ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

چطور میتون شرکتمو اداره کنم؟کمکم کنین
زمان کنونی: 04-16-2024, 10:57 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mardanblog
آخرین ارسال: mardanblog
پاسخ: 9
بازدید: 1907

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امیتازات : 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11-18-2012, 12:12 AM
ارسال: #1
یه شرکت خدماتی و ساختمانی دارم(محبوب گستر نقش جهان)
واسه جمع کردن نیروهام مشکل دارم
واسه کرایه یه دفتر کوچیک که بتونم از اونجا کارمو شروع کنم مشکل دارم
کلی تبلیغات دادم ولی در حد پول تبلیغ کار شده و سودی نداشتم
چیطور میتونم یه سایت اینترنتی راه بندازم و خدمات بدمIdea
ارزوم راه انداختن این شرکته
اگه کسی تو این کار تخصص داره حتما کمکم کنه
میلیاردی نیازمند کمک فکریتون هستمHeart10_004
استاد بزرگا حتما کمکمشونو دریغ نکنن
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , mohamad021 , Delta.H , مهدی گل محمدی , se3c , jahanagahi , mir abbas , Peanut , mjdehghani , mohammadshamosi , Mind , mohajer.my
11-18-2012, 02:35 AM
ارسال: #2
RE: چطور میتون شرکتمو اداره کنم؟کمکم کنین
دقیقا چه کاری انجام می دید ؟

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: Delta.H , yu3f , مهدی گل محمدی , mardanblog , jahanagahi , mir abbas , mjdehghani , ahmad rezaee , Mind , mohajer.my
11-18-2012, 08:56 PM
ارسال: #3
از امور خدماتي منازل و نگهداري سالمند تا امور ساختماني ساخت و ساز كه اصلا داخلش فعاليتي نداشتمو نميتونم توش ريسك كنم
 تشکر شده توسط: se3c , jahanagahi , mir abbas , Peanut , مهدی 1 , mjdehghani , mohajer.my
11-19-2012, 07:07 PM
ارسال: #4
سلام دوست عزیز
تو طراحی سایت می تونم کمکت کنم ... و راه های بازاریابی رو هم می تونم بهتون یاد بدم.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mardanblog , jahanagahi , مهدی 1 , mjdehghani , ahmad rezaee , mohajer.my
11-21-2012, 11:48 PM
ارسال: #5
(11-19-2012 07:07 PM)se3c نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز
تو طراحی سایت می تونم کمکت کنم ... و راه های بازاریابی رو هم می تونم بهتون یاد بدم.

ممنونم
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mjdehghani , Mind
11-28-2012, 07:00 PM
ارسال: #6
سلام توی مسئله ساخت و ساز میتونم کمک کنم 09159074892
 تشکر شده توسط: mjdehghani , ahmad rezaee
11-29-2012, 08:27 AM
ارسال: #7
(11-18-2012 08:56 PM)mardanblog نوشته شده توسط:  از امور خدماتي منازل و نگهداري سالمند تا امور ساختماني ساخت و ساز كه اصلا داخلش فعاليتي نداشتمو نميتونم توش ريسك كنم

دوست عزیز پایه و اساس هر شرکتی و بیزینسی (یارای اولین چیزی که باید مدیر بکنه) اینه که اساسنامه اون شرکت بنویسه.

یعنی‌ هدف اون شرکت از کارش چیه؟

دقیقا چه کارایی و سرویسی ارائه میده؟

مشتریش کیا هستن؟

محل کار کجاست؟

کیا توش کار می‌کنن و چه سمطی دارن هر کدومشون؟

از کجا مساله و موادِ اولیه تهیه می‌شه؟

اهداف یک ساله و ۵ ساله این شرکت چیه؟(یعنی‌ من یک ساله دیگه می‌خوام کجا باشم)

چه نقشه داری واسه رسیدن به این هدفت؟

چند بار به چند بار داخل و خرج و فعالیت همو می‌خوام بررسیِ دقیق کنم ببینم کجای خطم تو راه رسیدن به ماسلن هدف یکسلم.

برنامه‌ریزی که کردم چطور پیش میره؟ آیا بد از یک ماه یک دوازدهمِ راه هدفم را طعی کردم؟

چطور می‌تونم درامدِ این شرکت را بیشتر کنم؟

چطور می‌تونم کیفیتِ سرویسی را که ارائه میدم بالا ببرم تا مشتریام دوست و اشنا شون را به من معرفی‌ کنن؟

------------------------------------------------------------------

یه جا نوشتی‌ "شرکت امورِ ساختمانی"

یه جا نوشتی‌ "نگهداری از پیرها"

یه جا نوشتی‌ "امورِ خدماتی" ولی‌ دقیقا نگفتی(شات می‌بندم خودتم نمی‌دونی) که چه خدماتی؟

شرکت زدن که اینطوری نیست که بگی‌ من یه شماره تلفن را تبلیغ می‌کنم هر کی‌ زنگ زد هر کاری داشت من همونو می‌کنم.

دلتو یک دل کن. ببین چیکار میخوایی بکنی‌؟ همه کاره و هیچ کاره به هیچ جا نمیرسه.

بشین دو سه‌ ساعت وقت بذار جوابِ سوالهایی بالای خط را که نوشتم بنویس رو کاغذ، بلند بخون ببین همه چی‌ را نوشتی‌ ، چیزِ دیگه‌ای هست که از قلم افتاده؟

واقعیت دونستی چی‌ میخوایی بعد باید برنامه ریزی کنی‌ واسه جزیتش

موفق باش

یادت نره که کاری را که دوست داری انتخاب کنی‌ چون

"ما باید زندگی‌ کنیم (با شادی )تا بتونیم کار کنیم ،،نه اینکه کار کنیم تا بتوونیم زندگی‌ کنیم"
این یه مثل انگلیسیه که ترجمه کردم ولی‌ خوب ترجمه نشده اینجا انگلیسیشو هم مینویسم خیلی‌ جالبه:

"you have to live to work, not work to live"

-----------------------------------------------------------------------------------------
خدایا شکرت‌ هر چی‌ ازت خواستم بم دادی

تشکر شده توسط: مهدی 1 , مهدی گل محمدی , mardanblog , maxsoulfly , ahmad rezaee , madar
11-29-2012, 09:51 AM
ارسال: #8
(11-18-2012 08:56 PM)mardanblog نوشته شده توسط:  از امور خدماتي منازل و نگهداري سالمند تا امور ساختماني ساخت و ساز كه اصلا داخلش فعاليتي نداشتمو نميتونم توش ريسك كنم

با این وضعیت بهتره مدتی به صورت همکار ، تلفنچی یا حتی آبدارچی در یکی از این شرکت های رقیب (همکار) فعالیت کنید و تجربتون را بالا ببرید

پیشنهاد دوم اینکه فعلا برای راه اندازی کار با یکی از دوستان ، اقوام یا فامیل که مغازه ای دارن صحبت کنید و اجازه بگیرید برای شروع یک میز در محل تجاری اونها قرار بدید و با خرید یکی دو خط تلفن جدید (خط 50 تومنه ) کارتون را شروع کنید. انشالله کمی که رونق گرفت و مشتری گیر شدید یک جای مناسب اجاره می کنید ، دکور می زنید و به امید خدا شروع به فعالیت می کنید

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: Peanut , mardanblog , jahanagahi , M3HDI , maxsoulfly , ahmad rezaee
12-26-2012, 12:48 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-26-2012 12:51 AM، توسط mardanblog.)
ارسال: #9
(11-29-2012 08:27 AM)Peanut نوشته شده توسط:  [quote='mardanblog' pid='50088' dateline='1353255967']
از امور خدماتي منازل و نگهداري سالمند تا امور ساختماني ساخت و ساز كه اصلا داخلش فعاليتي نداشتمو نميتونم توش ريسك كنم

دوست عزیز پایه و اساس هر شرکتی و بیزینسی (یارای اولین چیزی که باید مدیر بکنه) اینه که اساسنامه اون شرکت بنویسه.

یعنی‌ هدف اون شرکت از کارش چیه؟
دقیقا چه کارایی و سرویسی ارائه میده؟
امور خدماتي از قبيل نظافتكاري-نگهداري سالمند و بيمار و در حوزه ساختماني نيز در كليه امور مرتبط با ساختمان سازا از خاكبرداري تا امور ريزه كاري و ظريفكاري ساختمان

مشتریش کیا هستن؟عموم مردم چه اونايي كه نياز به نظافتكاري منازل و ارگانها دارن و يا به خدمات ساختماني نيازمندند

محل کار کجاست؟
مشكلم دفتر كاره كه ندارم
تو منزل كار كردم و كلي خرج تبليغات كردم اما همش ضرر بود كلي نيرو گرفتم اما 5-6نفر بدردبخور بودن

کیا توش کار می‌کنن و چه سمطی دارن هر کدومشون؟بيشتر واسه نظافتكاري كار كردن دردسرش كمتر بود

از کجا مساله و موادِ اولیه تهیه می‌شه؟مواد اوليه نياز نداره

اهداف یک ساله و ۵ ساله این شرکت چیه؟(یعنی‌ من یک ساله دیگه می‌خوام کجا باشم)

چه نقشه داری واسه رسیدن به این هدفت؟نداشتن پشتيوانه مالي و زيادي دست منو از اين كار دور كرد(منو خيليا دوست داشتن و هنوزم زنگ ميزن ولي نيروهام پراكنده شدن)

چند بار به چند بار داخل و خرج و فعالیت همو می‌خوام بررسیِ دقیق کنم ببینم کجای خطم تو راه رسیدن به ماسلن هدف یکسلم.

برنامه‌ریزی که کردم چطور پیش میره؟ آیا بد از یک ماه یک دوازدهمِ راه هدفم را طعی کردم؟نه

ولي رضايتمندي نيروها و مردم خيلي زياد بود ازم

چطور می‌تونم درامدِ این شرکت را بیشتر کنم؟
درامد من كمه
اگه دفتركار داشتم بارمو بسته بودم6-10ماه انتظار بايد كشيد تا جا بيوفتي
چطور می‌تونم کیفیتِ سرویسی را که ارائه میدم بالا ببرم تا مشتریام دوست و اشنا شون را به من معرفی‌ کنن؟

------------------------------------------------------------------

مشكل اصلي اينه خيليا حاظر به انجام نظافتكاري نميشن بااينكه درامدش 2برابر يه فرد عاديه

شرکت زدن که اینطوری نیست که بگی‌ من یه شماره تلفن را تبلیغ می‌کنم هر کی‌ زنگ زد هر کاری داشت من همونو می‌کنم.

من تاحد زيادي موفق بودم ولي نميتونم با كله گنده هاي اين كار رقابت كنم
كاراشون زياد درست نيست حق كارگرهارو ميخورن
منم دوست ندارم
شركتم اسمش محبوب گستر ه بايد مهرو محبت و بيم مردم گسترش بده
اينه هدف اصلي من

به اميد اوني كه دنياي مهرو محبته10_004Heart

ممنونم گلم10_004Heartفكرت درسته من خودم حدود30تا شركت واسه مردم رايگان ثبت كردم
همشون مثل خودمن هستن چندتا از شركتها هم منحل شدن
من مونده يه دنيا ارزو جيباي خالي
 تشکر شده توسط: M3HDI , ahmad rezaee
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چجوری 2میلیون تومان درماه کار کنم؟ iranboy 0 510 02-19-2016 03:08 PM
آخرین ارسال: iranboy
  مشورت مهم ، چه نوع سایتی راه اندازی کنم که درآمد عالی داشته باشه ؟ Ariya 4 2,194 02-06-2016 12:10 AM
آخرین ارسال: elco
  یه ایده خوب برای راه اندازی یک سایت پولساز میخام - کمکم کنید mehdi_danesh1 8 5,012 11-25-2015 07:51 PM
آخرین ارسال: gader23
  راهنمایی در رابطه با مغازه دکوری و لوازم اشپزخانه دکوری لطفا راهنمایی کنین؟ ritaa 3 1,917 07-21-2015 05:40 PM
آخرین ارسال: ritaa
  با 20 میلیون سرمایه چه کسب و کاری راه اندازی کنم؟ wisgco 0 11,541 07-06-2015 02:30 PM
آخرین ارسال: wisgco
Question ایده هام رو کجا مطرح کنم؟؟؟ aminhashemy 10 2,548 04-19-2015 11:47 AM
آخرین ارسال: shahbani
  برای جعبه کادو و تزیینات عقد و عروسی چطور مشتری پبدا کنم؟ sari-hesam 5 1,652 09-16-2013 10:10 PM
آخرین ارسال: مهدی 1
  ایده دارم ! کمکم کنید که داره دیر میشه arash-microb 17 4,330 02-15-2013 05:09 PM
آخرین ارسال: fereshte66
  چکار کنم فروشم بالا بره؟ habib tousi 5 2,084 01-05-2013 04:33 PM
آخرین ارسال: habib tousi
  از زائران امام رضا چطور میشه نفری صد تومان بگیرم mostef 3 2,229 10-03-2012 08:10 PM
آخرین ارسال: iranboy

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS