ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نظرسنجی: آیا معتقد هستین زندگی همچنان که دارای زیباییست میتواند همیشه مشکلاتی هم داشته باشد؟
بله
خیر
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی است. کاربران میتوانند گزینه انتخابی شما را مشاهده کنند.

آیا مشکلات همیشه هست؟!
زمان کنونی: 04-20-2024, 01:15 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: پرواز
آخرین ارسال: صدفی
پاسخ: 20
بازدید: 2062

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا مشکلات همیشه هست؟!
11-18-2012, 03:47 PM
ارسال: #11
RE: آیا مشکلات همیشه هست؟!
واقعا از همه ممنونم بابت حرف های خوب و نظرات خوبشون. بخصوص جناب goldmen حرفاتون خیلی روم اثر گذاشت

گر در طلب لقمه نانی، نانی ----------- گر در طلب گوهر کانی، کانی
این نکته رمز اگر بدانی،دانی ----------- هر چیز که اندر پی آنی، آنی
"مولانا"
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi
11-18-2012, 05:58 PM
ارسال: #12
مشكلات هميشه هست
ولي با اندكي تغيير در نگرش ميتوان به شكلات تبديلشان كرد

اسپري كود كامل سرسبز
حاوي كليه عناصر مورد نياز گياه
قابل استفاده براي تمامي گلهاي اپارتماني

با استفاده از گياهان اپارتماني روح زندگي را در خانه هايتان جاري كنيد
10_004
 تشکر شده توسط: jahanagahi , پرواز
11-18-2012, 06:12 PM
ارسال: #13
http://www.up.persianv.com/imagess/cjkx3...06rzv2.jpg

اسپري كود كامل سرسبز
حاوي كليه عناصر مورد نياز گياه
قابل استفاده براي تمامي گلهاي اپارتماني

با استفاده از گياهان اپارتماني روح زندگي را در خانه هايتان جاري كنيد
10_004
11-18-2012, 06:23 PM
ارسال: #14
دوستان با عرض معذرت من با این نظریه که " مشکلات همیشه هست و افراد ثروتمند مشکلات و گرفتاریهای بیشتری دارند و به قول معروف هرکه بامش بیش برفش بیشتر!" کاملاً مخالفم!
ببینید اگر صادقانه به زندگی خویش بنگریم اکثر مشکلات، دلنگرانی ها، و عذاب وجدان ناشی از کمبودها است و زمانی که فرد به سطحی میرسد که استانداردهای قابل قبولی در زندگی خود و خانواده اش اعمال کند بسیاری از این کمبودهایی که مردم عادی بطور روزمره با آنها دست و پنجه نرم میکنند را حس نخواهد کرد بنابراین وقت بیشتری برای کارهای خیرخواهانه، ورزش، تفریح و علایق خاص خواهد داشت.
شاید تنها نگرانی افراد ثروتمند و موفق در زمینه های شغلی باشد و افزایش سرمایه. که این نگرانی را همگان حاضرند به جان بخرند ولی در زمینه های دیگر آرامش خاطر داشته باشند.
آزمایش پیامبران و اولیاء توسط خداوند هم اساساً برای نشان دادن آزار و اذیت نیست! بلکه یکی از فلسفه های آن درس دادن به انسانهای دیگر برای مقاومت و ایستادگی در راه رسیدن به هدف است.
مثلاً امام حسین و واقعه عاشورا درس پایمردی و ایستادگی بر سر عهد و پیمان و هدف تا پای جان را به ما میدهد و زمانی که حسین میگوید "هیهات من الذله" و تا آخرین لحظه به خاطر هیچ چیزی حتی عزیزترین کسانش از حق نمیگذرد میداند که این مشعلی است که در اعماق تاریخ افروخته و هرگز خاموش نخواهد شد. بنابراین هدف اصلی انسانهای دیگر هستند نه شخص امام حسین که خودش از بندگان مقرب ذات باریتعالی است.
اگر دیدید که ثروتمندی گرفتاری ندارد خدامند فراموشش کرده؟!
خدای مهربان هیچ بنده ای را حتی یک لحظه هم فراموش نمیکند حتی بدترین آنها را!
در روایت است که حضرت موسی به کوه نور میرود و از خدا برای بنی اسرائیل طلب عذاب میکند، خداوند به موسی میفرماید باز هم سعی کن آنها را هدایت کنی ولی موسی اصرار بر عذاب آسمانی داشت!
خدا فرمود کاری را که میگویم انجام بده بعد دوباره بیا.
موسی طبق دستور خداوند پیش کوزه گری میرود و به او میگوید هرچه کوزه داری خریدارم!
کوزه گر خوشحال میشود و همه را به موسی میفروشد.
موسی در داخل دکان کوزه گر با عصایش شروع به شکستن کوزه ها میکند!
کوزه گر که ناظر ماجرا بود به موسی میگوید چرا میشکنی؟
موسی میگوید پولش را داده ام دوست دارم بشکنم، خاکهایش را هم جمع میکنم و میبرم! و به کارش ادامه میدهد.
کوزه گر جلوی موسی را میگیرد، پولش را که به اندازه فروش چند ماه بود پس میدهد و به او میگوید من اینها را ساخته ام و هرکدام را که خرد میکنی قلبم فشرده میشود!!!
موسی پیش خدا بازمیگردد و حکمت این عمل را جویا میشود.
خداوند میفرماید: ای موسی! وقتی کوزه گری حاضر نیست کوزه های گلی اش جلوی چشمانش شکسته شوند، چگونه از من میخواهی بر بندگانم که برایم بسیار عزیزند به همین آسانی عذاب نازل کنم؟

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , yu3f , jahanagahi , پرواز
11-18-2012, 06:54 PM
ارسال: #15
حمزه جان منظور از فراموش کرده یعنی ب حال خودش رهاش کرده.
تو قرآن هم داریم ک میگه: ما آن ها را ب حال خودشان رها کردیم تا.... Yosef.gif
داستان حضرت موسی هم خوب بود. ممنون
راستی داستان حضرت موسی راجع ب عذاب بود نه مشکلات ها. دقت شود Yosef.gif

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
 تشکر شده توسط: Delta.H , jahanagahi , مــجــیــנ , پرواز
11-18-2012, 07:29 PM
ارسال: #16
(11-18-2012 06:23 PM)Delta.H نوشته شده توسط:  دوستان با عرض معذرت من با این نظریه که " مشکلات همیشه هست و افراد ثروتمند مشکلات و گرفتاریهای بیشتری دارند و به قول معروف هرکه بامش بیش برفش بیشتر!" کاملاً مخالفم!
ببینید اگر صادقانه به زندگی خویش بنگریم اکثر مشکلات، دلنگرانی ها، و عذاب وجدان ناشی از کمبودها است و زمانی که فرد به سطحی میرسد که استانداردهای قابل قبولی در زندگی خود و خانواده اش اعمال کند بسیاری از این کمبودهایی که مردم عادی بطور روزمره با آنها دست و پنجه نرم میکنند را حس نخواهد کرد بنابراین وقت بیشتری برای کارهای خیرخواهانه، ورزش، تفریح و علایق خاص خواهد داشت.
شاید تنها نگرانی افراد ثروتمند و موفق در زمینه های شغلی باشد و افزایش سرمایه. که این نگرانی را همگان حاضرند به جان بخرند ولی در زمینه های دیگر آرامش خاطر داشته باشند.
آزمایش پیامبران و اولیاء توسط خداوند هم اساساً برای نشان دادن آزار و اذیت نیست! بلکه یکی از فلسفه های آن درس دادن به انسانهای دیگر برای مقاومت و ایستادگی در راه رسیدن به هدف است.
مثلاً امام حسین و واقعه عاشورا درس پایمردی و ایستادگی بر سر عهد و پیمان و هدف تا پای جان را به ما میدهد و زمانی که حسین میگوید "هیهات من الذله" و تا آخرین لحظه به خاطر هیچ چیزی حتی عزیزترین کسانش از حق نمیگذرد میداند که این مشعلی است که در اعماق تاریخ افروخته و هرگز خاموش نخواهد شد. بنابراین هدف اصلی انسانهای دیگر هستند نه شخص امام حسین که خودش از بندگان مقرب ذات باریتعالی است.
اگر دیدید که ثروتمندی گرفتاری ندارد خدامند فراموشش کرده؟!
خدای مهربان هیچ بنده ای را حتی یک لحظه هم فراموش نمیکند حتی بدترین آنها را!
در روایت است که حضرت موسی به کوه نور میرود و از خدا برای بنی اسرائیل طلب عذاب میکند، خداوند به موسی میفرماید باز هم سعی کن آنها را هدایت کنی ولی موسی اصرار بر عذاب آسمانی داشت!
خدا فرمود کاری را که میگویم انجام بده بعد دوباره بیا.
موسی طبق دستور خداوند پیش کوزه گری میرود و به او میگوید هرچه کوزه داری خریدارم!
کوزه گر خوشحال میشود و همه را به موسی میفروشد.
موسی در داخل دکان کوزه گر با عصایش شروع به شکستن کوزه ها میکند!
کوزه گر که ناظر ماجرا بود به موسی میگوید چرا میشکنی؟
موسی میگوید پولش را داده ام دوست دارم بشکنم، خاکهایش را هم جمع میکنم و میبرم! و به کارش ادامه میدهد.
کوزه گر جلوی موسی را میگیرد، پولش را که به اندازه فروش چند ماه بود پس میدهد و به او میگوید من اینها را ساخته ام و هرکدام را که خرد میکنی قلبم فشرده میشود!!!
موسی پیش خدا بازمیگردد و حکمت این عمل را جویا میشود.
خداوند میفرماید: ای موسی! وقتی کوزه گری حاضر نیست کوزه های گلی اش جلوی چشمانش شکسته شوند، چگونه از من میخواهی بر بندگانم که برایم بسیار عزیزند به همین آسانی عذاب نازل کنم؟

اینم باز برمیگرده به آزمایش قرار گرفتن همه
امام حسین(ع) اراده میکرد کلا انسان های کربلا با قدرت خدایی که داشت از هستی نابود میشد چرا زمینی باهاشون جنگید؟
خدا میتونه زیر پای اسماعیل چشمه زمزم شروع به جوشیدن کنه نمی تونه جلوی خیمگاه امام حسین(ع) یک چشمه اب ایجاد کنه که عباس(ع) برای آب به دل دشمن نزنه؟
حتی به سلیمان که قدرت بی انتها داده بود بازهم مورد آزمایش قرار گرفت
به موسی (ع) وقتیی گفت به سوی قوم بنی اسرائیل برو موسی(ع) من ازشون میترسم اونا منو می کشند خدا گفت برادرت هارون رو برای کمکت میفرستم باز گفت میترسم..گفت قدرتم رو در عصات بهشون نشون میدم گفت میترسم واز اخر بعد از چند بار قبول کرد
ولی وقتی پیامبر(ص) به علی(ع) شب هجرت گفت تو جای من بخواب تا من هجرت کنم به مدینه علی(ع) فقط پرسید مادرم به فدایت من جای شما بخوابم شما درسلامت خواهی بود؟ محمد(ص) گفت اری
هم موسی(ع) که پیامبر خدا بود مورد آزمایش قرار گرفت در یک موقعیت خطرناک وهم علی(ع) کدوم موفقتر شدن؟

آزمایش خدا در همه چیز هست
یک داستان دیگر میگم:
محمد(ص) یکروز که میخواست بره معراج دو تا فرشته رو دید که دارن میرن به سمت زمین درموقع برگشت از نزد خدا باز همان دوتا فرشته را دید ولی فرشته ها ازش پرسیدن خدا مارو برای کارهای فرستاده که ما نفهمیدیم اگر امکانش هست از خدا بپرس
محمد(ص) گفت چه کاری مگر انجام دادین؟
فرشته اول گفت من رفتن تهه اقیانوس یک سنگ رو به خوردیک ماهی دادم..ماهی روبه قلاب یک ماهیگر رساندم....ماهی رو دست یک طبیب رساندم....طبیب اون سنگ رو ازشکم ماهی دراورد ورفت باهاش پسر حاکم شهر که ادم مشرک وظالمی بود رو که بیماری لاعلاج داشت نجات داد
اون فرشته گفت من رفتم غذای آبگوشت یک خانواده فقیر که با پس انداز یک ماه خودشان توانسته بودن گوشت بخرن رو ریختم رو زمین و بچه های اون فقیر به شدت ناراحت شدن

محمد(ص) برگشت معراج وازخدا جریان این دو کارش رو پرسید
خدا گفت اون حاکم درعمرش یک کار خوب انجام داده بود من بااین کار هم باز تلنگری زدم بهش که خدا وجود دارد وهم وقتی جانش رو گرفتم راحتر بتونم به سخترین عذاب دچارش کنم

ولی اون فقیر درعمرش یک کار بد انجام داده بود با این کار باز یک تلنگری بهش زدم که بازم منو شکر میکنه وهم موقع مرگش راحتر بتونم ببرم بهش جاویدان

اینکه ما پول دار بشیم بعد بفکر فقیران ونیازمندان بشیم یا کارهای خیر انجام بدیم
که مهم نیست اون موقع همه میتونند
مهم این هست که الان که هیچی نداریم چقدر میتونیم کمک کنیم به دیگران
چقدر میتونیم با همه سختی ومشکلاتی که داریم بازم بگیم خدا را شکر
چقدر میتونیم وقتی کسی آمد ازمون کمک خواست غذای خودمون رو بدیم بهش وخودمون گرسنه بمونیم
تا چه قدرت به وجود وکرم خدا ایمان داریم وهمیشه به یادش هستیم

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: Delta.H , مــجــیــנ , jahanagahi , پرواز , yu3f
11-18-2012, 09:10 PM
ارسال: #17
(11-18-2012 06:54 PM)yu3f نوشته شده توسط:  حمزه جان منظور از فراموش کرده یعنی ب حال خودش رهاش کرده.

یوسف جان عذاب فقط به مرگ گرفتن نیست!
منظور عقوبت است که مشکلات هم نوعی عقوبت است و میتواند به عذاب تفسیر شود.

اما درباره توضیحات بسیار زیبای استاد قدسی عزیز
بسیار استفاده کردم ممنون از شما
فقط درباره درسهای عاشورا عرض کنم که بعد ماورائی و عصمت اولیاء خداوند بر کسی پوشیده نیست اما برای سرمشق گرفتن به درسی میپردازیم که خودمان عملاً امکان تجربه آن را داریم مانند مقاومت، پایداری، شجاعت و صبر بر مصیبت
و درباره سخاوت و بخشش هم کاملاً با شما موافق هستم منتهی عرض بنده این بود که در عالم توانگری امکان کمک به دیگران بسیار ""بیشتر و راحتتر"" است و به قول یکی از دوستان با دیدن دختر و پسر جوانی که جهیزیه ندارند، با دیدن خانواده ای که فرزند خود را به دلیل عدم تامین هزینه از مدرسه در می آورند، با دیدن کسی که در گوشه حیاط بیمارستان زانوی غم بغل گرفته و نمیداند پول عمل عزیزش را از کجا بیاورد، به خود نمگوییم ای کاش...
شما استاد هستید و ما شاگرد
موفق باشید و رستگار.

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , jahanagahi , yu3f , پرواز
11-19-2012, 12:47 AM
ارسال: #18
زندگی با مشکلاتش زیباست،اگه ما تو زندگی مشکلات نداشته باشیم،زندگی ما یکنواخت میشه.مشکلات موجودیت ما رو ثابت میکند.

کوشش اولین وظیفه انسان است.(گوته)
گروه برتر،برتر از همه
11-19-2012, 01:01 AM
ارسال: #19
(11-18-2012 09:10 PM)Delta.H نوشته شده توسط:  
(11-18-2012 06:54 PM)yu3f نوشته شده توسط:  حمزه جان منظور از فراموش کرده یعنی ب حال خودش رهاش کرده.
یوسف جان عذاب فقط به مرگ گرفتن نیست!
منظور عقوبت است که مشکلات هم نوعی عقوبت است و میتواند به عذاب تفسیر شود.
اما درباره توضیحات بسیار زیبای استاد قدسی عزیز
بسیار استفاده کردم ممنون از شما
فقط درباره درسهای عاشورا عرض کنم که بعد ماورائی و عصمت اولیاء خداوند بر کسی پوشیده نیست اما برای سرمشق گرفتن به درسی میپردازیم که خودمان عملاً امکان تجربه آن را داریم مانند مقاومت، پایداری، شجاعت و صبر بر مصیبت
و درباره سخاوت و بخشش هم کاملاً با شما موافق هستم منتهی عرض بنده این بود که در عالم توانگری امکان کمک به دیگران بسیار ""بیشتر و راحتتر"" است و به قول یکی از دوستان با دیدن دختر و پسر جوانی که جهیزیه ندارند، با دیدن خانواده ای که فرزند خود را به دلیل عدم تامین هزینه از مدرسه در می آورند، با دیدن کسی که در گوشه حیاط بیمارستان زانوی غم بغل گرفته و نمیداند پول عمل عزیزش را از کجا بیاورد، به خود نمگوییم ای کاش...
شما استاد هستید و ما شاگرد
موفق باشید و رستگار.
عاشورا كلي درس براي كليه ادم ها داشت
ازديد من همه كساني كه از اهل بيت در عاشور بودن ازقبل ميدونستند سرگذشتون رو
ولي يك شخص كه ازديد من واقعا نشان داد انسان چطور آزمايش ميشه وچطور سربلند ميشه از سخترين آزمايش خدا هم پيروز درآمد

فرمانده سپاه يزد
حربن رياحي بود
كه تا قبل از نماز ظهر عاشور فرمانده سپاه دشمن بود وميدانست كه كسي از مرد هاي خاندان حسين(ع) بعد از نماز زنده نمي مامند ولي سربلند از اين ازمايش درامد وبه لشكر حسين(ع) پيوست ونفر اولي بود كه در راه خدا شهيد شد

اقاي قرباني اينم هست در خصوص بخشش
هميشه ميگن 10 درصد درامد ماهانت رو ببخش
الان كه من ماهي 500 هزار درامد دارم ميشه ماهي 50 هزار تومان
شما كه ماهي 100 ميليون هم داري ميشه 10 ميليون
اون پول شما از لحاظ من خيلي زياد هست ولي بازم10 درصد هست

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مــجــیــנ , yu3f
11-19-2012, 08:25 PM
ارسال: #20
مشکل وجود داره ولی باید ببینیم ما چه جوری به مشکلات نگاه میکنیم؟

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: پرواز
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آیا می دانید چگونه تصمیمات مهم را سریع اتخاذ کنیم؟ صدفی 1 1,137 04-19-2013 09:01 PM
آخرین ارسال: یک همراه سبز
  آیا شوهر بی عیب وجود دارد ؟ بهداد 0 577 11-16-2012 08:10 PM
آخرین ارسال: بهداد
  آیا برای میلیادر شدن آماده اید؟ مهدی گل محمدی 14 4,668 08-10-2011 11:28 PM
آخرین ارسال: jahanagahi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS