمق فاجعه قابل درک می باشد.

شما چه از این دسته جوانان باشید چه نباشید ،کاری ندارم ولی در کل ،چه باید کرد؟ چه نباید کرد ؟

تا بحال کسانی که در این فضاهای یاس و نامیدی و... سیر کرده اند و به اصطلاح زندگی(حقیقتا مردگی ولی به شکل عمودی)ادامه میدهند ،به چه نتایجی رسیده اند؟
آیا بجز درد ،رنج و ساختن دنیایی سرد ،بیهوده و بی هدف که معتقدم ساختن این عالم از سخت ترین کارها بوده و انرژی زیادی میبرد ،ایا چیزی به غیر از اینها عایدشان شده؟مسلما خیر

پس چرا راه اصولی،زیبا و منطقی را در پیش نگیریم؟عالمی شاد ،پرانرژی،باهدف،صبور،مقاوم و ...که ساختن این عالم بزرگ،بسیار راحت تر از ساختن آن جهان منفی میباشد.

پس امروز و از این لحظه زیبای آفرینش ،دست در دست هم میدهیم و تکانی به خود میدهیم و با خودمان عهد میبندیم که دیگر به آن من مصنوعی و مردگی عمودی،حیات ببخشیم و به زندگی برگردیم.

امروز و در این لحظه زیبا میخواهیم دوباره متولد شویم و درهای افکارمان را بسوی خوشبختی واقعی،آرامش حقیقی ،خوشی های ماندگار، خنده های زیبا ،ثروت واقعی باز کنیم.
فضای ذهنمان رابا دادن نسیم پرطراوت خودآگاهی و شناخت و اراده،تمام گرد و غبار ،دودهای کثیف و آشفته را از خانه ذهنمان بیرون افکنیم.

امروز فریااااااااااااااااد بکشیم ،آری بخداوند منان قسم ،فریاد ،فریاد فریاد

به یک جای بلند و با ارتفاع(کوه ،بالای ساختمان و ....)میرویم و چنان فریاد بکشیم که تمام کروموزوم های سلول هایمان ،جانی دوباره بگیرد،خونی جدید در رگهایمان جاری شود و تمام افکار منفی(نمی توانم ،نمیشود ،سرمایه ندارم و ...)و اعمال منفی(سستی و تنبلی،عدم برنامه ریزی،عدم تفکر ،عمل نکردن به موقع و ...)را از وجودمان بزداییم و از خداوند منان بخواهیم آن روح بزرگی که از وجود بی کرانش در ما دمیده پیدا کنیم تا با قدمهای استوار ،اراده ای آهنین پیش بسوی ((هر روز بهتر از دیروز ))حرکت کنیم.
پس یا علی
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: GreatNavid , مهدی گل محمدی , jahanagahi , کامیار کاظمی , حامد , amiryazdani138 , toofan245 , M3HDI , vahid61 , dara , Delta.H , مــجــیــנ , goldmen , m_grate29 , فرهاد قربانی , P@RSA , 3ObHaN , Haavin , yu3f , توانا , mohamad021 , سعید محمدی , mir abbas , tondar12 , safari-cht , dost , Mind , venus2 , Alireza_Kh , mahdi77 , sir-mahyar , ahmad rezaee , cold_fear , Rhodes , mohsen_gah , shahrasebi , alireza091111 , یک همراه سبز , مسعود کوچولو , yunespc , pesar368 , Barran , arak_2008 , iranboy
11-19-2012, 03:56 PM
ارسال: #2
RE: سخنی برآمده از دل با جوانان عزیز
یاعلی.......
آقای نامی عزیز
سپاسگزارم از نوشتن این متن زیباتون...
من خودم یه مقدار دلم تنگ شده بود و از تنهایی کمی حالم گرفته بود وقتی این متن شمارو خوندم ناخودآگاه درونم منغلب شد.سپاسگزارم.
(من الان تو مغازه نشستم و به تنهایی دارم با کارها و سختی ها مبارزه میکنم و به این خاطر که تنها هستم کمی دلم گرفته ولی الان بر خود میبالم که به تنهایی میتونم همه کارارو انجام بدم.)

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: حامد , jahanagahi , amiryazdani138 , nami , vahid61 , M3HDI , dara , Delta.H , مــجــیــנ , فرهاد قربانی , Haavin , m_grate29 , توانا , GreatNavid , سعید محمدی , mir abbas , ahmad rezaee , Mrs.Seyedi
11-19-2012, 04:04 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-19-2012 04:05 PM، توسط حامد.)
ارسال: #3
هیچی نمیتوانم در مقابل این متن زیبا و پر معنی بنویسم.
فقط این جمله را نقل میکنم.و در پایانش میگویم خدایا به امید تو...

((پس امروز و از این لحظه زیبای آفرینش ،دست در دست هم میدهیم و تکانی به خود میدهیم و با خودمان عهد میبندیم که دیگر به آن من مصنوعی و مردگی عمودی،حیات ببخشیم و به زندگی برگردیم.))

((امروز و در این لحظه زیبا میخواهیم دوباره متولد شویم و درهای افکارمان را بسوی خوشبختی واقعی،آرامش حقیقی ،خوشی های ماندگار، خنده های زیبا ،ثروت واقعی باز کنیم))

همیشه قدرت را در حرف زدن راه رفتن و نگاهتان داشته باشید.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی , amiryazdani138 , nami , vahid61 , M3HDI , dara , Delta.H , مــجــیــנ , m_grate29 , فرهاد قربانی , Haavin , yu3f , توانا , GreatNavid , mir abbas , venus2 , ahmad rezaee , sir-mahyar , Mrs.Seyedi , shahrasebi
11-19-2012, 04:07 PM
ارسال: #4
هر زمان که احساس کردید امیدتان را از دست می‌دهید، از خدا بخواهید امیدی تازه به شما بدهد تا بتوانید با ایمان کامل به مسیرتان ادامه دهید و با موقعیت‌های سخت زندگی برخورد کنید. مطمئن باشید که خداوند پاداش صبر و تحمل شما را خواهد داد. هر زمان که نیاز به امید بیشتر داشتید، روی او حساب کنید.

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی , amiryazdani138 , nami , M3HDI , dara , Delta.H , مــجــیــנ , m_grate29 , فرهاد قربانی , Haavin , GreatNavid , venus2 , ahmad rezaee
11-19-2012, 05:19 PM
ارسال: #5
الحمدلله و المنه

یا علی

مردان بزرگ اراده می کنند و مردان کوچک آرزو

http://s4.picofile.com/file/7806722254/emza01.png
 تشکر شده توسط: dara , Delta.H , nami , amiryazdani138 , مــجــیــנ , m_grate29 , jahanagahi , فرهاد قربانی , مهدی گل محمدی , Haavin , yu3f , توانا , GreatNavid , mir abbas , venus2
11-19-2012, 08:12 PM
ارسال: #6
دوستان عزیزم برای حل کردن همه مشکلات باید ایمانمونو قوی کنیم تا ببینیم چه جوری همه مشکلات حل میشه

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
 تشکر شده توسط: jahanagahi , M3HDI , فرهاد قربانی , amiryazdani138 , مهدی گل محمدی , nami , Haavin , m_grate29 , GreatNavid , venus2
11-19-2012, 08:38 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-19-2012 08:39 PM، توسط سعید یوسفی.)
ارسال: #7
***به یک جای بلند و با ارتفاع(کوه ،بالای ساختمان و ....)میرویم و چنان فریاد بکشیم که تمام کروموزوم های سلول هایمان ،جانی دوباره بگیرد***

استاد نامی عزیز آیا خود شما از این روش استفاده کردین؟ آیا تاثیری داره؟

همین که سلامتی، یعنی ثروتمندترین انسان روی زمینی. پس خدا را با همه وجودت شکر کن.
 تشکر شده توسط: M3HDI , مهدی گل محمدی , jahanagahi , Delta.H , amiryazdani138 , nami , m_grate29 , توانا , venus2 , ahmad rezaee
11-19-2012, 09:06 PM
ارسال: #8
ممنون از مطلب با ارزشی که نوشتی. شناخت شما از جوانان بیش از خودشان است. موفق هستی , موفقتر باشی.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , 3ObHaN , Haavin , Delta.H , amiryazdani138 , nami , m_grate29 , حامد , GreatNavid , mir abbas , venus2 , sir-mahyar , Mrs.Seyedi , iranboy
11-19-2012, 09:51 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-26-2012 01:18 AM، توسط nami.)
ارسال: #9
(11-19-2012 08:38 PM)434343 نوشته شده توسط:  ***به یک جای بلند و با ارتفاع(کوه ،بالای ساختمان و ....)میرویم و چنان فریاد بکشیم که تمام کروموزوم های سلول هایمان ،جانی دوباره بگیرد***

استاد نامی عزیز آیا خود شما از این روش استفاده کردین؟ آیا تاثیری داره؟

با سلام و سپاس
 تشکر شده توسط: Delta.H , کامیار کاظمی , Haavin , amiryazdani138 , jahanagahi , M3HDI , مــجــیــנ , فرهاد قربانی , tondar12 , P@RSA , yu3f , مهدی گل محمدی , m_grate29 , rad86 , توانا , حامد , GreatNavid , سعید محمدی , vahid61 , mir abbas , venus2 , sir-mahyar
11-19-2012, 10:28 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-19-2012 11:51 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #10
چقدر زیبا می نویسی.
یاد فریادها ی خودم افتادم .یاد چشمان اشک آلودم. یاد تنها بودنم و قدم زدن پیاده در 50سالگی به مسافت 10 تا 15 کیلومتر.(تعجب کردید. بله 10تا 15کیلومتر در 50سالگی. یعنی سن باز نشستگی ) می رفتم و اشک می ریختم و می گفتم من باید موقعیت خیلی خیلی بهتر از قبل خود را بدست آورم. خودم را سرزنش نمی کردم. اصلا سرزنش نکردم ولی در قدم زدن اشتباهاتم را بیاد می آوردم و می نوشتم. در فرصتی یکی یکی از آنها را بررسی میکردم.
ما این خاطرات را می نویسیم که درسی باشد برای عزیزان.شعر می گفتم. داستان می نوشتم. نقاشی می کشیدم. کوبلن می بافتم .پایه یک گرفتم. گواهینامه تراکتور گرفتم.(اکنون اضافه کردم).خط بسیار بدی داشتم.بحدی تمرین کردم که الان وقتی خط خودم را می بینم لذت می برم.
می دانید چرا؟
برای اینکه دیوانه و مجنون نشوم و فکرم را بطرف مسائل مثبت بکشانم. یک بار نشد که بفکر مواد باشم و.....فقط مثبت فکر میکردم و به کارهای مثبت پناه می بردم.. کلاس می رفتم. کتاب می خواندم .....
استاد من نامی عزیز چقدر عالی نوشتی تا این عزیزان بدانند موفقیت بسادگی نیست.
من کمی تسکین پیدا کردم و دوباره لبخندم را بر روی لبانم نشاندم.Wink
وقتی با جان و دل از صبح تا پاسی ازشب در خدمت این عزیزان هستم تا بتوانم بگویم : اگر بخواهید می توانید.وقتی وارد انجمن شدم به ادمین عزیز عرض کردم برنامه های خوبی برای این عزیزان دارم ولی زمان نیاز دارد.عزیزان دورند. دنیا اینترنت مجازی است و شناختی از هم ندارند باید برنامه ریزی کنیم برای حل این مشکل. اعتماد سازی و تغییر فکری بطرف مثبت اولین حرکت بود. این انجمن هنوز دوساله نیست 22هزار عضو دارد.زمان برای تغییر و حرکت نیاز است.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , nami , M3HDI , tondar12 , P@RSA , مــجــیــנ , amiryazdani138 , فرهاد قربانی , yu3f , Haavin , مهدی گل محمدی , Delta.H , m_grate29 , rad86 , توانا , حامد , سعید محمدی , vahid61 , mir abbas , Mind , venus2 , sir-mahyar , ahmad rezaee , Mrs.Seyedi , shahrasebi , یک همراه سبز , abdolhossein , iranboy
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  انالله و اناالیه راجعون (جناب استاد قربانیان عزیز) کامیار کاظمی 7 610 12-14-2023 08:02 PM
آخرین ارسال: Delta.H
  آشنایی و پیداکردن دوست عزیز hedayat98 4 1,216 08-04-2014 08:37 PM
آخرین ارسال: arash1367
  سخنی زیبا از مستر تست که منو به فکر فرو برد MARYAR 10 1,486 12-19-2013 04:02 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  نیاز به حمایت شما دوستان عزیز از جوانان فعال alma 0 689 11-28-2013 01:25 PM
آخرین ارسال: alma
  کامیار عزیز تولدت مبارک mohammadshamosi 32 2,701 11-06-2013 08:54 PM
آخرین ارسال: REZA HAJISALIMI
  عزیز من! بیا متفاوت باشیم..... mallarme 3 1,017 05-05-2013 10:05 PM
آخرین ارسال: mallarme
  مشکل از کجاست دوست عزیز؟ کامیار کاظمی 22 6,354 05-17-2012 12:40 PM
آخرین ارسال: ناصر صادقی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS