ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

مشكلات امروز ايران نسبت به كشورهاي ديگر جهان چيست
زمان کنونی: 04-18-2024, 05:07 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mardanblog
آخرین ارسال: saeed.abdollahi
پاسخ: 15
بازدید: 2057

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 2.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشكلات امروز ايران نسبت به كشورهاي ديگر جهان چيست
01-11-2013, 04:12 PM
ارسال: #11
RE: مشكلات امروز ايران نسبت به كشورهاي ديگر جهان چيست
اول باید از خودمون شروع کنیم .یعنی اصلاح در تولیدات و خدمات .

من ایرانی مرتب می گویم نون توی واسطه است .تلاش و زحمت کشیدن را دوست نداریم. دوست داریم جنس خارجی بخریم مثلا از چین.چون قیمت مناسب است میاریم ایران با چند درصد سود بفروشیم .

در کشور چین کارگرها با حقوق کم هم حاضرند کار کنند ولی ایرانی پشت میز نشستن را دوست دارد ....

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mir abbas , saeed.abdollahi , nami , سیدمهدی هاشمی , mahdi5e , sir-mahyar , Delta.H , 0625
02-22-2013, 11:59 PM
ارسال: #12
با سلام خدمت دوستان عزیز

من متوجه شدم که بیشتر دوستان مشگل اقتصادی رو مطرح کرده اند ولی مشگل اصلی مابه نظر بنده نسبت به دیگر کشورها گرچه دیگر کشورها هم کم وبیش این مشگل که عنوان خواهم کرد رادارند سخت افزاری نیست بلکه نرم افزاری است. بنابراین من معتقدم که عمده مشگلات ما مدیریتی است نه اقتصادی.

هدف انسان دراین دنیا فهمیدن است ولی هیچ وقت به طور کامل دراین دنیا به ان دست نخواهد یافت.
family1975 =========> farzin54
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , سیدمهدی هاشمی , mahdi5e , sir-mahyar , 0625 , mir abbas
02-23-2013, 01:43 AM
ارسال: #13
با سلام خدمت دوستان
من هر وقت بحث راجع به مشکل پیش می یاد اول از خودم شروع می کنم و شخصیت خودمو تحلیل می کنم ببینم اگر از لحاظ شخصی و اجتماعی بهتر از این بودم مشکلاتی که الان در زندگیم هست برطرف می شدن یا اساسا اصلا به وجود می آمدن بعد به اجتماع و اطرافیانم می پردازم شاید این نظر من با این بحث منافات داشته باشه ولی در وب گردی های اخیرم به مقاله ای رسیدم راجع به آقای بیل گیتس ، ایشون تو این مقاله کتاب هایی رو که در سال 2012 مطالعه کرده بودند معرفی کرده تا دیگران هم مطالعه کنند نکته جالب برای من تعداد این کتاب ها بود و این که ایشون با این حجم کار چه اهمیت بالایی به کتاب و کتاب خوانی میدن اینا رو گفتم که بگم نداشتن مطالعه یکی از مشکلات جدی ماست حتی در قشر تحصیل کرده ما و بزرگتر از اون مدرک گرایی را ارزش نهادن به جای ارج نهادن به تخصص .
لینک خبر رو می زارم دوستانی که مشاهده نکردن ببینن ولی همیشه با خودم می گم اجتماعی که تا این حد به مطالعه اهمیت می ده همیشه موفق خواهد بود .

http://www.smmousavi.com/1391/10/15/10bo...gates.html
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , rad86 , saeed.abdollahi , mahdi5e , سیدمهدی هاشمی , sir-mahyar , 0625 , mir abbas
02-23-2013, 05:21 PM
ارسال: #14
اتفاقا سه ماه پیش به نمایندگی مرکزی جی ال ایکس تو اهواز رفته بودم و از این که بر چه اساسی این قیمتها رو روی موبایلهای چینیشون گذاشتن سوال کردم و جواب شنیدم که دیگه گوشیهای معمولی نوکیا رو باید با 70هزار تومن خر یداری کنی و دلاررفته بالا دیگه از گوشیهای ما که راحت تو جیب جا میشن و راحت در میان چه توقعی داری؟ وقتی که منطق کمپانیهای ایرانی در قیمت گذاری این باشه همین میشه که هست .
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: yu3f , M3HDI , 0625 , mir abbas
02-23-2013, 06:08 PM
ارسال: #15
(02-23-2013 05:21 PM)سیدمهدی هاشمی نوشته شده توسط:  اتفاقا سه ماه پیش به نمایندگی مرکزی جی ال ایکس تو اهواز رفته بودم و از این که بر چه اساسی این قیمتها رو روی موبایلهای چینیشون گذاشتن سوال کردم و جواب شنیدم که دیگه گوشیهای معمولی نوکیا رو باید با 70هزار تومن خر یداری کنی و دلاررفته بالا دیگه از گوشیهای ما که راحت تو جیب جا میشن و راحت در میان چه توقعی داری؟ وقتی که منطق کمپانیهای ایرانی در قیمت گذاری این باشه همین میشه که هست .

کاملا موافقم
عجب گوشی زدیما..........تو جیب جامیشه
 تشکر شده توسط: 0625 , سیدمهدی هاشمی , mir abbas
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پست سریع به ایران mahdi6940 1 451 06-21-2016 12:07 PM
آخرین ارسال: majidghaffari
  #کارافرینی به سبک ایرانی#برای بچه های انجمن ebrahim.ev 1 643 09-10-2015 11:03 PM
آخرین ارسال: Amiraliamirali
  پول درآوردن راحته ولی به چه قیمتی ؟ جبرئیل 4 903 04-30-2015 02:25 PM
آخرین ارسال: جبرئیل
  برای شما دوست عزیزی که به تازگی عضو شده اید ... m-jalalvand 2 920 03-05-2013 12:34 PM
آخرین ارسال: m-jalalvand
  به نظرتون مرحله دوم هدفمندی یارانه ها چجوری اجرا بشه بهتره؟ somaye92 1 389 03-04-2013 02:16 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  کمک فکری به مسئولین برای بهبود اوضاع اقتصادی mjdehghani 92 11,162 01-24-2013 02:39 PM
  تا چه اندازه به مباحث تفکر مثبت اعتقاد دارید؟ jahanagahi 10 1,684 10-16-2012 02:47 PM
  آیا عوامل رسیدن به هدف راز است ؟ jahanagahi 22 2,632 10-16-2012 02:32 AM
آخرین ارسال: MohamadMJ
  ایراد به واردات nami 15 2,115 09-29-2012 01:46 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS